کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خوب به سلامتی 3 تا دیگه. کسی از بچه ها جزوشون بوده؟ اگه نه کسی میدونه تاریخ مصاحبه شون کی بوده؟ حدسم اینه که اینا هم از اونایی هستن که نباید از اول کلیرنس میخوردن.
ضمنا افریقاییه هم اشتباه نشده. اومده پاس رو گرفته. اون اسیاییه هم صحیحه. به ترتیب توجه نکنید. انکارا ترتیب لیست کلیرش معنی نداره. اولین سزی کلیرهای گروهی که اومد همه میفهمیم. یه دوشنبه ای میاد که انکارا یه دفعه حداقل 10 تا کیس میگه که بچه های اینجام توش هستن. همونا که سربازی یا کار دولتی داشتن. از اون به بعد هر هفته برنامه داریم و هورا

راستی حاجی جان خیلی خوشحالمون کردی.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-12-19 ساعت 17:46)behdadK نوشته:  خوب به سلامتی 3 تا دیگه. کسی از بچه ها جزوشون بوده؟ اگه نه کسی میدونه تاریخ مصاحبه شون کی بوده؟ حدسم اینه که اینا هم از اونایی هستن که نباید از اول کلیرنس میخوردن.
ضمنا افریقاییه هم اشتباه نشده. اومده پاس رو گرفته. اون اسیاییه هم صحیحه. به ترتیب توجه نکنید. انکارا ترتیب لیست کلیرش معنی نداره. اولین سزی کلیرهای گروهی که اومد همه میفهمیم. یه دوشنبه ای میاد که انکارا یه دفعه حداقل 10 تا کیس میگه که بچه های اینجام توش هستن. همونا که سربازی یا کار دولتی داشتن. از اون به بعد هر هفته برنامه داریم و هورا

راستی حاجی جان خیلی خوشحالمون کردی.
قربونت بهدادجان... مرسی
آقا قدر این مدیر فعال و دلسوز رو بدونین، به امید خدا هورای همتون رو بشنوم
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، siminbiazar ، m.ghoreishi ، behjat ، kimfar ، ziba_sunset ، bahar101 ، reza.aa ، k1_m_1358 ، shahin2737
(2014-12-19 ساعت 17:06)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان عزیز ۲۰۱۵ سلام؛

عذرخواهی بنده رو بپذیرید که نمی تونم مثل سابق وقت بیشتری برای شما دوستان عزیز اختصاص بدم. حاجی تون از زخم خورده های این تاپیک هستش، ما ۲۰ آپریل ۲۰۱۴ مصاحبه داشتیم توی ابوظبی من و حاج خانوم... حاج خانوم بنده ویزاشونو گرفتن(نقد بهتر از نسیه است!) و من هم به خاطر خدمت مقدس سربازی! کلیرنس شدم و تا آخر سپتامبر با خیل عظیمی از دوستان ایستادگی کردیم و تمااااااام:-( حاج خانوم روز ۳اکتبر راهی بلاد کفر شدن! و ما هم همچنان در حسرت به سر می بریم... خدایا شکرت
من چند پیشنهاد برای دوستان عزیز دارم که می نویسم؛
۱- تا ویزا توی پاستون نخورده هیچ چیزی از زندگی با ارزشتون رو به چوب حراج نزنید اگر البته مجبور نبودین!
۲- تا می تونید از اطلاعات گهربار این سایت، تجربیات دوستان سالهای قبلی، و سفرنامه ها استفاده بکنید. شما هرچقدر هم که بدونید هنوز کمه و برای مطالعه بیشتر نیاز به از دست دادن قسمت اعظمی از قدرت بینایی خود در این مسیر خواهید بود!
۳- تا می تونید برنامه رفتنتون به آمریکا رو مخفی نگه دارید اگر به هر دلیلی خدای نکرده زبونم لال نشد، ضایع نشید.
۴- اگر می تونید بدون همسر و فرزندتون ۲سال دووم بیارید، ویزای همسر و یا فرزند را در روز مصاحبه بگیرید در غیر این صورت وایستین با هم جواب پروندتون بیاد. و اینکه اگر ویزای همسر و فرزندتون رو نگرفتید، اواخر دوره کلیرنس یادتون بیفته که خوب بریم فعلا ویزای اونا رو دوباره درخواست بدیم! دیگه نمی دن بهتونااااا ببین کی من گفتم خود دانید.
۵- از مصاحبه به هیچ عنوان نترسید فقط چک کردن مدارک شماست و اینکه شما رو بصورت فیزیکی ببینن، همین.
۶- پذیرفته شدن شما در مرحله اول دلیل بر تمام شدن پروسه نیست، این ابرای بالای سرتون رو بزنید پخش و پلاش کنین، دوران کلیرنس بسیار سخت و عذاب آور هستش، زبونم لال امیدوارم امسال برای شما دوستان عزیز روال ۲سال گذشته تکرار نشه و به همگی دوستان ویزا برسه، امااااااا از من می شنوید آمادگی برخورد با اتفاقات مشابه پارسال و سالهای قبل رو داشته باشین، به هیچ عنوان از کار خود استعفا ندین، فکر کنید که اصلا قبول نشدین، یادگیری زبان هم که ضرر نداره به زندگی عادیتون ادامه بدین، آقا دوباره دارم میگما جااااااااار نزنید که ما داریم می ریم آمریکاااااااا از این حرفا!
۷- این تاپیک کلیرنس اعتیاد آوره! معتادش نشین بجاش زبااااااااااااااان بخونید.
۸- دوستان عزیز ۲۰۱۵یی سفرنامه بنویسید و سفرنامه بخونید. من از طرف دوستان ۲۰۱۴یی عذرخواهی می کنم که سفرنامه هاشون رو کامل نکردند مخصوصا سفر به آمریکا رو... پارسال به نظرم یکی از بدترین سالهای لاتاری بود... و بچه ها دیگه انرژی ای براشون نموند.
۹- دوستان ما یک قرون به وکیل و واسطه پول ندادیم، شما اگر اطلاعات خودتونو آپدیت کنین همینجا، اصلا و ابدا نیاز به گرفتن وکیل ندارین. یاد بگیرین روی پای خودتون بایستین.
۱۰- ممکنه یک موقع به خاطر ترافیک یک سفارت، محل مصاحبه شما رو عوض کنن که اصلا چیز مهمی نیست نگران نباشید و سریع اطلاعات خودتونو آپدیت کنین.
۱۱- اگر می خواهین سفارت خودتون رو عوض کنین قبل از کارنت شدن این کارو بکنین، بعدش سخت میشه تغییر داد، تاریخ مصاحبه تون ممکنه عوض بشه.
۱۲- مدیکال و واکسن ها رو جدی بگیرید که واکسن اونور نخورین قیمت خون باباشون رو از ما می گیرند!
زیاد حرف زدم عذر می خوام، اگر چیزی یادم اومد اطلاع می دم...
من به این اعتقاد دارم که اگر تقدیر بر رفتن شما از این کشور.... ! باشه حتما اتفاق می افته، توکل به خدا کنین و با تمام وجودتون بجنگید، خدا پشت و پناهتون

ارادتمند همه مهاجران عزیز
حاجی واشنگتن
سلام دوست عزیز حاج آقا Wink یه سوال داشتم ازتون میخواستم بدونم خانمتون نفر اصلی کیس تون بودن که تونستن برن! چون من شنیدم که اگر نفرات زیر مجموعه کیس ویزا بگیرن نمیتونن برن مگر با نفر اصلی کیس...درسته؟
تشکر کنندگان: ariana80 ، bahar101 ، fa15 ، نیلان ، atlantis770 ، sanik ، حاجی واشنگتن ، goliii
سلام و روز خوش
یه سوال ؟
کارمند شهرداری بودن و یا کارمند یه شرکت زیر مجموعه شهرداری بودن از نظر سفارت امریکاغ شغل دولتی محسوب میشه یا نه ........ ابهام من به این دلیله که از نظر ایران شغلی دولتی معرفی میشه که از طرف کشور بهش بوجه تعلق بگیره ولی شهرداری یه ارگان کاملا مستقل میباشه که درامدش از مردم تامین میشه ..
در صورت داشتن اطلاعات لطفا راهنمایی کنین .
من نهایتا میخوام بدونم کارمند شهرداری بودن میتونه دلیلی برای کلیر خوردن باشه یا نه ؟
ممنون
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
(2014-12-19 ساعت 14:33)armanizadifar نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
آنکارا امروز شماره کیس های زیر رو کلیر کرده
2015AS255
2015AS953
2015AS1146
که معلوم نیست کدامشان مال ایرانه ؟؟؟؟؟؟

سلام
کيس 2015AS1146 در روز دوم دسامبر مصاحبه داشته
تشکر کنندگان: behdadK ، siminbiazar ، Hagh81
قربان اینجا کسی جواب سئوال شما رو دقیق نمیدونه. نباید هم بدونه مگر اینکه آفیسر های سفارت به اینجا سر بزنند. همین بحث کار دولتی هم 100% نیست و توش حرف و حدیث هست. ضمنا دونستن جواب هم کمکی به شما نمیکنه. چه بسا بوده اند که شرایط یکضربی داشته اند و کلیرنس خورده اند. زیاد خودتون رو درگیر نکنید. فرض رو به کلیرنس بگذارید اگر کلیر شدید خوشحال بشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، A_A ، Samia ، kimfar ، حاجی واشنگتن
(2014-12-20 ساعت 10:44)ملايي نوشته:  سلام و روز خوش
یه سوال ؟
کارمند شهرداری بودن و یا کارمند یه شرکت زیر مجموعه شهرداری بودن از نظر سفارت آمریکاغ شغل دولتی محسوب میشه یا نه ........ ابهام من به این دلیله که از نظر ایران شغلی دولتی معرفی میشه که از طرف کشور بهش بوجه تعلق بگیره ولی شهرداری یه ارگان کاملا مستقل میباشه که درامدش از مردم تامین میشه ..
در صورت داشتن اطلاعات لطفا راهنمایی کنین .
من نهایتا میخوام بدونم کارمند شهرداری بودن میتونه دلیلی برای کلیر خوردن باشه یا نه ؟
ممنون
شهرداری در هر صورت یه شغل دولتی محسوب میشه
مثلا الان 80% پتروشیمی های کشور خصوصی هستن و مستقل یعنی شما فکر میکنی پس باید خصوصی فرض بشه؟
اینا جزییاتی هست که ما در مورد ارگان هامون میدونیم اونا اینطوری مثل ما بهش نگاه نمی کنن.
بعد هم اینجا همه از روی تجارب سالهای قبل میگن ولی بقول بهداد جان بودن کسانی که سربازی سپاه هم داشتن و کلیرنس نخوردن.....
مطلب دیگه این که سمت و موقعیت کاری هم مهم هست واسه همین اونا دقیقا شرح وظیفه میپرسن موقع مصاحبه.
اکثر ما به یه دلیلی کلیرنس بهمون میخوره و چاره ای نیست
بخودتون استرس وارد نکنین
مهم زود کلیر شدن هست که ایشالا تجربه تلخی واسه هیچ کدوممون پیش نمی یاد
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، m.ghoreishi
خوب بلاخره به بحث های تحلیللی رسیدیم ،بحث هایی که هیچ منبع و دلیلی جز استرس و گمانه زنی دوستانی که خود رو استاد تمام کلیرنس میدونن و چه تحلیل های موشکافانه ای ه ارایه نمیدن

جالب اینجاست تو خفن ترین حالت هیچ کدوم از ماها بیشتر از دو بار تو سفاذت نرفتیم اما یه جوری حرف میزنیم که انگار روزی دوبار با بروبکس اداره مهاجرت و سفارت پیتزا میخوریم و درباره کلیرنس حرف میزنیم. مجری برنامه هواشناسی هم مثل ما انقدر درباره پیش بینی هاش یه دنده نیست.

همسفر عزیز که کلیرنس خوردی ، اینجا واسه اینه اطلاعات درستی که داریم رو با هم به اشتراک بزاریم و از وعضیت افراد مشابه خودمون آگاهی داشته باشیم ، مثلا من که ۶۰ روز کلیر نشدم وقتی میبینم یه نفر مشابه من هفتاد و اندی روز هست که کلیر نشده ،نگرانیم کم میشه و اگه سال بعد کسی اومد و دید من بعد ۱۷۲ روز کلیر میشم صبورتر و آروم تر میشه .

لطفا بحث های به جای نمیرسن رو شرو نکنیم

امیدوارم هرچه سریع تر مشکل همه حل بشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: atlantis770 ، milad.nas ، bahar101 ، m.ghoreishi ، goliii
دوستان سلام
کسی از کیسهایی که اعلام شده خبر دارد؟ آیا امکان حدس اینکه از ایران بودند وجود دارد؟ ای کاش شرایطشون رو میدونستیم.
شماره کیس:1XXX, محل مصاحبه: آنکارا, تاریخ مصاحبه:8 اکتبر 2014, نتیجه مصاحبه: کلیرنس, کلیر: با ارسال انرژی مثبت انشاالله بزودی, مقصد:نیویورک
تشکر کنندگان:
99% کیس های اعلامی ایرانی هستند. ترکیه که کیس نامبرهاش AS نیستند و EU هستند.
دیگه کدوم کشور میخواد باشه؟ از کشور های اطراف که سفارت نداره فقط suریه است که AS هست با کلا 200 قبولی . حالا مگر چند تا suریه ای هستند که سفارت آنکارا رو انتخاب کردند و کلیرنس خوردند و کلیر شدند. میتونی در نظر بگیری 3 تاشون ایرانی بودن
تشکر کنندگان: HERMES7 ، varchandi ، siminbiazar ، A_A ، aaraam
چند تا پست عدم تایید شد.
قرار بود بحث های تحلیلی در این تاپیک نباشه. هر وقت CEAC باز شد بنده تاپیک تحلیل رو باز میکنم هرچقدر تحلیل خواستید داخلش بنویسید.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، Mahmood129 ، kimfar ، saboteur ، حاجی واشنگتن ، goliii ، aaraam
(2014-12-18 ساعت 12:48)afrand نوشته:  دوستان کسی میدونه که اگه یک نفر از خانواده بخواد بره ویزاها رو بگیره آیا ptt بهش میده یا باید وکالتنامه داشته باشیم ؟ میدونم سفارت ایراد نمیگیره ولی ptt رو نمیدونم

وقتی میرید ptt برگه های مربوط به بسته های رسیده شده رو می ذاره جلوتون که توشون دنبال اسم خودتون می گردید (yenisehirptt که اینطور بود) و بعد پرینت مربوط به انتخاب ptt رو نشونش دادم. پاکت خودم رو باز کرد و پاسپورت رو چک کرد. اسم خانمم رو که روی بسته ی دیگه بود خوند که بهش گفتم همسرمه و ایرانه. اون یکی بسته رو هم بهم داد و روی هر دو برگه را به عنوان دریافت کننده بسته ها امضا کردم.
سند ازدواج و ترجمه اش رو هم برده بودم که نخواست.
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، afrand ، AliReza.Sh
سلام دوستان من
نمی دونم اینجا جای درست این سوال هست یا نه؟
برای گرفتن ویزا تا آخر آگوست وقت داریم یا آخر سپتامبر؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2014-12-20 ساعت 17:28)varchandi نوشته:  سلام دوستان من
نمی دونم اینجا جای درست این سوال هست یا نه؟
برای گرفتن ویزا تا آخر آگوست وقت داریم یا آخر سپتامبر؟
30 سپتامبر2015
تشکر کنندگان: varchandi ، نیلان
خوب تاریخ مصاحبه کیس های کلیر شده انکارا
کیس شماره as953 در تاریخ 13/11 مصاحبه داشته مبارکش باشه
کیس as1146 در تاریخ 2/12 مصاحبه داشته که الان یکیشون که احتمالا خانومشون باشه کلیر شده
کیس as255 , as1569 رو امارش رو نداشتم

جهت اطلاع دوستان
موفق باشید
تشکر کنندگان: Samia ، behdadK ، mendoosh ، mehdiii82 ، m.ghoreishi ، Hagh81 ، kimfar ، milad.nas ، A_A ، mbsamani ، varchandi ، siminbiazar ، reza.aa ، sami_rg ، aaraam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان