کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-29 ساعت 00:23)sahar nafisi نوشته:  سلام بچه ها . ما کیس دسامبر واسه مصاحبه رفتیم اما هر چی از اون موقع کیس نامبرمون رو تو سایت میزنیم میگه معتبر نیست واسه شما هم همین طوره ؟
سلام
اگه منظور شما سایت CEAC بله فعلا کیس نامبری نمی شناسه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-12-29 ساعت 00:23)sahar nafisi نوشته:  سلام بچه ها . ما کیس دسامبر واسه مصاحبه رفتیم اما هر چی از اون موقع کیس نامبرمون رو تو سایت میزنیم میگه معتبر نیست واسه شما هم همین طوره ؟

اگه منظورتون سایت سیس هست، هنوز برای ۲۰۱۵ فعال نیست، هیچ کس نمیتونه واردش بشه
اما اگه منظورتون سایت سفارتی هست که تشریف بردید مصاحبه، باید با سفارت مربوطه تماس بگیرید، البته این مورد هم دیده شده و کلا جای نگرانی نیست
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-12-28 ساعت 10:57)mendoosh نوشته:  با آرزوی کلیر شدن هر چه سریعتر
Radwin
reza.h
H.mina93
siminbiazar
majid.sp
karimishad
general_pooya
goliii
satanicboy1
aidin2015
armanizadifar
peyman123

از طرف من و جمعی از دوستانم که مجبورشون کردم هر شب راس ساعت 9 دعامون کنن Big Grin
سلام کارتون اینقدر قشنگ بود که نتونستم فقط تبریک و تشکر رو کلیک کنم ، خواستم بگم خیلی ممنونم شما اشک منو در آوردید امیدوارم هممون زود زود کلییر بشیم. تشکر فراوان
شماره کیس:1XXX, محل مصاحبه: آنکارا, تاریخ مصاحبه:8 اکتبر 2014, نتیجه مصاحبه: کلیرنس, کلیر: با ارسال انرژی مثبت انشاالله بزودی, مقصد:نیویورک
تشکر کنندگان: aidin2015 ، A_A ، HERMES7 ، mendoosh ، babak12 ، قصه گو ، goliii ، behjat ، h.mina93
(2014-12-29 ساعت 11:40)siminbiazar نوشته:  
(2014-12-28 ساعت 10:57)mendoosh نوشته:  با آرزوی کلیر شدن هر چه سریعتر
Radwin
reza.h
H.mina93
siminbiazar
majid.sp
karimishad
general_pooya
goliii
satanicboy1
aidin2015
armanizadifar
peyman123

از طرف من و جمعی از دوستانم که مجبورشون کردم هر شب راس ساعت 9 دعامون کنن Big Grin
سلام کارتون اینقدر قشنگ بود که نتونستم فقط تبریک و تشکر رو کلیک کنم ، خواستم بگم خیلی ممنونم شما اشک منو در آوردید امیدوارم هممون زود زود کلییر بشیم. تشکر فراوان

درسته دوست من پارسال قصه گوی عزیز این کارو انجام میدادن و اوایل اسمامونو تکی میزدن یکی از اولین اسمها هم اسم من بود هنوز عادت نداشتیم و وقتی من یدفعه اسممو دیدم با این آرزوی قشنگ، انقدر خوشحال و هیجانزده شدم که انگار واقعا کلیر شدمBig GrinBig GrinBig Grin
دو هفته بعدشم کلیر شدم
یادش بخیرSmile
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: aidaz ، HERMES7 ، siminbiazar ، mendoosh ، نیلان ، A_A ، milad.nas ، babak12 ، قصه گو ، goliii
کاش یکی برای ما هم آرزوی کلیر شدن میکرد ............
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، mendoosh ، milad.nas ، babak12 ، قصه گو ، farrokh1675
(2014-12-29 ساعت 13:20)afrand نوشته:  کاش یکی برای ما هم آرزوی کلیر شدن میکرد ............
عزیز دل برو تو منتظر سرا امارتو بده برات ارزو کنن!

[font=Arial]با آرزوی کلیر برای afrand عزیز[/font]
تشکر کنندگان: mendoosh ، nilgoon1982 ، A_A ، afrand ، milad.nas ، babak12 ، قصه گو
(2014-12-29 ساعت 13:20)afrand نوشته:  کاش یکی برای ما هم آرزوی کلیر شدن میکرد ............

منتظر سرا ثبت نام نمی کنین همین میشه دیگه! Tongue
ایشالله به زودی زود می پرین Wink
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: afrand ، قصه گو
(2014-12-29 ساعت 13:50)رضا2015 نوشته:  

با آرزوی کلیر شدن برای afrand عزیز
Shy
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: afrand ، milad.nas ، قصه گو
(2014-12-28 ساعت 18:07)SAAM_60 نوشته:  سلام دوستانِ عزیز

به نظر شما چند درصد امکان داره که من کلیرنس بخورم

با این تفاصیل :

معافیت سربازی (خریدِ خدمت)

کار دولتی هم نداشتم

از ۱۵ سالگی بیرون از ایران زندگی‌ می‌کنم

پیشاپیش ممنونم از راهنمییتون

-------------------------------------------------------*******----------------------------------------------------------

شماره کیس:***2015AS00002
تاریخ رویت قبولی:2014 may 3
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: sep 10 2014
کارنت شدن کیس: Nov 2014
سلام دوست عزیز ...من فکر می‌کنم همین که بیرون از ایران باشید یعنی‌ کلیرنس .این فقط یه حدس و بر اساس تجربه‌ی شخصیه خودم عرض می‌کنم و مطمئن نیستم..حتما اصل پی‌‌‌ سی‌‌‌ سی‌‌‌ همراه خودتون ببرید .. منم شرایط کیسم تا حدودی شبیه شماست و کلیرنس خوردم
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-12-29 ساعت 13:50)رضا2015 نوشته:  

آرزوی کلیر برای شما و هر کسی که از صمیم قلبش می خواد بره.
تشکر کنندگان: afrand ، milad.nas ، babak12 ، قصه گو ، reza.h

ان شاالله خيلي زوده زووود
تشکر کنندگان: afrand ، laleht ، HERMES7 ، A_A ، milad.nas ، babak12 ، قصه گو ، kimfar ، farrokh1675
از همه عزیزان گلم با دعاهای قشنگشون سپاسگزارم . نمیدونید چقدر ذوق زدم کردید. به امید روزی که تو تاپیک اولین سفر به امریکا همراهتون باشم. سلامتی و موفقیت و کلیر شدن تقدیمتان باد.
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، milad.nas ، babak12 ، aidaz ، Alex 2014 ، قصه گو ، mendoosh ، kimfar ، karimishad ، rezasadeghi ، sad_sad
سلام
چه تحویل بازا اینجا [عکس: 599321_Laie_94.gif]یکی هم برا ما دعا کنه تو لاتاری اسمم دربیاد

[عکس: 817219_questionedf.gif]
مثل اینکه تاپیک اشتباه اومدمTongue
......خو انسان جایزالخطاست بعضی وقتا[عکس: 658619_fishfightsmiles.gif] اش تباه میکننننه
Big Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، afrand ، laleht ، shahin2737 ، milad.nas ، reza.h ، goliii ، kimfar ، ریحانا ، ملايي ، نیلان ، sad_sad
سلام به همه دوستان

کسی پرونده اش توی سایت CEAC قسمت پیگیری آپدیت شده ؟ ممنون می شم جوب بدین.
تشکر کنندگان:
من به یکبار پرسیدن این سئوال در روز راضیم. خواهشا چند بارش نکنید. نه سئوال کردنش رو نه جواب دادنش رو!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، نیلان ، karimishad ، rezasadeghi ، 2015reza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان