کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-28 ساعت 10:12)mendoosh نوشته:  
(2014-12-28 ساعت 03:19)پائیز نوشته:  دوستان عزیز سلام
من از برنده های خوش شانس سال ۲۰۱۴ بودم که خوشبختانه ویزا بهم رسید و الان از سن خوزه براتون پست میگذارم.
یه نکاتی بنظر من میرسه و میدونم که جای مطرح کردن اونها در این تاپیک نیست ولی چون میدونم بیشتر بچه ها اغلب وقتی که توی مهاجر سرا میذارن توی این تاپیک کلیرنس هست و خودم هم بخاطر همین موضوع خیلی به این تاپیک علاقه دارم و از طرفی وقتی کار بچه ها توی این تاپیک تمام میشه و کلیر میشن واقعا دیگه وقتی نمیمونه که بیان مهاجرسرا رو بخونن و تاپیک سفر به آمریکا رو بررسی کنن این نکات رو اینجا مطرح میکنم که هم خودتون رو اماده کنیدو هم تحمل دوران کلیرنس براتون راحت تر بشه.

خیلی خیلی ممنون از توضیحات خوبتون، من اتفاقا بیشتر انگیزه گرفتم تا ناامید بشم.
میخواستم ازتون خواهش کنم راجع به مدیکال مجدد هم توضیح بدین
سوال دومم راجع به قیمت ماشین تو آمریکاست.
ممنونم

خوشحالم که متن من حداقل بدرد یکی خورد
دوستان من توصیه میکنم هرکس که زمان کلیرنسش از سه ماه میگذره حتما دوباره مدیکال بده چون تاریخ اعتبار ویزای شما بر مبنای تاریخ اعتبار مدیکال شما خواهد بود بنا براین اگر مدیکال شما ۶ ماه اعتبار داشته باشه ویزای شما هم ۶ ماه اعتبار خواهد داشت و اگر دوماه از اعتبار مدیکال شما باقی مانده باشه ویزای شما اعتبارش دو ماهه خواهد بود بنا بر تجربیات و اینکه ممکنه مشگلاتی وجود داشته باشه که لازم باشه ویزای شما مدت اعتبار بیشتری داشته باشه مثلا بخاین کاری رو در ایران تمام کنید یا پول جور کنید یا هرچیز دیگه زمان بیشتری برای رفتن لازم داشته باشید توصیه میکنم با تجدید مدیکال این فرصت رو بخودتون بدین
موضوع دوم در مورد قیمت خودرو هست اینجا خودرو بسیار ارزانتر از ایران هست برای یه تازه وارد که عموما نباید هزینه بیخودی داشته باشه شما میتونید با ۴ هزار دلار یه ماشین خوب بخرید که چند سالی براتون بدون دردسر کاربکنه عموما ماشین های ژاپنی توصیه میشن ولی قیمت ماشنی های دست دوم ژاپنی که حدود ده سال کار کرده باشه از بنز و ب ام و هم سال خودشون بالاتره چون هزینه تعمیرات اینجا گرونه و مردم برای ماشین هایی که نگهداریشون کم هزینه تره بهتر پول میدن
برای کسانی که میخان ماشین ارزونتر بخرن هم ماشین پیدا میشه ولی خوب باید بگردن از حدود ۲۰۰۰ دلار به بالا میتونید ماشین مناسب پیدا کنید ولی باید خیلی بگردین تا با این قمیت ماشین مناسب پیدا کنید
یه ماشین هیوندایی مدل ۲۰۱۳ حدود ۹ هزار تا قیمت داره قیمت خودروی نو هم تقریبا یک سوم قیمت خودروی نو در ایران هست
ماشین های فرانسوی مثل پژو و زانتیا و سیتروئن و اینها هم اصلا اینجا پیدا نمیشه حتی یکدونه

برای قیمت خونه و قیمت ماشین به سایت Craigslist.org مراجعه کنید هم قیمت خونه رو میتونید پیدا کنید و هم ماشین رو

پیروز باشید
شماره کیس:2014AS12xx، تعداد افراد :2 نفر، ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، وضعیت: کلیرنس، آپدیت: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه، ۲۹ و ۳۰ می و ۱۲جون همگی نفر دوم کیس تاریخ کلیر شدن ۱۹ جون، دریافت ویزا ۲۷ جون، تاریخ ورود به امریکا ۲۷ دسامبر، محل ورود به امریکا سانفرانسیسکو، دریافت گرین کارت ۲۷ اکتبر
(2014-12-31 ساعت 01:28)امير حمزه نوشته:  با عرض سلام.يه سوْال دارم ازتون من كيس نامبرم زير ١٠٠٠ هست اما فرم ds260 رو ٢٠ سپتامبر پر كردم هنوز نامه دوم كه شامل وقت سفارت هست نيومد برام.ميدونيد تا كي بايد منتظر بمونم؟؟ مشكل بعديم هم اين هست كه همسرم باردار هست و ممكن هست كه زمان وقت سفارت اجازه پرواز نداشته باشه به نظرتون راهي هست؟!؟

هنوز نامه بچه هايي كه اگوست فرم پركردن نيومده!با اين حساب به نظر ميرسه شما واسه مارچ هم به مصاحبه دعوت نشين!و مصاحبتون واسه بعد از APR باشه ان شالله!به عبارتي بيش از سه ماه فرصت دارين!حالا ديگه نميدونم اوضاع شما به چه صورت هست و اگه تو اين فاصله چشمتون به جمال كوچولوتون باز ميشه كه هيچ مشكلي ندارين!!!
اميد به خدا سلامتي خانم و كوچولو و ويزا و شادماني همه با هم...
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2014-12-31 ساعت 02:34)پائیز نوشته:  
(2014-12-28 ساعت 10:12)mendoosh نوشته:  [quote='پائیز' pid='570017' dateline='1419720550']

دوستان من توصیه میکنم هرکس که زمان کلیرنسش از سه ماه میگذره حتما دوباره مدیکال بده چون تاریخ اعتبار ویزای شما بر مبنای تاریخ اعتبار مدیکال شما خواهد بود بنا براین اگر مدیکال شما ۶ ماه اعتبار داشته باشه ویزای شما هم ۶ ماه اعتبار خواهد داشت و اگر دوماه از اعتبار مدیکال شما باقی مانده باشه ویزای شما اعتبارش دو ماهه خواهد بود بنا بر تجربیات و اینکه ممکنه مشگلاتی وجود داشته باشه که لازم باشه ویزای شما مدت اعتبار بیشتری داشته باشه مثلا بخاین کاری رو در ایران تمام کنید یا پول جور کنید یا هرچیز دیگه زمان بیشتری برای رفتن لازم داشته باشید توصیه میکنم با تجدید مدیکال این فرصت رو بخودتون بدین
موضوع دوم در مورد قیمت خودرو هست اینجا خودرو بسیار ارزانتر از ایران هست برای یه تازه وارد که عموما نباید هزینه بیخودی داشته باشه شما میتونید با ۴ هزار دلار یه ماشین خوب بخرید که چند سالی براتون بدون دردسر کاربکنه عموما ماشین های ژاپنی توصیه میشن ولی قیمت ماشنی های دست دوم ژاپنی که حدود ده سال کار کرده باشه از بنز و ب ام و هم سال خودشون بالاتره چون هزینه تعمیرات اینجا گرونه و مردم برای ماشین هایی که نگهداریشون کم هزینه تره بهتر پول میدن
برای کسانی که میخان ماشین ارزونتر بخرن هم ماشین پیدا میشه ولی خوب باید بگردن از حدود ۲۰۰۰ دلار به بالا میتونید ماشین مناسب پیدا کنید ولی باید خیلی بگردین تا با این قمیت ماشین مناسب پیدا کنید
یه ماشین هیوندایی مدل ۲۰۱۳ حدود ۹ هزار تا قیمت داره قیمت خودروی نو هم تقریبا یک سوم قیمت خودروی نو در ایران هست
ماشین های فرانسوی مثل پژو و زانتیا و سیتروئن و اینها هم اصلا اینجا پیدا نمیشه حتی یکدونه

برای قیمت خونه و قیمت ماشین به سایت Craigslist.org مراجعه کنید هم قیمت خونه رو میتونید پیدا کنید و هم ماشین رو

پیروز باشید

ممنون، من فک کنم سوالم رو واضح نپرسیدم. منظورم اینه که شما مثلا فرض کنید من هفته ی دیگه کلیر میشم. 2 ماه از مدیکالم گذشته ولی شرایطم یه جوریه که شش ماه بعد ویزا رو لازم دارم. آماده ی سفر می شم، قبل از این که برم سفارت پاسمو بدم باید برم دکتر؟ مدیکال جدید و پاسو باهم ببرم سفارت؟ بعد دکتر که میرم سابقه ی مدیکالم رو داره یا باز باید از ایران کارت زرد تهیه کنم؟(من کپی یادم رفت کنم مثلا). واکسن مجدد که نمیزنه؟ کلا درد فقط همون 147.5 دلاره ویزیت و آزمایش و ایکس ری ه؟
بعد همین جوری بریم؟ وقت رو چه جوری بگیریم وقتی از یک ماه قبل پر میشه؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: laleht
سلام
ایا کسی هست که سایت سیس شماره کیسش را بشناسه ؟؟؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
نخیر
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، نیلان
(2014-12-31 ساعت 12:03)mendoosh نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 02:34)پائیز نوشته:  
(2014-12-28 ساعت 10:12)mendoosh نوشته:  [quote='پائیز' pid='570017' dateline='1419720550']

پیروز باشید

ممنون، من فک کنم سوالم رو واضح نپرسیدم. منظورم اینه که شما مثلا فرض کنید من هفته ی دیگه کلیر میشم. 2 ماه از مدیکالم گذشته ولی شرایطم یه جوریه که شش ماه بعد ویزا رو لازم دارم. آماده ی سفر می شم، قبل از این که برم سفارت پاسمو بدم باید برم دکتر؟ مدیکال جدید و پاسو باهم ببرم سفارت؟ بعد دکتر که میرم سابقه ی مدیکالم رو داره یا باز باید از ایران کارت زرد تهیه کنم؟(من کپی یادم رفت کنم مثلا). واکسن مجدد که نمیزنه؟ کلا درد فقط همون 147.5 دلاره ویزیت و آزمایش و ایکس ری ه؟
بعد همین جوری بریم؟ وقت رو چه جوری بگیریم وقتی از یک ماه قبل پر میشه؟

اتفاقا این سوال منم بود منتها گفتم اگر بپرسم میگن تو اول برو مصاحبه بعد این سوالا رو بپرس Big Grin
حالا هم منتظرم ببینم گوش شیطون ، بخیل و حسود کر بالاخره این نامه مقدس دومم کی میاد دوباره این سوال رو دقیق بپرسم Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK
(2014-12-31 ساعت 12:53)behdadK نوشته:  نخیر

خوشم میاد هیچکی علاف تر از خودم نیست که همه مطالب رو بخونه و به محض این که سوال به ذهنشون میرسه میپرسن ولو شما 50 هزار بار اون سوالو جواب داده باشی Big Grin
فقط خواهشا من باب مزاح بود ترو خدا کسی بهش بر نخورهWink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، farrokh1675 ، karimishad ، karimishad

آقا این نخیر خیلی حرف داشت
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: ریحانا ، afrand ، laleht ، behdadK ، karimishad ، karimishad
(2014-12-31 ساعت 14:41)MASTAN1 نوشته:  

================
حالا جدی جدی سیس نمیشناسه ؟؟Tongue Tongue Tongue
سال نویی دیواری کوتاه تر از بهداد جان گیر نیاوردیم .
بیایید شروع سال 2015 رو با شادی و شوق ورود به امریکا آغاز کنیم .
آغاز سال 2015 بر همه خوش شانسان لاتاری امریکا مبارک باشه . به امید موفقیت همه عزیزان
Smile Smile Smile
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
(2014-12-31 ساعت 17:08)afrand نوشته:  

================
بیایید شروع سال 2015 رو با شادی و شوق ورود به آمریکا آغاز کنیم .
آغاز سال 2015 بر همه خوش شانسان لاتاری آمریکا مبارک باشه . به امید موفقیت همه عزیزان
Smile Smile Smile

به وقت استرالیا دیگه؟! Smile
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، afrand ، نیلان ، َalikh ، bahar101
(2014-12-31 ساعت 18:31)reza.h نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 17:08)afrand نوشته:  

================
بیایید شروع سال 2015 رو با شادی و شوق ورود به آمریکا آغاز کنیم .
آغاز سال 2015 بر همه خوش شانسان لاتاری آمریکا مبارک باشه . به امید موفقیت همه عزیزان
Smile Smile Smile

الان فرصتی شد از آقا بابک و آقا بهداد تشکر کنم بخاطر راهنماییها و تلاشیه که خالصانه برا بچه ها انجام میدن خداییش خیلی با متانت و صبر و حوصله به همه کمک می کنن بچه ها بیاین این اول سال نویی برا جفتشون و بقیه مدیران و افرادی که بی توقع دارن به بقیه کمک میکنن از ته دل دعا کنیم ویزاشونو بگیرن و تو آمریکا کامیاب و کامروا باشن ایشالا....
[/size][/color]
تشکر کنندگان: babak12 ، afrand ، Alex 2014 ، rbrb-2015 ، farrokh1675 ، reza.h
دوستان سلام،
سفارت ابوظبی بعد از یک ماه از من رزومه و یک سری اطلاعات خواسته که عینا همه رو در فرم 260 پر کرده بودیم.
این برای من جالب بود که همون اطلاعات رو دوباره می خوان. کسی تجربه مشابه داره؟
تشکر کنندگان: نیلان
(2014-12-31 ساعت 21:00)MASTAN1 نوشته:  دوستان سلام،
سفارت ابوظبی بعد از یک ماه از من رزومه و یک سری اطلاعات خواسته که عینا همه رو در فرم 260 پر کرده بودیم.
==========
این ایمیلی که براتون اومده داخل inbox بود یا توی spam اومد و دیدید ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:

سلام دوست عزيز ، اين ايمل طبيعي است و هر از گاهي براي بعضي افراد ارسال ميشه . حتما عين مواردي رو كه خواستن جواب بديد و زود .
من در ويزاي B1 با اين موضوع رو به رو شدم ، كه همين ايميل برام اومد و تقريبا ٤٥ روز بعد كلير شدم .
موفق باشيد .

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: MASTAN1 ، babak12 ، HERMES7 ، farrokh1675 ، bahar101
(2014-12-31 ساعت 21:23)afrand نوشته:  
==========
این ایمیلی که براتون اومده داخل inbox بود یا توی spam اومد و دیدید ؟
در اینباکس بود و از سفارت هم به من زنگ زدن که جواب بدم
تشکر کنندگان: afrand

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان