کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-20 ساعت 17:28)varchandi نوشته:  سلام دوستان من
نمی دونم اینجا جای درست این سوال هست یا نه؟
برای گرفتن ویزا تا آخر آگوست وقت داریم یا آخر سپتامبر؟

سلام دوست عزيز ، تا آخر سپتامبر
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: varchandi
سلام دوستان
من پارسال 8-9 ماه تمام شب و روزم این تاپیک بود طوری که حتی پس از کلیر شدن و گرفتن ویزا هم اعتیادم به این تاپیک تمومی نداشت.
باز خدا را شکر ویزا را گرفتم ولی هنوز افسوس وقتی را که هدر دادم میخورم
پیشنهاد من استفاده از فرصته چون اینجا که بیایین وقت خیلی گرونه

راستی شما امسال منتظرسرا ندارید دست کم ماها که فرصت زیادی نداریم از احوال کلی دوستان با خبر باشیم؟!
اعتیاده دیگه! حتی اگر ترک هم کرده باشی بعضی وقتها هوسش به سر آدم میزنه Smile
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
سلام نیکی عزیز. امیدوارم روزگار خوبی در آمریکا سپری کنید
چرا داریم اگر دوستان همت کنن و اطلاعاتشون رو وارد کنند کاملتر هم میشه هر روز
آدرسش در امضای بنده موجود هست.
موفق باشید
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
(2014-12-21 ساعت 03:52)saboteur نوشته:  سلام نیکی عزیز. امیدوارم روزگار خوبی در آمریکا سپری کنید
موفق باشید

البته 'saboteur' عزیز با این دوستانی که دلیلشون رو واسه ثبت نام نکردن تو مهاجرسرا رو نمیفهمم اونم چیزی که فقط چندتا کلیک کا داره .
بهتره بگم منتظرسرا نداریم ،متاسفانه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
الان مایی که کلیرنس خوردیم برای گرفتن ویزا دوباره باید برای PTT ثبت نام کنیم یا همون دفعه اول که ثبت نام کردیم کافیه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-20 ساعت 18:30)رضا2015 نوشته:  خوب تاریخ مصاحبه کیس های کلیر شده انکارا
کیس شماره as953 در تاریخ 13/11 مصاحبه داشته مبارکش باشه
کیس as1146 در تاریخ 2/12 مصاحبه داشته که الان یکیشون که احتمالا خانومشون باشه کلیر شده
کیس as255 , as1569 رو امارش رو نداشتم

جهت اطلاع دوستان
موفق باشید

چقدر سریع شده Big Grin
آیا اطلاعاتی از شرایط این کیس ها هم هست؟
یعنی بفهمیم چه کیسی سریع کلیر میشه و چه کسی طول می کشه؟
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
تبريك بسيار
خوب شما با سفارت تماس بگيريد و بگن كدوم يكيتون كه احتمالا خانموتون باشه كلير شدين
احتمالا ايشون برنده اصلي هست و براي همين انكارا اعلام كرده
بنظر من ريسك نكنيد و اگر ايشون بنده اصلي بودن يه سفر بريد و ويزاي ايشون رو بگيريد
البته پيك اپ ميتونيد بكنيد
ايشالا براي شما هم به زودي بياد

(2014-12-21 ساعت 11:41)amirmz نوشته:  سلام دوستان
الان مایی که کلیرنس خوردیم برای گرفتن ویزا دوباره باید برای PTT ثبت نام کنیم یا همون دفعه اول که ثبت نام کردیم کافیه ؟

كافيه
تشکر کنندگان:
دوست عزیز تبریک میگم اگه میشه شرایط کیستون رو بگید!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-21 ساعت 08:05)reza.aa نوشته:  
(2014-12-21 ساعت 03:52)saboteur نوشته:  سلام نیکی عزیز. امیدوارم روزگار خوبی در آمریکا سپری کنید
موفق باشید

البته 'saboteur' عزیز با این دوستانی که دلیلشون رو واسه ثبت نام نکردن تو مهاجرسرا رو نمیفهمم اونم چیزی که فقط چندتا کلیک کا داره .

[font=Tahoma]از همه ی عزیزان خالصانه و ملتمسانه درخواست می شود که امار خود را در منتظر سرا تکمیل کنند
منتظر سرا مهم ترین رفرنس همه ی ما می تونه باشه
ممنون از همکاری تون
[/font]
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: goliii ، آزاده_امین ، laleht
(2014-12-21 ساعت 12:13)نیلان نوشته:  
(2014-12-21 ساعت 08:05)reza.aa نوشته:  
موفق باشید

[font=Tahoma]از همه ی عزیزان خالصانه و ملتمسانه درخواست می شود که امار خود را در منتظر سرا تکمیل کنند
منتظر سرا مهم ترین رفرنس همه ی ما می تونه باشه
ممنون از همکاری تون
[/font]

من رجیستر کردم ولی هنوز مصاحبه نرفتم
والا یه حسی دارم شاید بقیه هم داشته باشن حس میکنم برم اون تو گیر افتادم تو کلیرنس!!!
دوستان حداقل قول بدین کلیر شدین برین و اطلاعاتتون رو وارد کنید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2014-12-20 ساعت 17:16)hossein_neda نوشته:  [quote='afrand' pid='568512' dateline='1418890685']
دوستان کسی میدونه که اگه یک نفر از خانواده بخواد بره ویزاها رو بگیره آیا ptt بهش میده یا باید وکالتنامه داشته باشیم ؟ میدونم سفارت ایراد نمیگیره ولی ptt رو نمیدونم

وقتی میرید ptt برگه های مربوط به بسته های رسیده شده رو می ذاره جلوتون که توشون دنبال اسم خودتون می گردید (yenisehirptt که اینطور بود) و بعد پرینت مربوط به انتخاب ptt رو نشونش دادم. پاکت خودم رو باز کرد و پاسپورت رو چک کرد. اسم خانمم رو که روی بسته ی دیگه بود خوند که بهش گفتم همسرمه و ایرانه. اون یکی بسته رو هم بهم داد و روی هر دو برگه را به عنوان دریافت کننده بسته ها امضا کردم.
سند ازدواج و ترجمه اش رو هم برده بودم که نخواست.
=============
خیلی ممنون که پاسخ دادید برام یه دغدغه شده بود . ویزای امریکا مبارکتون باشه
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همگی اعضا محترم
دوستان من یه سوال دارم و خواهش می کنم بهم جواب بدید.
برنده ی اصلی بنده ی حقیر هستم با مدرک فوق لیسانس (کیس نامبر 8XXX). خوشبختانه یا متاسفانه! برای سربازی از تسهیلات نخبگی استفاده کردم و فقط حدود 45 روز آموزشی رفتم و یک طرح تحقیقاتی هم تحویل دادم. در فرم 260 محل خدمت رو جایی که آموزشی رفتم یعنی نیرو زمینی وارد کردم. روی کارت پایان خدمت من هم 21 ماه! سابقه خدمت نوشته شده که البته 6 ماه اولش تداخل داره با دوران فوق لیسانس بنده!! با اینکه وقت زیادی تا مصاحبه مونده ولی هر روز ذهنم در گیر این مساله هست که اگه افیسر از من پرسید (و به احتمال زیاد خواهد پرسید) سربازی کجا بودی و چه کار کردی من باید چی جواب بدم!!! راستشو بگم یا اینکه یه چیزی سر هم کنم؟ لازم به ذکر هست که نگرانی بنده از این نظر بیشتر میشه چون کیس نامبرم بالا هست و نگرانم اگه پروسه کلیر شدن بیش از حد طول بکشه ....! واقعا تشکر می کنم از دوستانی که زحمت می کشن و بنده رو راهنمایی می کنن.
تشکر کنندگان: مهدی 2014
(2014-12-22 ساعت 02:18)Manowroozi نوشته:  با سلام خدمت همگی اعضا محترم
برنده ی اصلی بنده ی حقیر هستم با مدرک فوق لیسانس (کیس نامبر 8XXX). خوشبختانه یا متاسفانه! برای سربازی از تسهیلات نخبگی استفاده کردم و فقط حدود 45 روز آموزشی رفتم و یک طرح تحقیقاتی هم تحویل دادم. در فرم 260 محل خدمت رو جایی که آموزشی رفتم یعنی نیرو زمینی وارد کردم. روی کارت پایان خدمت من هم 21 ماه! سابقه خدمت نوشته شده که البته 6 ماه اولش تداخل داره با دوران فوق لیسانس بنده!! با اینکه وقت زیادی تا مصاحبه مونده ولی هر روز ذهنم در گیر این مساله هست که اگه افیسر از من پرسید (و به احتمال زیاد خواهد پرسید) سربازی کجا بودی و چه کار کردی من باید چی جواب بدم!!! راستشو بگم یا اینکه یه چیزی سر هم کنم؟ لازم به ذکر هست که نگرانی بنده از این نظر بیشتر میشه چون کیس نامبرم بالا هست و نگرانم اگه پروسه کلیر شدن بیش از حد طول بکشه ....! واقعا تشکر می کنم از دوستانی که زحمت می کشن و بنده رو راهنمایی می کنن.

سلام دوست عزيز.
اجازه بده اين جوري به سوالت جواب بدم:
با توجه به تجربيات سالهاي قبل ، به نظر مي رسه كه فرآيند كليرنس از قبل از مصاحبه و با توجه به فرمهاي ارسالي مشخص مي شه، منتها آفيسر با توجه به ارزيابي كه مي كنه اين اختيارو داره كه بهتون ويزا بده يا پرونده رو بفرسته واسه بررسي بيشتر.
زمان مصاحبه واقعا مهمه، به نظرم اولا حقيقتو بگين و ثانيا اين موضوع كه فقط دوره آموزشي رو گذرونديدو كاملا بولد كنيد. اميدوارم كه بتونيد آفيسرو راضي كنيد.
ايشالا كه ويزا بگيريد ولي در هر صورت خودتونو آماده هر اتفاقي بكنيد.
برات آرزوي موفقيت مي كنم.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: A_A ، varchandi
(2014-12-22 ساعت 02:32)مهدی 2014 نوشته:  

سلام دوست عزيز.
اجازه بده اين جوري به سوالت جواب بدم:
با توجه به تجربيات سالهاي قبل ، به نظر مي رسه كه فرآيند كليرنس از قبل از مصاحبه و با توجه به فرمهاي ارسالي مشخص مي شه، منتها آفيسر با توجه به ارزيابي كه مي كنه اين اختيارو داره كه بهتون ويزا بده يا پرونده رو بفرسته واسه بررسي بيشتر.
زمان مصاحبه واقعا مهمه، به نظرم اولا حقيقتو بگين و ثانيا اين موضوع كه فقط دوره آموزشي رو گذرونديدو كاملا بولد كنيد. اميدوارم كه بتونيد آفيسرو راضي كنيد.
ايشالا كه ويزا بگيريد ولي در هر صورت خودتونو آماده هر اتفاقي بكنيد.
برات آرزوي موفقيت مي كنم.

خیلی ممنون از جواب شما
من از چندین نفر شنیدم که میگن اگر اسمی از نخبگی بیاری روت حساس میشنو از این حرفا! اگر کسی تجربه ای یا اطلاعی از این قضیه داره خیلی ممنون میشم که منم در جریان بزاره.
تشکر کنندگان:
من دوستی دارم که پارسال قبول شد و الان تو دی سی است . ایشان دانشجوی دکترای فیزیک بود ومیخواهید باور کنید یا نه ولی شغل سربازیش را در نانوایی پادگان گفته بودالبته بعد از لیسانس خدمت رفته بودحدودهشت سال پیش.شما هم دروغ نمیگویید ولی طرح تحقیقاتی در کارت پایان خدمت درج نمیشود (مگر به مجامع بین المللی هم برای شرکت در کنفرانسی چیزی بطور جداگانه ارائه داده باشید که با یک سرچ در گوگل میفهمند)و آدم در اموزشی کارهای ساده هم انجام میدهد مثل نگهبانی یا منشی گروهان یا تلفنچی .اگر انجام دادید فقط آن کار را بگوید.دروغ هم نگفته اید. آفیسر دنبال تناقض در صحبتها است.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان