کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-01-18 ساعت 20:53)Siavash-M نوشته:  ممنون؛ حالا به هرحال آیا راهی هست که بشه این آپدیت های قبلی رو به نحوی پیدا کرد؟ صرفا برای اطلاع خودم میخوام...

برای از این به بعد هم فقط باید هرروز سایت رو چک کنیم تا ببینیم کی دوباره این تاریخ آپدیت میشه درسته؟ یا اینکه آپدیت ها رو در خط های جدا گونه مینویسن؟

--------------------
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | مصاحبه: 13 نوامبر

اتفاقا این سوال برای من هم مطرحه که آیا راهی برای دیدن آپدیتهای قبلی هست؟ یا اصلا جایی هست که بشه لیست آپدیتها رو اونجا دید؟
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان:
(2015-01-18 ساعت 02:39)محبت نوشته:  ای مرده شور این کلیرنس رو ببرن امیدوارم همگی خوب باشید

داغ دلم تازه شد....
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: bahar101 ، برسام٤ ، محبت ، مير منصور
سلام دوستان
من یه سوال خیلی مهم داشتم
توی سایت سفارت انکارا کلیر شده ها رو که اعلام میکنه یه تاریخ انقضای ویزا دارن که اون یعنی فکر کنم که تا اون تاریخ مهلت دارن برن ویزاشون رو بگیرن بعد حالا سوال من اینه که هر چی دیرتر بریم ویزا رو بگیریم آیا مهلتی که میتونیم به خاک آمریکا وارد بشیم دیرتر می افته ؟ یعنی مثلا اگه یکی که الان ویزاش کلیر شده اگه فروردین بره ویزاش رو بگیره اعتبار ویزاش بیشتره تا اگه الان بره بگیره ؟ یا در هر دو حالت یکسان هست ؟
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
ببخشید دوستان بعد از مصاحبه باید سایت سفارت مربوطه رو چک کرد؟ ما هنوز مصاحبه نرفتیم اما واسه اطلاعات بعدیم اگه میشه سایت سفارتها رو واسم بذارید. ممنون
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-01-18 ساعت 22:54)sahar nafisi نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال خیلی مهم داشتم
توی سایت سفارت انکارا کلیر شده ها رو که اعلام میکنه یه تاریخ انقضای ویزا دارن که اون یعنی فکر کنم که تا اون تاریخ مهلت دارن برن ویزاشون رو بگیرن بعد حالا سوال من اینه که هر چی دیرتر بریم ویزا رو بگیریم آیا مهلتی که میتونیم به خاک آمریکا وارد بشیم دیرتر می افته ؟ یعنی مثلا اگه یکی که الان ویزاش کلیر شده اگه فروردین بره ویزاش رو بگیره اعتبار ویزاش بیشتره تا اگه الان بره بگیره ؟ یا در هر دو حالت یکسان هست ؟

تا اونجا که بنده اطلاع دارم اعتبار ویزای شما به اندازه اعتبار مدیکال ـتون هست، یعنی هرموقع که ویزاتون رو بگیرید به اندازه اعتبار باقی مونده از مدیکال ـتون فرصت دارید تا برای اولین بار وارد آمریکا بشید و درخواست صدور گرین کارت ـتون رو بدید. به همین خاطر هست که خیلی ها اگر مدت زمان کلیر شدن ـشون زیاد بشه (یعنی به زمان انقضای مدیکال نزدیک بشند) بعد از کلیر شدن و قبل از مراجعه به سفارت برای دریافت ویزا، مدیکال ـشون رو آپدیت میکنند تا زمان بیشتری برای رفتن به آمریکا داشته باشند.

------------------------------------------------------------------
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: babak12 ، Alex 2014 ، satan ، jupiterx ، bahar101
(2015-01-18 ساعت 23:12)bahar101 نوشته:  ببخشید دوستان بعد از مصاحبه باید سایت سفارت مربوطه رو چک کرد؟ ما هنوز مصاحبه نرفتیم اما واسه اطلاعات بعدیم اگه میشه سایت سفارتها رو واسم بذارید. ممنون

بله اگر بعد از مصاحبه (مثل همه ما اینجا) کلیرنس یا همون Administrative Process بخورید بعدش باید سایت سفارت رو مدام چک کنید تا زمانی که کیس نامبرتون رو تو سایت سفارت درج کنند و در این حالت اصطلاحا شما کلیر میشید و میتونید تشریف ببرید سفارت و ویزاتون رو بگیرید.

در مورد سفارت هم بستگی داره کجا مصاحبه داشته باشید، اگر آنکارا باشه سایت زیر رو باید چک کنید:

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

سایر سفارت ها رو هم فکر کنم دوستان در صفحات پیش لینک ـش رو گذاشته باشند...

------------------------------------------------------------------
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: bahar101
(2015-01-18 ساعت 23:12)bahar101 نوشته:  ببخشید دوستان بعد از مصاحبه باید سایت سفارت مربوطه رو چک کرد؟ ما هنوز مصاحبه نرفتیم اما واسه اطلاعات بعدیم اگه میشه سایت سفارتها رو واسم بذارید. ممنون

این تاپیک رومطالعه کنید
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=5607
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
با عرض معذرت، چون پاسخ سوالم رو نگرفتم مجبورم مجددا تکرارش کنم، در ضمن یه سوال دیگه هم دارم

1-آیا راهی برای دیدن آپدیتهای قبلی هست؟ یا اصلا جایی هست که بشه لیست آپدیتها رو اونجا دید؟
2-اصلا در موقع مصاحبه ریجکتی داشتیم؟ یعنی کسی که واسه AP میره، از دید افیسر موردی نداشته، حالا فقط میخواد نهادهای امنیتی کشورش چک های تکمیلی رو انجام بدن و اگه خودش مورد خاصی، مثلا تناقض گویی ببینه همونجا ریجکت میکنه؟

با تشکر
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: Aghaman
1- خیر
2- بله
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: karimishad ، aaraam ، Mahboy ، Kaveh
(2015-01-19 ساعت 08:10)behdadK نوشته:  1- خیر
2- بله

اینکه کسی در ضمن AP ریجکت بشود را آیا به او اعلام میکنند یا اگر کلیر شدن طولانی بشود چنین برداشتی را میشه کرد؟ آیا مواردی اینگونه که به او اعلام کرده که باشند که شما طی بررسیهای ما ریجکت هستید وجود داشته است؟ پارسال که گفتند بخاطر کمبود نیرو کلیرنسها خیلی طولانی شده و علت ریجکت کردن نبوده است. درهرصورت اگر به ما اعلام بکنند که خوبه. چون انتظار تا سپتامبر دیگه صبر ایّوب میخواهد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
(2015-01-19 ساعت 08:00)ashkan.h56 نوشته:  با عرض معذرت، چون پاسخ سوالم رو نگرفتم مجبورم مجددا تکرارش کنم، در ضمن یه سوال دیگه هم دارم

1-آیا راهی برای دیدن آپدیتهای قبلی هست؟ یا اصلا جایی هست که بشه لیست آپدیتها رو اونجا دید؟
2-اصلا در موقع مصاحبه ریجکتی داشتیم؟ یعنی کسی که واسه AP میره، از دید افیسر موردی نداشته، حالا فقط میخواد نهادهای امنیتی کشورش چک های تکمیلی رو انجام بدن و اگه خودش مورد خاصی، مثلا تناقض گویی ببینه همونجا ریجکت میکنه؟

با تشکر
در مورد سوال اول فک نکنم راهی وجود داشته باشه. 2. در مورد ریجکتی بله: همین هفته گدشته بود که مشخص شد متاسفانه دو نفر ریجکت شدن
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
خیلی نادره که به طرف در حین پروسه کلیرنس بگن ریجکت شدی. حتی اگر رد شده باشد به او تا اتمام زمان لاتاری اون سال هیچ خبری نمیدن. مگر اینکه طرف سرتق بشه و نامه مدام بزنه و بالاخره آفیسر کوتاه بیاد و بگه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، milad.nas ، Kaveh ، HERMES7 ، bahar101 ، babak12 ، goliii ، m.ghoreishi
سلام به همه
یه حس خوبی بهم میگه از فردا تا آخر هفته خبرای خوبی تو راهه واسه همه ما .
موفق باشید.Smile
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: Mahboy ، rbrb-2015 ، karimishad ، bahar101 ، mick ، afrand ، babak12 ، goliii ، hilda60
با سلام دوستان
در اكثر كيس ها بنده متوجه شدم كه اغلب آقايان دوره ي AP را بايد سپري كنند ، آيا خانم هايي را مي شناسيد كه AP خوردند؟ و اگر بله مختصري از كيسشان را با ما در ميان بگذاريد، با تشكر
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
ربطی به جنسیت نداره. بستگی به این داره که آفیسر تشخیص بده شغل حساس دارید یا وابستگی به دولت ایران و ...
از این جهت که آقایان اکثرا سربازی میرن و کار جدی تر دارند به همین دلیل کلیرنس معمولا به اونها تعلق میگیره.
تشکر کنندگان: Macy ، m.ghoreishi ، Mahboy ، bahar101 ، HERMES7 ، Kaveh ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان