کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-18 ساعت 12:32)نیلان نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 19:47)faravaz نوشته:  سلام دوستان
این فقط یک سواله . Wink
به نظرتون آیا میتونن سوابق بیمه آدم و از سایت تامین اجتماعی چک کنن با توجه به اینکه همه اطلاعات ما رو به جز شماره بیمه دارن ؟ Big Grin

سلام دوستان
این سوال ذهن من رو هم مشغول کرده اگه کسی تجربه ی این رو در مصاحبه داشته بیاد بگه
ممنون
اصلا با بیمه و سایت تامین اجتماعی کاری ندارن نگران نباشید.فقط به اطلاعاتی که خودتون بهشون می دین اکتفا می کنن و توی اون اطلاعات نباید تناقضی باشه،یعنی تو فرمهایی که پر می کنید و جوابهایی که تو مضاحبه میدین ،خیلی راحت تر از این حرفاست ،فقط باید ریلکس باشید اگه قرار باشه fbi چک بخورین به این چیزا نگاه نمی کنن.هر چی با اعتماد به نفس تر و راحت تر باشین بهتره.پارسال بودن بچه هایی که بدون هیچ سابقه ای چک خوردن.به نظر من دوباره باید شانس بیارین ولی تا آخرش پی گیر باشین.یعنی اگر هم چک خوردین ،خودتون دایم پی گیری کنید.حداقل بعد از 1 ماه با ایمیل.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، faravaz ، karimishad ، A_A
(2014-12-17 ساعت 23:13)farrokh1675 نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 16:28)mendoosh نوشته:  گفت آسان گیر کارها کز روی طبع
سخت می گیرد جهان بر مردمان سخت کوش آقا بهداد

من خودم اینجا رو خیلی با امید اینکه خبری شده باشه چک میکنم و حقیقتشم اینه که واقعا حالم گرفته می شد وقتی پست نامربوط می دیدم. حتی اعتراض خودمم اعلام کردم. ولی این حالت فقط 10 روز گذشته بود که همه ش استرس الکی به خودم می دادم و مث روانیا روزی 100 بار اینجا رو سیس رو سفارت رو چک میکردم. هر شب یه مرحله از کلیر شدن رو می دیدم. یه شب خواب دیدم صفحه ی آنکارا رو می بینم که کلیر شدم. قشنگ شماره مو می دیدما بعد میخواستم مطمئن شم با کنترل اف چک میکنم هر کاری میکنم نیست، پیدا نمیشه که نمیشه. داشتم خل می شدم. شب بعدش خواب دیدم کلیر شدم رفتیم آنکارا تو فرودگاه با دوستمم میگه بریم با تاکسی بریم هتل بش میگم نه بیا اینجا اتوبوس داره واسه کیزیلای 60-70 لیر به نفعمونه پول بلیت کنسرتمون در میاد.(نامجو مث که استانبول کنسرت داره به زودی)
بعد تو کل روز بعد حالم گرفته بود و عصبی بودم و بله درسته پاچه می گرفتم!
الان وا دادم. کلا وا دادن بهترین کاره. وقتی نتیجه ی کاری وابسته به تلاش من نیست چرا الکی موهامو سفید کنم، پوستمو چروک، سلولهای مغزمو کم؟

به نظر من اگه اینجا یه جایی باشه که از استرس هم کم کنیم و واسه هم دعا کنیم خب خیلی خوب میشه

یا اگه نه، خب یه تاپیک فقط بابت اطلاع رسانی آپدیتها درست شه(یا بحث آزاد چک خورده ها). اصن یه تاپیک درست کنیم انگلیسی صحبت کنیم و چه می دونم اصطلاحات کاربردی یاد هم بدیم. منظورم اینه که هر کاری که یه کم از تنش این تاپیک کم کنه و گذشتن روزها رو سریعتر/آسونتر کنه

عذر میخوام بابت پرچونگی :دی
با سلام دوست عزیز شما آخر نوامبر مصاحبه داشتید و هنوز یک ماه نگذشته .خیلی عجله دارید .معمولا حدود سه ماه باید صبر کنید (نود در صد)وبدبینانه تا چهار ماه و اگر مورد خاصی باشد بیشتر .من فکر میکنم شما تا آخر فوریه کلیر میشید پس زمان رو از دست ندید این مدت مثل باد میگذره بهتره خودتون رو برا یک زندگی جدید آماده کنید چمدون هاتون رو ببندید وآماده سفر بشید .من تجربه سه بار کلیرنس رو دارم و میتونم احساس شما رو کاملا درک کنم اولین بار سال ۲۰۱۰ بود حدود هشتاد و چند روز منتظر ماندم تا بلاخره ویزام اومد (البته ویزای توریستی بود .ولی کسایی که پرونده ها رو چک میکنن بیشتر روی این موضوع اهمیت میدن که کسانی که میخوان وارد خاک آمریکا بشن پاک باشند حالا چه توریستی چه گرین کارتی) سال ۲۰۱۱ حدود هفتاد روز و سال ۲۰۱۲ تقریبا همین مدت حالا کمی بیشتر ویا کمتر یادم نیست پس آرامش خودتون رو حفظ کنید و به سفرتون متمرکز بشید ....وبه این موضوع که ممکنه ویزا ها تموم بشه هرگز فکر نکنید هرگز..سال گذشته با همه تلخی هاش که برای بعضی ایرانیان اتفاق افتاد گذشته وفکر میکنم دیگه تکرار نشه شاید برای اونایی که تو ماه اگوست و یا سپتامبر مصاحبه دارن وکلیرنس بخورن مشکلاتی پیش بیاد ولی باز هم من خوش بین هستم که براشون مشکلی پیش نمیاد تو این سه باری که آمریکا رفتم هر چند مدت هر سفرحدود چهار یا پنج ماه بیشترنبود ولی دیدم که اونا انسان های مثبت اندیشی هستند و از شادی دیگران شادتر میشوند برای ایرانیان ارزش فوق العاده ای قایل میشن باور کنید وقتی میبینن تو پرونده های شما مشکل خاصی نیست با لذت تمام به شما کلیر میدن و ویزا صادر میکنن برای جامعه آمریکایی افتخار بزرگی است که ما ایرانیان به اونجا سفر می کنیم ویا برای زندگی به کشورشان میریم برای شما و تک تک مهاجر سرایی ها روز های شادی را آرزو میکنم

واقعا خوندن متن شما حس خوبی بهم داد ممنون امیدوارم همه مون هر چه زودتر کلیر بشیم ا
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: atlantis770 ، bahar101 ، babisondes ، rezamehrzad
(2014-12-19 ساعت 01:06)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من دیروز پاسپورت ویزام را از پی تی تی ینیشهیر تحویل گرفتم ابشالله نسیب شما هم بشه

راستی ار همه دوستانی که به من رتبه دادن هم تشکر میکنم

مباركتون باشهBig Grin ايشالا هميشه موفق باشين
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: PerisanRebel ، bahar101 ، aghamilad
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
آنکارا امروز شماره کیس های زیر رو کلیر کرده
2015AS255
2015AS953
2015AS1146
که معلوم نیست کدامشان مال ایرانه ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، mamali121 ، mehdiii82 ، kimfar
این شماره ها کلیر شدن?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 14:42)neda733 نوشته:  این شماره ها کلیر شدن?

بله تمام این ها کلیر شدن!!!
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 01:06)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من دیروز پاسپورت ویزام را از پی تی تی ینیشهیر تحویل گرفتم ابشالله نسیب شما هم بشه

راستی ار همه دوستانی که به من رتبه دادن هم تشکر میکنم

خیلی خیلی مبارک باشه Wink
به سلامتی
امیدوارم بقیه کارا ها رو غلتک ( یا قلطک ) جلو بره Big Grin

منتظر سفرنامه و حضور گرمتون در " اولین سفر به آمریکا برای فعال سازی گرین کارت " هستیم . Big Grin Big Grin Big Grin
دعا برا بقیه یادتون نره Rolleyes
تشکر کنندگان: aghamilad
(2014-12-19 ساعت 14:33)armanizadifar نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
آنکارا امروز شماره کیس های زیر رو کلیر کرده
2015AS255
2015AS953
2015AS1146
که معلوم نیست کدامشان مال ایرانه ؟؟؟؟؟؟

تبریک به این دوستان ؛ اگه از بچه های اینجا هستن بیان یه هورا بکشن Big Grin
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: armanizadifar ، behdadK ، kimfar ، atlantis770
[quote='Macy' pid='568622' dateline='1418939895']
با سلام دوستان من پزشك هستم ، در مطب شخصي فعاليت دارم ، ٤ ماه به عنوان توريست در امريكا اقامت داشتم ، هنگام مصاحبه براي ويزاي توريستي يك ضرب ويزا گرفتم ( حدودا يك سال پيش ) ، خانم هستم و طبيعتا سربازي نرفتم ، با اين تفاسير به نظر شما اين بار هم ممكنه يك ضرب ويزا بگيرم ؟ كيس نامبرم حدودا ٧٠٠٠ هست و تايم زيادي ندارم اگر كليرنس بهم بخوره، لطفا يكم بهم روحيه بدين، با تشكر

خانم دکتر به نظرم که به احتمال قریب به یقین شما یکضرب میگیرید. روزی که من مصاحبه داشتم خانم دکتری بودند که به همراه فرزندانشون یکضرب گرفتند. در صورتیکه همسرشان که ایشون هم دکتر بوند کلیرنس خوردند. فقط بعنوان توصیه دوستانه بعنوان یک همکار بهتون توصیه میکنم در مصاحبتون از حاشیه رفتن و تعریف کردن خودداری کنید و مختصر و مفید بگوئید پزشک و کار در مطب و از گفتن کارهای پژوهشی و غیره خودداری کنید چون این حیزها نه تنها در لاتاری موثر نیست بلکه ایجاد شک و تردید میکند. با این اوصاف من تصور میکنم شما تقریبا فطعی یکضرب میگرید بروید برای USMLE بخوانید. موفق باشید. برای مردان بنده خدای زورکی سربازی رفته هم دعا کنید کلیر بشوند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Macy ، sadaf44
دوستان کسی متوجه میشه توی آنکارا چه خبره؟؟؟ قبلا یک کیس از آفریقا اعلام شده بود الان اون حذف شده جای اون 2015AS255 اعلام شده در ضمن شماره ای که تازه اعلام شده بالاتر ار شماره ایه که بیست روز پیش اعلام کرده بودند. یعنی دارم ارور میزنم در حد لالیگا!!!!
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 16:15)Radwin نوشته:  دوستان کسی متوجه میشه توی آنکارا چه خبره؟؟؟ قبلا یک کیس از آفریقا اعلام شده بود الان اون حذف شده جای اون 2015AS255 اعلام شده در ضمن شماره ای که تازه اعلام شده بالاتر ار شماره ایه که بیست روز پیش اعلام کرده بودند. یعنی دارم ارور میزنم در حد لالیگا!!!!

احتمالا اون كيس آفريقا اشتباه بوده و بايد AS تايپ ميشده.
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ۲۰۱۵ سلام؛

عذرخواهی بنده رو بپذیرید که نمی تونم مثل سابق وقت بیشتری برای شما دوستان عزیز اختصاص بدم. حاجی تون از زخم خورده های این تاپیک هستش، ما ۲۰ آپریل ۲۰۱۴ مصاحبه داشتیم توی ابوظبی من و حاج خانوم... حاج خانوم بنده ویزاشونو گرفتن(نقد بهتر از نسیه است!) و من هم به خاطر خدمت مقدس سربازی! کلیرنس شدم و تا آخر سپتامبر با خیل عظیمی از دوستان ایستادگی کردیم و تمااااااام:-( حاج خانوم روز ۳اکتبر راهی بلاد کفر شدن! و ما هم همچنان در حسرت به سر می بریم... خدایا شکرت
من چند پیشنهاد برای دوستان عزیز دارم که می نویسم؛
۱- تا ویزا توی پاستون نخورده هیچ چیزی از زندگی با ارزشتون رو به چوب حراج نزنید اگر البته مجبور نبودین!
۲- تا می تونید از اطلاعات گهربار این سایت، تجربیات دوستان سالهای قبلی، و سفرنامه ها استفاده بکنید. شما هرچقدر هم که بدونید هنوز کمه و برای مطالعه بیشتر نیاز به از دست دادن قسمت اعظمی از قدرت بینایی خود در این مسیر خواهید بود!
۳- تا می تونید برنامه رفتنتون به آمریکا رو مخفی نگه دارید اگر به هر دلیلی خدای نکرده زبونم لال نشد، ضایع نشید.
۴- اگر می تونید بدون همسر و فرزندتون ۲سال دووم بیارید، ویزای همسر و یا فرزند را در روز مصاحبه بگیرید در غیر این صورت وایستین با هم جواب پروندتون بیاد. و اینکه اگر ویزای همسر و فرزندتون رو نگرفتید، اواخر دوره کلیرنس یادتون بیفته که خوب بریم فعلا ویزای اونا رو دوباره درخواست بدیم! دیگه نمی دن بهتونااااا ببین کی من گفتم خود دانید.
۵- از مصاحبه به هیچ عنوان نترسید فقط چک کردن مدارک شماست و اینکه شما رو بصورت فیزیکی ببینن، همین.
۶- پذیرفته شدن شما در مرحله اول دلیل بر تمام شدن پروسه نیست، این ابرای بالای سرتون رو بزنید پخش و پلاش کنین، دوران کلیرنس بسیار سخت و عذاب آور هستش، زبونم لال امیدوارم امسال برای شما دوستان عزیز روال ۲سال گذشته تکرار نشه و به همگی دوستان ویزا برسه، امااااااا از من می شنوید آمادگی برخورد با اتفاقات مشابه پارسال و سالهای قبل رو داشته باشین، به هیچ عنوان از کار خود استعفا ندین، فکر کنید که اصلا قبول نشدین، یادگیری زبان هم که ضرر نداره به زندگی عادیتون ادامه بدین، آقا دوباره دارم میگما جااااااااار نزنید که ما داریم می ریم آمریکاااااااا از این حرفا!
۷- این تاپیک کلیرنس اعتیاد آوره! معتادش نشین بجاش زبااااااااااااااان بخونید.
۸- دوستان عزیز ۲۰۱۵یی سفرنامه بنویسید و سفرنامه بخونید. من از طرف دوستان ۲۰۱۴یی عذرخواهی می کنم که سفرنامه هاشون رو کامل نکردند مخصوصا سفر به آمریکا رو... پارسال به نظرم یکی از بدترین سالهای لاتاری بود... و بچه ها دیگه انرژی ای براشون نموند.
۹- دوستان ما یک قرون به وکیل و واسطه پول ندادیم، شما اگر اطلاعات خودتونو آپدیت کنین همینجا، اصلا و ابدا نیاز به گرفتن وکیل ندارین. یاد بگیرین روی پای خودتون بایستین.
۱۰- ممکنه یک موقع به خاطر ترافیک یک سفارت، محل مصاحبه شما رو عوض کنن که اصلا چیز مهمی نیست نگران نباشید و سریع اطلاعات خودتونو آپدیت کنین.
۱۱- اگر می خواهین سفارت خودتون رو عوض کنین قبل از کارنت شدن این کارو بکنین، بعدش سخت میشه تغییر داد، تاریخ مصاحبه تون ممکنه عوض بشه.
۱۲- مدیکال و واکسن ها رو جدی بگیرید که واکسن اونور نخورین قیمت خون باباشون رو از ما می گیرند!
زیاد حرف زدم عذر می خوام، اگر چیزی یادم اومد اطلاع می دم...
من به این اعتقاد دارم که اگر تقدیر بر رفتن شما از این کشور.... ! باشه حتما اتفاق می افته، توکل به خدا کنین و با تمام وجودتون بجنگید، خدا پشت و پناهتون

ارادتمند همه مهاجران عزیز
حاجی واشنگتن

(2014-12-19 ساعت 17:06)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان عزیز ۲۰۱۵ سلام؛

عذرخواهی بنده رو بپذیرید که نمی تونم مثل سابق وقت بیشتری برای شما دوستان عزیز اختصاص بدم. حاجی تون از زخم خورده های این تاپیک هستش، ما ۲۰ آپریل ۲۰۱۴ مصاحبه داشتیم توی ابوظبی من و حاج خانوم... حاج خانوم بنده ویزاشونو گرفتن(نقد بهتر از نسیه است!) و من هم به خاطر خدمت مقدس سربازی! کلیرنس شدم و تا آخر سپتامبر با خیل عظیمی از دوستان ایستادگی کردیم و تمااااااام:-( حاج خانوم روز ۳اکتبر راهی بلاد کفر شدن! و ما هم همچنان در حسرت به سر می بریم... خدایا شکرت
من چند پیشنهاد برای دوستان عزیز دارم که می نویسم؛
۱- تا ویزا توی پاستون نخورده هیچ چیزی از زندگی با ارزشتون رو به چوب حراج نزنید اگر البته مجبور نبودین!
۲- تا می تونید از اطلاعات گهربار این سایت، تجربیات دوستان سالهای قبلی، و سفرنامه ها استفاده بکنید. شما هرچقدر هم که بدونید هنوز کمه و برای مطالعه بیشتر نیاز به از دست دادن قسمت اعظمی از قدرت بینایی خود در این مسیر خواهید بود!
۳- تا می تونید برنامه رفتنتون به آمریکا رو مخفی نگه دارید اگر به هر دلیلی خدای نکرده زبونم لال نشد، ضایع نشید.
۴- اگر می تونید بدون همسر و فرزندتون ۲سال دووم بیارید، ویزای همسر و یا فرزند را در روز مصاحبه بگیرید در غیر این صورت وایستین با هم جواب پروندتون بیاد. و اینکه اگر ویزای همسر و فرزندتون رو نگرفتید، اواخر دوره کلیرنس یادتون بیفته که خوب بریم فعلا ویزای اونا رو دوباره درخواست بدیم! دیگه نمی دن بهتونااااا ببین کی من گفتم خود دانید.
۵- از مصاحبه به هیچ عنوان نترسید فقط چک کردن مدارک شماست و اینکه شما رو بصورت فیزیکی ببینن، همین.
۶- پذیرفته شدن شما در مرحله اول دلیل بر تمام شدن پروسه نیست، این ابرای بالای سرتون رو بزنید پخش و پلاش کنین، دوران کلیرنس بسیار سخت و عذاب آور هستش، زبونم لال امیدوارم امسال برای شما دوستان عزیز روال ۲سال گذشته تکرار نشه و به همگی دوستان ویزا برسه، امااااااا از من می شنوید آمادگی برخورد با اتفاقات مشابه پارسال و سالهای قبل رو داشته باشین، به هیچ عنوان از کار خود استعفا ندین، فکر کنید که اصلا قبول نشدین، یادگیری زبان هم که ضرر نداره به زندگی عادیتون ادامه بدین، آقا دوباره دارم میگما جااااااااار نزنید که ما داریم می ریم آمریکاااااااا از این حرفا!
۷- این تاپیک کلیرنس اعتیاد آوره! معتادش نشین بجاش زبااااااااااااااان بخونید.
۸- دوستان عزیز ۲۰۱۵یی سفرنامه بنویسید و سفرنامه بخونید. من از طرف دوستان ۲۰۱۴یی عذرخواهی می کنم که سفرنامه هاشون رو کامل نکردند مخصوصا سفر به آمریکا رو... پارسال به نظرم یکی از بدترین سالهای لاتاری بود... و بچه ها دیگه انرژی ای براشون نموند.
۹- دوستان ما یک قرون به وکیل و واسطه پول ندادیم، شما اگر اطلاعات خودتونو آپدیت کنین همینجا، اصلا و ابدا نیاز به گرفتن وکیل ندارین. یاد بگیرین روی پای خودتون بایستین.
۱۰- ممکنه یک موقع به خاطر ترافیک یک سفارت، محل مصاحبه شما رو عوض کنن که اصلا چیز مهمی نیست نگران نباشید و سریع اطلاعات خودتونو آپدیت کنین.
۱۱- اگر می خواهین سفارت خودتون رو عوض کنین قبل از کارنت شدن این کارو بکنین، بعدش سخت میشه تغییر داد، تاریخ مصاحبه تون ممکنه عوض بشه.
۱۲- مدیکال و واکسن ها رو جدی بگیرید که واکسن اونور نخورین قیمت خون باباشون رو از ما می گیرند!
زیاد حرف زدم عذر می خوام، اگر چیزی یادم اومد اطلاع می دم...
من به این اعتقاد دارم که اگر تقدیر بر رفتن شما از این کشور.... ! باشه حتما اتفاق می افته، توکل به خدا کنین و با تمام وجودتون بجنگید، خدا پشت و پناهتون

حاجی واشنگتن
با سلام ممنون دوست عزیز از کمک شما برای شما و همسرگلتون هم آرزوی موفقیت میکنم تازه شما متوجه شدین که چه همسر توانایی دارید موفق باشی انشاالله کار شما هم خیلی زود درست میشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، kimfar

عذرخواهی بنده رو بپذیرید که ..............

حاجی واشنگتن
حاجی جای شما واقعا واقعا واقعا میون 2015 ها خالیه .مبادا فکر کنید فقط به 2014 ها تعلق دارید.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، HERMES7 ، behjat
(2014-12-19 ساعت 17:34)shahin2737 نوشته:  

عذرخواهی بنده رو بپذیرید که ..............

حاجی واشنگتن
حاجی جای شما واقعا واقعا واقعا میون 2015 ها خالیه .مبادا فکر کنید فقط به 2014 ها تعلق دارید.

شاهین جان سلام ، بهجت جان سلام.... خیلی ارادت داریم، من کوچیک همتونم بخدا، جای دیگه ای توضیح دادم که انقد خودمو مشغول کردم که دوری حاج خانومو حس نکنم، هر چند که نمیشه...

تشکر کنندگان: shahin2737 ، HERMES7 ، kimfar ، behjat ، fa15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان