کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-25 ساعت 12:25)jupiterx نوشته:  باسلام
در مورد این بحث دریافت ویزا توسط یکی از اعضا کیس در آنکارا دوستان نظرات مختلف دارند بعضیها میگن وکالت نیاز هست بعضی ها هم گفتن نیاز نیست .بعضیها هم گفتن وکالت باید به ترکی ترجمه شده باشه.
حالا واقعا وکالت نامه مورد نیاز هست؟؟اونم به ترکی ؟؟
دوستان با تجربه کمی شفاف سازی کنن لااقل برای پست ینیشهیر که اکثر دوستان این پست رو انتخاب میکنن چطوریه جریان
باتشکر

دوست عزیز طبق بیان صریح در سایت سفارت آمریکا در آنکارا یک نفر از اعضای خانواده میتواند ازطرف همه برود و ویزا را بگیرد:
One member of a family can return to Turkey [b]on behalf of the entire family[/b]. The person returning to the Embassy must be one of the family members receiving a visa.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: anahita 62 ، afrand ، milad.nas ، jupiterx
(2014-12-25 ساعت 08:56)behdadK نوشته:  [عکس: USA-Flag-and-Christmas-Tree.jpg]

مری کریسمسBig Grin
به امید کلیر سریع به حق همین دیشب WinkTongueBig Grin امیدوارم همه سال بعد همین روز رو زیر درخت کریسمس تو ینگه دنیا جشن بگیرید.

========
کریسمس آقا بهداد گل و همه دوستان مهاجرسرایی مبارک باشه . به امید جشن کریسمس 2016 در امریکا با بهترین شرایط و لبهای خندون و دلهای شاد و پر از امید
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
(2014-12-25 ساعت 10:08)behdadK نوشته:  کلا پیکاپ برای ابوظبی هست بقیه سفارت ها قبول نمیکنند.
به شخصه دو به شک بودم برای پیکاپ کردن اما 90% خودم میرم ویزا رو میگیرم . فرض کنید 1% پاس و ویزای شما گم بشه یا طرف ناتو باشه و دبه کنه . درسته هزینه کمتر میشه اما مسئله بازی کردن با آینده تونه

من شک دارم آنکارا پیکاپ نپذیره. چون تقریبا از هر 10 آژانسی که برای اینکار مراجعه کرده بودم تقریباً 7 تاشون فقط در مورد آنکارا کار میکردن و ابوظبی نمیرفتن.
حالا باز بپرسید و بیشتر مطمئن بشید بهتره. اما قضیه ی اطمینان کردن چیز دیگه ایه.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، karimishad
(2014-12-25 ساعت 16:24)atlantis770 نوشته:  
(2014-12-25 ساعت 10:08)behdadK نوشته:  کلا پیکاپ برای ابوظبی هست بقیه سفارت ها قبول نمیکنند.
به شخصه دو به شک بودم برای پیکاپ کردن اما 90% خودم میرم ویزا رو میگیرم . فرض کنید 1% پاس و ویزای شما گم بشه یا طرف ناتو باشه و دبه کنه . درسته هزینه کمتر میشه اما مسئله بازی کردن با آینده تونه

من شک دارم آنکارا پیکاپ نپذیره. چون تقریبا از هر 10 آژانسی که برای اینکار مراجعه کرده بودم تقریباً 7 تاشون فقط در مورد آنکارا کار میکردن و ابوظبی نمیرفتن.
حالا باز بپرسید و بیشتر مطمئن بشید بهتره. اما قضیه ی اطمینان کردن چیز دیگه ایه.

بله آنکارا پیکاپ بیشتره چون ویزای دانشجویی صادر میکنه ! امارات ویزای دانشجویی رو سفارت دوبی انجام میده.
تشکر کنندگان: atlantis770
زمانی که مصاحبه ما در آنکارا تمام شد،آقای کنسول به ما گفتند که یک سری مراحل اداری می‌بایست طی بشه. زمانی که شماره پرونده تون رو تو سایت دیدید، یکی از شما تشریف بیاره پاسپورت هارو بیاره. ایشان حرفی از پیکاپ و آژانس نزدن. مسولیت هرگونه مشکلی در خصوص پیکاپ تماما بعهده شخص متقاضی هست.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: afrand
(2014-12-25 ساعت 17:24)hrghoreshi نوشته:  زمانی که مصاحبه ما در آنکارا تمام شد،آقای کنسول به ما گفتند که یک سری مراحل اداری می‌بایست طی بشه. زمانی که شماره پرونده تون رو تو سایت دیدید، یکی از شما تشریف بیاره پاسپورت هارو بیاره. ایشان حرفی از پیکاپ و آژانس نزدن. مسولیت هرگونه مشکلی در خصوص پیکاپ تماما بعهده شخص متقاضی هست.
اگه ممکنه یکی از دوستانی که مصاحبه اش نزدیکه این موضوع را از آفیسر بپرسه.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، امشب "سارا گرو" در "شبکه VOA" گفت سال گذشته بخاطر کمبود کارمند در KCC کلیرنس ها انقد طولانی شده بوده و امسال این مشکل رفع شده حداکثر 2 ماه طول میکشه. (البته یه جاهایی هم گفت 2 تا 4 ماه)
من تماس گرفتم و ازشون پرسیدم که این کوتاه شدن کلیرنس ها فقط در مورد ویزا دانشجویی و توریستی یا شامل ویزا لاتاری هم میشه، که گفتن هیچ تفاوتی بین کلیرنس ها نیست.
امیدوارم طبق گفته ایشون کلیرنس ها کوتاه باشه، نیمه اول ژانویه تعداد بالایی کیس کلیر شده اعلام بشه، کلیر ها هم ادامه دار باشه
و این تاپیک پر به از خوشی و هورااا
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2014-12-27 ساعت 01:27)rbrb-2015 نوشته:  سلام دوستان، امشب "سارا گرو" در "شبکه VOA" گفت سال گذشته بخاطر کمبود کارمند در KCC کلیرنس ها انقد طولانی شده بوده و امسال این مشکل رفع شده حداکثر 2 ماه طول میکشه. (البته یه جاهایی هم گفت 2 تا 4 ماه)
من تماس گرفتم و ازشون پرسیدم که این کوتاه شدن کلیرنس ها فقط در مورد ویزا دانشجویی و توریستی یا شامل ویزا لاتاری هم میشه، که گفتن هیچ تفاوتی بین کلیرنس ها نیست.
امیدوارم طبق گفته ایشون کلیرنس ها کوتاه باشه، نیمه اول ژانویه تعداد بالایی کیس کلیر شده اعلام بشه، کلیر ها هم ادامه دار باشه

من سايت و زيرو رو كردم چيزي پيدا نكردم از اين مصاحبه امروز اين خانم!!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
الان داره بازپخش نشون میده دوست من
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، amir911 ، Alex 2014 ، afrand
(2014-12-27 ساعت 02:05)babak12 نوشته:  الان داره بازپخش نشون میده دوست من

اي ول
پس بابك جان هم تاييد ميكنه
مرسي ازت rbrb2015 عزيز
يه خبر خوبم خودش كليه تو اين حال و اوضاع!!!
ان شالله هميشه خوش خبر باشي rbrb2015!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، rbrb-2015 ، afrand
براى امسال ٢٠١٥ منتظرسرا تنظيم و تهيه نشده؟ اگه شده لطفا لينك اونو بزاريد
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان:
(2014-12-27 ساعت 04:35)AFSHIN-PIC نوشته:  براى امسال ٢٠١٥ منتظرسرا تنظيم و تهيه نشده؟ اگه شده لطفا لينك اونو بزاريد

به لینک موجود در امضای بنده مراجعه کنید.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، AFSHIN-PIC
(2014-12-27 ساعت 01:27)rbrb-2015 نوشته:  سلام دوستان، امشب "سارا گرو" در "شبکه VOA" گفت سال گذشته بخاطر کمبود کارمند در KCC کلیرنس ها انقد طولانی شده بوده و امسال این مشکل رفع شده حداکثر 2 ماه طول میکشه. (البته یه جاهایی هم گفت 2 تا 4 ماه)
سلام خیلی ممنون که این اخبار را زود پخش می کنید میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید از چه لینکی بنده می توانم ضبط شده ی این مصاحبه را ببینم؟ یعنی منکه 79 روزه منتظره کلیرنس هستم کمتر از 50 روزه دیگه کلییر میشم؟ واقعا خیر خوبی بود متشکرم.
شماره کیس:1XXX, محل مصاحبه: آنکارا, تاریخ مصاحبه:8 اکتبر 2014, نتیجه مصاحبه: کلیرنس, کلیر: با ارسال انرژی مثبت انشاالله بزودی, مقصد:نیویورک
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-12-27 ساعت 09:15)siminbiazar نوشته:  
سلام خیلی ممنون که این اخبار را زود پخش می کنید میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید از چه لینکی بنده می توانم ضبط شده ی این مصاحبه را ببینم؟ یعنی منکه 79 روزه منتظره کلیرنس هستم کمتر از 50 روزه دیگه کلییر میشم؟ واقعا خیر خوبی بود متشکرم.
سلام منم ممنونم امیدوارمون کردید ما هم 16 اکتبر مصاحبه داشتیم به kcc ایمیل زدیم از وضعیت پروندمون سوال کنیم جواب دادن پروندتون به سفارت امریکا در انکارا رفته از طریق اونجا پیگیری کنید ایمیل به به سفارت زدیم جواب اومد هنوز بررسی پروندمون تموم نشده[emoji32]
تشکر کنندگان: مير منصور ، rbrb-2015 ، bahar101 ، goliii
[quote='
با سلام به دوستان گرامي .
نظرتون در مورد پيكاپ كردن ويزا ( ابوظبي)بوسيله خانم مليكا چيست ؟ بيشتر موضوع بسلامت رسيدن ويزاست .
موفق باشيد .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان