کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
به من که نگین. اعلام عمومی کنید.
اگر آپدیت 14 ژانویه نفر اصلی عمومی بود و یک آپدیت هم کل کیس در این نزدیکی ها شدید میتونید در انتظار کلیر باشید. البته چون مدت زیادی گذشته نمیشه مطمئن بود. داشتیم همین امسال که با فاصله 7 روز دو آپدیت (اولی اصلی و دومی کل نفرات) در همین آپدیت اخیر آنکارا کلیر شدند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101 ، HERMES7
دوستان با سلام, یه سوال, این اپدیت های سیس, اتوماتیک انجام میشه؟ یا اینکه نفر این کارو انجام میده؟ هدفم از طرح این سوال اینه که بدونم تویه تعطیلات شنبه و یکشنبه, یعنی اخر هفتشون احتمال اپدیت در سیس هست؟ یا خیر؟
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: Nazanin93 ، bahar101
سلام آقای بهداد برای شما نوشتم چون شما نوشته بودید هرکس اپدیت داشته بنویسه تا به آمار هایی کهمیگیرید مکم کنه .مطمئنا" همه هم این نوشته ها رو می خونن پس کلی هم میشه. Big Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، solid_mercury
(2015-01-18 ساعت 11:27)ashkan.h56 نوشته:  دوستان با سلام, یه سوال, این اپدیت های سیس, اتوماتیک انجام میشه؟ یا اینکه نفر این کارو انجام میده؟ هدفم از طرح این سوال اینه که بدونم تویه تعطیلات شنبه و یکشنبه, یعنی اخر هفتشون احتمال اپدیت در سیس هست؟ یا خیر؟

خیر اتوماتیک نیست.
زمانی که در پرونده شما تغییری رخ بده آپدیت صورت میگیره
تغییر میتونه ثبت ایمیلی باشه که فرد برای پیگیری پرونده اش زده ( آپدیت بی اهمیت ) باشه تا آپدیت قبل از کلیرشدن!
در کل معنی آپدیت را خیلی دقیق نمیشه فهمید اما چیزی که واضح است اتوماتیک نیست و با هر تغییری در پرونده آپدیت ثبت میشود.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، Mahboy ، babak12
(2015-01-18 ساعت 12:30)saboteur نوشته:  
(2015-01-18 ساعت 11:27)ashkan.h56 نوشته:  دوستان با سلام, یه سوال, این اپدیت های سیس, اتوماتیک انجام میشه؟ یا اینکه نفر این کارو انجام میده؟ هدفم از طرح این سوال اینه که بدونم تویه تعطیلات شنبه و یکشنبه, یعنی اخر هفتشون احتمال اپدیت در سیس هست؟ یا خیر؟

خیر اتوماتیک نیست.
تغییر میتونه ثبت ایمیلی باشه که فرد برای پیگیری پرونده اش زده ( آپدیت بی اهمیت ) باشه تا آپدیت قبل از کلیرشدن!
در کل معنی آپدیت را خیلی دقیق نمیشه فهمید اما چیزی که واضح است اتوماتیک نیست و با هر تغییری در پرونده آپدیت ثبت میشود.

سلام
بيش از دوماه از مصاحبه ي ما گذشته و از اونجاييكه ميگن دو تا چهار ماه ديگه سايت رو چك كنيد، در نظر است ايميلي پُر و پيمون براي پيگيري پرونده گسيل نمايم؛ حالا سوالم اينه به سايت سفارت امريكا در تركيه يا سي اك (سيس) ؟!
لطفتان فزون بادا ؛) Smile
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
از خدا ميخوام هر چه زودتر خبر خوش كليرنس دوستاي عزيزم بيــــاد.
شما هم نگران نباشيد....
تشکر کنندگان: bahar101 ، milad.nas ، ریحانا ، mick ، Pourvash ، karimishad ، jupiterx
دوستان با سلام مجدد, از عزیزانی که اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن, در سایت سیس, در کیس های بیش از یک نفر, لزوما کیس 01 نفر اصلی محسوب میشه؟ و بقیه 02 و 03 و الی اخرند؟ یا خیر؟ ممنون
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان:
(2015-01-18 ساعت 16:44)ashkan.h56 نوشته:  دوستان با سلام مجدد, از عزیزانی که اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن, در سایت سیس, در کیس های بیش از یک نفر, لزوما کیس 01 نفر اصلی محسوب میشه؟ و بقیه 02 و 03 و الی اخرند؟ یا خیر؟ ممنون

بله کیس 01 کیس اصلی است ، کیس 02 همسر و سپس فرزند یا فرزندان
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
(2015-01-18 ساعت 10:20)behdadK نوشته:  به من که نگین. اعلام عمومی کنید.
اگر آپدیت 14 ژانویه نفر اصلی عمومی بود و یک آپدیت هم کل کیس در این نزدیکی ها شدید میتونید در انتظار کلیر باشید. البته چون مدت زیادی گذشته نمیشه مطمئن بود. داشتیم همین امسال که با فاصله 7 روز دو آپدیت (اولی اصلی و دومی کل نفرات) در همین آپدیت اخیر آنکارا کلیر شدند.
با سلام آقا بهداد عزیز من هنوز مصاحبه نرفتم (هفته دوم فوریه است)بعد از آشنایی با ceacاز طریق مهاجر سرا رفتم روی این سایت البته بعد از کارنت شدن شماره کیس در ۱۲ دسامبرو این هم آپدیت ها:
۱-آپدیت اول ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳(فکر کنم روز ثبت نام و شرکت در لاتاری بود)
۲-آپدیت دوم ۱۵دسامبر۲۰۱۴(سه روز بعد از کارنت شدن )البته نمیدانم قبل از اون هم آپدیتی بوده ؟READY
۳-آپدیت سوم ۷ژانویه۲۰۱۵(دو روز بعد از رسیدن مدارک به دست mehmet turk)
۴-ـ؛؛؛؛؛؛چهارم۱۲ژانویه(فکر کنم بعد از ایمیل زدن به من که روز و ساعت مصاحبه رو یاد آوری کرده بودند)
۵-؛؛؛؛؛؛؛پنجم۱۴ژانویه(چون ایمیل اون هارو ندیده بودم ایمیل زدم که مدارک رسیده ؟که جواب دادنددوازدهم ایمیل زدیم بخونید)
۶-؛؛؛؛؛؛ششم۱۶ژانویه آپدیت فعلا آخری است
در همه آپدیت ها READYنوشته شده به جز اولی (۲۹ اکتبر ۲۰۱۳)
چند پرسش:
آیا برای همه اونایی که کارنت میشن این همه آپدیت میاد؟
آیا باز هم آپدیتی تا قبل از مصاحبه داریم؟آپدیت آخری(ششم)مفهومش چیه خوبه یا بد ؟
منتظر تحلیل کارشناسی شما هستم
همیشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: bahar101
آپدیت های قبل از مصاحبه ارزش اطلاعاتی ندارند. چک های اولیه که سفارت انجام میده، تحویل مدرک از KCC، چک تشابه اسمی، ایمیل هایی که میزنید و نامه هایی که سفارت به شما جواب میده کلا برای همه اینها انجام میشه. برای یکی 4 تاش در یک روز انجام میشه 1 آپدیت میبینیم برای یکی دیگه هر کدوم در یک روز هفته.
آپدیت های بعد از مصاحبه و با فاصله زیاد (بیش از 2 هفته تازه میشه گفت ارزشمندند)
در کل آپدیت ها هم تا وقتی که دو تا آپدیت پشت سر هم یکی برای نفر اصلی و بعدی برای کل نفرات ندیدید ارزشی ندارند فقط نشون میدند که در پروندتون بعضی جواب ها یا سئوال ها داره اضافه میشه.
تازه اون زمان هم که برسه فقط 60-70% احتمال داره که به زودی کلیر بشید. شاید در اون آپدیت ها مثلا جواب یکی از استعلامات اومده باشه. شاید خدای نکرده حتی اعلام کرده باشن که به شما ویزا تعلق نمیگیره یا شاید یه پیگیری برای کل افراد کیس باشه که اینا نتیجه استعلامشون چی شد. اما وقتی که یه دفعه 5-6 نفر با هم دو سری آپدیت داشتن در دو روز پشت سر هم (که از قضا مصاحبه هاشون هم نزدیک هم و در یکی دو ماه بوده) تقریبا به احتمال 90% میشه گفت که در آینده نزدیک سفارت کلیر جدید اعلام میکنه و حداقل 3-4 نفر از اون 5-6 نفر کلیر میشن (شاید حتی همشون)
واسه همینه که من میگم بد نیست آپدیت ها رو بگذارید که این حالت رو شناسایی کنیم مگرنه بقیه حالات که ارزش شناسایی نداره. فقط خوبیش اینه که میفهمی اگر فلان روز 2 تا کیس آپدیت شدن به خاطر نامه بوده و نباید حساس بشی روی کلیر. به علاوه مطمئنی که تا وقتی که دو تا آپدیت رو (یا حداقل یکیشو) نگرفتی استرس سایت کلیر آنکارا یا ابوظبی یا ایروان رو نداشته باشی.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mahboy ، laleht ، m.ghoreishi ، bahar101 ، farrokh1675 ، goliii ، babak12 ، ریحانا ، AliReza.Sh
(2015-01-18 ساعت 13:44)Samia نوشته:  

خیر اتوماتیک نیست.

سلام
بيش از دوماه از مصاحبه ي ما گذشته و از اونجاييكه ميگن دو تا چهار ماه ديگه سايت رو چك كنيد، در نظر است ايميلي پُر و پيمون براي پيگيري پرونده گسيل نمايم؛ حالا سوالم اينه به سايت سفارت امريكا در تركيه يا سي اك (سيس) ؟!

به سفارت بزنید
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، goliii
(2015-01-18 ساعت 18:17)رضا2015 نوشته:  
(2015-01-18 ساعت 13:44)Samia نوشته:  

خیر اتوماتیک نیست.

سلام

به سفارت بزنید
درود دوست عزیز اگر ایمیلی زدید لطفا متن ایمل رو بگذارید اینجا تا بقیه هم بتونن ایمیل بزنن ممنون
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال مبتدیانه Big Grin

الان من از کجا باید آپدیت های قبلیم رو از رو سایت CEAC بفهمم؟ یعنی از کجا بفهمم کی و چند بار آپدیت شدم؟

چون تنها چیزی که نوشته شده یک خط "Status Updated Date " هست که برای من تاریخش 30 دسامبر 2014 هست، سایتش هم که تازه از اول ژانویه فعال شده و قبل از اون امکان بررسی سایت وجود نداشته... الان بعضی از دوستان ریز تمام آپدیت های قبلی ـشون رو اینجا نوشتن، از کجا این آپدیت ها رو پیدا کردید؟ Big Grin

-------------------------------------
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | مصاحبه: 13 نوامبر
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان:
قبل از اون مهم نیست چون اگر آپدیت کلیر میخوردین تا قبل از 30 دسامبر تاحالا کلیر شده بودید. از این به بعد رو بچسبید.
تشکر کنندگان: Siavash-M ، Mahboy ، Kaveh ، bahar101
ممنون؛ حالا به هرحال آیا راهی هست که بشه این آپدیت های قبلی رو به نحوی پیدا کرد؟ صرفا برای اطلاع خودم میخوام...

برای از این به بعد هم فقط باید هرروز سایت رو چک کنیم تا ببینیم کی دوباره این تاریخ آپدیت میشه درسته؟ یا اینکه آپدیت ها رو در خط های جدا گونه مینویسن؟

--------------------
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | مصاحبه: 13 نوامبر
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: ashkan.h56 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان