کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
پارسال 20 می بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، HERMES7 ، نیلان ، karimishad
(2014-12-24 ساعت 16:54)behdadK نوشته:  پارسال 20 می بود.

آقا بهداد شما خودت حدس میزنی امسال هم تو حدود همون 20 می باشه؟ اینجوری اگه باشه که تقریبا همه باید مدیکالشونو تمدید کنن !!
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
نه من امید دارم زودتر بشه مگرنه تجربه تلخ پارسال تکرار میشه. اینکه کی میشه نمیشه حدس زد اما فعلا که رفت توی تعطیلات سال نو تا ببینیم بعد از سال موتورها راه میوفته یا نه.
باید صبر کنیم ببینیم چی میشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، A_A ، afrand ، نیلان ، laleht ، bahar101 ، rbrb-2015
سلام دوستان عزیزم.
امروز ویزای من هم رسید.اینو مینویسم چون توی خصوصی خیلی از من سوال میشه.
من برای گرفتن ویزام نتونستن دوباره برم ابوظبی. بهمین خاطر از آژانسی که کار پیکاپ ویزا رو انجام میداد استفاده کردم.
آژانسی که رفتم آدرسش اینه: میدان فردوسی-خ سپهبد قرنی- روبروی پمپ بنزین –نبش کوچه ی علوی-شماره 8.آژانس ایران.
اینم تلفنش: 88809390- 88808878- برای اینکار هم فقط 270 هزارتومن خواستن که فکر کنم از هر نظر مناسب باشه.
از مدیرای عزیز خواهش میکنم اینو حذف نکنند.چون بنظرم آژانسی که کارش رو خوب و با قیمت مناسب انجام میده رو باید هم تبلیغ کرد. به دوستان توصیه میکنم اصلاً سراغ آژانسهای خیابون ویلا نرن. چون کافیه بدونند که ویزای آمریکا باید بگیرید. پول خون باباشونو ازتون میگیرند.

موفق باشید
تشکر کنندگان: HERMES7 ، neda733 ، hamed shayan ، kimfar ، afrand ، نیلان ، laleht ، goliii ، rbrb-2015 ، siminbiazar ، soruosh ، AliReza.Sh
(2014-12-24 ساعت 17:41)atlantis770 نوشته:  سلام دوستان عزیزم.
من برای گرفتن ویزام نتونستن دوباره برم ابوظبی. بهمین خاطر از آژانسی که کار پیکاپ ویزا رو انجام میداد استفاده کردم.
آژانسی که رفتم آدرسش اینه: میدان فردوسی-خ سپهبد قرنی- روبروی پمپ بنزین –نبش کوچه ی علوی-شماره 8.آژانس ایران.
اینم تلفنش: 88809390- 88808878- برای اینکار هم فقط 270 هزارتومن خواستن که فکر کنم از هر نظر مناسب باشه.
از مدیرای عزیز خواهش میکنم اینو حذف نکنند.چون بنظرم آژانسی که کارش رو خوب و با قیمت مناسب انجام میده رو باید هم تبلیغ کرد. به دوستان توصیه میکنم اصلاً سراغ آژانسهای خیابون ویلا نرن. چون کافیه بدونند که ویزای آمریکا باید بگیرید. پول خون باباشونو ازتون میگیرند.

موفق باشید

دوست عزیز تبریک میگم میشه شرایط کیستون رو بگید?!!!!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: pari93
سایت آنکارا امروز دوباره آپدیت شد ولی فقط یک کیس آفریقایی دیگه اضافه کردن...

پیرو صحبت دوستان بنده هم همونطور که قبلا هم بیان کردم هم سربازی معاف شدم و هم شغل دولتی نداشتم ولی همچنان کلیرنس خوردم، پس به نظرم زیاد فکر و حواستون رو درگیر این قضیه نکنید، به امید خدا هرچه زودتر نتیجه صبر و انتظارمون رو خواهیم دید...

از عزیزان کسی میدونه سفارت در تعطیلات کریسمس چند روز تعطیل هست؟
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: afrand ، laleht ، kimfar
(2014-12-24 ساعت 18:29)Siavash-M نوشته:  سایت آنکارا امروز دوباره آپدیت شد ولی فقط یک کیس آفریقایی دیگه اضافه کردن...

پیرو صحبت دوستان بنده هم همونطور که قبلا هم بیان کردم هم سربازی معاف شدم و هم شغل دولتی نداشتم ولی همچنان کلیرنس خوردم، پس به نظرم زیاد فکر و حواستون رو درگیر این قضیه نکنید، به امید خدا هرچه زودتر نتیجه صبر و انتظارمون رو خواهیم دید...

از عزیزان کسی میدونه سفارت در تعطیلات کریسمس چند روز تعطیل هست؟
============
در خود سایت تعطیلاتش رو 25 دسامبر زده و اول ژانویه . گویا فقط دو روز سفارت تعطیل رسمیه ولی یکی از دوستان ما که اون طرف زندگی میکنه میگه در فاصله بین این دو تاریخ عظمتی از کارمندان مرخصی هستند.
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: Siavash-M ، laleht
سلام

اگه همسر ویزاش(کیس اصلی) صادر شه و شوهر AP بخوره و تا تاریخ اتمام ویزا همسر ،شوهر کلیر نشه ،در زمان کلیر شدن و صدور ویزا شوهر ،خانوم هم مجدد ویزاش تمدید می شه؟

ممنون
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2014-12-24 ساعت 21:07)kamij نوشته:  سلام

اگه همسر ویزاش(کیس اصلی) صادر شه و شوهر AP بخوره و تا تاریخ اتمام ویزا همسر ،شوهر کلیر نشه ،در زمان کلیر شدن و صدور ویزا شوهر ،خانوم هم مجدد ویزاش تمدید می شه؟

ممنون
سلام
دوست عزيز خير، در چنين صورتى بايد قبل از اتمام مهلت ويزا حتمأ يك ورود به امريكا داشته باشين تا ويزاتون باطل نشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: kamij ، نیلان
[عکس: USA-Flag-and-Christmas-Tree.jpg]

مری کریسمسBig Grin
به امید کلیر سریع به حق همین دیشب WinkTongueBig Grin امیدوارم همه سال بعد همین روز رو زیر درخت کریسمس تو ینگه دنیا جشن بگیرید.
تشکر کنندگان: jupiterx ، milad.nas ، bahar101 ، Shahram914 ، babak12 ، kimfar ، rbrb-2015 ، afrand ، HERMES7 ، laleht ، siminbiazar ، goliii ، A_A ، varchandi ، Siavash-M ، MJAVADIAN ، 2015reza ، AliReza.Sh

موفق باشید

سوالم از شما دوست عزیز و بقیه دوستان اگر اطلاع دارن اینه که من خیلی در مورد پیکاپ ویزا از آنکارا نشنیدم و نخوندم ،یعنی عموما هر جا صحبت از پیکاپ شده در مورد ابوظبی و ایروان بوده ، این امکان برای انکارا هم هست؟ و مهمتر اینکه کلا پروسه پیکاپ چقدر مورد اطمینان هست؟ بالاخره داریم زندگیمونو میدیم دستشون، ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟؟ مثلا ناخواسته یه بلایی سر پاسپورتا بیاد! یا یه همچین مشکلاتی....
مصاحبه : اکتبر --- سفارت : آنکارا --- وضعیت : کلیرنس --- آخرین آپدیت : 4 نوامبر
تشکر کنندگان: soruosh ، atlantis770
کلا پیکاپ برای ابوظبی هست بقیه سفارت ها قبول نمیکنند.
به شخصه دو به شک بودم برای پیکاپ کردن اما 90% خودم میرم ویزا رو میگیرم . فرض کنید 1% پاس و ویزای شما گم بشه یا طرف ناتو باشه و دبه کنه . درسته هزینه کمتر میشه اما مسئله بازی کردن با آینده تونه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، karimishad ، babak12 ، rbrb-2015 ، afrand ، laleht ، A_A
(2014-12-25 ساعت 09:34)karimishad نوشته:  

موفق باشید

سوالم از شما دوست عزیز و بقیه دوستان اگر اطلاع دارن اینه که من خیلی در مورد پیکاپ ویزا از آنکارا نشنیدم و نخوندم ،یعنی عموما هر جا صحبت از پیکاپ شده در مورد ابوظبی و ایروان بوده ، این امکان برای انکارا هم هست؟ و مهمتر اینکه کلا پروسه پیکاپ چقدر مورد اطمینان هست؟ بالاخره داریم زندگیمونو میدیم دستشون، ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟؟ مثلا ناخواسته یه بلایی سر پاسپورتا بیاد! یا یه همچین مشکلاتی....
آنکارا پیکاپ قبول نمی کنه و یکی از کیس ها بوکالت بقیه حتما باید حضوری بره .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، karimishad ، babak12 ، atlantis770 ، A_A
باسلام
در مورد این بحث دریافت ویزا توسط یکی از اعضا کیس در آنکارا دوستان نظرات مختلف دارند بعضیها میگن وکالت نیاز هست بعضی ها هم گفتن نیاز نیست .بعضیها هم گفتن وکالت باید به ترکی ترجمه شده باشه.
حالا واقعا وکالت نامه مورد نیاز هست؟؟اونم به ترکی ؟؟
دوستان با تجربه کمی شفاف سازی کنن لااقل برای پست ینیشهیر که اکثر دوستان این پست رو انتخاب میکنن چطوریه جریان
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: rbrb-2015
طبق سفرنامه ها لازم نیست. یکی از اعضای خانواده میتونه بره برای همه رو تحویل بگیره. البته به شرطی که خودش هم ویزاش اومده باشه. نه اینکه مثلا پدرت رو بفرستی برای خانواده شما بگیره.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، afrand ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان