کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-10-12 ساعت 00:16)Amir-low نوشته:  
(2014-09-17 ساعت 12:59)رضا2015 نوشته:  سلام

برای دوستانی که در مهاجر سرا هستند و ثبت نام ۲۰۱۶ انجام میدن ارزوی موفقیت دارم.

سلام.من فکر کنم خراب کاری کردم.پنجره ی کانفیریمیشن نامبر باز بود داشتم سیو میکردم بعد یهو دستم خورد back شد صفحه.مشکلی پیش میاد؟ اگرم پیش میاد فدا سر بچه های مهاجر سرا

وقتی شما کانفیرمیشن نامبر داری هیچ مشکلی پیش نمیاد خیالت تخت

ّبه امید قبولیه تک تکتون تو 5 میWink
تشکر کنندگان: taherifar ، King Eagle ، ofrfar
دوستان الان وقت ثبت نامه ؟
چرا سایت گزینه ای نداره !
فقط یه قسمت برای چک ۲۰۱۴ ، ۲۰۱۵ ست
لطفا راهنمایی کنید چون من شنیدم از مهر شروع شده تا ۱۱ آبان
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 06:33)HadiMSC نوشته:  دوستان الان وقت ثبت نامه ؟
چرا سایت گزینه ای نداره !
فقط یه قسمت برای چک ۲۰۱۴ ، ۲۰۱۵ ست
لطفا راهنمایی کنید چون من شنیدم از مهر شروع شده تا ۱۱ آبان
با تشکر

: you can use this link
https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx

write the captcha code and start
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-11 ساعت 18:05)Moamma111 نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 17:36)poem نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 00:58)s.kh نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 17:31)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:45)EmJay نوشته:  شاید بگید خیلی دارم سخت می گیرم، ولی زندگی و شادی هاش متاسفانه دیگه به چشم آدم نمیاد و این یعنی بسته شدن تنها راه نفس آدم که همون شادی کردنه.
یه توصیه هر چند خیلی سخت و غیر عملی به نظر میرسه
ایشالا اگه بردید
به عزیزترین نزدیکان و دوستان و آشنایان و همکارانتون اصلا نگید، حتی اگه شده پدر و مادر، ببنید چی گفتم حتی پدر و مادر
دوست دارم بگم دل نبندید ولی می دونم کار سختیه و عملی نیست. شادیه برد اونقدر زیاده که سرتاسره وجودتون رو پر می کنه
فقط سعی کنید خودتون رو کنترل کنید و این شادی رو با هیچکس تقسیم نکنید
سخته ولی خود من به هیچ کدوم از همکارام نگفتم. وقتی نشد، خدا رو شکر فرصت های کاریم رو لا اقل از دست ندادم

دوست خوبم میدونم خیلی ناراحتی ، البته ناراحت کننده هم هست ، ایشالا امسال برنده میشی و ویزا میگیری ولی از شماره کیس نامبری که داشتی میشد تقریبا حدس زد که موفق به دریافت ویزا نشی ، به هر حال تو جزء آخرین نفرات مصاحبه بودی و با در نظر گرفتن زمان اف بی ای چک و سایر موضوعات قابل پیش بینی بود که جور درنیاد، به نظر من کیس نامبر های بالای 7000 خیلی باید با احتیاط عمل کنن البته این نظر من هست ، البته باز خدا رو شکر که شغل و خونه زندگیت رو نفروختی به امید رفتن ، امیدت به خدا باشه

سلام دوست عزیز. به خاطر شرایط ایجاد شده برای شما و دیگر بازماندگان لاتاری در سال های مختلف خیلی متاسفم. من هم از برندگان 2012 بودم که متاسفانه نتایجش پس از مدتی لغو شد! و دوباره نتایج جدید اعلام کردند. حتی هنوز هم نتوانسته ام آن خاطره تلخ را از یاد ببرم. با این حال امسال یکی از دوستانم قبول شد و تا حدی از دردم کاست. امیدوارم قوی باشید و این شرایط را به خوبی طی کنید تا ان شاالله روزی به هدفتان برسید.
خیلی سخته با اینکه یه مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم گرفتیم برای کشور دیگه اقدام کنیم، با اینکه برای 2016 ثبت نام کردیم اما نمیشه فراموش کرد نمیشه. هر روز سخت تر از روز قبل میشه.آدمو از پا در میاره.

ما هم همینطور رفتیم سفر الانم شرکت کردم ولی کلا این درد از یادم نمی ره منم موافقم که به هیچکی نگین تا ویزا دستتون بیاد من که نگفتم به همون چند نفری هم که گفتم الان راجب بهش باهام حرف می زنن اذیت می شم.
ما حتی به پدرو مادرمون نگفته بودیم ، اما نگفتنم یه درده و اونم این که همه غصه هات برای خودته و خودت و نمیتونی درد دلتو بگی تا خالی شی. لعنتی همش سخته.
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
تشکر کنندگان: ofrfar ، King Eagle
(2014-10-12 ساعت 11:58)poem نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 18:05)Moamma111 نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 17:36)poem نوشته:  [quote='s.kh' pid='555196' dateline='1412713726']
[quote='azimi1368' pid='554804' dateline='1412600481']

سخته با اینکه یه مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم گرفتیم برای کشور دیگه اقدام کنیم، با اینکه برای 2016 ثبت نام کردیم اما نمیشه فراموش کرد نمیشه. هر روز سخت تر از روز قبل میشه.آدمو از پا در میاره.

ما هم همینطور رفتیم سفر الانم شرکت کردم ولی کلا این درد از یادم نمی ره منم موافقم که به هیچکی نگین تا ویزا دستتون بیاد من که نگفتم به همون چند نفری هم که گفتم الان راجب بهش باهام حرف می زنن اذیت می شم.
ما حتی به پدرو مادرمون نگفته بودیم ، اما نگفتنم یه درده و اونم این که همه غصه هات برای خودته و خودت و نمیتونی درد دلتو بگی تا خالی شی. لعنتی همش سخته.
پویم عزیز میدونم خیلی خیلی سخته براتون ولی همین الان هم تعداد زیادی مثل شما هستند که کلی برای زندگی اونورشون (خودشون و بچه هاشون )برنامه ریزی کرده بودند...ولی متاسفانه نشد....چاره ای نیست باید به زندگی عادیتون برگردید و امیدوار باشید برای فرصت دوباره ....ارزوی من سلامتی و موفققییت روزافزون همه ی شما از جا مانده های 2014 است...Smile
تشکر کنندگان: poem ، King Eagle
متاسفانه دوستای زیادی از ۲۰۱۴ را اینجا می بینم....
واقعا ارزو می کنم اتفاقی که برای ما افتاد برای هیچ کسی تکرار نشه...
فراموشی قضیه ای که یکسال و نیم باهاش درگیر بودی به این راحتیا نیست...
متاسفانه من و همسرم وقت انرژی و هزینه زیادی بابت این قضیه صرف کردیم که به راحتی جبران نمیشه....
به نظرم این بدشانسی با هیچ چیزی جبران نمیشه..
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: ofrfar ، tabim4 ، King Eagle
با خوندن مطالب واسه جا مونده های 2014 خیلی ناراحت میشم.... امیدوارم 2015 راهی باشه واسه رسیدن به آرزو هاشون....
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: ofrfar
دوستان دقت کنید در موقع ثبت نام در انتخاب گزینه ها وضعیت حال حاضر خود را انتخاب کنید.... نه اینکه بعد از چند ماه و چند سال به اون گزینه انتخاب خواهید رسید. مثلا در خرداد سال آینده فارغ التحصیل خواهید شد یا با دوست پسر/دختر ازدواج خواهید کرد و .... که در این صورت ممکنه بعد از قبولی خیلی راحت ریجکت شوید..... لطفا دستورالعمل فارسی 2016 رو کاملا مطالعه کنید.
با آرزوی موفقیت برای همه
In GOD We Trust
Cool
تشکر کنندگان: tabim4 ، King Eagle ، Danoosh ، fairy ، ofrfar
(2014-10-12 ساعت 16:16)sunnyday نوشته:  با خوندن مطالب واسه جا مونده های 2014 خیلی ناراحت میشم.... امیدوارم 2015 راهی باشه واسه رسیدن به آرزو هاشون....

سانی دی جان منظور شما 2016 هستش دیگه احیانا Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
میدونید الان همه بچه های 2014 که ویزا بهشون نرسیده این حال رو دارند که انگار دارند یک کابوس می بینند.و خیلیها هنوز امید دارند که ممکنه از سفارت باهاشون تماس بگیرند.

مهمترین دلیلش هم اینه که شوک این قضیه سنگینه واقعا سنگینه.هیچکس باورش نمیشه که 2014 تموم شده.

امیدوارم همگی هرچه زودتر از این برزخ خارج بشیم. بچه ها 2016 حتما ثبت نام کنید

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: King Eagle ، kamranh ، آلیس-1980 ، ofrfar ، poem ، nazanin fatemi
(2014-10-12 ساعت 22:33)King Eagle نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 16:16)sunnyday نوشته:  با خوندن مطالب واسه جا مونده های 2014 خیلی ناراحت میشم.... امیدوارم 2015 راهی باشه واسه رسیدن به آرزو هاشون....

سانی دی جان منظور شما 2016 هستش دیگه احیانا Big Grin

دوست عزیز مدریت 2 تا کیس برنده شده که جفتشونم مشکل دارن حواسی نمیزاره.... شرمنده فراموش کردم واسه 2016 ها هم آرزوی موفقیت کنم. ضمنا 2015 که در جریان هست و خیلی ها امید دارن..... البته آرزو دارم واسه موفقیت همه کسانی که اهداف بزرگ دارن تو زندگی شون که بعضی از این اهداف کوچیک مهاجرت هست.... همیشه به دوستام گفتم که من در خدمت اونایی هستم که در حال Improve and Developing در زندگی شون هستن ، هستم و هر کاری از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم !!!!!!! فدات
In GOD We Trust
Cool
تشکر کنندگان: King Eagle ، ofrfar ، shooli
یه سوال دارم، من ثبت نام کردم، همه مراحل هم درست انجام دادم، کد رهگیری اینا هم گرفتم، فقط فامیلی من دو بخشیه، تو پاسپورتم بین دو بخش فامیلیم فاصله نذاشته ولی من تو ثبت نام یه فاصله گذاشتم، به نظرتون مشکلی پیش میاد؟؟ ممنون از عزیزان
تشکر کنندگان:
county که در واقع state ایالت میشه دیگه ...! رو چی بزنیم وقتی تو ایران هستیم ؟
در ضمن اشکال نداره عکس ۱ سال پیشو بذاریم هیچ فرقی هم نکرده!
؟؟؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 05:08)hosii نوشته:  یه سوال دارم، من ثبت نام کردم، همه مراحل هم درست انجام دادم، کد رهگیری اینا هم گرفتم، فقط فامیلی من دو بخشیه، تو پاسپورتم بین دو بخش فامیلیم فاصله نذاشته ولی من تو ثبت نام یه فاصله گذاشتم، به نظرتون مشکلی پیش میاد؟؟ ممنون از عزیزان

دوست عزیز بهتر بود دقیقا مثل پاسپورتتون میزدین. مهم نیست. نگران نباشین. درصورتی که برنده بشین می تونین در فرم 260 اصلاح کنین.
موفق باشین.
In GOD We Trust
Cool
تشکر کنندگان: King Eagle ، ofrfar
(2014-10-13 ساعت 06:05)HadiMSC نوشته:  county که در واقع state ایالت میشه دیگه ...! رو چی بزنیم وقتی تو ایران هستیم ؟
در ضمن اشکال نداره عکس ۱ سال پیشو بذاریم هیچ فرقی هم نکرده!
؟؟؟

ممنون

در گزینه " District/County/Province/State" استان تون رو وارد می کنید. Province اشاره دقیق بر استان می کنه در ایران.
در مورد عکس اگر قیافه تغییراتی نداشته مشکلی نیست. اگر تغییراتی داشته بهتره یه عکس جدید تهیه کنید. که اگر در اختیارتون دوربین دیجیتال یا از این گوشی های جدید با کیفیت عکس برداری بالا هست میتونید عکس بگیرید و نور و بگراند رو با فتوشاپ درست کنید. و یا حتی اگر نیازی به تغییرات اضافی نبود با Microsoft Office Picture Manager هم می تونید برش یا 600×600 کنید. خیلی راحت. نیازی به هزینه اضافی نیست.
موفق باشید
In GOD We Trust
Cool
تشکر کنندگان: King Eagle ، آلیس-1980 ، HadiMSC

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان