کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
اینم از هدیه سال نو من
[عکس: Share2014-12-31-46f9d5d66123ae22bffbec37...icture.jpg]

Ceac هم که آبدیت شد و کیس ها رو شناخت ، احتمالا هدیه سال نو از طرفKCC بوده .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Iaccept ، afrand ، babak12 ، armanizadifar ، نیلان ، aidaz ، Alex 2014 ، kimfar
(2015-01-01 ساعت 11:06)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
من هنوز کارنت نشدم ولی سایت ceac وقتی کیسمو میزنم میزنه At NVC ???
یعنی چی؟
داستان چیه!؟ Smile

کسی نیست سوال منو جواب بده؟!

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
خدا رو شکر سایت کیس ما رو هم شناخت . یک تاریخ آپدیت دارم میخواستم بدونم هرچی تاریخ آپدیت دورتر باشه بهتره یا نزدیکتر ؟ تعداد آپدیت بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
(2015-01-01 ساعت 12:16)Iaccept نوشته:  
یعنی چی؟
داستان چیه!؟ Smile

سلام دوست عزیز
درست الان کیس شما نمی شناسه باید صبر کنید تا کارنت بشید
و بعد از دریافت نامه دوم و نزدیک شدن به زمان مصاحبه کیس شما بصورت ready یعنی اماده بودن برای مصاحبه می شناسه
پس عجله نکنید
موفق باشید
البته این هم اضافه کنم الان باید کیس شما بشناسه بصورت At NVC
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Iaccept ، HERMES7
http://e.3875.com/newyear3/m.html?stra=m...!20members
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: jupiterx ، afrand ، Iaccept
(2015-01-01 ساعت 10:01)karimishad نوشته:  سلام سایت سیس فعال شد
سلام سایت سیس فعال شد ولی کیس افریقا روissude میزنه ولی کیس های as رو اون چند تا کیسی که کلیر شدن رو هنوز تو مرحله چک میزنه پس نمیشه روی سایت سیس حساب کرد
تشکر کنندگان: goliii
سلام دوستان ، يك سوال مهم از مديران عزيز ، تو سايت سييس ٢ تا تاريخ است ، هر كدوم به چه معناست . يكي case creation date و يكي status update . ممنون ميشم توضيح بديد

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
شما باید به همراه پاسپورت ها، مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین
برای بار دوم کارت زرد نمی خواد، چون سری اول خود دکتر یه برگه که سابقه واکسیناسیون و واکسنایی که خودش زده براتون رو بهتون داده.

تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-01-01 ساعت 12:39)babak12 نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 12:16)Iaccept نوشته:  
یعنی چی؟
داستان چیه!؟ Smile

سلام دوست عزیز
درست الان کیس شما نمی شناسه باید صبر کنید تا کارنت بشید
و بعد از دریافت نامه دوم و نزدیک شدن به زمان مصاحبه کیس شما بصورت ready یعنی اماده بودن برای مصاحبه می شناسه
پس عجله نکنید
موفق باشید
این NDV که نوشته یعنی یه چیز جنرال؟
یعنی الان برای همه ی کسانی که مصاحبه نرفتن همین رو میزنه دیگه؟

(2015-01-01 ساعت 12:49)majid.sp نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 10:01)karimishad نوشته:  سلام سایت سیس فعال شد
سلام سایت سیس فعال شد ولی کیس افریقا روissude میزنه ولی کیس های as رو اون چند تا کیسی که کلیر شدن رو هنوز تو مرحله چک میزنه پس نمیشه روی سایت سیس حساب کرد

شما از کدوم لینک استفاده کردین که کیس های آفریقا رو می بینید؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2015-01-01 ساعت 12:35)afrand نوشته:  خدا رو شکر سایت کیس ما رو هم شناخت . یک تاریخ آپدیت دارم میخواستم بدونم هرچی تاریخ آپدیت دورتر باشه بهتره یا نزدیکتر ؟ تعداد آپدیت بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟

دوست عزیز هر چی آپدیت بیشتر و نزدیک تر باشه بهتره
هر چی به ویزا نزدیک تر بشید یه دفعه این آپ دیت ها سریع تر میشه یعنی مثلا دو روز پشت سرهم شما اپدیت می بینید روز سوم می بینید ویزاتون آماده ست
Big Grin
اگه ممکنه بگید چه تعداد آپدیت داشتید؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: afrand
(2015-01-01 ساعت 12:51)takecarenima نوشته:  سلام دوستان ، يك سوال مهم از مديران عزيز ، تو سايت سييس ٢ تا تاريخ است ، هر كدوم به چه معناست . يكي case creation date و يكي status update . ممنون ميشم توضيح بديد

Case Creation Date تاریخ تشکیل پرونده شماست
Status Updated Date تاریخ اپدیت پرونده شما است که هر بررسی که روی پرونده شما صورت بپذیرد در قالب اپدیت مشخص میشود
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
سلام بابک جان
ممنون از پاسخت
من زمانی ک فرمه ۲۶۰ سابمیت کردم چند دقیقه بعدش از طرف ceac برام یه ایمیل با یه pdf پیوست اومد که شامل یه confirmation no. بود
این یعنی سابمیت به درستی انجام شده دیگه!؟
ولی بازم زمانی ک تو سایتی ک فرم ۳۶۰ پر میکردیم وارد میشم انگاری میتونم هر صفحه رو ادیت کنم و سیو بکنم و برم صفحه بعد!!
پس چرا دوستان درخواست آنلاک میدن!؟
ببخشید این سوالو اینجا پرسیدم شاید جاش اینجا نبود
ولی سواله برام Smile
ممنون

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-01-01 ساعت 12:51)takecarenima نوشته:  سلام دوستان ، يك سوال مهم از مديران عزيز ، تو سايت سييس ٢ تا تاريخ است ، هر كدوم به چه معناست . يكي case creation date و يكي status update . ممنون ميشم توضيح بديد

اولیش فکر می کنم تاریخی هست که پرونده تون توی سایت فعال شده و حول و حوش مصاحبه تون هست
دومیش هم موعی هست که بعد از مصاحبه برای کلیر شدن رفتن و پرونده رو چک کردن
دومی چیز خوبیه یعنی داره پرونده بررسی میشه
البته همون طور که همه میگن خیلی سیس قابل اطمینان نیست

(2015-01-01 ساعت 12:05)reza.aa نوشته:  اینم از هدیه سال نو من
[عکس: Share2014-12-31-46f9d5d66123ae22bffbec37...icture.jpg]

Ceac هم که آبدیت شد و کیس ها رو شناخت ، احتمالا هدیه سال نو از طرفKCC بوده .

به به چه عجب ما شما رو دیدیم
مگه سال نو ما شما رو ببینیم
پارسال دوست امسال آشنا Big Grin
آپدیت شدی رضا جان؟
تشکر کنندگان: reza.aa ، bahar101
برای همه کسانی که کیسشون شناخته شده طبیعتا تاریخ آخرین آپدیت داره. حالا یا فردای مصاحبه است یا یک هفته بعد از مصاحبه یا یکماه بعدش اما اینکه آیا این اولین آپدیت بوده که بعید میدونم بوده باشه! چون حتی قبل از مصاحبه هم آپدیت میخورن همه.
مجدد تاکید میکنم به آپدیت ها دل نبندید . دنبال بکنید شاید کمی دلخوشی به شما بدهد. بودند کسانی که نزدیک 10 بار آپدیت شدند و آخر کلیر نشدند و بودند کسانی که تا یکی دو روز قبل از کلیر شدن آپدیتی به جز آپدیت بعد از مصاحبه نشده بودند!
دوستان اگر خواستند میتونند آپدیت هاشون و تاریخش رو زیر امضاشون یا در منتظر سرا بگذارند تا از وضعیت همدیگه باخبر بشن

آنالیر فایل اکسل سی اک هم در تاپیکی که به تازگی ایجاد شده انجام میگیره و اینجا جای آنالیز نیست . اگر دیده بشه پاک میشه، برخورد میشه و اخطار داده میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، milad.nas ، bahar101 ، aaraam ، A_A ، Kaveh ، afrand ، HERMES7 ، goliii
(2015-01-01 ساعت 13:25)behdadK نوشته:  برای همه کسانی که کیسشون شناخته شده طبیعتا تاریخ آخرین آپدیت داره. حالا یا فردای مصاحبه است یا یک هفته بعد از مصاحبه یا یکماه بعدش اما اینکه آیا این اولین آپدیت بوده که بعید میدونم بوده باشه! چون حتی قبل از مصاحبه هم آپدیت میخورن همه.
مجدد تاکید میکنم به آپدیت ها دل نبندید . دنبال بکنید شاید کمی دلخوشی به شما بدهد. بودند کسانی که نزدیک 10 بار آپدیت شدند و آخر کلیر نشدند و بودند کسانی که تا یکی دو روز قبل از کلیر شدن آپدیتی به جز آپدیت بعد از مصاحبه نشده بودند!
دوستان اگر خواستند میتونند آپدیت هاشون و تاریخش رو زیر امضاشون یا در منتظر سرا بگذارند تا از وضعیت همدیگه باخبر بشن

آنالیر فایل اکسل سی اک هم در تاپیکی که به تازگی ایجاد شده انجام میگیره و اینجا جای آنالیز نیست . اگر دیده بشه پاک میشه، برخورد میشه و اخطار داده میشه.

سلام بهداد جان
برای من که هنوز کارنت هم حتی نشدم، شماره رو الان میشناسه و میزنه پرونده در ndv هست، این یه چیز جنرال هست برای همه دیگه؟ یعنی الان پرونده ی شما هم ndv هست؟ یا فقط مال مایی که هنوز مصاحبه نرفتیم؟
تشکر کنندگان: behdadK

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان