کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ماهم تو آنكارا مصاحبه داشتيم بعد از پايان افيسر با احترام ازمون ٢ دقيقه وقت برا مشورت با همكارش خواست بعد اومد و به من گفت با ويزاى شما موافقت شد ولى شوهرتون بايد ap برن [emoji17]
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان: bahar101 ، HERMES7 ، Mahboy ، Mahmood129 ، babak12 ، A_A ، behjat ، farrokh1675 ، soruosh ، goliii ، Iaccept ، nilgoon1982
(2015-01-12 ساعت 14:31)negarpak نوشته:  ماهم تو آنكارا مصاحبه داشتيم بعد از پايان افيسر با احترام ازمون ٢ دقيقه وقت برا مشورت با همكارش خواست بعد اومد و به من گفت با ويزاى شما موافقت شد ولى شوهرتون بايد ap برن [emoji17]

ایشالا درست میشه.صبور باشید.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept
(2015-01-12 ساعت 06:05)magmag3 نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 22:53)afrand نوشته:  دوستان امروز پرونده ما آپدیت شده ...............ایوایدیگری آپدیت نداشته ؟

سلام، می شه بپرسم آپدیت شدن رو کجا چک می کنید؟
============
درسایت معروف به سیس
https://ceac.state.gov/ceac/
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mahboy
(2015-01-08 ساعت 01:26)bahar101 نوشته:  دوستان عزیز الان از طریق یکی از دوستام که آمریکاست خبردار شدم که یکی از اقوامشون که ابوظبی مصاحبه داشته امروز برنامه شون درست شده ظاهرا خانم برنده اصلی کارمند بانک بوده .

(2015-01-11 ساعت 16:29)Habib120 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 10:00)sun2000 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 02:49)Habib120 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 00:46)sun2000 نوشته:  و یک سوال دیگه از دوستان کسایی پزشک بودن و مصاحبه رفته باشن ؟
سلام دوست عزیز من دانشجوی سال آخر دندان پزشکی‌ هستم مصاحبهمون هم دسامبر بود اگه کمکی‌ از دستم بر میاد در خدمتتون هستم

سلام و ممنون دوست عزیز بدلیل اینکه شما هنوز فارغ التحصیل نشدید و همچنین رشته دندانپزشکی با بیمارستان زیاد ارتباطی ندارن و فقط,مطب شخصی است سوالاتی که دارم فکر نکنم بتونم مزاحم شما بشم

ولی از جهت رزومه از خودتون و همسرتون همچنین تراول هیستوری و فرم سیزده سوالی ایا روز مصاحبه ازتون خواستن؟
نه از ما چیزی نخواستن من خانمم ۵ سال سابقه کار دولتی داشتن که البته ۶ سال پیش استعفا دادن دانشجوی دکترا هم هستن ولی‌ هیچ چیزی از ما نخواستن نه فرم ۹ سالی‌ نه تراول هیستوری خواستن در صورتی‌ که ما رزومه و تراول هیستریمن رو آماده کرده بودیم .. فقط گفتن پرونده شما مشکلی‌ نداره باید مراحل اداریش طی‌ بشه ..

با سلام دوست عزيز
من دندانپزشك هستم و هنوز به مصاحبه دعوت نشدم ، اما زماني كه براي ويزاي توريستي مصاحبه داشتم افيسر از من سوال كرد كه ايا در بيمارستان كار مي كنم يا مطب شخصي دارم ، فكر مي كنم اندكي اين موضوع براشون مهم باشه ، البته بنده فقط در مطب شخصي كار مي كردم و يك ضرب ويزا گرفتم، فكر كردم شايد كمكتون كنه
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، goliii ، نیلان ، sadaf44
من که میگم 12 فوریه همه مون کلیر می شیم ایشششششالله
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: siminbiazar ، Mahboy ، reza.aa ، Iaccept
اميدوارم حالا چرا ١٢ فوريه؟

تشکر کنندگان:
دوستان چک کردن کیس توی سایت سیس محدودیت تعداد دفعات داره یا نه می تونیم مرتب چک کنیم؟
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-01-13 ساعت 13:07)bahar101 نوشته:  دوستان چک کردن کیس توی سایت سیس محدودیت تعداد دفعات داره یا نه می تونیم مرتب چک کنیم؟

الی ماشالله چک بفرمایید.
تشکر کنندگان: Mahboy ، mick ، ریحانا
مرتب می توانید چک کنید.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-01-12 ساعت 19:46)Macy نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 01:26)bahar101 نوشته:  دوستان عزیز الان از طریق یکی از دوستام که آمریکاست خبردار شدم که یکی از اقوامشون که ابوظبی مصاحبه داشته امروز برنامه شون درست شده ظاهرا خانم برنده اصلی کارمند بانک بوده .

(2015-01-11 ساعت 16:29)Habib120 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 10:00)sun2000 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 02:49)Habib120 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 00:46)sun2000 نوشته:  و یک سوال دیگه از دوستان کسایی پزشک بودن و مصاحبه رفته باشن ؟
سلام دوست عزیز من دانشجوی سال آخر دندان پزشکی‌ هستم مصاحبهمون هم دسامبر بود اگه کمکی‌ از دستم بر میاد در خدمتتون هستم

سلام و ممنون دوست عزیز بدلیل اینکه شما هنوز فارغ التحصیل نشدید و همچنین رشته دندانپزشکی با بیمارستان زیاد ارتباطی ندارن و فقط,مطب شخصی است سوالاتی که دارم فکر نکنم بتونم مزاحم شما بشم

ولی از جهت رزومه از خودتون و همسرتون همچنین تراول هیستوری و فرم سیزده سوالی ایا روز مصاحبه ازتون خواستن؟
نه از ما چیزی نخواستن من خانمم ۵ سال سابقه کار دولتی داشتن که البته ۶ سال پیش استعفا دادن دانشجوی دکترا هم هستن ولی‌ هیچ چیزی از ما نخواستن نه فرم ۹ سالی‌ نه تراول هیستوری خواستن در صورتی‌ که ما رزومه و تراول هیستریمن رو آماده کرده بودیم .. فقط گفتن پرونده شما مشکلی‌ نداره باید مراحل اداریش طی‌ بشه ..

با سلام دوست عزيز
من دندانپزشك هستم و هنوز به مصاحبه دعوت نشدم ، اما زماني كه براي ويزاي توريستي مصاحبه داشتم افيسر از من سوال كرد كه ايا در بيمارستان كار مي كنم يا مطب شخصي دارم ، فكر مي كنم اندكي اين موضوع براشون مهم باشه ، البته بنده فقط در مطب شخصي كار مي كردم و يك ضرب ويزا گرفتم، فكر كردم شايد كمكتون كنه

البته ما در فرم ۲۶۰فقط مطب شخصی رو نوشتیم ولی از وکیلی سوال پرسیدم گفتن باید بیمارستان هم بگید چون از نظر اونها یه پزشک متخصص فقط تو مطب نیست باز در مورد دندانپزشکی فقط مطب باشه خیلی دور از ذهن نیست ولی پزشک رو گفت قبل از قسم حتما بگیم
تشکر کنندگان: bahar101 ، Macy ، sadaf44
از اساتید و آگاهان به وضعیت کاری سفارت آمریکا در آنکارا سؤالی دارم. در قسمتی که کیسهای کلیر شده غیرلاتاری و لاتاری اعلام میشود بعد از امروز (13 ژانویه) تا 12 فوریه هیچ کیسی نیست. آیا هر سال این گپ اینموقع وجود داره یا این میتونه نشاندهنده این باشه که توی این بازه کلیرهای گروهی با تعداد زیاد اعلام میشه؟ چون وقتی هیچ کیس غیرلاتاری در این زمان نباشه کار سفارت خیلی سبکتره. ممنون میشم اگر اصلاعی دارید جواب بدهید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 00:49)Radwin نوشته:  از اساتید و آگاهان به وضعیت کاری سفارت آمریکا در آنکارا سؤالی دارم. در قسمتی که کیسهای کلیر شده غیرلاتاری و لاتاری اعلام میشود بعد از امروز (13 ژانویه) تا 12 فوریه هیچ کیسی نیست. آیا هر سال این گپ اینموقع وجود داره یا این میتونه نشاندهنده این باشه که توی این بازه کلیرهای گروهی با تعداد زیاد اعلام میشه؟ چون وقتی هیچ کیس غیرلاتاری در این زمان نباشه کار سفارت خیلی سبکتره. ممنون میشم اگر اصلاعی دارید جواب بدهید
رادوین هزیز جواب سوالت مثل خیلی سوالای دیگه از بچه های لاتاری که درباره پیشبینی کار سفارتا نظر میدن یا سوال میپرسن ، نه ست.
اول اینکه نمیشه کار سفارت رو پیشبینی کرد ، این تو این چندسال به همه ثابت شده .
دوم اینکه اون تاریخی که میبینی واسه کیسای کلیر شده زدن تاریخ انقضا کلیر شدنشون هست ، یعنی اه تا پایان اون تاریخ نرن ویزا رو بگیرن ، کلیرشون منقضی میشه ، واین مدت هم شش ماه میشه یعنی اگه میبینی یکی از اون تاریخ ها واسه امروزه ، بدون تغریبا شش ماه پیش این کیس کلیر شده واسه همین فردا دیگه اون کیس نامبر رو پاک میکنن چون تاریخش تمام شده .
حالا چون ااون رو پاک میکنن دلیل نمیشه بجاش حتما باید جدور رو خالی کنن.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: karimishad ، Mahboy ، saboteur ، soruosh ، solid_mercury
(2015-01-14 ساعت 08:01)reza.aa نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 00:49)Radwin نوشته:  از اساتید و آگاهان به وضعیت کاری سفارت آمریکا در آنکارا سؤالی دارم. در قسمتی که کیسهای کلیر شده غیرلاتاری و لاتاری اعلام میشود بعد از امروز (13 ژانویه) تا 12 فوریه هیچ کیسی نیست. آیا هر سال این گپ اینموقع وجود داره یا این میتونه نشاندهنده این باشه که توی این بازه کلیرهای گروهی با تعداد زیاد اعلام میشه؟ چون وقتی هیچ کیس غیرلاتاری در این زمان نباشه کار سفارت خیلی سبکتره. ممنون میشم اگر اصلاعی دارید جواب بدهید
رادوین هزیز جواب سوالت مثل خیلی سوالای دیگه از بچه های لاتاری که درباره پیشبینی کار سفارتا نظر میدن یا سوال میپرسن ، نه ست.
اول اینکه نمیشه کار سفارت رو پیشبینی کرد ، این تو این چندسال به همه ثابت شده .
دوم اینکه اون تاریخی که میبینی واسه کیسای کلیر شده زدن تاریخ انقضا کلیر شدنشون هست ، یعنی اه تا پایان اون تاریخ نرن ویزا رو بگیرن ، کلیرشون منقضی میشه ، واین مدت هم شش ماه میشه یعنی اگه میبینی یکی از اون تاریخ ها واسه امروزه ، بدون تغریبا شش ماه پیش این کیس کلیر شده واسه همین فردا دیگه اون کیس نامبر رو پاک میکنن چون تاریخش تمام شده .
حالا چون ااون رو پاک میکنن دلیل نمیشه بجاش حتما باید جدور رو خالی کنن.

رضای عزیز این را میدانم که این تاریخ تاریخ انقضاء زمان مراجعه برای کیسهاست و اینکه من گفتم منظورم این نبود که هیچکس از کیسهای بعدی توی این زمان مراجعه نمیکنند ولی حداقل اینزمان خالیست و ممکن است لود کاری کمتر باشد. البته شاید هم کیسهایی که کلیر شده اند و در این لیست هستند در این زمان مراجعه کنند که سر سفارت خلوت تره و این یعنی ماههای بعد خلوتتر میشود ولی من میخواستم بدانم سالهای قبل هم در اینزمان اینگونه بوده و اگر بوده آیا کلیر شدن بیشتر بوده یا نه؟ در هرصورت یک گپ یکماهه در اینجا طبیعتا باید یک علتی داشته باشد. همونطور که در زمان تعطیلات کریسمس و سال جدید میلادی این گپ به مدت نزدیک ده روز وجود داشت.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: solid_mercury
دوستان یک سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم . سوال بعد از مدرک دیپلم توی فرم که راجع به شغل بود دقیقا در مورد شغل خاص یا توی رنج زمانی خاصه . مثلا همسر بتده که برنده اصلی است شغل آزاد داره این گزینه رو انتخاب کردیم و زمان را از روزی که این شغل را انجام میده زدیم . توی بعضی پستها می بینم حرف از یک سری مشاغل خاصه.آیا ما نباید این گزینه رو می زدیم ؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
تشکر کنندگان:
سلام
کلیر شدن ها شروع شده آیا؟
تشکر کنندگان: solid_mercury

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان