کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-24 ساعت 20:32)Daneshjo نوشته:  سلام و خسته نباشبد به همه ی اعضا گروه
ارزو میکنم خیلی زود از اینجا خداحافظی کنیم منظورم این تاپیک هست

یه گلایه و یه تشکر
گلایه اولم اینه چرا به تازه واردین رتبه نمیدین!!! روزی ۵ تا رتبه دارین خوب خرجش کنین Big Grin
تشکر میکنم از دوستانی که من رو مورد لطف خودشون قرار دادن و رتبه دادن و راهنماییم کردن .

دانشجو جان
گرفتن 25 رتبه تو یه ماه که 11 تاش تو یه هفته باشه یه رکورده ولی ندیدم شما هم رتبه بدی خودتم یکم خیرات کن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: samane1363 ، laleht ، r.bazargan ، nedaba ، arezoue ، Daneshjo
دوستان عزیز منتظر سلام؛ رتبه دون من درد گرفت بس که دوستان کم لطفی می کنند ... بعد از یکسال و اندی نیاز به رتبه و قوت قلب دارم عزیزای من ...
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: ginjer ، p00ya2001 ، r.bazargan ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 23:31)takin2015 نوشته:  دوستان عزیز منتظر سلام؛ رتبه دون من درد گرفت بس که دوستان کم لطفی می کنند ... بعد از یکسال و اندی نیاز به رتبه و قوت قلب دارم عزیزای من ...

اقا ما به همه رتبه دادیم ولی از رتبه دادن به ما خبری نیست.نزارین اینطوری از اینجا بریم.Big Grin
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba ، Daneshjo
دوستان پاس من 8 ماهی بیشتر اعتبار نداره.مصاحبه 6 می ابوظبی .با سربازی س.اگه خدا خواستو بندهاشم درست کار کردن و کلیر شدیم اگر پاسو عوض کنم مشکلی تو صدور ویزا که پیش نمی یاد.و اینکه در صورت تعویض ایا نیاز به کاری یا اعلام به جایی هست؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: nedaba
(2015-05-25 ساعت 00:02)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان پاس من ۸ ماهی بیشتر اعتبار نداره.مصاحبه ۶ می ابوظبی .با سربازی س.اگه خدا خواستو بندهاشم درست کار کردن و کلیر شدیم اگر پاسو عوض کنم مشکلی تو صدور ویزا که پیش نمی یاد.و اینکه در صورت تعویض ایا نیاز به کاری یا اعلام به جایی هست؟
خیر فقط وقتی که کلیر شدین باید کپی پاس جدیدتونو قبل رفتن به سفارت با ایمیل ارسال کنین.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba ، Iaccept ، Daneshjo
دیدن گفتم در این تعطیلان امریکا همه اینجا بحث در مورد رتبه میکنند

خواهان لطف شما دوستان هستیم(یعنی رنبه بدین)
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Nima4185 ، arezoue ، nedaba ، Daneshjo
دوستان حالا که تعطیل هست و تا دو روز دیگه خبری نیست بیاید به من رتبه بدید شاید فرجی شد و این هفته کلیر شدیم Big Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: sinapco ، arezoue ، nedaba ، Daneshjo
من كه ميگم اينا از سه شنبه احتمالا شروع ميكنن به آپديت زدن و آخر هفته يا هفته آينده كه ماه جون شروع ميشه كلير ميكنن،
حالا ميگيد نه نگاه كنيد،
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: vahid1432 ، r.bazargan ، arezoue ، nedaba ، Iaccept ، Daneshjo
از دوستان اينجا اگر كسي شغلش مرتبط با رشته هاي ورزشي هستش يا اينكه با مدرك توي يه رشته ورزشي تخصص داره و ترجيحا مقصدش لس آنجلس يا كاليفرنيا هستش اين زير يه اعلام حضور كنه
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: nedaba ، Daneshjo
(2015-05-24 ساعت 23:18)sadaf44 نوشته:  سلام به همه ی دوستان و امیدوارم هرچه زودتر همتون کلیر بشین
یه سوال داشتم از شما
اگر کسی زمان تکمیل فرم دانشجو باشه و هنگام مصاحبه درسش تموم شه باید به افیسر بگه؟چی باید بگه؟اصلا ازش میپرسن؟
ممنونم

خوب نگراني نداره اگه بپرسه خوب راستشو بگين مهم اينه كه شما موقع پر كردن فرم صادقانه بنويسين
Smile
سوالها خيلي ساده تر از اين حرفاست در واقع حضور فيزيكي شما رو در سفارت ميخوان
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، sadaf44 ، nedaba ، Daneshjo
آقا این رتبه فایده اش چیه انقدر طالب داره؟؟
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، nedaba ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 08:23)Abdorrezaa نوشته:  آقا این رتبه فایده اش چیه انقدر طالب داره؟؟

واقعا ، به منم بگگین فایدشو Sad
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

بهره بردن از هر سیستمی زکاتی داره. رتبه هم به همین منظور ایجاد شده. اینجوری افراد میفهمن حرف چه کسی سندیت بیشتری داره. چون من الان رتبه ندارم میفهمی که دارم چرت و پرت میگم.
تشکر کنندگان: arezoue ، nedaba ، vahid1432 ، Daneshjo
(2015-05-24 ساعت 18:21)aria802 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 17:57)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب ظاهرا الان دوستان بسیار زیادی با سربازی س منتظر کلیرنس خودشون هستن و بعضی از دوستانی که من میشناسم تو اپ 17 اپریل سفارت ابوظبی هستن و بعضی ها هم از انکارا با تاریخ مصاحبه از نوامبر تا قوریه . ( از دوستان ایروانی با سربازی س اطلاع ندارم خوشحال میشم یه اماری بهم بدن)

خوب شاید خیلی هاتون بدونید یک بندی هست برای ریجکت به نام 306 که افرادی که در س خدمت کردن و ریجکت میکنه! البته به گفته سارا گرو این بند شامل ویزاهای مهاجرتی نمیشه و فقط ویزاهای توریستی و دانشجویی رو شامل میشه.

خوب من داشتم تحقیقات بنیادین میکردم که داستان این طولانی شدن کلیرنس پس چی هست!
خوشبختانه به امار جالبی خوردم که همین چند وقت در اومده: ظاهرا هیچ کیس ویزای مهاجرتی به خاطر این موضوع ریجکت نشده
طبق اماری که ازسال 2000 در اومده تعداد افراد ریجکتی رو بند ویزاهای غیر مهاجرتی بوده .
میتونم حدس بزنم تقریبا دلیل این طولانی شدن وجود رد پا در پرونده افراد هست که افیسر رو به شک و شبه میندازنه که داستان چیه.
یکی از بدترین کارها که بچه های سربازی رفته انجام میدن استفاده از کلمه "کار اداری" هست! که افیسر اینقدر این جمله رو شنیده که 99% شک میکنه که خوب طرف حتما داشته یه کاری میکرده! :/

پیشنهاد من به دوستانی که میرن مصاحبه و افیسر درمورد سربازی اشون ازشون سوال میپرسه که چه میکردی بگردن یه چیزی پیداکنن که به رشته یا کارشون بخوره و بگن .و سعی کنن از کلمه اداری استفاده نکنن. من خودم چون کلا تو کار ورزشی هستم خدمت هم از این داستان بی بهره نبودیم و گفتم که حدس زدم افیسر قبول کرد که من دروغ نگفتم!
امار هم ضمیمه کردم.
[عکس: 6lf0_table.jpg]
بنظرم دوستان سربازی س نگران نباشد و انشاله اگر به سپتامبر نخورن قطعا ریجکت نخواهند شد.
برای رشته مهندسی برق چی بگیم در سربازی انجام میدادیم که شک نکنن.

من س خدمت کردم اما تو مصاحبه اصلا از من هیچی نپرسید این نشونه خوبیه یا بد Sad
(2015-05-25 ساعت 09:18)رشید نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 18:21)aria802 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 17:57)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب ظاهرا الان دوستان بسیار زیادی با سربازی س منتظر کلیرنس خودشون هستن و بعضی از دوستانی که من میشناسم تو اپ 17 اپریل سفارت ابوظبی هستن و بعضی ها هم از انکارا با تاریخ مصاحبه از نوامبر تا قوریه . ( از دوستان ایروانی با سربازی س اطلاع ندارم خوشحال میشم یه اماری بهم بدن)

خوب شاید خیلی هاتون بدونید یک بندی هست برای ریجکت به نام 306 که افرادی که در س خدمت کردن و ریجکت میکنه! البته به گفته سارا گرو این بند شامل ویزاهای مهاجرتی نمیشه و فقط ویزاهای توریستی و دانشجویی رو شامل میشه.

خوب من داشتم تحقیقات بنیادین میکردم که داستان این طولانی شدن کلیرنس پس چی هست!
خوشبختانه به امار جالبی خوردم که همین چند وقت در اومده: ظاهرا هیچ کیس ویزای مهاجرتی به خاطر این موضوع ریجکت نشده
طبق اماری که ازسال 2000 در اومده تعداد افراد ریجکتی رو بند ویزاهای غیر مهاجرتی بوده .
میتونم حدس بزنم تقریبا دلیل این طولانی شدن وجود رد پا در پرونده افراد هست که افیسر رو به شک و شبه میندازنه که داستان چیه.
یکی از بدترین کارها که بچه های سربازی رفته انجام میدن استفاده از کلمه "کار اداری" هست! که افیسر اینقدر این جمله رو شنیده که 99% شک میکنه که خوب طرف حتما داشته یه کاری میکرده! :/

پیشنهاد من به دوستانی که میرن مصاحبه و افیسر درمورد سربازی اشون ازشون سوال میپرسه که چه میکردی بگردن یه چیزی پیداکنن که به رشته یا کارشون بخوره و بگن .و سعی کنن از کلمه اداری استفاده نکنن. من خودم چون کلا تو کار ورزشی هستم خدمت هم از این داستان بی بهره نبودیم و گفتم که حدس زدم افیسر قبول کرد که من دروغ نگفتم!
امار هم ضمیمه کردم.
[عکس: 6lf0_table.jpg]
بنظرم دوستان سربازی س نگران نباشد و انشاله اگر به سپتامبر نخورن قطعا ریجکت نخواهند شد.
برای رشته مهندسی برق چی بگیم در سربازی انجام میدادیم که شک نکنن.

من س خدمت کردم اما تو مصاحبه اصلا از من هیچی نپرسید این نشونه خوبیه یا بد Sad
رشید جان شما چون برنده اصلی نبودی ازتون سوال نکرده! امضاتون رو کامل کنید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.
تشکر کنندگان: رشید ، ginjer ، nedaba ، bahar101 ، Iaccept ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان