کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-26 ساعت 01:25)joybar نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 17:39)r.bazargan نوشته:  دوستان من دیروز ایمیل زدم به سفارت ابوظبی با این مضمون
Dear Sir/Madam I would like to inform you that I had my visa interview at the U.S. Embassy in Abudhabi on ۴/19/۲۰۱۵ and now after 35 days, my administrative processing has been still pending. I will appreciate you if you could inform me about the latest status of my case. Sincerely Yours **
05/24/۲۰۱۵

و امروز جوب دادن که :

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email. Your case remains pending under administrative processing. We will update the website we gave you as soon as its been concluded.

Thank you,

IV Unit, Abu Dhabi

و در سایت سیس هم خودم که یکضرب گرفتم آپدیت شدم اما همسرم که کلیرنس خورده نه همون تاریخ قبلیه.آیا آپدیت نفر اصلی کیس که خودمم اهمیتی داره یا نه این آپدیت برای تمام افراده کیس تاثیرگذاره؟
امیدی هست؟ یا به همه همینو میگن؟؟؟Big GrinCool
دوست عزیز لطفا ادرس ای میل سفارت ابوظبی را بگو. من. در صفحه تماس با مای سفارت، نه ادرس ای میلی می بینم نه شماره تلفنی ؟ تشکر

در همون سایت سفارت abudhabiivo.net یه قسمت contact us داره اگر مضاحبه رفتیتد و میخواهید پیگیری کنید گزینه I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi را انتخاب کنید و سابمیت و بزنید بعدا اطلاعات و میخواد و متن نامه . من از طریق همین قسمت درخواستمو فرستادم براشون و اونا با این ایمیل جواب دادن
Abudhabiiv@state.gov
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: karo.eng ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 05:59)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:58)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:55)Matin625 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:48)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:26)Matin625 نوشته:  سلام دوستاي عزيزم،من برنده ٢٠١٦ هستم و خانه دار ، ليسانس ،چه چيزي ميتونه باعث بشه يك خانوم ap بخوره؟
من نگرانيم درباره رسته ام هستش،صنايع مربوط به كارخونه جات ولي از دانشگاه غيرانتفاعي،
به نظرتون حساسيت برانگيز؟

سلام باتوجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از کیس شما در دسترس نیست فقط میشه گفت معمولا داشتن شغل دولتی و حساس یا تحصیلات در رشته های حساس هستند که باعث کلیرنس میشه ولی بازهم نمیشه گفت این موارد 100% هستند و تصمیم نهایی رو افیسر میگیره
دوست عزيز ممنون از جوابتون،براي راهنمايي بهتر اطلاعتم رو بهتون ميگم
سنم زير ٢٥-خانم-متأهل-كيس برنده خودم هستم-خانه دار-بدون هيچگونه سابقه كاري چه ازاد و چه دولتي-تنها نگرانيم رشته ام هستش،كه اونم كسي چيزي نگفت،حسم ميگه مثل رشته هاي مكانيك و ،،، ميتونه حساس باشه،درسته آيا؟
و البته كيس نامبر ٦٠٠٠

خواهش میکنم. و اینکه تجربه نشون داده افرادی با شرایطی مانند شما یکضرب ویزا گرفتند و امیدوارم در مورد شما هم صادق باشه.
ضمن عرض تبریک به شما ، منم با دوست عزیزم m.ghoreishi در خصوص تصمیم افیسر مصاحبه کننده موافقم و همین طور شما چون شاغل نبودید قاعدتا به خود شما ویزای یک ضرب تعلق می گیره اما همسرتان اگر سربازی رفته و یا شغل دولتی و یا تحصیل در رشته حساس داشته باشند طبق روال عادی کاری سفارت چک خواهند داشت پس نگران نباشید. امید که بعد از مدت زمانی شما نیز ویزا را خواهید داشت . فقط در پرکردن فرم و هنگام مصاحبه صادق باشید. این را نوشتم تا اگر به شما چک تعلق گرفت امادگی ان را داشته باشید. موفق و پیروز باشید.
ممنونم دوست خوبم،مرفق باشين
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Nima4185 ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 10:39)Matin625 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 05:59)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:58)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:55)Matin625 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 00:48)m.ghoreishi نوشته:  سلام باتوجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از کیس شما در دسترس نیست فقط میشه گفت معمولا داشتن شغل دولتی و حساس یا تحصیلات در رشته های حساس هستند که باعث کلیرنس میشه ولی بازهم نمیشه گفت این موارد 100% هستند و تصمیم نهایی رو افیسر میگیره
دوست عزيز ممنون از جوابتون،براي راهنمايي بهتر اطلاعتم رو بهتون ميگم
سنم زير ٢٥-خانم-متأهل-كيس برنده خودم هستم-خانه دار-بدون هيچگونه سابقه كاري چه ازاد و چه دولتي-تنها نگرانيم رشته ام هستش،كه اونم كسي چيزي نگفت،حسم ميگه مثل رشته هاي مكانيك و ،،، ميتونه حساس باشه،درسته آيا؟
و البته كيس نامبر ٦٠٠٠

خواهش میکنم. و اینکه تجربه نشون داده افرادی با شرایطی مانند شما یکضرب ویزا گرفتند و امیدوارم در مورد شما هم صادق باشه.
ضمن عرض تبریک به شما ، منم با دوست عزیزم m.ghoreishi در خصوص تصمیم افیسر مصاحبه کننده موافقم و همین طور شما چون شاغل نبودید قاعدتا به خود شما ویزای یک ضرب تعلق می گیره اما همسرتان اگر سربازی رفته و یا شغل دولتی و یا تحصیل در رشته حساس داشته باشند طبق روال عادی کاری سفارت چک خواهند داشت پس نگران نباشید. امید که بعد از مدت زمانی شما نیز ویزا را خواهید داشت . فقط در پرکردن فرم و هنگام مصاحبه صادق باشید. این را نوشتم تا اگر به شما چک تعلق گرفت امادگی ان را داشته باشید. موفق و پیروز باشید.
ممنونم دوست خوبم،مرفق باشين

با ارزوی موفقیت و سلامتی برای شما به خانم های خانه دار معمولا حساس نیستن حتی در مورد ویزاهای توریستی هم راحت تر بهشون ویزا میدن اما اصلا نمیشه روی این ویزا دادن ها حساب باز کرد!!!
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان:
خوب رتبه من که 20 هست Big Grin

و به قول شاعد نمره 20 کلاس و نمیخوام
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: ali0854 ، p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 10:35)amirgharibi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 09:59)Shahriar olad نوشته:  اقا ما اومدیم رتبه بدیم دیدیم ای دل غافل نه تنها نمیتونیم رتبه بدیم تازه محتاج رتبه هم هستیم خلاصه گفتن که به دوستان قدیمی بگید به شما تازه واردها رتبه بدن و بعدش هم شما جبران کنید

واقعا، من همینطورمم Sad

می تووBig Grin
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: Daneshjo
دوستان میشه لطفا بفرمایید که ایا اطلاعات سایت سفارت ابوظبی همزمان با اپدیت های سیس اپدیت میشه معمولا یا نه کلا بی ربط به هم هستن؟ من در سایت سیس دو سه بار اپدیت شدم اخریش 19 می اما اپدیت سفارت همون 15 اپریل یعنی یک روز بعد مصاحبه مانده!

شمنا دوستان راهنمایی بفرمایین چطوری امضا درست کنیم ! سعی و تلاش مختصرم در این راستا بی نتیجه بود !

ضمنا! ببخشید اشتباه تایپی رو متوجه نشدم !
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo
دیگه سهمیه رتبه امروزمو خرج کردم اول صبحی
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Shahriar olad ، arezoue ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 10:35)r.bazargan نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 17:39)r.bazargan نوشته:  دوستان من دیروز ایمیل زدم به سفارت ابوظبی با این مضمون
Dear Sir/Madam I would like to inform you that I had my visa interview at the U.S. Embassy in Abudhabi on ۴/19/۲۰۱۵ and now after 35 days, my administrative processing has been still pending. I will appreciate you if you could inform me about the latest status of my case. Sincerely Yours **
05/24/۲۰۱۵

و امروز جوب دادن که :

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email. Your case remains pending under administrative processing. We will update the website we gave you as soon as its been concluded.

Thank you,

IV Unit, Abu Dhabi

و در سایت سیس هم خودم که یکضرب گرفتم آپدیت شدم اما همسرم که کلیرنس خورده نه همون تاریخ قبلیه.آیا آپدیت نفر اصلی کیس که خودمم اهمیتی داره یا نه این آپدیت برای تمام افراده کیس تاثیرگذاره؟
دوست عزیز لطفا ادرس ای میل سفارت ابوظبی را بگو. من. در صفحه تماس با مای سفارت، نه ادرس ای میلی می بینم نه شماره تلفنی ؟ تشکر

در همون سایت سفارت abudhabiivo.net یه قسمت contact us داره اگر مضاحبه رفتیتد و میخواهید پیگیری کنید گزینه I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi را انتخاب کنید و سابمیت و بزنید بعدا اطلاعات و میخواد و متن نامه . من از طریق همین قسمت درخواستمو فرستادم براشون و اونا با این ایمیل جواب دادن
Abudhabiiv@state.gov
خیلی ممنون ، درسته به همین ادرس که شما دادید ای میل زدم و انها منرا پاس دادن به این ادرس
Www.usvisa-info.com
در قسمت ایران ،فارسی ، ویزای مهاجرتی
البته باید بگم سوال من راجع به تغییر وقت مصاحبه بود. لطفا میشه بگوید ایا شما یا هر دوست دیگری که ابوظبی مصاحبه داشته اند، هم در این سایت ریجستر شده اید. قبل یا بعد از مصاحبه ؟
باز هم تشکر و سپاس از جوابتون
(2015-05-26 ساعت 10:35)r.bazargan نوشته:  
05/24/۲۰۱۵

و امروز جوب دادن که :

Dear Sir or Madam,

Thank you,

IV Unit, Abu Dhabi

Abudhabiiv@state.gov
خیلی ممنون ، درسته به همین ادرس که شما دادید ای میل زدم و انها منرا پاس دادن به این ادرس
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 10:52)zhila1393 نوشته:  دوستان میشه لطفا بفرمایید که ایا اطلاعات سایت سفارت ابوظبی همزمان با اپدیت های سیس اپدیت میشه معمولا یا نه کلا بی ربط به هم هستن؟ من در سایت سیس دو سه بار اپدیت شدم اخریش 19 می اما اپدیت سفارت همون 15 اپریل یعنی یک روز بعد مصاحبه مانده!

شمنا دوستان راهنمایی بفرمایین چطوری امضا درست کنیم ! سعی و تلاش مختصرم در این راستا بی نتیجه بود !

این دو آپدیت تقریباَ بی ربط به هم هستند فقط زمانی که به کلیر نزدیک شدین با هم آپدیت میخورن معمولاَ
برای ساخت امضا برید به
بالای صفحه کنترل پنل کاربر
در گزینه های سمت راست تغییر امضا دارید
تو این قسمت وارد شید و امضاتونو تعریف کنید
در نهایت گزینه به روز رسانی رو کلیلک کنید
امضاتون آمادس
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
بچه ها یعنی از امشب هورررا میکشیم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: samane1363 ، laleht ، zohreh-gh ، arezoue ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 09:53)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 17:38)samane1363 نوشته:  دوستان هم من و هم همسرم الان آپ خوردیم این چیه معنیش بنظرتون؟
سلام اگر امکانش هست شرایط شغلی و احتمالا سربازی همسرتون و شرایط کاری خودتون رو بیان کنید ممنمون میشم
همسرم مهندس برق، سربازی س،شغل خصوصی
خودم مدرس دانشگاه، غ رسمی، رشته فیزیک اتمی(برنده )
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، zohreh-gh ، zhila1393
(2015-05-26 ساعت 11:50)samane1363 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 09:53)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 17:38)samane1363 نوشته:  دوستان هم من و هم همسرم الان آپ خوردیم این چیه معنیش بنظرتون؟
سلام اگر امکانش هست شرایط شغلی و احتمالا سربازی همسرتون و شرایط کاری خودتون رو بیان کنید ممنمون میشم
همسرم مهندس برق، سربازی س،شغل خصوصی
خودم مدرس دانشگاه، غ رسمی، رشته فیزیک اتمی(برنده )
اگه 25 می پاسپورت تحویل دادین خوب معلومه اون آپ مال همون بوده حالا امشب یا فردا شب تو ceac جلوی اسم کسی که کلیر شده issued میزنه و روزی که بسلامتی پاسپورت رو تحویل بگیرین دوباره آپدیت میشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-26 ساعت 11:19)varchandi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 10:52)zhila1393 نوشته:  دوستان میشه لطفا بفرمایید که ایا اطلاعات سایت سفارت ابوظبی همزمان با اپدیت های سیس اپدیت میشه معمولا یا نه کلا بی ربط به هم هستن؟ من در سایت سیس دو سه بار اپدیت شدم اخریش 19 می اما اپدیت سفارت همون 15 اپریل یعنی یک روز بعد مصاحبه مانده!

این دو آپدیت تقریباَ بی ربط به هم هستند فقط زمانی که به کلیر نزدیک شدین با هم آپدیت میخورن معمولاَ
برای ساخت امضا برید به
بالای صفحه کنترل پنل کاربر
در گزینه های سمت راست تغییر امضا دارید
تو این قسمت وارد شید و امضاتونو تعریف کنید
در نهایت گزینه به روز رسانی رو کلیلک کنید
امضاتون آمادس

ممنون از راهنمایی تون Smile
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 11:43)p00ya2001 نوشته:  بچه ها یعنی از امشب هورررا میکشیم

ایشالا پویا جان
بی صبرانه منتظر خبر کلیر شدن شما و سایر دوستان هستیم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363 ، maryamb ، Nima4185 ، r.bazargan ، arezoue ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 11:58)laleht نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 11:43)p00ya2001 نوشته:  بچه ها یعنی از امشب هورررا میکشیم

ایشالا پویا جان
بی صبرانه منتظر خبر کلیر شدن شما و سایر دوستان هستیم

ممنون دوست عزیز
اگه پیک اب ویزا کردی و مشکلی نبود ممنون میشم شرایطشو واسم بگی
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: samane1363 ، r.bazargan ، Daneshjo ، ginjer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان