کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-31 ساعت 21:00)MASTAN1 نوشته:  دوستان سلام،
سفارت ابوظبی بعد از یک ماه از من رزومه و یک سری اطلاعات خواسته که عینا همه رو در فرم 260 پر کرده بودیم.
این برای من جالب بود که همون اطلاعات رو دوباره می خوان. کسی تجربه مشابه داره؟
==============
دوست عزیز یک سوال . با توجه به اینکه تازه از شما رزومه و اطلاعات جدید خواسته تاریخ آخرین آپدیت شما کی هست ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: نیلان ، goliii
(2015-01-02 ساعت 18:01)aidin2015 نوشته:  من 19november مصاحبه داشتم برا من 30 december update نشون میده
خیلی هایی که مصاحبه رفتن این تاریخ آپ دیت رو دارن...

(2015-01-02 ساعت 17:52)afrand نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 13:14)نیلان نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 12:35)afrand نوشته:  خدا رو شکر سایت کیس ما رو هم شناخت . یک تاریخ آپدیت دارم میخواستم بدونم هرچی تاریخ آپدیت دورتر باشه بهتره یا نزدیکتر ؟ تعداد آپدیت بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟

دوست عزیز هر چی آپدیت بیشتر و نزدیک تر باشه بهتره
هر چی به ویزا نزدیک تر بشید یه دفعه این آپ دیت ها سریع تر میشه یعنی مثلا دو روز پشت سرهم شما اپدیت می بینید روز سوم می بینید ویزاتون آماده ست
Big Grin
اگه ممکنه بگید چه تعداد آپدیت داشتید؟
============
من فقط یک آپدیت دارم که اون هم دو روز بعد از مصاحبه است . پس فعلا کار داره تا کلیر بشیم Sad
نه عزیزم، دقیقا به همین دلیله که گفته میشه سیس و آپ دیت هاش خیلی قابل اطمینان نیست
اصلا می تونه ربطی به کلیر شدن نداشته باشه
شما ممکنه با همین یه آپ دیت کلیر بشید
اون چیزی که من گفتم کلیت این قضیه هست
و کلا قابل تعمیم و قانون کلی نیست
امیدوارم خوب توضیح داده باشم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: afrand ، Iaccept ، goliii
سلام دوستان اینم ترجمه عباراتی هستش که موقع دیدن سایت سیس و وارد کردن کیس نامبرتون مشاههده می کنید( منبع بریت سیمون)
1. اگر عبارت NVC را می بینید احتمالا به این معناست که کیس در KCC ثبت شده ( یعنی آنها فرم DS260 را دریافت کرده اند) و فرم شما هنوز پروسس نشده یا کیس نامبر شما هنوز کارنت نگردیده
2. اگر شما IN TRANSIT را میبینید این احتمالا به این ممعناست که کیس شما اخیرا برای مصاحبه برنامه ریزی شده و به سفارت ارسال شده است اما سفارت ت کنون جزییات شما را مجددا وارد سیستم CEAC نکرده است
رتبه یادتون نره دوستان
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: HERMES7 ، نیلان ، Iaccept ، m.ghoreishi ، milad.nas ، bahar101 ، sad_sad ، aaraam ، goliii ، i.rainy ، soruosh ، farrokh1675 ، sadaf44
سلام دوستان آخرین آپدیت ما 19 دسامبر هست بر عکس همه که 30 دسامبر
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-01-02 ساعت 22:40)ramin5589 نوشته:  سلام دوستان آخرین آپدیت ما 19 دسامبر هست بر عکس همه که 30 دسامبر

منطقيه اتفاقا، ما دوهفته بعد شما رفتيم مصاحبه، تاريخ آپديتمونم ٢هفته بعد شماس. رادوين هم فك ميكنم مصاحبه ش نزديك به من بوده.
در واقع من اميدوارم كه اين پروسه واقعا يه پروسه ي اداري و با حساب و كتاب باشه
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: ramin5589 ، goliii ، farrokh1675
(2015-01-03 ساعت 00:38)negarpak نوشته:  سلام دوستان من و همسرم اكتبر رفتيم مصاحبه خودم ويزا گرفتم ولى شوهرم رفت administrative processing گفتن ٢ تا ٤ ماه طول ميكشه كسى در مورد اين پروسه اطلاعاتى داره

به پست اول این تاپیک مراجعه کنید
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: A_A
مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: saboteur ، goliii
(2015-01-03 ساعت 00:49)negarpak نوشته:  ممنون با توجه به كيسهاى سالهاى قبل متوسط زمان انتظار براى اين پروسه چقدر بوده؟

مشخص نیست اصلا. از 2 روز بوده تا 6 ماه. بستگی به کیس های مختلف فرق میکنه.
ولی بر طبق اطلاعات منتظرسرا سال گذشته بدین صورت بوده.
آنکارا : 176 روز
ابوظبی : 161 روز
ایروان : 167 روز

و بر طبق گفته های ساراگرو امسال قراره مدت زمان کلیرنس ها کاهش پیدا کنه به 2 ماه!
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Iaccept ، babak12 ، Kaveh ، A_A ، milad.nas ، goliii ، farrokh1675 ، sh_mm10
(2015-01-02 ساعت 06:56)نیلان نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 14:12)reza.aa نوشته:  نیلان و دیگر دوستان عزیز ، سلام

چرا کم میام داستانش طولانیه ولی از دلایل اصلیش زوم کردن روی زبان و آشنایی با هیوستون که مقصد من هست میباشد است ،
میام میخونم و تا اینترنت آنتن بده پیام ها رو جواب میدم من آخرای ۲۰۱۴ تو پیج کلیرنس بودم و منی که ۲۰۱۵ ی بودم خیلی ناراحت شدم و دوست ندارم تجربه بچه های ۲۰۱۴ واسم تکرار بشه ، این پیج مثل شمشیر دوله ست هم دوستای خوب پیدا میکنی و هم آخرش باید از هم جدا بشیم و این تلخی رو نمیتونم تحمل کنم

سرتون درد نیارم کلیرنس بد چیزیه ، خدا کنه امسال به همه ویزا برسه .هرچند با این همه کیس خانوادگی چهار ،پنج نفره آرزوی سختیه ، خلاصه از عاقبت کار بیم دارم.

سلام رضا جان
زبان خوندن بهترین کاره
حسابی بخون
ایشالا هر چی صلاح همه ی ما هست برامون پیش بیاد
منم اضطراب زیادی دارم، بعشی وقتا فکر می کنم این شانس ممکنه مثل ماهی از دستم بلغزه، اما بعدش میشینم منطقی فکر می کنم
آسمون همه جا یه رنگه
مهم اینه که آدم هر جایی که هست بتونه حس ارامش و خوشبختی رو پیدا کنه
چه ایران چه آمریکا چه هر جایی
آمریکا هم که ما باید بریم فعلا پوست بندازیم
سختی هاش خیلی زیاده
پس خیلی سعی می کنم خودم رو درگیر نکنم و بیشتر از خدا میخوام به من موفقیت آرامش و شادی تو زندگیم بده
امیدوارم خدا به همه ی ما آرامش هدیه بده
WinkWink
ای کاش میشد منم بهتون رتبه بدم.
همیشه موفق باشید
انشالله که نتایج لاتاری امسال به صلاح همه مون باشه.

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101 ، farrokh1675
(2015-01-03 ساعت 00:53)saboteur نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 00:49)negarpak نوشته:  ممنون با توجه به كيسهاى سالهاى قبل متوسط زمان انتظار براى اين پروسه چقدر بوده؟

مشخص نیست اصلا. از 2 روز بوده تا 6 ماه. بستگی به کیس های مختلف فرق میکنه.
ولی بر طبق اطلاعات منتظرسرا سال گذشته بدین صورت بوده.
آنکارا : 176 روز
ابوظبی : 161 روز
ایروان : 167 روز

و بر طبق گفته های ساراگرو امسال قراره مدت زمان کلیرنس ها کاهش پیدا کنه به 2 ماه!
البته اين امار اگر بر اساس منتظرسرا هست غلط محاسبه شده!فكر ميكنم تاريخ ثبت نام در منتظرسرا ملاك عمل قرار گرفته!!!
مثلا كسي كه ١٦ جون مصاحبه رفته تا ٣٠ سپتامبر كلا ١١٥ روز فرصت كلير شدن داشته در حاليكه منتظرسرا واسه اين شخص ٢٠١ روز ثبت كرده!!!يعني ٨٦ روز اضافه!!!اگر ميانگين براين اساس تنظيم شده كه غلط هست اگر هم نه كه من اشتباه متوجه شدم!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: milad.nas ، goliii ، bahar101 ، farrokh1675
1974 و 1008 refused شدن چرا؟ کسی می دونه؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-02 ساعت 18:34)afrand نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 21:00)MASTAN1 نوشته:  دوستان سلام،
سفارت ابوظبی بعد از یک ماه از من رزومه و یک سری اطلاعات خواسته که عینا همه رو در فرم 260 پر کرده بودیم.
این برای من جالب بود که همون اطلاعات رو دوباره می خوان. کسی تجربه مشابه داره؟
==============
دوست عزیز یک سوال . با توجه به اینکه تازه از شما رزومه و اطلاعات جدید خواسته تاریخ آخرین آپدیت شما کی هست ؟

30 دسامبر
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: afrand
(2015-01-03 ساعت 12:21)Man10 نوشته:  1974 و 1008 refused شدن چرا؟ کسی می دونه؟
سلام
خیلی عجیبه مگه میشه نفر اول رد شده باشه و نفرات بعدی در AP باشند ؟ اونوقت اونها هم نمیگیرند درسته؟

(2015-01-03 ساعت 13:52)siminbiazar نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 12:21)Man10 نوشته:  1974 و 1008 refused شدن چرا؟ کسی می دونه؟
سلام
خیلی عجیبه مگه میشه نفر اول رد شده باشه و نفرات بعدی در AP باشند ؟ اونوقت اونها هم نمیگیرند درسته؟ و اینکه آیا روز مصاحبه رد شدند یا بعدا؟
شماره کیس:1XXX, محل مصاحبه: آنکارا, تاریخ مصاحبه:8 اکتبر 2014, نتیجه مصاحبه: کلیرنس, کلیر: با ارسال انرژی مثبت انشاالله بزودی, مقصد:نیویورک
تشکر کنندگان: Man10
نه نمیگیرند. این مورد ها رو بگذارید به پای نرم افزار سیس. منظورش اینه که نفر اول رد شده نفرات بعدی اما پرونده شون مشکل رفیوز نداشته.
درست مثل وقتی که میزنه نفر اول AP شدن ولی نفرات بعدی و یا یکنفر از اونها Ready مونده یعنی چیزی نداشته آفیسر اضافه کنه به کیسش (که البته به جز بچه ها واسه ایرانی ها این اتفاق نمی افته)
خودتون اونها رو هم رفیوز در نظر بگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: siminbiazar ، HERMES7 ، bahar101 ، Kaveh ، goldfish_729 ، farrokh1675 ، A_A
(2015-01-03 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  نه نمیگیرند. این مورد ها رو بگذارید به پای نرم افزار سیس. منظورش اینه که نفر اول رد شده نفرات بعدی اما پرونده شون مشکل رفیوز نداشته.
درست مثل وقتی که میزنه نفر اول AP شدن ولی نفرات بعدی و یا یکنفر از اونها Ready مونده یعنی چیزی نداشته آفیسر اضافه کنه به کیسش (که البته به جز بچه ها واسه ایرانی ها این اتفاق نمی افته)
خودتون اونها رو هم رفیوز در نظر بگیرید.

البته کیس 1000 هم همینطور بود.
نفر اول ریجکت شده ولی 3 نفر دیگه ready هستن
این در حالیه که یک هفته بعد از ریجکت شدن، براشون آپدیت آمده.
؟؟؟
من هم at nvc بودم.

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: Man10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان