کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-24 ساعت 15:46)jadooo نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 15:17)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 15:08)رشید نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 14:41)َalikh نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 14:25)رشید نوشته:  سلام به همه بزرگواران و دوستان
ب خیلی ممنون میشم از همتون
ایشالا بزودی کلیر میشین
میشه شرایط شغلی و تحصیلی همسرتونو بفرمایید
همون لاغر قد بلنده سفیده 30 سال داشت ؟ با لهجه الن ایر

فکر کنم اون اقا قد بلنده سفیده که تقریباً سی سالشه با خانوما یه کم لجه چون منی که برنده اصلی هستم و خودم و هم همسرم شغلمون غیر دولتیه و تازه همسر جان سربازی هم معاف شده هم مشمول کلیرنس کرد و نتیجه اینه که بیشتر از صد روزه که منتظریم و هی داریم زبانمون رو تقویت می کنیم فقط مشکل من اینه که من رشته تحصیلیم زبان انگلیسی بوده و کلاً زبانم خوبه دیگه نمی دونم چیشو باید تقویت کنم؟؟؟؟؟SadSad

این اقاهه اصن ی حالیه اصلا من کپ کرده بودم اصلا نه حالی نه احوالی میترسم آخرش آچ مزمون کنه من زیاد باش ارتباط برقرار نکردم خدا بخیر بگذرونه
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo ، jadooo ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 16:19)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 15:46)jadooo نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 15:17)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 15:08)رشید نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 14:41)َalikh نوشته:  ایشالا بزودی کلیر میشین
میشه شرایط شغلی و تحصیلی همسرتونو بفرمایید
همون لاغر قد بلنده سفیده 30 سال داشت ؟ با لهجه الن ایر

فکر کنم اون اقا قد بلنده سفیده که تقریباً سی سالشه با خانوما یه کم لجه چون منی که برنده اصلی هستم و خودم و هم همسرم شغلمون غیر دولتیه و تازه همسر جان سربازی هم معاف شده هم مشمول کلیرنس کرد و نتیجه اینه که بیشتر از صد روزه که منتظریم و هی داریم زبانمون رو تقویت می کنیم فقط مشکل من اینه که من رشته تحصیلیم زبان انگلیسی بوده و کلاً زبانم خوبه دیگه نمی دونم چیشو باید تقویت کنم؟؟؟؟؟SadSad

این اقاهه اصن ی حالیه اصلا من کپ کرده بودم اصلا نه حالی نه احوالی میترسم آخرش آچ مزمون کنه من زیاد باش ارتباط برقرار نکردم خدا بخیر بگذرونه
اره راس میگی وال.. اصلا ترکیه همین یدونه مسل اینکه مصاحبه میکنه باید یه چیزی هم دستی بدی تا حرف بزنه همه رو هم میفرسته کلیر. ماکه کلیر نشدیم ولی عضو فعال شدیم با سه تا ستاره هورا
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، nedaba
من سه تا سوال برام مطرح شده اگر ما بخواهیم مدیکالمون رو تمدید کنیم باید دوباره از دکتر در ترکیه وقت بگیریم ؟ در مورد کارت زرد چطور اون رو هم دوباره باید از انستیتو پاستور مجدداً بگیریم ؟ واکسن آنفولانزا هم باید بزنیم دوباره؟؟؟ پیشاپیش از پاسخ ها ممنونم
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
تشکر کنندگان: nedaba
خوب ظاهرا الان دوستان بسیار زیادی با سربازی س منتظر کلیرنس خودشون هستن و بعضی از دوستانی که من میشناسم تو اپ 17 اپریل سفارت ابوظبی هستن و بعضی ها هم از انکارا با تاریخ مصاحبه از نوامبر تا قوریه . ( از دوستان ایروانی با سربازی س اطلاع ندارم خوشحال میشم یه اماری بهم بدن)

خوب شاید خیلی هاتون بدونید یک بندی هست برای ریجکت به نام 306 که افرادی که در س خدمت کردن و ریجکت میکنه! البته به گفته سارا گرو این بند شامل ویزاهای مهاجرتی نمیشه و فقط ویزاهای توریستی و دانشجویی رو شامل میشه.

خوب من داشتم تحقیقات بنیادین میکردم که داستان این طولانی شدن کلیرنس پس چی هست!
خوشبختانه به امار جالبی خوردم که همین چند وقت در اومده: ظاهرا هیچ کیس ویزای مهاجرتی به خاطر این موضوع ریجکت نشده
طبق اماری که ازسال 2000 در اومده تعداد افراد ریجکتی رو بند ویزاهای غیر مهاجرتی بوده .
میتونم حدس بزنم تقریبا دلیل این طولانی شدن وجود رد پا در پرونده افراد هست که افیسر رو به شک و شبه میندازنه که داستان چیه.
یکی از بدترین کارها که بچه های سربازی رفته انجام میدن استفاده از کلمه "کار اداری" هست! که افیسر اینقدر این جمله رو شنیده که 99% شک میکنه که خوب طرف حتما داشته یه کاری میکرده! :/

پیشنهاد من به دوستانی که میرن مصاحبه و افیسر درمورد سربازی اشون ازشون سوال میپرسه که چه میکردی بگردن یه چیزی پیداکنن که به رشته یا کارشون بخوره و بگن .و سعی کنن از کلمه اداری استفاده نکنن. من خودم چون کلا تو کار ورزشی هستم خدمت هم از این داستان بی بهره نبودیم و گفتم که حدس زدم افیسر قبول کرد که من دروغ نگفتم!
امار هم ضمیمه کردم.
[عکس: 6lf0_table.jpg]
بنظرم دوستان سربازی س نگران نباشد و انشاله اگر به سپتامبر نخورن قطعا ریجکت نخواهند شد.
تشکر کنندگان: Mahboy ، 123a ، Iaccept ، fa15 ، hilda60 ، bidaad ، m.ghoreishi ، laleht ، Shahram914 ، Marmad ، 2015reza ، Aghaman ، ALISHARIFI ، nimanoush ، jupiterx ، nedaba ، AliReza.Sh
(2015-05-24 ساعت 17:57)رضا2015 نوشته:  خوب ظاهرا الان دوستان بسیار زیادی با سربازی س منتظر کلیرنس خودشون هستن و بعضی از دوستانی که من میشناسم تو اپ 17 اپریل سفارت ابوظبی هستن و بعضی ها هم از انکارا با تاریخ مصاحبه از نوامبر تا قوریه . ( از دوستان ایروانی با سربازی س اطلاع ندارم خوشحال میشم یه اماری بهم بدن)

خوب شاید خیلی هاتون بدونید یک بندی هست برای ریجکت به نام 306 که افرادی که در س خدمت کردن و ریجکت میکنه! البته به گفته سارا گرو این بند شامل ویزاهای مهاجرتی نمیشه و فقط ویزاهای توریستی و دانشجویی رو شامل میشه.

خوب من داشتم تحقیقات بنیادین میکردم که داستان این طولانی شدن کلیرنس پس چی هست!
خوشبختانه به امار جالبی خوردم که همین چند وقت در اومده: ظاهرا هیچ کیس ویزای مهاجرتی به خاطر این موضوع ریجکت نشده
طبق اماری که ازسال 2000 در اومده تعداد افراد ریجکتی رو بند ویزاهای غیر مهاجرتی بوده .
میتونم حدس بزنم تقریبا دلیل این طولانی شدن وجود رد پا در پرونده افراد هست که افیسر رو به شک و شبه میندازنه که داستان چیه.
یکی از بدترین کارها که بچه های سربازی رفته انجام میدن استفاده از کلمه "کار اداری" هست! که افیسر اینقدر این جمله رو شنیده که 99% شک میکنه که خوب طرف حتما داشته یه کاری میکرده! :/

پیشنهاد من به دوستانی که میرن مصاحبه و افیسر درمورد سربازی اشون ازشون سوال میپرسه که چه میکردی بگردن یه چیزی پیداکنن که به رشته یا کارشون بخوره و بگن .و سعی کنن از کلمه اداری استفاده نکنن. من خودم چون کلا تو کار ورزشی هستم خدمت هم از این داستان بی بهره نبودیم و گفتم که حدس زدم افیسر قبول کرد که من دروغ نگفتم!
امار هم ضمیمه کردم.
[عکس: 6lf0_table.jpg]
بنظرم دوستان سربازی س نگران نباشد و انشاله اگر به سپتامبر نخورن قطعا ریجکت نخواهند شد.
برای رشته مهندسی برق چی بگیم در سربازی انجام میدادیم که شک نکنن.
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Iaccept ، Shaft ، nedaba
بگو واحد فنی مهندسی بودم راستش رو بگو اول
تشکر کنندگان: Iaccept ، Shaft ، nedaba
من راستشو گفتم موقع مصاحبه
پرسید چیکار میکردی گفتم درس میدادم گفت چی درس میدادی گفتم dos بعد نگام کرد گفت چند سال پیش خدمت کردی منم یه دو دو تا چهار تا کردم گفتم 17 سال اونم تند و تند تایپ میکرد نمیدونم چی مینوشت تو همین موقع ها بود که خانومم زیر گوشم گفت 15 سال بوده منم یه دفعه بلند گفتم 15 سال پیش بوده. من تاریخ شروع رو حساب کرده بودم همسر محترم تاریخ خاتمه .
خلاصه که تا الان در خدمت شما ها هستیم
تازه این 20 مارچ هم تکون نخورده یه وقت فکر نکنین تکون خورده من اعلام نکردم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، laleht ، samane1363 ، Shahram914 ، Marmad ، a.farzad ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 18:54)satan نوشته:  تازه این 20 مارچ هم تکون نخورده یه وقت فکر نکنین تکون خورده من اعلام نکردم
تکونم بخواد بخوره دیگه نمیتونه، چون انقدر نشسته روش زمین گیر شده Big GrinBig Grin
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: hilda60 ، satan ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 17:40)jadooo نوشته:  من سه تا سوال برام مطرح شده اگر ما بخواهیم مدیکالمون رو تمدید کنیم باید دوباره از دکتر در ترکیه وقت بگیریم ؟ در مورد کارت زرد چطور اون رو هم دوباره باید از انستیتو پاستور مجدداً بگیریم ؟ واکسن آنفولانزا هم باید بزنیم دوباره؟؟؟ پیشاپیش از پاسخ ها ممنونم

سلام دوست عزيز
اره بايد از مطب دكتر وقت بگيريد، ولي خيلي حساس نشيد، ما كه وقتمون واسه سه شنبه بود ولي دوشنبه صبح كه رسيديم آنكارا يك راست رفتيم مطب دكتر، كمي اصرار كرديم منشي قبول كرد و نوبت داد.
نيازي به كارت زرد نيست، چون خودشون سابقه شما رو دارند، ولي اون برگه و سي دي كه دفعه قبل بهتون دادن رو با خودتون ببريد.
توي اين فصل احتمال ميدم به واكسن انفلوانزا نيازي نباشه، البته مطمئن نيستم، در مورد ما كه نيازي نشد. بهتره در اين خصوص دوستان باتجربه تر نظر بدن.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، jadooo ، ALISHARIFI ، nedaba
آقا رضا همسر من هم در س خدمت کرده ما هم ایروان بودیم آخرین آپدیت هم طبق امضا 17 آپریل بود....
همسر من گفت من مسئول خرید مواد غذایی بودم
فقط یه سوال؟
آفیسر اون گفته ی شخص رو ملاک قرار میده ؟ و همونی که شخص به عنوان شغلش در روز مصاحبه اعلام میکنه ملاک قرار میده؟؟؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، satan ، laleht ، m.ghoreishi ، nedaba
رضا جون منم به لیست سربازای گمنام تاپیک کلیرنس صادره از ایروان اضافه کن داداش. مصاحبه 20 اپریل . سومین و اخرین اپدیت 24 اپریل
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، Shaft ، samane1363 ، Shahram914 ، nedaba
دوستان چرا کیس من در سایت ابوظبی شناخته شده http://www.abudhabiivo.net/ نیست
تشکر کنندگان: nedaba
(2015-05-24 ساعت 19:43)lilimohajer2015 نوشته:  دوستان چرا کیس من در سایت ابوظبی شناخته شده http://www.abudhabiivo.net/ نیست

تجربه نشون داده بعداز گذشت مدت زمانی سایت ابوظبی کیسهارو میشناسه. پس نگران نباشید.حتی ممکنه 10 روز طول بکشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Shaft ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 18:25)رضا2015 نوشته:  بگو واحد فنی مهندسی بودم راستش رو بگو اول
آخه بخاطر جذبه ام مدیر آشپزخانه و تقسیم غذا بودم بیشتر اوقات ?. (ارشد برقم هستم تو کارتم نوشته ستوان یک)
بگم مدیر آشپزخانه و تقسیم غذا یا بگم تو بخش فنی بودم به نظرتون؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Iaccept ، hilda60 ، a.farzad ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 19:43)lilimohajer2015 نوشته:  دوستان چرا کیس من در سایت ابوظبی شناخته شده http://www.abudhabiivo.net/ نیست

دارن کلیرتون میکنن Smile Smile

اولا اینجور زدین یا نه!؟
2015ASXXXX
دوما
تاریخ اینترویوتون کی بوده!؟

(2015-05-24 ساعت 19:47)aria802 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 18:25)رضا۲۰۱۵ نوشته:  بگو واحد فنی مهندسی بودم راستش رو بگو اول
آخه بخاطر جذبه ام مدیر آشپزخانه و تقسیم غذا بودم بیشتر اوقات ارشد برقم هستم
اینو بگم یا بگم تو بخش فنی؟

بگو قورمه سبزی میپختم Big Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7 ، samane1363 ، hilda60 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان