کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
خووووووب بلاخره ما هم ثبت نام کردیم Big Grin

ضمننا از دوستانی که راهنمایی کردند هم تشکر میکنم و امیدوارم هر کسی که این کار به صلاحشه کارش ردیف شه و اونایی هم که قبول نمیشن توی این قرعه کشی یه جای بهتر براشون پیدا شه که بگن خدا رو شکر Shy
تشکر کنندگان: vahid.vp ، King Eagle
با آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی کسانی که در این قرعه کشی شرکت می کنن امیدوارم کسانی که لیاقت و عزم جدی را دارن اسمشون در بیاد و به سلامتی وارد خاک آمریکا بشن.پیروز و سبز باشید.
تشکر کنندگان: King Of Nothing ، parisrose22 ، vahid.vp ، King Eagle
تا چند سال دیگه ایران میتونه جز لاتاری باشه
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 12:32)parisrose22 نوشته:  تا چند سال دیگه ایران میتونه جز لاتاری باشه

تا وقتی که تعداد مهاجران ایرانی طی 5 سال گذشته کمتر از 50000 نفر باشه ، الان بهتره بگی تا کی لاتاری برگزار میشه ، چون طرح جدیدی دارن آماده میکنن به کنگره ارائه کنن که به جای لاتاری یه جور دیگه مهاجر بگیرنCool جمهوری خواه ها به شدت مخالف لاتاری هستن
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: parisrose22 ، King Eagle
خوب از کجا میشه فهنید که طی 5 سال گذشته کمتر از 50000 نفر مهاجر از طریق لاتاری پذیرفته شده
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
آقا من یک ماه تاریخ تولدمو عقب تر زدم . چی کار کنم ؟؟؟ حالا چی میشه ؟ ترو خدااااا Sad
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 15:51)King Of Nothing نوشته:  آقا من یک ماه تاریخ تولدمو عقب تر زدم . چی کار کنم ؟؟؟ حالا چی میشه ؟ ترو خدااااا Sad
پس از رویت قبولی و در فرمهای 260 و 261 که قبول شدگان ارسال میکنند اصلاح نمایید.
جامانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: King Of Nothing ، hameddjj ، ofrfar ، Pooya97 ، King Eagle
(2014-09-18 ساعت 00:52)babak12 نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 00:51)abas_kashan نوشته:  لینک ثبت نام چی بود ؟! بر اثر گذر زمان فراموشش کردم Smile

https://www.dvlottery.state.gov/
ممنون از راهنماییتون....Wink
تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 00:51)abas_kashan نوشته:  لینک ثبت نام چی بود ؟! بر اثر گذر زمان فراموشش کردم Smile

سلام دوست عزيز
من از ٩ مهر سايت و چك ميكنم اما هنوز انگار باز نكردن براي ثبت نام ٢٠١٦ درسته؟؟؟ يا من اشتباه ميكنم؟؟؟
تشکر کنندگان: S0SHiANT
(2014-09-28 ساعت 10:26)Sam2014 نوشته:  درود بر همه دوستان و هموطنان عزیزم
برای همگی آرزوی سلامتی توفیق و بهروزی دارم . انشااله با حوصله و هوشیاری مراحل ثبت نام را پیش ببرید و حتماً هم از تجربه و اطلاعات کم نظیر دوستان و پیشکسوتان گرانقدر در سال های گذشته بهره ببرید .
دو تا توصیه :
1- کار ثبت نامتان را به دقیقه 90 موکول نکنید .
2- اطلاعات را صحیح و با دقت وارد کنید ( عین پاسپورت ) و موقع پرکردن فرم ها از همه صفحات و مخصوصاً از برگه تأیید ثبت نام حتماً حتماً پرینت بگیرید تا در مراحل بعدی اگر لازم شد از اطلاعاتی که وارد کردید استفاده کنید .(بعداً متوجه اهمیت ویژه این موضوع می شوید و سرسری از کنارش عبور نکنید)
بنده هم چنانچه قابل باشم در خدمتم.
پاینده باشید.

سلام قسمت ٦ فرم چي بايد بزنيم؟؟ ميشه راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 19:22)Mahsa TA نوشته:  

سلام دوست عزيز
من از ٩ مهر سايت و چك ميكنم اما هنوز انگار باز نكردن براي ثبت نام ٢٠١٦ درسته؟؟؟ يا من اشتباه ميكنم؟؟؟
از همون 9 مهر سایت باز شده
شما باید با اننترنت اکسپلوره وارد بشید

(2014-10-05 ساعت 19:53)Mahsa TA نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 10:26)Sam2014 نوشته:  درود بر همه دوستان و هموطنان عزیزم
برای همگی آرزوی سلامتی توفیق و بهروزی دارم . انشااله با حوصله و هوشیاری مراحل ثبت نام را پیش ببرید و حتماً هم از تجربه و اطلاعات کم نظیر دوستان و پیشکسوتان گرانقدر در سال های گذشته بهره ببرید .
دو تا توصیه :
1- کار ثبت نامتان را به دقیقه 90 موکول نکنید .
2- اطلاعات را صحیح و با دقت وارد کنید ( عین پاسپورت ) و موقع پرکردن فرم ها از همه صفحات و مخصوصاً از برگه تأیید ثبت نام حتماً حتماً پرینت بگیرید تا در مراحل بعدی اگر لازم شد از اطلاعاتی که وارد کردید استفاده کنید .(بعداً متوجه اهمیت ویژه این موضوع می شوید و سرسری از کنارش عبور نکنید)
بنده هم چنانچه قابل باشم در خدمتم.
پاینده باشید.

سلام قسمت ٦ فرم چي بايد بزنيم؟؟ ميشه راهنمايي كنيد

yes بزنید
و نیازی نیست در قسمت پایین کشوری انتخاب کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Eagle ، arash1986
حالم خیلی بده! Sad
با اینکه می دونستم تاپیک کلیرنس 2014 قفل شده، طبق عادت همیشگی رفتم سری بزنم. مرور همون چند صفحه آخر و اسامی و یاد و خاطره دوستان، لحظات انتظار همگیمون، داغونم کرد.
دلم تنگه
می دونید؟! اونجا خونه ی من و خیلیای دیگه بود

هنوز 2016 رو ثبت نام نکردم، راستش دل و دماغشو که فعلا ندارم.
خیلی از دستش شاکی ام.
یاد این ترانه محبوبترین خواننده مون افتادم که
"آدم خیلی حقیره، بازیچه ی تقدیره"
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: King Of Nothing ، Pooya97 ، JOOOJOOO ، abbas09 ، MEHR52 ، Touraj2014 ، King Eagle ، ofrfar ، اشکان 3D ، pari pari
یعنی کلیرنس نشدیدبعد مصاحبه، رفت و آمد و همه هزینه ها همش پوچ شد خیلی برام مهمه لطفا جواب بدین
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 21:52)EmJay نوشته:  حالم خیلی بده! Sad
با اینکه می دونستم تاپیک کلیرنس 2014 قفل شده، طبق عادت همیشگی رفتم سری بزنم. مرور همون چند صفحه آخر و اسامی و یاد و خاطره دوستان، لحظات انتظار همگیمون، داغونم کرد.
دلم تنگه
می دونید؟! اونجا خونه ی من و خیلیای دیگه بود

هنوز 2016 رو ثبت نام نکردم، راستش دل و دماغشو که فعلا ندارم.
خیلی از دستش شاکی ام.
یاد این ترانه محبوبترین خواننده مون افتادم که
"آدم خیلی حقیره، بازیچه ی تقدیره"

خیلی بده ناموساً، خدا بهت صبر بده Sad

(2014-10-05 ساعت 22:04)bahram_rashidi نوشته:  یعنی کلیرنس نشدیدبعد مصاحبه، رفت و آمد و همه هزینه ها همش پوچ شد خیلی برام مهمه لطفا جواب بدین

بله، همه هزینه ها پوچ میشه!
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: S0SHiANT ، King Eagle ، ofrfar ، EmJay ، pari pari
سلام به همه دوستان
من و همسرم امسال اولین سالیه که ثبت نام کردیم.امیدوارم همه دوستان به مراددلشون برسن
تشکر کنندگان: saeedhot ، King Eagle ، ofrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان