کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-01-19 ساعت 10:53)Radwin نوشته:  
(2015-01-19 ساعت 08:10)behdadK نوشته:  1- خیر
2- بله

اینکه کسی در ضمن AP ریجکت بشود را آیا به او اعلام میکنند یا اگر کلیر شدن طولانی بشود چنین برداشتی را میشه کرد؟ آیا مواردی اینگونه که به او اعلام کرده که باشند که شما طی بررسیهای ما ریجکت هستید وجود داشته است؟ پارسال که گفتند بخاطر کمبود نیرو کلیرنسها خیلی طولانی شده و علت ریجکت کردن نبوده است. درهرصورت اگر به ما اعلام بکنند که خوبه. چون انتظار تا سپتامبر دیگه صبر ایّوب میخواهد.

دوست عزیز ریجکت شدن در موارد خاصی اتفاق میفته که معمولا اگه شامل حال فردی بشه در همون زمان مصاحبه بهش اعلام میشه که معمولا موارد زیر هست:

_فرد برنده اشتباها از سهمیه قاره دیگه ای استفاده کرده باشه
_شرط لازم برای ثبت نام و شرکت در لاتاری داشتن حداقل دیپلمه اگه فرد برنده
(فقط فرد برنده) دیپلم نداشته باشه و یا نتونه مدرکی براش ارائه بده
_هنگام ثبت نام اسم یکی از افراد خانواده مثلا یکی از بچه ها ثبت نشده باشه

همه افراد کیس که ثبت نام شدن باید زمان مصاحبه حضور داشته باشن من خودم یک مورد رو میشناختم که کیس خانوادگی بودن و یکی از افراد کیس برای مصاحبه نرفت اما کار بقیه انجام شد و ویزا گرفتن اما پارسال ما موردی داشتیم که برنده آقا بود و در حال جدا شدن از همسرش اما پروسه طلاق تکمیل نشده بود همسرشون برای مصاحبه نرفتن و اون آقا ریجکت شد و ظاهرا مشکل دیگه ای نداشتن
در مجموع فکر میکنم اگه کیسی بنا باشه ریجکت بشه همون زمان مصاحبه بهش اعلام میکنن.

به امید کلیر شدن هر چه سریعتر همه شما دوستان عزیز
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، milad.nas ، HERMES7 ، Mahboy ، bahar101 ، afrand ، L_haam ، goliii ، ofrfar ، A2000
آقا دلمون لک زده واسه گفتن یه تعداد خیلی زیادی هورررررررررررررررررررررااااا
پس بجنبید.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: kaamiran ، Mahboy ، karimishad ، bahar101 ، mick ، m.ghoreishi ، afrand ، babak12 ، goliii ، rbrb-2015 ، hilda60 ، siminbiazar
سلام دوستان.
آیا کسی هست از سفارت ابوظبی که مصاحبه در دسامبر داشته و در ژانویه آپدیت شده باشه؟ به نظرتون چرا اینقدر کلیرنسهای ابوظبی داره طول میکشه؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان:
200 کیس انتظار در آنکارا برای کلیر قابل مقایسه با 38 کیس انتظار برای مصاحبه در ابوظبی نیست. به علاوه افرادی که از آنکارا کلیر شده اند تا جایی که حدس میزنیم جزو اون دسته افرادی بودند که از اول نباید کلیرنس میگرفتند (مگر اینکه یکی بیاد و خلافش رو بگه) در حالی که در ابوظبی این اتفاق خیلی نادره و یک مورد از نوادر هم داخل همین سایت هست که کلیر شد :دی علت هم سختگیری کمتر ابوظبی در دادن کلیرنس هست (42% احتمال یکضربی ابوظبی در مقابل 37% احتمال یکضربی آنکارا)
وقتی که
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، afrand ، HERMES7 ، Mahboy ، laleht ، babak12 ، jupiterx
200 کیس از آنکارا چک خورده؟
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 17:20)behdadK نوشته:  200 کیس انتظار در آنکارا برای کلیر قابل مقایسه با 38 کیس انتظار برای مصاحبه در ابوظبی نیست. به علاوه افرادی که از آنکارا کلیر شده اند تا جایی که حدس میزنیم جزو اون دسته افرادی بودند که از اول نباید کلیرنس میگرفتند (مگر اینکه یکی بیاد و خلافش رو بگه) در حالی که در ابوظبی این اتفاق خیلی نادره و یک مورد از نوادر هم داخل همین سایت هست که کلیر شد :دی علت هم سختگیری کمتر ابوظبی در دادن کلیرنس هست (42% احتمال یکضربی ابوظبی در مقابل 37% احتمال یکضربی آنکارا)
وقتی که

البته پیرو فرمایشات قبلی خود شما استاد بهداد این درصد یکضربی بالاتر در ابوظبی میتواند ربطی به سختگیری و آسان گیری نداشته باشد و افرادی که مصاحبه در ابوظبی داشته اند ریسک فاکتورهای خوردن کلیرنس را نداشته اند و کلا معیارهای ایگل و .... که رفرنس همه سفارتخانه هاست فرقی نمیکند که بخواهند آسان بگیرند. تعداد زیادتر کلیرنس آنکارا هم که مشخصه بدلیل تعداد بسیار بیشتر افرادیست که مصاحبشان را آنکارا میزنند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101
البته بنده کمی متناقض صحبت کردم شرمنده.
اما همین که نسبت افرادی با شرایط یکضربی که کلیرنس میخورند کمتر میشه پس انتظار کلیر شدن این افراد هم باید کاهش پیدا کنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، goliii
باسلام خدمت دوستان گرامی
میخواستم بدونم برای اطلاع از چگونگی ورود به امریکا برای گرفتن گرین کارت به کدام قسمت مهاجر سرا باید وارد شوم
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 20:17)sahar nafisi نوشته:  باسلام خدمت دوستان گرامی
میخواستم بدونم برای اطلاع از چگونگی ورود به آمریکا برای گرفتن گرین کارت به کدام قسمت مهاجر سرا باید وارد شوم

سلام بستگی داره دقیقا چی بخواین بدونین
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان:
کمتر از 24 ساعت دیگه قراره خبرهای خوبی برسه. انشاالله(انشااللهش به سبک سنبل خان خونده میشه!!!) خخخخخخخخ
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: bahar101 ، mick ، mahssa ، afrand ، reza.aa ، goliii
(2015-01-19 ساعت 20:17)sahar nafisi نوشته:  باسلام خدمت دوستان گرامی
میخواستم بدونم برای اطلاع از چگونگی ورود به آمریکا برای گرفتن گرین کارت به کدام قسمت مهاجر سرا باید وارد شوم

شما از طریق فلوچارت زیر انواع راههای اخذ گرین کارت رو آشنا میشید.
http://www.mohajersara.com/attachment.php?aid=1849
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
با سلام
من هفته اول اکتبر رفتم مصاحبه و NOV یعنی 1 ماه بعد مصاحبه فقط 1 بار اپدیت داشتم دیگه هیچ خبری نیست و نزدیک 100 روزه که منتظرکلیرنسم خیلی نگران کننده هستش می خواستم نظر مدیران یا کارشناسای با تجربه را بدونم و چیکار باید کنم؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2015-01-20 ساعت 02:04)Vandadi نوشته:  با سلام
من هفته اول اکتبر رفتم مصاحبه و NOV یعنی 1 ماه بعد مصاحبه فقط 1 بار اپدیت داشتم دیگه هیچ خبری نیست و نزدیک 100 روزه که منتظرکلیرنسم خیلی نگران کننده هستش می خواستم نظر مدیران یا کارشناسای با تجربه را بدونم و چیکار باید کنم؟

به نظرم شما که این همه صبر کردین، یک هفته دیگر هم تحمل کنید. اگر جواب نیومد، به سفارت ایمیل بزنید و وضعیت کیستون رو از اونها سوال کنید. این که میگم یک هفته دیگه صبر کنید به این خاطر هست که تا حالا هرکی رفته مصاحبه و ap خورده، بجز چند مورد، هیچ کس کلیر نشده و با توجه به تعداد بالای پرونده های در حال بررسی، احتمالش زیاد هست که بصورت گروهی در چند روز آینده کلیرنس ها رو اعلام کنند. خیلی ها در حال حاضر وضعیت شما رو دارن. درود بر شما.
سفرنامه آنکارا:
تشکر کنندگان: Mahboy ، karimishad ، goliii
(2015-01-20 ساعت 02:04)Vandadi نوشته:  با سلام

دوست عزیز من اواسط نوامبر مصاحبه ام بود و تنها چهار روز بعدش یک آپدیت داشتم و دیگر هیچ. البته اگر دوستان دیگر هم که از آغاز تا الان آپدیت داشته اند وضعیت آپدیتشان را برای ما هم بگن میفهمیم وضعیت چجوریه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
ما هم اواسط دسابمر ابوظبی مصاحبه داشتیم و فقط دو روز بعد از مصاحبه آپدیت شدیم. دیگه هیچ خبری نیست که نیست.
الته ما قبلش آمریکا هم بودیم. احتمال یک ضربی هم میدادیم ولی کار و بار اینها که حساب کتاب نداره.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان