کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-26 ساعت 12:02)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 11:58)laleht نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 11:43)p00ya2001 نوشته:  بچه ها یعنی از امشب هورررا میکشیم

ایشالا پویا جان
بی صبرانه منتظر خبر کلیر شدن شما و سایر دوستان هستیم

ممنون دوست عزیز
اگه پیک اب ویزا کردی و مشکلی نبود ممنون میشم شرایطشو واسم بگی
فعلا که خوردم به این تعطیلات سفارت و امریکا تازه قراره امروز پاسپورت شوهرم تحویل سفارت بشه بزار صحیح و سلامت دستم برسه خیالم راحت بشه اونوقت میگم الان هنوز در استرس محض هستم Big Grin Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: samane1363 ، p00ya2001 ، r.bazargan ، Daneshjo ، ginjer

ایشالا پویا جان

ممنون دوست عزیز

هم با هوررا موافقم و هم با اعلام شرایط
پیک اپ ویزا توسط دوستان با تجربه.!
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 12:08)laleht نوشته:  

ایشالا پویا جان

ممنون دوست عزیز
فعلا که خوردم به این تعطیلات سفارت و آمریکا تازه قراره امروز پاسپورت شوهرم تحویل سفارت بشه بزار صحیح و سلامت دستم برسه خیالم راحت بشه اونوقت میگم الان هنوز در استرس محض هستم Big Grin Big Grin

یه سوال لاله جان: وقتی همسرتون کلیر شدند برای شما از طرف سفارت ایمیل اومد یا برای همسرتون؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: maryamb ، r.bazargan ، laleht ، Daneshjo
دوستان این شعر به نظرم یه جورایی وصف حال همه ماست امیدوارم از اون لذت ببرید

دوستان حیف است حال خوبمان را بد کنیم
راه رود جاری احساسمان را سد کنیم

عشق، در هر حالتی خوب است؛ خوبِ خوبِ خوب
پس نباید با "اگر" یا "شاید" آن را بد کنیم

دل به دریا می‌زنم من... دل به دریا می‌زنی؟
تا توکّل بر هر آنچه پیش می‌آید کنیم

جای حسرت خوردن و ماندن، بیا راهی شویم
پایمان را نذر راه و قسمتِ مقصد کنیم

می‌توانی، می‌توانم، می‌شود؛ نه! شک نکن
باورم کن تا "نباید" را "فقط باید" کنیم

زندگی جاریست؛ بسم الله... از آغاز راه...
نقطه‌های مشترک را می‌شود ممتد کنیم

آخرش روزی بهار خنده‌هامان می‌رسد
پس بیا با عشق، فصل بغضمان را رد کنیم...
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: samane1363 ، p00ya2001 ، بابراس ، gholamrezaei ، arezoue ، behjat ، SAMBAR ، hamed shayan ، Daneshjo ، ginjer ، 2015reza
(2015-05-26 ساعت 11:17)p00ya2001 نوشته:  دیگه سهمیه رتبه امروزمو خرج کردم اول صبحی

پویاجان من که رتبه خونم پایین افتاده کارم به سرم کشیده دیگر پیش بینیمم نمیاد. بیخود نیست اینقدر کلیر کم شده، دوستان برای نجات خودشون رتبه تزریق کنند وگرنه..... از ما گفتن بود.Big GrinBig Grin
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Nima4185 ، r.bazargan ، Daneshjo ، ginjer
دوستان دقت كردين اين مدت كه همه منتظر كلير شدن هستيم انقدر ذهنمون درگيرش شده كه با كوچك ترين چيزاي مثبت خوشحال ميشيم نمونش رتبه اس...
الان چند وقته همه تقاضاي رتبه داريم از هم ....فشار عصبي اين انتظارو يه جورايي بايد خنثي كرد....كلن هيچ بحثي يا تحليلي نداريم كه بزاريم يا اگر باشه خيلي مختصره ...بس كه عزيزان تو سفارت فعالن ...هيچ خبري هم كه ازشون نيست...بابا يه تكوني بدين اين سايتو ...مرديم بس كه هورررررررررررررررررا نكشيديم
به اميد يه خبر خوب امشب يا در روزاي آتي براي همتون....بده اون رتبه قشنگه رو....
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: r.bazargan ، samane1363 ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، Daneshjo ، Iaccept
دوستان سلام ،
ما امروز ap خورديم و اون برگه آبي مه بهمون داد و ادرس سايت داره و چك ميكنم ولي ميگه اشتباه كيس نامبرت و ميزني! من شماره ام 3000 و خورده اي هست ولي ميگه پنج رقم بايد باشه ، يعني صفر قبل از شماره هارو هم بزنم ! كمكم كنيد لطفا ! من اصلا آشنا نيستم با اين تاپيك! آپ ديت شدن يعني چي؟ خوبه يا بده؟
ممنون
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 12:44)بابراس نوشته:  دوستان دقت كردين اين مدت كه همه منتظر كلير شدن هستيم انقدر ذهنمون درگيرش شده كه با كوچك ترين چيزاي مثبت خوشحال ميشيم نمونش رتبه اس...
الان چند وقته همه تقاضاي رتبه داريم از هم ....فشار عصبي اين انتظارو يه جورايي بايد خنثي كرد....كلن هيچ بحثي يا تحليلي نداريم كه بزاريم يا اگر باشه خيلي مختصره ...بس كه عزيزان تو سفارت فعالن ...هيچ خبري هم كه ازشون نيست...بابا يه تكوني بدين اين سايتو ...مرديم بس كه هورررررررررررررررررا نكشيديم
به اميد يه خبر خوب امشب يا در روزاي آتي براي همتون....بده اون رتبه قشنگه رو....
سفارتخانه ها نگه داشتن یک دفعه بترکونن.به زودی شاهد یه کلیرنس درست درمون خواهیم بود.حسم اینومیگه.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: samane1363 ، laleht ، بابراس ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Iaccept ، ginjer
(2015-05-26 ساعت 13:10)TajbakhshSalma نوشته:  دوستان سلام ،
ما امروز ap خورديم و اون برگه آبي مه بهمون داد و ادرس سايت داره و چك ميكنم ولي ميگه اشتباه كيس نامبرت و ميزني! من شماره ام 3000 و خورده اي هست ولي ميگه پنج رقم بايد باشه ، يعني صفر قبل از شماره هارو هم بزنم ! كمكم كنيد لطفا ! من اصلا آشنا نيستم با اين تاپيك! آپ ديت شدن يعني چي؟ خوبه يا بده؟
ممنون
سلام حداقل ۳-۴ روزطول میکشه تا کیس شما تو سات سفارت بیاد.نگران نباشید
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: samane1363 ، بابراس ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-26 ساعت 13:15)Nima4185 نوشته:  
ممنون
سلام حداقل ۳-۴ روزطول میکشه تا کیس شما تو سات سفارت بیاد.نگران نباشید
از ما که 10 روز طول کشید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: بابراس ، Daneshjo ، Nima4185
ممنون

ابوظبی کیس رو دیر میشناسه جای نگرانی نیست
شده تا یه ماه هم ابوظبی کیس رو نشناخته
در این مدت مهم سیس هست اگه اونجا آپ میخورین یعنی پ1روندتون در جریانه و جای نگرانی نیست
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: samane1363 ، laleht ، بابراس ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Iaccept ، Nima4185
(2015-05-26 ساعت 12:16)samane1363 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 12:08)laleht نوشته:  

ایشالا پویا جان

ممنون دوست عزیز
فعلا که خوردم به این تعطیلات سفارت و آمریکا تازه قراره امروز پاسپورت شوهرم تحویل سفارت بشه بزار صحیح و سلامت دستم برسه خیالم راحت بشه اونوقت میگم الان هنوز در استرس محض هستم Big Grin Big Grin

یه سوال لاله جان: وقتی همسرتون کلیر شدند برای شما از طرف سفارت ایمیل اومد یا برای همسرتون؟

به ایمیل من(کیس اصلی)
ولی خطاب به شوهرم (اسم و فامیل اون رو نوشته بود)

حرفم تکراریه ولی واسه اطلاع بچه ها میگم :
بار اول که خودم کلیر شدم اصلا ایمیلی نیومد فقط من بر اساس مطالبی که تو مهاجرسرا خونده بودم از روی آپدیتها مشکوک به کلیرنس شدم که وقتی سایت سفارت رو چک کردم دیدم متن کلیرنس رو گذاشتن.
اما واسه شوهرم ایمیل بهم زدن و متن سایت سفارت تا دو روز بعد روی متن کلیرنس ما بود و بعد از دو روز تغییر کرد و خطاب به همسرم شد.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: samane1363 ، بابراس ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Iaccept ، Nima4185
ممنون

شما این سایت رو چک کنین......abudhabiivo.net و کیس نامبر خودتون رو بدون صفر وارد کنید اگه نشناخت بعد از چند روز معمولا میشناسه و همچنین ای سایت رو چک کنید ceac.state.gov و کیس نوامبر رو بدون صفر وارد کنید اینجا باید بشناسه. .....آپدیت هم یعنی رو پرونده شما یه بررسی شده
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: بابراس ، Daneshjo ، Nima4185 ، TajbakhshSalma
ممنون
كيس نامبر را بايد بدون صفرهاي وسطش بزني
البته شما چون امروز AP خوردي يكم طول ميكشه تا كيستو بشناسه معمولن سفارت ابوظبي چون چند روز به چند روز سايتو آپ ديت ميكنن بعد از چند روز كيس هارو ميشناسه .حداكثر تا ده روز ديگه...
آپ ديت شدن كيس اصلن معني خاصي از نظر تعداد نداره بعد از مصاحبه و شناخته شدن كيس در سايت معمولن چند تا اپ ديت داريم بعدن هر زمان كه سفارت يا مجاري كه افيسر در زمان مصاحبه اونا رو جهت چك كردن شما تيك زده روي پرونده شما كار كنن و نتيجه هر مرحله بياد يك آپ ديت روي پرونده مزنن كه خب شما در سايت سفارت يا ceac ميتونيد ببينيد و تاريخ هاي اونا رو يادداشت كنيد
بهترين حالت زماني است كه شما يك آپ شبانه از ceac دريافت كنيد و بعد از اون (فرداي اون) از سفارت چند تا آپ پشت سر هم بزنن كه طبق گفته دوستان اين يعني مرحله بررسي تموم شده و بزودي ايميلي مبني بر پايان اين پروسه و مراجعه جهت اخذ ويزا براتون ارسال ميشه
اميدوارم همه چيز دستگيرتون شده باشه
انشاالله خيلي زود اين مرحله رو پشت سر بزاريد
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، Daneshjo ، Iaccept ، Nima4185
دقیقا احساس این روزهای من احساس کسی که سرسره آبی سوار شده و رسیده به جای تاریکش واقعا نمیدونه تو مسیر به یه مانع میخوره یا نه از تاریکی به سلامت در میاد..و آدمهایی که از بیرون سرسره دارن نگاهت میکنن فکر میکنن الان داری حال میکنی ...اونایی که سرسره آبی سوار شدن میدونن من چی میگم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، بابراس ، r.bazargan ، laleht ، samane1363 ، HERMES7 ، Daneshjo ، Iaccept ، Nima4185

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان