کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
یه سوال آزار دهنده : سفارت آنکارا هم مثل آمریکا دوشنبه تعطیله ؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: nedaba
(2015-05-24 ساعت 19:48)Iaccept نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 19:43)lilimohajer2015 نوشته:  دوستان چرا کیس من در سایت ابوظبی شناخته شده http://www.abudhabiivo.net/ نیست

دارن کلیرتون میکنن Smile Smile

اولا اینجور زدین یا نه!؟
2015ASXXXX
دوما
تاریخ اینترویوتون کی بوده!؟

(2015-05-24 ساعت 19:47)aria802 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 18:25)رضا۲۰۱۵ نوشته:  بگو واحد فنی مهندسی بودم راستش رو بگو اول
آخه بخاطر جذبه ام مدیر آشپزخانه و تقسیم غذا بودم بیشتر اوقات ارشد برقم هستم
اینو بگم یا بگم تو بخش فنی؟

بگو قورمه سبزی میپختم Big Grin

من خودم سربازي س بودم. ازم پرسيد چي كار مي كردي؟ گفتم زمينو طي مي كشيدم. جارو مي كردم. رو ميزا رو دسمال مي كشيدم[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] به نظرم خودتونو گنده نشون نديد. هر چي خودتونو آدم ساده تر نشون بديد كمتر حساس مي شن.

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
محل مصاحبه: ابوظبي
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، samane1363 ، hilda60 ، a.farzad ، nedaba ، lotttery2015
(2015-05-24 ساعت 18:25)رضا۲۰۱۵ نوشته:  بگو واحد فنی مهندسی بودم راستش رو بگو اول
آخه بخاطر جذبه ام مدیر آشپزخانه و تقسیم غذا بودم بیشتر اوقات ?. (ارشد برقم هستم تو کارتم نوشته ستوان یک)
بگم مدیر آشپزخانه و تقسیم غذا یا بگم تو بخش فنی بودم به نظرتون؟
اش پز خونه بهتره خوب!
تشکر کنندگان: Iaccept ، Shaft ، samane1363 ، hilda60 ، a.farzad ، nedaba
کیس من
2015as00004xxx است و منم
2025as00004
میرنم و تاربخ مثاحبه من 20 می بود
تشکر کنندگان: Daneshjo ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 20:15)lilimohajer2015 نوشته:  کیس من
2015as00004xxx است و منم
2025as00004
میرنم و تاربخ مثاحبه من 20 می بود
صفراشو نزن
یعنی کلا ده کاراکتر وارد کن
ولی
خیلی عجله داری Smile
تجربه ثابت کرده تا ده روز دیگه ام طبیعیه Smile
اگه تا ۴ جون نشناخت ایمیل بزنین
از این سایت و قسمت contact us
Abudhabiivo.net
من خودم کیسمو بعد از ۱۸ روز شناخت!

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Daneshjo ، samane1363 ، nedaba
سلام و خسته نباشبد به همه ی اعضا گروه
ارزو میکنم خیلی زود از اینجا خداحافظی کنیم منظورم این تاپیک هست

یه گلایه و یه تشکر
گلایه اولم اینه چرا به تازه واردین رتبه نمیدین!!! روزی ۵ تا رتبه دارین خوب خرجش کنین Big Grin
تشکر میکنم از دوستانی که من رو مورد لطف خودشون قرار دادن و رتبه دادن و راهنماییم کردن .
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: samane1363 ، Rira_1982 ، hilda60 ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 20:03)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 19:43)lilimohajer2015 نوشته:  دوستان چرا کیس من در سایت ابوظبی شناخته شده http://www.abudhabiivo.net/ نیست
[/quote
اولا اینجور زدین یا نه!؟
2015ASXXXX
دوما

(2015-05-24 ساعت 19:47)aria802 نوشته:  [quote='رضا۲۰۱۵' pid='615858' dateline='1432475723']
بگو واحد فنی مهندسی بودم راستش رو بگو اول
من خودم سربازي س بودم. ازم پرسيد چي كار مي كردي؟ گفتم زمينو طي مي كشيدم. جارو مي كردم. رو ميزا رو دسمال مي كشيدم[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] به نظرم خودتونو گنده نشون نديد. هر چي خودتونو آدم ساده تر نشون بديد كمتر حساس مي شن٤
ببخشيد درسته من خانمم و نظرى درباره سربازى چندان نميتونم بدم ولى همه ما ميدونيم كه اين وظايف در سربازى مربوط به مدارك زير ديپلم و يا ماكزيمم ديپلمه و كسى با مدرك ليسانس اين وظائف رو معمولا انجام نميده خصوصا كه برخلاف تصور ما آفيسر تسلط كامل به نظام سربازى و شرح وظائف ايران داره
اميدوارم بيراه حرف نزده باشم
اما من فكر ميكنم صداقت در پاسخگويى كليد موفقيت هست چون اونا كاملا ميدونن كه سربازى در ايران إجبارى هست
بازم معذرت ميخوام اگه پرحرفى كردم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: samane1363 ، p00ya2001 ، Rira_1982 ، zohreh-gh ، Shaft ، Daneshjo ، mfte.teacher ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 20:41)laleht نوشته:  

اولا اینجور زدین یا نه!؟
2015ASXXXX
دوما

من خودم سربازي س بودم. ازم پرسيد چي كار مي كردي؟ گفتم زمينو طي مي كشيدم. جارو مي كردم. رو ميزا رو دسمال مي كشيدم[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] به نظرم خودتونو گنده نشون نديد. هر چي خودتونو آدم ساده تر نشون بديد كمتر حساس مي شن.

ببخشيد درسته من خانمم و نظرى درباره سربازى چندان نميتونم بدم ولى همه ما ميدونيم كه اين وظايف در سربازى مربوط به مدارك زير ديپلم و يا ماكزيمم ديپلمه و كسى با مدرك ليسانس اين وظائف رو معمولا انجام نميده خصوصا كه برخلاف تصور ما آفيسر تسلط كامل به نظام سربازى و شرح وظائف ايران داره
اما من فكر ميكنم صداقت در پاسخگويى كليد موفقيت هست چون اونا كاملا ميدونن كه سربازى در ايران إجبارى هست
منم میخاستم متذکر بشم همین نکته رو !!!
ولی یه دودوتاچارتا کردم دیدم دیگه الان همه دکتر مهندس ک میرن خدمت Smile
اون ماله قدیما بود Smile
اس تیو باید خودشو یکم آپدیت کنه ؛)

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، Shaft ، samane1363 ، Daneshjo ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 20:32)Daneshjo نوشته:  سلام و خسته نباشبد به همه ی اعضا گروه
ارزو میکنم خیلی زود از اینجا خداحافظی کنیم منظورم این تاپیک هست

یه گلایه و یه تشکر
گلایه اولم اینه چرا به تازه واردین رتبه نمیدین!!! روزی ۵ تا رتبه دارین خوب خرجش کنین Big Grin
تشکر میکنم از دوستانی که من رو مورد لطف خودشون قرار دادن و رتبه دادن و راهنماییم کردن .

آره واقعا
خودم یه رتبه مشت بهت الان میدم اما.......

اصلا نمیدونم چرا برو بج رتبه دادن یادشون رفته.
خانوما آقایون رتبه بدین تا از هفتاد بلا مصون بمانید
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: ginjer ، Daneshjo ، nedaba
الان اینقدر مهندس زیاد شده که لیسانسه ها کارایی انجام میدن تو سربازی که 10 سال پیش بی سوادها انجام میدن
تو نیرو انتظامی که وضع از همه جا بدتره
ولی در کل سربازی ممکن که همون موقع سخت بگزره ولی بعد ها جز خاطرات شیرین هر پسری میشه

تشکر کنندگان: hassan8ir ، Daneshjo ، nedaba
خانوما آقایون چجوری بگم من از اینجا موندن خسته شدم یکی بیاد منو بندازه بیرون
چجوری بگم من میخوام برم سانتامونیکا بابا جون دیر شده بخدا کار دارم اونجا ...........

تشکر کنندگان: arezoue ، Daneshjo ، mfte.teacher ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 14:11)varchandi نوشته:  چرا مکاتبه نمی کنید
فکر کنم یکم بیشتر باید پیگیری کنین
باید بدونن که دارن کوتاهی میکنن
در ضمن شش ماه گذشته موظف هستن جواب بدن
دوست عزیز بله موظف هستند جواب بدن ولی در حواب جز اینکه میگن ما کیسو فرستادیم وتا جواب بیاد به اطلاع میرسونیم یا میگن ما فرستادیم ودیگه هیچ کنترلی روی پروندتون نداریم حالا این جوابشون قانع میکنه ؟فقط مجبوریم بگیم خیلی مخلصیمWinkWink
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
دوستان و همسفران عزیز طبق آمار کسانی که از انکارا امدن فعلا در این ماه سفارت درگیر ویزاهای دانشجویی بوده وکمتر به کیسهای لاتاری رسیدگی میشده امیدوارم ماه آینده هممون مخصوصا قدیمی تر ها زودتر از نگرانی دربیان (از این که با ما همسفرید خوشحالیم)
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
(2015-05-24 ساعت 20:41)laleht نوشته:  
[/quote
اولا اینجور زدین یا نه!؟
2015ASXXXX
دوما

(2015-05-24 ساعت 19:47)aria802 نوشته:  [quote='رضا۲۰۱۵' pid='615858' dateline='1432475723']
بگو واحد فنی مهندسی بودم راستش رو بگو اول
من خودم سربازي س بودم. ازم پرسيد چي كار مي كردي؟ گفتم زمينو طي مي كشيدم. جارو مي كردم. رو ميزا رو دسمال مي كشيدم[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] به نظرم خودتونو گنده نشون نديد. هر چي خودتونو آدم ساده تر نشون بديد كمتر حساس مي شن٤

نخير خانم عزيز. به اين صورت كه شما مي فرماييد نيست. آقايون بهتر مي دونن. وقتي كسي با اسم سرباز وارد هر ارگاني مي شه شرح وظايفي كه بهش ابلاغ مي كنن يك بند بيشتر نداره و اون اين جمله است: انجام وظايف محوله از جانب مافوق. و اگر سرپيچي انجام بشه نه تنها اوضاع سرباز بهتر نمي شه بلكه بدتر هم مي شه. و شايد با همون مدارك بالا هم مجبور باشه خيلي كارايي كه ديپلم و پايين تر انجام مي دن رو انجام بده. من تحصيلاتم در سربازي ليسانس بود اما استيو نه تنهاشك نكرد بلكه پذيرفت. چون ايشون هم كاملاً شرايط يك سرباز رو مي دونن.
اينا رو فقط جهت اطلاعتون گفتم. من هم عذر خواهي مي كنم اگه پر حرفي كردم.

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: samane1363 ، a.farzad ، Daneshjo ، nedaba
(2015-05-24 ساعت 20:58)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 14:11)varchandi نوشته:  چرا مکاتبه نمی کنید
فکر کنم یکم بیشتر باید پیگیری کنین
باید بدونن که دارن کوتاهی میکنن
در ضمن شش ماه گذشته موظف هستن جواب بدن
دوست عزیز بله موظف هستند جواب بدن ولی در حواب جز اینکه میگن ما کیسو فرستادیم وتا جواب بیاد به اطلاع میرسونیم یا میگن ما فرستادیم ودیگه هیچ کنترلی روی پروندتون نداریم حالا این جوابشون قانع میکنه ؟فقط مجبوریم بگیم خیلی مخلصیمWinkWink

خوب با این اوضاع فایده ایمیل زدن چیه!!؟؟
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان