کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام کسی هست سربازی س بوده باشه یکضرب گرفته باشه؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: solid_mercury
سلام دوستان عزیز
وقتی کیسهای 2015 را در سیس چک میکنیم بعضی کیسها را at nvc میزنه و بعضیها را Your search did not return any data میزنه البته در مورده کیسهای زیر 1000. خاستم بدونم چه فرقی میکنه آیا at nvc ها هم میتونن جای خالی باشن
با تشکر
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 16:23)bahar101 نوشته:  دوستان یک سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم . سوال بعد از مدرک دیپلم توی فرم که راجع به شغل بود دقیقا در مورد شغل خاص یا توی رنج زمانی خاصه . مثلا همسر بتده که برنده اصلی است شغل آزاد داره این گزینه رو انتخاب کردیم و زمان را از روزی که این شغل را انجام میده زدیم . توی بعضی پستها می بینم حرف از یک سری مشاغل خاصه.آیا ما نباید این گزینه رو می زدیم ؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

شما با ارائه اصل دیپلم و ترجمه ان اصلا به عنوان کردن شغل نیازی ندارید و فقط شغل رو ازاد عنوان کنید. بحث مشاغل خاص برای افرادی هستش که فاقد دیپلم 12 ساله میباشند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-01-14 ساعت 21:13)amineh-amin نوشته:  سلام
کلیر شدن ها شروع شده آیا؟

کلییرهای گروهی خیر
(2015-01-14 ساعت 23:15)mehrdad_123 نوشته:  سلام کسی هست سربازی س بوده باشه یکضرب گرفته باشه؟

امسال که نه ولی در سالهای گذشته مواردی بودن که با وجود سربازی یکضرب گرفتند
(2015-01-15 ساعت 01:41)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان عزیز
وقتی کیسهای 2015 را در سیس چک میکنیم بعضی کیسها را at nvc میزنه و بعضیها را Your search did not return any data میزنه البته در مورده کیسهای زیر 1000. خاستم بدونم چه فرقی میکنه آیا at nvc ها هم میتونن جای خالی باشن
با تشکر

at nvc حالت قبل از دریافت نامه دوم هستش و شامل همه اعضاء میشه ولی
Your search did not return any data خلا بین کیس نامبرهاست و یعنی وجود ندارند
تشکر کنندگان:
دوستان سلام کسی امروز سایت سیس رو چک کرده؟ من چکمیکنم خرابه! کسی خبر داره
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
کنده ولی سالمه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: goliii ، solid_mercury ، soruosh
دوستان كيس من نامزدى هست
به تازگى مصاحبه شدم و منتظر كلير شدنم
تو اين مرحله همه مثل هم هستيم؟ منظورم اينه كه زمان كلير شدن برندگان لاتارى با بقيه يكيه؟ يه زمان تقريبى از كلير شدن اين گروه ميشه بگين لطفا، حداقلش كى بوده؟
و يه سوال ديگه اينكه كلير گروهى چيه؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 03:35)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 16:23)bahar101 نوشته:  دوستان یک سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم . سوال بعد از مدرک دیپلم توی فرم که راجع به شغل بود دقیقا در مورد شغل خاص یا توی رنج زمانی خاصه . مثلا همسر بتده که برنده اصلی است شغل آزاد داره این گزینه رو انتخاب کردیم و زمان را از روزی که این شغل را انجام میده زدیم . توی بعضی پستها می بینم حرف از یک سری مشاغل خاصه.آیا ما نباید این گزینه رو می زدیم ؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

شما با ارائه اصل دیپلم و ترجمه ان اصلا به عنوان کردن شغل نیازی ندارید و فقط شغل رو ازاد عنوان کنید. بحث مشاغل خاص برای افرادی هستش که فاقد دیپلم 12 ساله میباشند

پس اشکالی نداره ما توی فرم این گزینه رو زدیم و سابقه کار رو عنوان کردیم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
(2015-01-15 ساعت 13:52)negar6043 نوشته:  دوستان كيس من نامزدى هست
تو اين مرحله همه مثل هم هستيم؟ منظورم اينه كه زمان كلير شدن برندگان لاتارى با بقيه يكيه؟ يه زمان تقريبى از كلير شدن اين گروه ميشه بگين لطفا، حداقلش كى بوده؟

شما به این تاپیک مراجعه کنید. مربوط به کلیرنس نامزدی و ازدواجه

http://www.mohajersara.com/thread-1857.html

کلیر گروهی برای شما معنایی نداره. ممکنه شما زودتر یا دیرتر از لاتاری ها کارتون ردیف بشه. ربطی به وضعیت ما نداره. البته فرق اساسی این هست که شما محدودیت پایان سال برای کلیر شدن رو ندارید ولی ما داریم. به قول معروف واسه شما دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: negar6043 ، vahidbaq ، soruosh
(2015-01-15 ساعت 14:04)behdadK نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 13:52)negar6043 نوشته:  دوستان كيس من نامزدى هست

شما به این تاپیک مراجعه کنید. مربوط به کلیرنس نامزدی و ازدواجه

http://www.mohajersara.com/thread-1857.html

کلیر گروهی برای شما معنایی نداره. ممکنه شما زودتر یا دیرتر از لاتاری ها کارتون ردیف بشه. ربطی به وضعیت ما نداره. البته فرق اساسی این هست که شما محدودیت پایان سال برای کلیر شدن رو ندارید ولی ما داریم. به قول معروف واسه شما دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

ممنون من اونجا هم فعال هستم، براى آگاهى شخصى مى خواستم بدونم مى تونم از روند كلير شدن دوستان لاتارى تخمينى براى وضعيت كلير شدن خودم بزنم يا اينكه دو تا مبحث جداست
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-01-15 ساعت 13:58)bahar101 نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 03:35)m.ghoreishi نوشته:  

پس اشکالی نداره ما توی فرم این گزینه رو زدیم و سابقه کار رو عنوان کردیم

من هم شغلم آزاده. توی مصاحبه ازم پرسید (استیو) دقیقاً توی مغازتون چی میفروشید! شاخم دراومد... یادم نمیاد جایی نوشته باشم مغازه دار
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان:
به نظر من كه بايد دقيقا همون كاري رو كه انجام ميدين رو بگين چون اونا به راحتي ميتونن سوابق ما رو در بيارن

تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 22:04)solid_mercury نوشته:  در ضمن یه سوال از دوستان آگاه
من هشتم ژانویه مصاحبه داشتم، دوازدهم و سیزدهم و چهاردهم آپدیت سیس دارم. جریان عادی به نظرتون؟

Are kheili tabiee hast.ta ye modat poshte ham update darid baad az un ye chand vaght stop hast parvandw va inshala baadesham visa Shyu
نقل قول:x

ببخشيد مجبور شدم لاتين بنويسم به خاطر اينكه موبايلم بعضي حروف عربي رو نداره

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان