کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
امیدوارم شما afrand عزیز و همه دوستانی که منتظر هستن زودتر کلیر بشن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: aidaz ، Alex 2014 ، قصه گو ، aghamilad ، behjat ، A_A ، bahar101 ، kimfar ، نیلان ، rezasadeghi ، afrand ، shahin2737 ، farrokh1675 ، atlantis770
(2014-12-29 ساعت 13:20)afrand نوشته:  کاش یکی برای ما هم آرزوی کلیر شدن میکرد ............
چه امیدواری از این بهتر که اون موقع که ما تازه بخواهیم بریم مصاحبه .تو توی سواحل لس انجلس داری شنا میکنی Cool (شاید آگوست )آخه برادر من کیس نامبر دو رقمی که ارزوی کلیر نمیخواد.یه نگاه به کیس نامبرم بنداز نه واقعا نگاه کن. هااا حالا اروم شدیا .
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: laleht ، قصه گو ، bahar101 ، reza.h ، milad.nas ، goliii ، kimfar ، ریحانا ، rezasadeghi ، rbrb-2015 ، afrand ، farrokh1675
از صمیم قلب برای تمامی دوستان آرزوی کلیر شدن میکنم Smile
ایشالا ماه دیگه این موقع بچه هایی که کلیرنس خوردن از این تاپیک مهاجرت کنند ب تاپیک اولین سفر ب ام ری کا برای فعال سازی گیییرین کارت Smile
یاعلی

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: babak12 ، goliii ، milad.nas ، A_A ، kimfar ، نیلان ، laleht ، karimishad ، siminbiazar ، rbrb-2015 ، afrand ، babisondes
(2014-12-29 ساعت 19:57)shahin2737 نوشته:  
(2014-12-29 ساعت 13:20)afrand نوشته:  کاش یکی برای ما هم آرزوی کلیر شدن میکرد ............
چه امیدواری از این بهتر که اون موقع که ما تازه بخواهیم بریم مصاحبه .تو توی سواحل لس انجلس داری شنا میکنی Cool (شاید آگوست )آخه برادر من کیس نامبر دو رقمی که ارزوی کلیر نمیخواد.یه نگاه به کیس نامبرم بنداز نه واقعا نگاه کن. هااا حالا اروم شدیا .

آقای شاهین- من فکر کنم اگر کی سی سی به شما بگه دوست داری کیس نامبرتو دو رقمی کنیم و یا همین الان ویزای یکضرب بدیم شما که حساس به این کیس نامبر هستید، اولی را انتخاب می کنید.... اینقدر نگران کیس نامبرتون نباشید مطمئناً سرانجام خوبی در پیش رو دارید .
یه نگاه به کامنت 962 بنداز نه واقعا نگاه کن. هااا حالا آروم شدینا .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، مير منصور ، mendoosh ، SAAM_60 ، afrand
(2014-12-30 ساعت 10:00)ریحانا نوشته:  

آقای شاهین- من فکر کنم اگر کی سی سی به شما بگه دوست داری کیس نامبرتو دو رقمی کنیم و یا همین الان ویزای یکضرب بدیم شما که حساس به این کیس نامبر هستید، اولی را انتخاب می کنید.... اینقدر نگران کیس نامبرتون نباشید مطمئناً سرانجام خوبی در پیش رو دارید .
منکه عصبی نیستمSad دیدم این کیس نامبر اگر بدرد ویزا گرفتن نخوره شاید بشود به طرز بهینه تری از ان استفاده کرد و دارم از این کیس نامبرم جهت ضد افسردگی .نشاط آور.رفع خستگی .انرژی مثبت ووووو استفاده میکنم!! بالاخره این کیس نامبر بدرد کاری خورد که در خدمت مهاجرسرایی های دیگه باشیم Smile
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: milad.nas ، aaraam ، rbrb-2015 ، SAAM_60 ، ریحانا ، faravaz
دوستان فردا شب سال نو هست
لطفا ما رو در لیست دعاتون قرار بدید
برای همه تون دعا می کنم
ایشالا هر کی منتظر هر چی هست، خدا بهش بده
مطمئنم از اوایل ژانویه شاهد اخبار خوب زیادی توی این تاپیک خواهیم بود
۲۰۱۴ برای همه ی ما سالی بود که یه هدیه از خدا گرفتیم امیدوارم ۲۰۱۵ حتی پربارتر و بهتر از ۲۰۱۴ باشه
سال نوی همه تون مبارک و هر سالتون پر از معجزه و لاتاری Big GrinBig Grin
[عکس: happy+new+year+wallpaper+2015+for+facebook.jpg][/php]
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ریحانا ، shanks ، Siavash-M ، behjat ، afrand ، laleht ، siminbiazar ، kaamiran ، bahar101
(2014-12-30 ساعت 11:31)shahin2737 نوشته:  
(2014-12-30 ساعت 10:00)ریحانا نوشته:  

منکه عصبی نیستمSad دیدم این کیس نامبر اگر بدرد ویزا گرفتن نخوره شاید بشود به طرز بهینه تری از ان استفاده کرد و دارم از این کیس نامبرم جهت ضد افسردگی .نشاط آور.رفع خستگی .انرژی مثبت ووووو استفاده میکنم!! بالاخره این کیس نامبر بدرد کاری خورد که در خدمت مهاجرسرایی های دیگه باشیم Smile
===============
جناب شاهین گل گلاب اولا اگه بهم بگید خواهر من ارتباط درست تری برقرار میشه برادر من Smile
دوما خیلی خیلی ممنون از آرزوی قشنگتون و سواحل لوس آنجلس و... والله ما اگه تا موعدی که شما فرمودید در تگزاس زیرگرمای سوزان در حال تلاش برای امرار معاش هم باشیم کلامون رو سوت میکنیم هوا عزیز من . چون مقصد ما اونجاست .
سوما در این شبهای عزیز سال نوی میلادی که به امید خدا یکی از اعیاد بزرگ ما مهاجرسرایی ها بشود دعا میکنم که شما و دوستان دیگرم هنگام مصاحبه ویزای یک ضرب بگیرید و صدای هوراتون فقط به این تاپیک برسه و بس .
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: shahin2737 ، HERMES7 ، نیلان ، farrokh1675 ، laleht ، faravaz ، bahar101 ، A_A ، ریحانا

با آرزوی کلیر شدن شما به همین زودی ها همراه با تندرستی وشادی ...این را حدس نمیزنم بلکه یقین دارم که بیشتر از ۹۰ درصد ایرانیانی که به مصاحبه رفته اند ومنتظرند کلیر میشوند (این را از روی تجربه ای که دارم میگویم)و ویزای ورود به آمریکا در پاسپورتشان زده میشود توصیه میکنم این روز های باقیمانده را از دست ندهید چمدان هایتان را برای یک سفر شیرین و زیباببندید وخودتان را برای یک زندگی تازه در یک کشور جدید آماده کنید انتظار بسیار سخت است ولی وقتی بسر امد و پایان یافت همه سختی ها فراموش میشود وجایش را به شادی ها و زیبایی ها میدهد (دوره کلیرنس معمولا تاحدود سه ماه است )پس کسانی که در اکتبر مصاحبه رفته اند آماده باشند احتمالا در ژانویه کلیر میشوند ونوامبری ها در فوریه و....همگی شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: afrand ، laleht ، siminbiazar ، bahar101 ، Siavash-M ، ریحانا ، tamana2016
با سلام وعرض ارادت خدمت دوستان عزیز
هر از چندگاهی به این تاپیک سر میزنم کلا با خوشحالی دوستان خوشحال و سنگ صبور محنت ها شونم
از صمیم قلب از خدا می خوام هر چیزی که به صلاح و مصلحت دوستان هست همون تو تقدیرشون رقم بخوره
شادیهاتون پاینده باد.
تشکر کنندگان: afrand ، نیلان ، babak12 ، farrokh1675 ، laleht ، Alex 2014 ، bahar101 ، Siavash-M
(2014-12-30 ساعت 17:58)امید به خدا نوشته:  با سلام وعرض ارادت خدمت دوستان عزیز
هر از چندگاهی به این تاپیک سر میزنم کلا با خوشحالی دوستان خوشحال و سنگ صبور محنت ها شونم
از صمیم قلب از خدا می خوام هر چیزی که به صلاح و مصلحت دوستان هست همون تو تقدیرشون رقم بخوره
شادیهاتون پاینده باد.

ایشاله همه برنده ها ویزا بشن.Rolleyes
شماره کیس : 2014AS79XX
کنسولگری : آنکارا -تغیر به ایروان
تاریخ روئت قبولی : May 1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : MAY 12
وقت مصاحبه :هفته اول جولای.:-) آپديت فقط روز بعد از مصاحبه
وضعیت: تمام شدن ویزا.Sad

تشکر کنندگان: shahin2737 ، نیلان ، babak12 ، farrokh1675 ، laleht ، bahar101
سایت آنکارا آپدیت شد. اونهایی که ویزا گرفتند رو حذف کردند و کیس لاتاری هم اضافه نشد. از 4 تا کیس تو لیست هم 2 تاش حذف شد.

خواستم بگم که حول نکنید دیدید تاریخ آپدیتش شده 30 دسامبر وگرنه قرار نبود کسی کلیر بشه تا 5 ام
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-12-30 ساعت 19:32)behdadK نوشته:  سایت آنکارا آپدیت شد. اونهایی که ویزا گرفتند رو حذف کردند و کیس لاتاری هم اضافه نشد. از 4 تا کیس تو لیست هم 2 تاش حذف شد.

خواستم بگم که حول نکنید دیدید تاریخ آپدیتش شده 30 دسامبر وگرنه قرار نبود کسی کلیر بشه تا 5 ام

اميدوارم هرچه زودتر سفارت ابوظبي هم كلير هاشو اعلام كنه بياييم هوراااا بگيم اينجا ، من كه خيلي دلم روشنه امسال در مقايسه با سالهاي قبل زودتر اعلام مي كنند
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: kimfar ، babak12 ، A_A ، saboteur ، afrand ، farrokh1675
با عرض سلام.يه سوْال دارم ازتون من كيس نامبرم زير ١٠٠٠ هست اما فرم ds260 رو ٢٠ سپتامبر پر كردم هنوز نامه دوم كه شامل وقت سفارت هست نيومد برام.ميدونيد تا كي بايد منتظر بمونم؟؟ مشكل بعديم هم اين هست كه همسرم باردار هست و ممكن هست كه زمان وقت سفارت اجازه پرواز نداشته باشه به نظرتون راهي هست؟!؟
تشکر کنندگان:
با اجازه مدیر گروه و با توجه به این که این تاپیک جای این سوال نیست، من جواب آقای امیر حمزه رو میدم. دوست عزیز شما می‌بایست از طریق بخش مکاتبه که در سایت سفارت مورد نظرتان هست، با آنجا مکاتبه نمایید و وضعیت خودتان را شرح دهید. آنها مرحله به مرحله راهنمایی میکنند. حتی میتوانید تاریخ مصاحبه را خودتان تعیین کنید. من خودم دقیقا وضعیت شما را داشتم.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان:
(2014-12-31 ساعت 01:28)امير حمزه نوشته:  با عرض سلام.يه سوْال دارم ازتون من كيس نامبرم زير ١٠٠٠ هست اما فرم ds260 رو ٢٠ سپتامبر پر كردم هنوز نامه دوم كه شامل وقت سفارت هست نيومد برام.ميدونيد تا كي بايد منتظر بمونم؟؟ مشكل بعديم هم اين هست كه همسرم باردار هست و ممكن هست كه زمان وقت سفارت اجازه پرواز نداشته باشه به نظرتون راهي هست؟!؟

دوست عزيز ، شما فرم 260 رو دقيقه ٩٠ ارسال كرديد ، و فعلا بايد منتظر بمونيد تا نامه ٢ بياد . در مورد موضوع بعدي ضمن تبريك ، در روز مصاحبه حتما بايد تمامي افراد كيس در سفارت حضور داشته باشند . اگر تا اون زمان شرايط طوري بود كه دكتر همسرتون اجازه پرواز نداد ، از روش سفر زميني استفاده كنيد .

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان