کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
[font=Tahoma]با آرزوی پایان انتظار برای peyman.rock
با آرزوی پایان انتظار برای behdadk
با آرزوی پایان انتظار برای reza.aa
با آرزوی پایان انتظار برای s.zare
با آرزوی پایان انتظار برای milad.nas
با آرزوی پایان انتظار برای ramin5589[/font]

این هم کادوی سال نوی شما و آرزوهای کریسمسی من
از طرف من و قصه گو
پیروز باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، saboteur ، milad.nas ، babak12 ، atlantis770 ، aaraam ، goliii ، aidaz ، قصه گو
(2014-12-28 ساعت 03:19)پائیز نوشته:  دوستان عزیز سلام
من از برنده های خوش شانس سال ۲۰۱۴ بودم که خوشبختانه ویزا بهم رسید و الان از سن خوزه براتون پست میگذارم.
یه نکاتی بنظر من میرسه و میدونم که جای مطرح کردن اونها در این تاپیک نیست ولی چون میدونم بیشتر بچه ها اغلب وقتی که توی مهاجر سرا میذارن توی این تاپیک کلیرنس هست و خودم هم بخاطر همین موضوع خیلی به این تاپیک علاقه دارم و از طرفی وقتی کار بچه ها توی این تاپیک تمام میشه و کلیر میشن واقعا دیگه وقتی نمیمونه که بیان مهاجرسرا رو بخونن و تاپیک سفر به آمریکا رو بررسی کنن این نکات رو اینجا مطرح میکنم که هم خودتون رو اماده کنیدو هم تحمل دوران کلیرنس براتون راحت تر بشه.

خیلی خیلی ممنون از توضیحات خوبتون، من اتفاقا بیشتر انگیزه گرفتم تا ناامید بشم.
میخواستم ازتون خواهش کنم راجع به مدیکال مجدد هم توضیح بدین
سوال دومم راجع به قیمت ماشین تو آمریکاست.
ممنونم
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: ریحانا ، hamidrezamg
با آرزوی کلیر شدن هر چه سریعتر
Radwin
reza.h
H.mina93
siminbiazar
majid.sp
karimishad
general_pooya
goliii
satanicboy1
aidin2015
armanizadifar
peyman123

از طرف من و جمعی از دوستانم که مجبورشون کردم هر شب راس ساعت 9 دعامون کنن Big Grin
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
(2014-12-28 ساعت 10:57)mendoosh نوشته:  با آرزوی کلیر شدن هر چه سریعتر
Radwin
reza.h
H.mina93
siminbiazar
majid.sp
karimishad
general_pooya
goliii
satanicboy1
aidin2015
armanizadifar
peyman123

از طرف من و جمعی از دوستانم که مجبورشون کردم هر شب راس ساعت 9 دعامون کنن Big Grin

با سلام خدمت شما و دوستان عزيز و مخصوصا مديران سايت كه انقدر پشتيبان سايت و سوالات و سايت هستند من شخصا هميشه قدر دان و دل داري هاي شما و دوستان هستم انشالله هميشه خدا پشتيبان ما و دوستان براي اين مرحله كليرنس باشه انشالله همه چيز به خوبي پيش رود و توكل به خدا خيلي از دوستان با صبر و بردباري و توكل به خداي متعال اين انتظار برايشان در سال ٢٠١٥ از شروع بهترين باشد
تشکر کنندگان: mendoosh
ارسال 918 بدون پاسخ ماند؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان:
(2014-12-27 ساعت 16:37)ریحانا نوشته:  یک سئوال برام پیش اومده و اون اینکه من برنده هستم من ویزامو بگیرم ولی اگر همسرم AP بخوره ،وقتی کلیر شد و ویزاش صادر بشه من به تنهایی می توانم به سفارت برم و ویزای ایشان را شخصا بدون حضورشون بگیرم؟

بله می تونید تنهایی برید و ویزای ایشون رو بگیرید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-12-28 ساعت 14:51)نیلان نوشته:  
(2014-12-27 ساعت 16:37)ریحانا نوشته:  یک سئوال برام پیش اومده و اون اینکه من برنده هستم من ویزامو بگیرم ولی اگر همسرم AP بخوره ،وقتی کلیر شد و ویزاش صادر بشه من به تنهایی می توانم به سفارت برم و ویزای ایشان را شخصا بدون حضورشون بگیرم؟

خب دیگه همه مشکلات من حل شد و گیرم رو همین بودSmileBig Grin ممنون
....... آقای نیلان قبلا رتبه دادم وگرنه خیلی بی انصافیه آدم جواب سئوالاتشو بگیره و رتبه نده. با شما مخاطبینی هستم که یک ویزای یکضرب مفتی می خواهید ولی از دادن یک رتبه که هزینه براتون نداره ولی معنا تشکرداره ،دریغ می کنید.Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: HERMES7 ، SAAM_60 ، نیلان ، aidaz
(2014-12-28 ساعت 14:01)ریحانا نوشته:  ارسال 918 بدون پاسخ ماند؟؟

بله ميتونيد بريد ولي حتما با وكالت نامه از طرف ايشون به شما ترجيحا تركي چون كارمنداي اداره پست انگليسي بلد نيستند
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان:
(2014-12-28 ساعت 15:22)ریحانا نوشته:  

....... آقای نیلان قبلا رتبه دادم وگرنه خیلی بی انصافیه آدم جواب سئوالاتشو بگیره و رتبه نده. با شما مخاطبینی هستم که یک ویزای یکضرب مفتی می خواهید ولی از دادن یک رتبه که هزینه براتون نداره ولی معنا تشکرداره ،دریغ می کنید.Smile
ممنونم از لطفتون
بنده مزاح می کنم صرفا
Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستانِ عزیز

به نظر شما چند درصد امکان داره که من کلیرنس بخورم

با این تفاصیل :

معافیت سربازی (خریدِ خدمت)

کار دولتی هم نداشتم

از ۱۵ سالگی بیرون از ایران زندگی‌ می‌کنم

پیشاپیش ممنونم از راهنمییتون

-------------------------------------------------------*******----------------------------------------------------------

شماره کیس:***2015AS00002
تاریخ رویت قبولی:2014 may 3
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: sep 10 2014
کارنت شدن کیس: Nov 2014
تشکر کنندگان:
(2014-12-28 ساعت 18:07)SAAM_60 نوشته:  سلام دوستانِ عزیز

به نظر شما چند درصد امکان داره که من کلیرنس بخورم

با این تفاصیل :

معافیت سربازی (خریدِ خدمت)

کار دولتی هم نداشتم

از ۱۵ سالگی بیرون از ایران زندگی‌ می‌کنم

پیشاپیش ممنونم از راهنمییتون

-------------------------------------------------------*******----------------------------------------------------------

شماره کیس:***2015AS00002
تاریخ رویت قبولی:2014 may 3
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: sep 10 2014
کارنت شدن کیس: Nov 2014

سلام دوست عزیز
اگر رشته ی تحصیلی شما حساس باشه، احتمالش هست
اگر حساس نیست، یک شرب می گیرید
موفق باشید
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2014-12-28 ساعت 15:22)ریحانا نوشته:  

کلا بچه های 2015 حوصله تشکر و رتبه ندارند. خستن خستتهههه Big Grin
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: behdadK ، atlantis770 ، goliii ، A_A ، HERMES7 ، babak12 ، SAAM_60 ، نیلان ، ریحانا ، قصه گو
(2014-12-28 ساعت 07:32)نیلان نوشته:  [font=Tahoma]با آرزوی پایان انتظار برای peyman.rock
با آرزوی پایان انتظار برای behdadk
با آرزوی پایان انتظار برای reza.aa
با آرزوی پایان انتظار برای s.zare
با آرزوی پایان انتظار برای milad.nas
با آرزوی پایان انتظار برای ramin5589[/font]

این هم کادوی سال نوی شما و آرزوهای کریسمسی من
از طرف من و قصه گو
پیروز باشید
ممنونم نیلان عزیز. منم امیدوارم هر چه زودتر این انتظار به سر بیاد. از تمام دوستانی که اطلاعات مفیدشون رو در اختیار دیگران میزارن واقعا سپاسگزارم. [emoji3]
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، behjat ، قصه گو ، fa15 ، نیلان
سلام بچه ها . ما کیس دسامبر واسه مصاحبه رفتیم اما هر چی از اون موقع کیس نامبرمون رو تو سایت میزنیم میگه معتبر نیست واسه شما هم همین طوره ؟
تشکر کنندگان:
با سلام وارادت چون خودم از نزدیک شاهد تبدیل ویزای دانشجویی به گرین کارت یا اقامت دایم در آمریکا بودم به خودم اجازه میدهم اظهار نظر کنم ایرانیانی که در آمریکا درس میخوانند حدود یک سال قبل از فارغ التحصیلی دکتری شان برای اقامت دایم اقدام میکنند آنها با گرفتن وکیل و هزینه ای حدود ۵تا۷هزار دلار وارد این پروسه میشوند ونزدیک به نود درصد موفق به گرفتن گرین کارت میشوند و قبل از فارغ التحصیلی مشکل اقامتشان حل میشود البته چون تعداد متقاضیان زیاد شده است کمی زمان برشده است تعدادی نیزاز طریق کار وتبدیل ویزایشان به H1 در آمریکا میمانند(برخی کارفرمایان چون نیاز به تخصص این شخص دارند به اداره مهاجرت درخواست نیاز میدهند )بنابراین راه های متنوعی برای ماندن وجود دارد وتقریبا جای نگرانی نیست مگر انکه خود شخص بخواهد برگردد خود آمریکایی ها بهتر میدانند که حدود پنج شش سال امکانات تحصیلی مجانی و هزینه زندگی یک دانشجو رو فراهم کرده اند حالا که موقع بهره وری از اونه به راحتی اون رو نمی تونند از دست بدهند به تخصصش شدیدا نیاز دارند با یک ایرانی تو آمریکا آشنا شدم که از طرف شرکت آمریکایی سالی چند بار به ژاپن سفر میکرد و بر طرح ها یی نظارت میکرد خب جذب مغز ها یعنی این و اکثر ایرانی ها یی که برای ادامه تحصیل اونجا میرن همین شرایط رو دارند به امید اون روز که شرایطی بوجود بیاد که بشود از این سرمایه عظیم برای آبادانی مملکتمون استفاده کرد همیشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: A_A ، afrand ، sadaf44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان