کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-26 ساعت 14:18)endeavour نوشته:  دقیقا احساس این روزهای من احساس کسی که سرسره آبی سوار شده و رسیده به جای تاریکش واقعا نمیدونه تو مسیر به یه مانع میخوره یا نه از تاریکی به سلامت در میاد..و آدمهایی که از بیرون سرسره دارن نگاهت میکنن فکر میکنن الان داری حال میکنی ...اونایی که سرسره آبی سوار شدن میدونن من چی میگم
ياد پارك آبي دبي افتادم....WinkBig Grin
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: r.bazargan ، endeavour ، samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept ، Nima4185
(2015-05-26 ساعت 13:53)laleht نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 12:16)samane1363 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 12:08)laleht نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 12:02)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 11:58)laleht نوشته:  ایشالا پویا جان
بی صبرانه منتظر خبر کلیر شدن شما و سایر دوستان هستیم

ممنون دوست عزیز
اگه پیک اب ویزا کردی و مشکلی نبود ممنون میشم شرایطشو واسم بگی
فعلا که خوردم به این تعطیلات سفارت و آمریکا تازه قراره امروز پاسپورت شوهرم تحویل سفارت بشه بزار صحیح و سلامت دستم برسه خیالم راحت بشه اونوقت میگم الان هنوز در استرس محض هستم Big Grin Big Grin

یه سوال لاله جان: وقتی همسرتون کلیر شدند برای شما از طرف سفارت ایمیل اومد یا برای همسرتون؟

به ایمیل من(کیس اصلی)
ولی خطاب به شوهرم (اسم و فامیل اون رو نوشته بود)

حرفم تکراریه ولی واسه اطلاع بچه ها میگم :
بار اول که خودم کلیر شدم اصلا ایمیلی نیومد فقط من بر اساس مطالبی که تو مهاجرسرا خونده بودم از روی آپدیتها مشکوک به کلیرنس شدم که وقتی سایت سفارت رو چک کردم دیدم متن کلیرنس رو گذاشتن.
اما واسه شوهرم ایمیل بهم زدن و متن سایت سفارت تا دو روز بعد روی متن کلیرنس ما بود و بعد از دو روز تغییر کرد و خطاب به همسرم شد.

لاله جان امیدوارم به زودی همه حس شما رو تجربه کنیم البته از این استرس پیکاپ ویزاش صرفنظر می کنم Big Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، samane1363 ، Iaccept ، Nima4185 ، nimanoush
کجایی حس خوب من
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: arezoue ، varchandi ، zohreh-gh ، laleht ، samane1363 ، HERMES7 ، Daneshjo ، kimfar ، Iaccept ، Nima4185 ، nimanoush
همگی دست و جیغ و هووووووورا Big GrinBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: amindv15 ، بابراس ، mfte.teacher ، samane1363 ، hamed shayan ، HERMES7 ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-26 ساعت 15:01)r.bazargan نوشته:  همگی دست و جیغ و هووووووورا Big GrinBig Grin

چراااااااا؟؟؟

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
محل مصاحبه: ابوظبي
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 15:08)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 15:01)r.bazargan نوشته:  همگی دست و جیغ و هووووووورا Big GrinBig Grin

چراااااااا؟؟؟

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
محل مصاحبه: ابوظبي
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤

آقا چه ایرادی داره
بی دلییییییییییل
هووووووووووووررررررررررررررراااااااااااااااااااااااا
یکم انرژیک
مثبت اندیشی Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، بابراس ، samane1363 ، fa15 ، HERMES7 ، Daneshjo ، Iaccept ، Nima4185
(2015-05-26 ساعت 14:27)varchandi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 13:53)laleht نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 12:16)samane1363 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 12:08)laleht نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 12:02)p00ya2001 نوشته:  ممنون دوست عزیز
اگه پیک اب ویزا کردی و مشکلی نبود ممنون میشم شرایطشو واسم بگی
فعلا که خوردم به این تعطیلات سفارت و آمریکا تازه قراره امروز پاسپورت شوهرم تحویل سفارت بشه بزار صحیح و سلامت دستم برسه خیالم راحت بشه اونوقت میگم الان هنوز در استرس محض هستم Big Grin Big Grin

یه سوال لاله جان: وقتی همسرتون کلیر شدند برای شما از طرف سفارت ایمیل اومد یا برای همسرتون؟

به ایمیل من(کیس اصلی)
ولی خطاب به شوهرم (اسم و فامیل اون رو نوشته بود)

حرفم تکراریه ولی واسه اطلاع بچه ها میگم :
بار اول که خودم کلیر شدم اصلا ایمیلی نیومد فقط من بر اساس مطالبی که تو مهاجرسرا خونده بودم از روی آپدیتها مشکوک به کلیرنس شدم که وقتی سایت سفارت رو چک کردم دیدم متن کلیرنس رو گذاشتن.
اما واسه شوهرم ایمیل بهم زدن و متن سایت سفارت تا دو روز بعد روی متن کلیرنس ما بود و بعد از دو روز تغییر کرد و خطاب به همسرم شد.

لاله جان امیدوارم به زودی همه حس شما رو تجربه کنیم البته از این استرس پیکاپ ویزاش صرفنظر می کنم Big Grin
ایشالا دوست عزیز
از صمیم دل امیدوارم تمام شما دوستان مجازیم به آرزوتون برسین
بقول نمیدونم نیلان بود یا ریحانا که میگفت الان ما ها از خیلی از دوستان حقیقی و برخی فامیل به هم نزدیک تر شدیم چون اینجا از این راز قبولی لاتاری همدیگه خبرداریم و واقعا با هم احساس همدلی میکنیم.
با آرزوی رسیدن به آرزوهایتان
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: بابراس ، varchandi ، samane1363 ، fa15 ، HERMES7 ، Daneshjo ، kimfar ، Iaccept ، zhila1393 ، Nima4185
(2015-05-25 ساعت 18:22)khalilkhah نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 16:00)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 15:41)khalilkhah نوشته:  دوستان علاقه مند به مراحل کلیرنس شاید مقاله پایین برای شما جالب باشد:
...............
۶- FB: شاید خنده دارتر از این نباشد که برخی افراد به دلیل FB رد درخواست شده اند. افسرهای مصاحبه کننده نسبت به برخی افرادی که پیج FB ندارند شک می کنند و پروسه آنها وارد مراحل امنیتی می شود!

این Fb منو کشت یا ابرفضل . من برم خودمو بکشم

منظو از fb
face book
اینهم منبعش:
http://www.bartarinha.ir/fa/news/102273/...8%B2%D8%A7

من نوشته هاي اين وب سايت رو نمي تونم قبول كنم ، مگر اينكه يكي بياد بگه كه افيسر از من ادرس فيس بوكم رو خواست و من چون نداشتم ap خوردم
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: aria802 ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-26 ساعت 11:50)samane1363 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 09:53)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 17:38)samane1363 نوشته:  دوستان هم من و هم همسرم الان آپ خوردیم این چیه معنیش بنظرتون؟
سلام اگر امکانش هست شرایط شغلی و احتمالا سربازی همسرتون و شرایط کاری خودتون رو بیان کنید ممنمون میشم
همسرم مهندس برق، سربازی س،شغل خصوصی
خودم مدرس دانشگاه، غ رسمی، رشته فیزیک اتمی(برنده )
سمانه خانم تدریس دانشگاتون را در فرم نوشته بودید؟ دانشگاه آزاد یا دولتی چند سال؟
من خودم در دانشگاه آزاد تدریس دارم که تو فرم اوردم یک کم استرس دارم ، شاید با جواب شما استرسم کم بشه.ممنونم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-25 ساعت 18:20)samane1363 نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 17:38)samane1363 نوشته:  دوستان هم من و هم همسرم الان آپ خوردیم این چیه معنیش بنظرتون؟

البته امروز پاسپورتم رفته سفارت(الان پرسیدم)

خیر انشاله
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-26 ساعت 15:47)Macy نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 15:41)khalilkhah نوشته:  دوستان علاقه مند به مراحل کلیرنس شاید مقاله پایین برای شما جالب باشد:
...............
۶- FB: شاید خنده دارتر از این نباشد که برخی افراد به دلیل FB رد درخواست شده اند. افسرهای مصاحبه کننده نسبت به برخی افرادی که پیج FB ندارند شک می کنند و پروسه آنها وارد مراحل امنیتی می شود!

منظو از fb
face book
اینهم منبعش:

من نوشته هاي اين وب سايت رو نمي تونم قبول كنم ، مگر اينكه يكي بياد بگه كه افيسر از من ادرس فيس بوكم رو خواست و من چون نداشتم ap خوردم
دقیقا ، اصلا خیلی ها با اسم و فامیل واقعیشون تو فیس بوک نیستن
خیلی ها هم از جمله بنده اصلا ندارم

(2015-05-26 ساعت 15:47)Macy نوشته:  
...............

منظو از fb
face book
اینهم منبعش:

دقیقا ، اصلا خیلی ها با اسم و فامیل واقعیشون تو فیس بوک نیستن
خیلی ها هم از جمله بنده اصلا ندارم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept ، Macy
(2015-05-26 ساعت 05:31)p00ya2001 نوشته:  اره راست میگه رتبه ها رو خرج کنید تا زودتر کلیر بشین

دانشجو جان به منم رتبه بده تا زودتر از این تاپیک بری آمریکا

ممنون از راهنمایی هاتون در این تاپیک رتبه هم تقدیم شد Smile

تشکر کنندگان: Iaccept ، Nima4185
(2015-05-26 ساعت 10:52)zhila1393 نوشته:  دوستان میشه لطفا بفرمایید که ایا اطلاعات سایت سفارت ابوظبی همزمان با اپدیت های سیس اپدیت میشه معمولا یا نه کلا بی ربط به هم هستن؟ من در سایت سیس دو سه بار اپدیت شدم اخریش 19 می اما اپدیت سفارت همون 15 اپریل یعنی یک روز بعد مصاحبه مانده!

شمنا دوستان راهنمایی بفرمایین چطوری امضا درست کنیم ! سعی و تلاش مختصرم در این راستا بی نتیجه بود !

ضمنا! ببخشید اشتباه تایپی رو متوجه نشدم !

خدا خیرت بده Big Grin
انشاله ثمره این رتبه ها یه ویزای توپ باشه Smile

تشکر کنندگان: Iaccept
[quote='varchandi' pid='616385' dateline='1432622955']
ببخشید میشه درباره ی سایت سیس توضیح بدین همون caec هست عااایا ؟؟

تشکر کنندگان: شیلان ، samane1363 ، Iaccept
(2015-05-26 ساعت 13:10)TajbakhshSalma نوشته:  دوستان سلام ،
ما امروز ap خورديم و اون برگه آبي مه بهمون داد و ادرس سايت داره و چك ميكنم ولي ميگه اشتباه كيس نامبرت و ميزني! من شماره ام 3000 و خورده اي هست ولي ميگه پنج رقم بايد باشه ، يعني صفر قبل از شماره هارو هم بزنم ! كمكم كنيد لطفا ! من اصلا آشنا نيستم با اين تاپيك! آپ ديت شدن يعني چي؟ خوبه يا بده؟
ممنون

به امید خدا کلیر میشین
من فک کنم باید امضاتونو عوض کنین دیگه یکضرب نگرفتین که...،Sad البته ناراحت نباشین اینجا همه همدردن

تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان