کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-25 ساعت 23:03)رضا2015 نوشته:  دوستان مجبور شدم بحث گروه رو عدم تایید کنم ایده ای که مطرح شده خوبه ولی دوستان باید پاشون برسه اون ور بعد
الان وضعیت ها معلوم نیست شاید کسانی همسفر نشن و الان بیان تو گروه بعد دچار فشار روحی بشن
به وقت مناسب خودم همه رو بهم وصل میکنم Smile
ایده پیکاپ خوبه
من زمان کلیری اعلام امادگی میکنم دوستان میتونن پاساشون رو بدن براشون ویزا رو بگیرم Smile
اول Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Daneshjo
امروز کیس 2015AS5039 از ابوظبی که چند روز در چک امنیتی بود, کیسش متاسفانه مردود شد, اگه از بچه های مهاجرسراست می تونه علتش را بگه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: farrokh33 ، r.bazargan ، َalikh ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 23:06)Iaccept نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 23:03)رضا۲۰۱۵ نوشته:  دوستان مجبور شدم بحث گروه رو عدم تایید کنم ایده ای که مطرح شده خوبه ولی دوستان باید پاشون برسه اون ور بعد
الان وضعیت ها معلوم نیست شاید کسانی همسفر نشن و الان بیان تو گروه بعد دچار فشار روحی بشن
ایده پیکاپ خوبه
من زمان کلیری اعلام امادگی میکنم دوستان میتونن پاساشون رو بدن براشون ویزا رو بگیرم Smile
اول Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
شما با من مياي ؛)
تشکر کنندگان:
آقا این پیامهای مارو کی پاک میکنه.اگه مشکلی داره تو ادامش بگید.مشکل پیام من چی بوده؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
(2015-05-24 ساعت 20:58)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 14:11)varchandi نوشته:  چرا مکاتبه نمی کنید
فکر کنم یکم بیشتر باید پیگیری کنین
باید بدونن که دارن کوتاهی میکنن
در ضمن شش ماه گذشته موظف هستن جواب بدن
دوست عزیز بله موظف هستند جواب بدن ولی در حواب جز اینکه میگن ما کیسو فرستادیم وتا جواب بیاد به اطلاع میرسونیم یا میگن ما فرستادیم ودیگه هیچ کنترلی روی پروندتون نداریم حالا این جوابشون قانع میکنه ؟فقط مجبوریم بگیم خیلی مخلصیمWinkWink
من پيشنهاد ميكنم حركتي كه پارسال دير برا اعتراض به تاخير در كلير شدن انجام شد امسال تا وقت هست شروع شه
سلام دوستاي عزيزم،من برنده ٢٠١٦ هستم و خانه دار ، ليسانس ،چه چيزي ميتونه باعث بشه يك خانوم ap بخوره؟
من نگرانيم درباره رسته ام هستش،صنايع مربوط به كارخونه جات ولي از دانشگاه غيرانتفاعي،
به نظرتون حساسيت برانگيز؟
تشکر کنندگان: amindv15 ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 23:03)رضا2015 نوشته:  دوستان مجبور شدم بحث گروه رو عدم تایید کنم ایده ای که مطرح شده خوبه ولی دوستان باید پاشون برسه اون ور بعد
ایده پیکاپ خوبه

آقو جریان چیه؟ ای گروه چی چیه؟
ای خوبه منم هسماااBig Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 00:26)Matin625 نوشته:  سلام دوستاي عزيزم،من برنده ٢٠١٦ هستم و خانه دار ، ليسانس ،چه چيزي ميتونه باعث بشه يك خانوم ap بخوره؟
من نگرانيم درباره رسته ام هستش،صنايع مربوط به كارخونه جات ولي از دانشگاه غيرانتفاعي،

سلام باتوجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از کیس شما در دسترس نیست فقط میشه گفت معمولا داشتن شغل دولتی و حساس یا تحصیلات در رشته های حساس هستند که باعث کلیرنس میشه ولی بازهم نمیشه گفت این موارد 100% هستند و تصمیم نهایی رو افیسر میگیره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Matin625 ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 00:48)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:26)Matin625 نوشته:  سلام دوستاي عزيزم،من برنده ٢٠١٦ هستم و خانه دار ، ليسانس ،چه چيزي ميتونه باعث بشه يك خانوم ap بخوره؟

سلام باتوجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از کیس شما در دسترس نیست فقط میشه گفت معمولا داشتن شغل دولتی و حساس یا تحصیلات در رشته های حساس هستند که باعث کلیرنس میشه ولی بازهم نمیشه گفت این موارد 100% هستند و تصمیم نهایی رو افیسر میگیره
دوست عزيز ممنون از جوابتون،براي راهنمايي بهتر اطلاعتم رو بهتون ميگم
سنم زير ٢٥-خانم-متأهل-كيس برنده خودم هستم-خانه دار-بدون هيچگونه سابقه كاري چه ازاد و چه دولتي-تنها نگرانيم رشته ام هستش،كه اونم كسي چيزي نگفت،حسم ميگه مثل رشته هاي مكانيك و ،،، ميتونه حساس باشه،درسته آيا؟
و البته كيس نامبر ٦٠٠٠
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 00:55)Matin625 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:48)m.ghoreishi نوشته:  

دوست عزيز ممنون از جوابتون،براي راهنمايي بهتر اطلاعتم رو بهتون ميگم
سنم زير ٢٥-خانم-متأهل-كيس برنده خودم هستم-خانه دار-بدون هيچگونه سابقه كاري چه ازاد و چه دولتي-تنها نگرانيم رشته ام هستش،كه اونم كسي چيزي نگفت،حسم ميگه مثل رشته هاي مكانيك و ،،، ميتونه حساس باشه،درسته آيا؟
و البته كيس نامبر ٦٠٠٠

خواهش میکنم. و اینکه تجربه نشون داده افرادی با شرایطی مانند شما یکضرب ویزا گرفتند و امیدوارم در مورد شما هم صادق باشه.
تشکر کنندگان: Matin625 ، Daneshjo
خيلي ممنون،همسرم هم تشكر ميكنن،اميدوارم مرفق باشيد و خدا پشت و پناهتون
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 01:03)Matin625 نوشته:  خيلي ممنون،همسرم هم تشكر ميكنن،اميدوارم مرفق باشيد و خدا پشت و پناهتون

خواهش میکنم. امیدوارم شما هم در ادامه مسیر موفق باشید
تشکر کنندگان: Matin625
(2015-05-24 ساعت 23:07)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 20:32)Daneshjo نوشته:  سلام و خسته نباشبد به همه ی اعضا گروه
ارزو میکنم خیلی زود از اینجا خداحافظی کنیم منظورم این تاپیک هست

یه گلایه و یه تشکر
گلایه اولم اینه چرا به تازه واردین رتبه نمیدین!!! روزی ۵ تا رتبه دارین خوب خرجش کنین Big Grin
تشکر میکنم از دوستانی که من رو مورد لطف خودشون قرار دادن و رتبه دادن و راهنماییم کردن .

دانشجو جان
گرفتن 25 رتبه تو یه ماه که 11 تاش تو یه هفته باشه یه رکورده ولی ندیدم شما هم رتبه بدی خودتم یکم خیرات کن
Smile من هر روز ۵ تا رتبه رو تقدیم میکنم منتها به دوستان تازه وارد
خدا رو شکر کارو بار شما توی رتبه آبادBig Grin
انشاله توی همه ی مراحل زندگیت موفق باشی
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: arezoue
گروه مروه چی تشکیل دادین من خبر ندارم . حالا مهم نیست هرچی باشه داش ما هم هستیم
نمدونم چرا هیچکس به ما رتبه نمیده داداشای گلم و خانومای تاج سر رتبه بدین دیگه داش داره تعطیلات تموم میشه سر ما بی کلاه میمونه
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: r.bazargan ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 17:39)r.bazargan نوشته:  دوستان من دیروز ایمیل زدم به سفارت ابوظبی با این مضمون
Dear Sir/Madam I would like to inform you that I had my visa interview at the U.S. Embassy in Abudhabi on ۴/19/۲۰۱۵ and now after 35 days, my administrative processing has been still pending. I will appreciate you if you could inform me about the latest status of my case. Sincerely Yours **
05/24/۲۰۱۵

و امروز جوب دادن که :

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email. Your case remains pending under administrative processing. We will update the website we gave you as soon as its been concluded.

Thank you,

IV Unit, Abu Dhabi

و در سایت سیس هم خودم که یکضرب گرفتم آپدیت شدم اما همسرم که کلیرنس خورده نه همون تاریخ قبلیه.آیا آپدیت نفر اصلی کیس که خودمم اهمیتی داره یا نه این آپدیت برای تمام افراده کیس تاثیرگذاره؟
امیدی هست؟ یا به همه همینو میگن؟؟؟Big GrinCool
دوست عزیز لطفا ادرس ای میل سفارت ابوظبی را بگو. من. در صفحه تماس با مای سفارت، نه ادرس ای میلی می بینم نه شماره تلفنی ؟ تشکر
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان