کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
Salam be hame dostan azizam
Bebakhshid farsi nadam
Man hamcheck khordam va be jame dostan peyvastam
Mikhastam khabar khobbedam ke hame khoshhal beshin
Vali dige check khordam
Kheyli sade tar az oni ke fekr mikonid
Merci az hame baraye peyghamhaye khososi va enerzhi mosbati ke dadin
Be zodi bishtar tozih khaham dad
-------------------------------------------
سلام به همه دوستان عزیزم
ببخشید فارسی ندارم
من هم چک خوردم و به جمع دوستان پیوستم
میخواستم خبر خوب بدم که همه خوشحال بشین
ولی دیگه چک خوردم
خیلی ساده تر از اونیه که فکر میکنید.
مرسی از همه برای پیغامهای خصوصی و انرژی مثبتی که دادین
به زودی بیشتر توضیح خواهم داد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
(2014-12-23 ساعت 08:52)babak12 نوشته:  Salam be hame dostan azizam
Bebakhshid farsi nadam
Vali dige check khordam

فدا سرت !

ماه دیگه همین موقع کلیر میشی !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، laleht ، kaamiran ، hamed shayan ، kimfar ، goliii ، A_A ، k1_m_1358 ، ریحانا ، behjat
(2014-12-23 ساعت 09:23)rezasadeghi نوشته:  
Bebakhshid farsi nadam
Vali dige check khordam

فدا سرت !

ماه دیگه همین موقع کلیر میشی !!

به زودی زود کلیر میشین
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، kimfar ، goliii ، A_A ، behdadK ، behjat
سلام بابک خان، یه خلاصه از شرایط کیستون میدین؟ مرسی‌
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
Bebakhshid farsi nadam
Vali dige check khordam
سلام به همه دوستان عزیزم
ببخشید فارسی ندارم
ولی دیگه چک خوردم

بابک جان سلام
امیدوارم زودتر کلیر بشی وخبرای خوب بهمون بدی راستش یه کم ناراحت شدم ولی چه کنیم که این شتر در خونه ما ایرونیا بالاخره میشینه
دوست من ...Take it easy...
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: atlantis770 ، babak12 ، goliii ، kaamiran ، A_A ، behdadK ، behjat
(2014-12-22 ساعت 18:50)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 02:18)Manowroozi نوشته:  با سلام خدمت همگی اعضا محترم
دوستان من یه سوال دارم و خواهش می کنم بهم جواب بدید.
برنده ی اصلی بنده ی حقیر هستم با مدرک فوق لیسانس (کیس نامبر 8XXX). خوشبختانه یا متاسفانه! برای سربازی از تسهیلات نخبگی استفاده کردم و فقط حدود 45 روز آموزشی رفتم و یک طرح تحقیقاتی هم تحویل دادم. در فرم 260 محل خدمت رو جایی که آموزشی رفتم یعنی نیرو زمینی وارد کردم. روی کارت پایان خدمت من هم 21 ماه! سابقه خدمت نوشته شده که البته 6 ماه اولش تداخل داره با دوران فوق لیسانس بنده!! با اینکه وقت زیادی تا مصاحبه مونده ولی هر روز ذهنم در گیر این مساله هست که اگه افیسر از من پرسید (و به احتمال زیاد خواهد پرسید) سربازی کجا بودی و چه کار کردی من باید چی جواب بدم!!! راستشو بگم یا اینکه یه چیزی سر هم کنم؟ لازم به ذکر هست که نگرانی بنده از این نظر بیشتر میشه چون کیس نامبرم بالا هست و نگرانم اگه پروسه کلیر شدن بیش از حد طول بکشه ....! واقعا تشکر می کنم از دوستانی که زحمت می کشن و بنده رو راهنمایی می کنن.

برادر همسر من شرایط شما رو داشت، البته ایشون برای ویزا تحصیلی اقدام کردن نه ویزا لاتاری. افیسر، بنیاد نخبگان رو میشناسه و میدونه کار تحقیقاتی انجام دادید، بعید میدونم توضیح اضافی ازتون بخواد. اینجوری اون چند ماه تداخل هم توجیح میشه. البته به احتمال زیاد کلیرنس میخورید.
با سلام
خيلي ممنون از جواب و اطلاعات شما. اينجور كه معلوم هست كساني كه سربازي رفتن عمدتا كلير مي خورن. پس اينكه در مورد سربازي چي بگيم شايد خيلي هم فرق نكنه.
اما موضوعي كه هست اينه كه نظرات در مورد كيس كساني كه نخبگي استفاده كردند بسيار متنوع و متضاد هم هست. نظر بعضي از دوستان اين هست كه عنوان مساله نخبگي ميتونه يك نكته منفي باشه و بهتر هست كه سربازي رو بي اهميت نشون داد. از طرفي بعضي ديگه از دوستان عنوان مي كنن كه نه تنها نكته منفي در كيس نيست بلكه اين موضوع كه فرد فقط يك ماه آموزشي رو رفته شرايط رو بهتر نشون ميده. البته كار نخبگي من (و احتمالا خيلي هاي ديگه) فقط ترجمه چند تا مقاله بود كه در اينترنت قابل دسترس براي همه هست و واقعااهميت چنداني نداره! ولي من واقعا سر دو راهي گير كردم!!
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، behdadK
(2014-12-23 ساعت 16:05)Manowroozi نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 18:50)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 02:18)Manowroozi نوشته:  با سلام خدمت همگی اعضا محترم
دوستان من یه سوال دارم و خواهش می کنم بهم جواب بدید.
برنده ی اصلی بنده ی حقیر هستم با مدرک فوق لیسانس (کیس نامبر 8XXX). خوشبختانه یا متاسفانه! برای سربازی از تسهیلات نخبگی استفاده کردم و فقط حدود 45 روز آموزشی رفتم و یک طرح تحقیقاتی هم تحویل دادم. در فرم 260 محل خدمت رو جایی که آموزشی رفتم یعنی نیرو زمینی وارد کردم. روی کارت پایان خدمت من هم 21 ماه! سابقه خدمت نوشته شده که البته 6 ماه اولش تداخل داره با دوران فوق لیسانس بنده!! با اینکه وقت زیادی تا مصاحبه مونده ولی هر روز ذهنم در گیر این مساله هست که اگه افیسر از من پرسید (و به احتمال زیاد خواهد پرسید) سربازی کجا بودی و چه کار کردی من باید چی جواب بدم!!! راستشو بگم یا اینکه یه چیزی سر هم کنم؟ لازم به ذکر هست که نگرانی بنده از این نظر بیشتر میشه چون کیس نامبرم بالا هست و نگرانم اگه پروسه کلیر شدن بیش از حد طول بکشه ....! واقعا تشکر می کنم از دوستانی که زحمت می کشن و بنده رو راهنمایی می کنن.

برادر همسر من شرایط شما رو داشت، البته ایشون برای ویزا تحصیلی اقدام کردن نه ویزا لاتاری. افیسر، بنیاد نخبگان رو میشناسه و میدونه کار تحقیقاتی انجام دادید، بعید میدونم توضیح اضافی ازتون بخواد. اینجوری اون چند ماه تداخل هم توجیح میشه. البته به احتمال زیاد کلیرنس میخورید.
با سلام
خيلي ممنون از جواب و اطلاعات شما. اينجور كه معلوم هست كساني كه سربازي رفتن عمدتا كلير مي خورن. پس اينكه در مورد سربازي چي بگيم شايد خيلي هم فرق نكنه.
اما موضوعي كه هست اينه كه نظرات در مورد كيس كساني كه نخبگي استفاده كردند بسيار متنوع و متضاد هم هست. نظر بعضي از دوستان اين هست كه عنوان مساله نخبگي ميتونه يك نكته منفي باشه و بهتر هست كه سربازي رو بي اهميت نشون داد. از طرفي بعضي ديگه از دوستان عنوان مي كنن كه نه تنها نكته منفي در كيس نيست بلكه اين موضوع كه فرد فقط يك ماه آموزشي رو رفته شرايط رو بهتر نشون ميده. البته كار نخبگي من (و احتمالا خيلي هاي ديگه) فقط ترجمه چند تا مقاله بود كه در اينترنت قابل دسترس براي همه هست و واقعااهميت چنداني نداره! ولي من واقعا سر دو راهي گير كردم!!

دوست عزیز اصلا سر دوراهی گیر نکنید و به خودت استرس وارد نکنید. این ویزا ویزای لاتاریه و هدفش حفظ نسبت جمعیتی مردمان داخل آمریکا از کشورهای مختلفه و همونطور هم که میدونید بصورت قرعه کشیه. پس اصلا به تحصیلاتتون و کارتون پر و بال ندید چون مطمئنا براتون دردسرساز میشه. شاهد منم افرادی هستند که کلیرنس میخورن و لیست رشته هایی که مشمول کلیرنس میشوند. تحصیلات بالاتر و نخبگی و مقالات متعدد همگی احتمال اینکه شما در پروژه های سری ایران شرکت داشته باشید از دیدگاه دولت آمریکا افزایش میدهد و همین کافیست که به شما کلیرنس بخورد. در ضمن با توجه به چیزی که من در آنکارا دیدم آفیسر خیلی توضیحات را اصلا متوجه نمیشد و زیاد حرف زدن را ممکنه به عنوان چیز دیگه ای در نظر بگبره. پس به نظر من با آرامش و در حد خلاصه و البته حقیقت را بگویید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، goliii ، behdadK ، ریحانا ، vahidbaq ، aaraam
Bebakhshid farsi nadam
Vali dige check khordam
سلام به همه دوستان عزیزم
ببخشید فارسی ندارم
ولی دیگه چک خوردم
زیر 1 ماه خودم همینجا هورای کلیر شدنت رو می گم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: نیلان ، Alex 2014 ، behdadK ، laleht ، babak12
سلام آقای رضا 2015 ما در دوره کلیرنس به سر می بریم سوالی که دارم اینه باید دوباره برای ptt ثبت نام کنیم ؟ امضا رو نمیدونم چطور تکمیل کنم

تعداد نفرات 4 برنده اصلی همسرم محل مصاحبه انکارا
تشکر کنندگان:
(2014-12-24 ساعت 10:19)1352ghazal نوشته:  سلام آقای رضا 2015 ما در دوره کلیرنس به سر می بریم سوالی که دارم اینه باید دوباره برای ptt ثبت نام کنیم ؟ امضا رو نمیدونم چطور تکمیل کنم

تعداد نفرات 4 برنده اصلی همسرم محل مصاحبه انکارا

سلام
خیر دیگه نیازی نیست.
برای امضا تشریف ببرید از منوی بالاتون توی کنترل پنل کاربر -> منوی سمت راست
امضاء
موفق باشید
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
سلام به همه دوستان
شغل دولتي
خدمت معاف
مرسي از همه دوستان عزيزم
ايشاله دوستاني كه مصاحبه مي رن با دست پر برگردن و اونايي كه منتظرن تا كلير بشن هر چه زودتر اين انتظار به پايان برسه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
بابک جان به شما باید یکضرب میدادن چون روی سربازی حساسترن تا شغل دولتی!!!!!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: babak12
کلیرنس خوردن اونقدر هم ترسناک نیستا.
بیایید آرزو کنیم پروسه کلیرنس کوتاه بشه
Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، babak12 ، ofrfar ، milad.nas ، babisondes ، behjat ، kimfar ، afrand ، Siavash-M ، siminbiazar
در تاييد صحبت همه دوستان عرض ميكنم كه بنده هم شغلم خصوصي بوده در تمامي سال هاي اخير و هم معاف از سربازي بودم ، ولي بازهم كلرينس خوردم .
چيزي اندكي كه ميشه خيلي راحت برداشت كرد اينه كه ملير شدن يا نشدن پروسه اي است كه روالش و قوانينيش با اون چيزي هايي كه ما پيش خودمون فكر ميكنيم خيلي فرق داره . حالا هرچيزي كه هست نگران بودن چيزي رو حل نميكنه ، فقط اميدوارم دوره انتظار زودتر به پايان برسه .
موفق و سلامت باشيد.

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: aidin2015 ، ramin5589 ، milad.nas ، behjat ، kimfar ، afrand ، Siavash-M ، laleht ، goliii ، rbrb-2015 ، karimishad ، soruosh
سلام به همه
میخواستم بدونم در مقایسه با سالهای گذشته شروع کلیر شدن ها معمولا از چه تاریخی آغاز میشه ؟ اگه یک میانگین از دوره های قبل بگیریم پیش بینی دوستان برای شروع کلیر های گروهی این دوره از چه تاریخیه ؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان