کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-10-08 ساعت 09:52)Touraj2014 نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 15:46)parisrose22 نوشته:  خوب از کجا میشه فهنید که طی 5 سال گذشته کمتر از 50000 نفر مهاجر از طریق لاتاری پذیرفته شده
دوست گرامي
يه سري به سايت Travel.gov بزنيد و در قسمت ويزاهاي لاتاري آمارهاي سالهاي گذشته به تفكيك كشورها را ببينيد و ويزاهاي ايران را جمع بزنيد.Big Grin
آقا تورج واقعا متاسف شدم از اتفاقی که برای دوستان 2014 ای ما افتاد امیدوارم دیگه این تجربه تلخ تکرار نشه.....میدونم خیلی سخته بعد از این همه هزینه روحی و مادی که همه تون پرداخت کردین....حالا دوست من یه بار دیگه شانستونو امتحان کنید ایشالله 2016 همه ی از جا مونده های 2014 قبول شند و ویزای یکضرب بگیرندWink
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-10-08 ساعت 10:52)parisrose22 نوشته:  سلام
ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
ما عکاسی رفتیم و ظاهرا خیلی هم وارد بود چون اکثرا واسه عکس لاتاری اونجا میومدن من گفتم که باید 300dpi باشه که گفت باید حداکثر 300 باشه و کمتر ایرادی نداره حالا نظر شما رو میخواستم بدونم چون الان واسه ما dpiکمتراز 300 زده
ممنون

دوست عزیز اون عکاس گرامی کاملا برعکس گفتن.این چیزی که توی فایل pdf بهش اشاره شده: at least 300 dpi ینی حداقل 300dpi که البته این عدد برای زمانی به کار میاد که عکس رو اسکن کنید برای زمای که عکس میگیرید نیاز نیست.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: parisrose22 ، m.a.masoud
(2014-10-08 ساعت 11:35)hameddjj نوشته:  دوستان من دوستی دارم در اتریش میگن که شما چرا دارید برای آمریکا تلاش میکنید ...اونجا باید فقط کار کنید ...سختی ..البته نمیدونم چه قدر حرفشون درسته ...اما خوب اگه قبول نشدین خوب کشور های دیگه خیلی راحت میشه اقامت گرفت
مثلا میتونید برید و اعلام پ ن ا ه ن د گی کنید برجی چه قدر دولت حقوق میده تا زمانی که زبان و کار یاد و پیدا بکنید ...یخور به خواب ...البته این گفته های یکی از دوستان من هست .....

بله حامد جان تا حدودی دوستتون درست گفتن آمریکا خونه خاله نیست که فرش قرمز برامون پهن کنن باید اونجا کار کرد به قول ایرانیای اونجا آمریکا نه بگو عمری کار.درضمن صحبت از پ.......گی و این جور پروسه های بودار اینجا مجاز نیست هرچند نظر و عقیده دیگری باشه. میتونه موجب محرومیتتون بشه.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: behrad.sam ، fairy ، m.a.masoud
انصافا براى بعضى از كشورهاى اروپايى شرايط نسبتا سهل و آسونه، مثلا براى گرين كارد دانمارك به شرط داشتن فوق ليسانس ، پروسه گرفتن اقامتش كمتر از ١ سال هست، و يا بقيه كشور ها، ولى حداقل براى من مشكل اصلى براى مهاجرت به اروپا ندونستن زبان اون كشوره!!! براى پيدا كردن كار شديدا دچار مشكل خواهيد شد، باز حداقل آشنايى اوليه با انگليسى هست.
تشکر کنندگان:
من لاتاري 2015 دراومدم ولي به دلايلي مراحل بعدي رو انجام ندادم.الان پشيمونم.الان ميتونم فرمهامو پر كنم وبفرستم يا دير شده؟ اگه ميتونم چطور بايد اقدام كنم.
تشکر کنندگان:
سلام به همه....
من مدتهاست که عضو مهاجر سرا هستم ومخصوصا پارسال که در لاتاری شرکت کردم،تمام پستهای اعضا را میخوندم، تا حالا هم خودم در این گپ و گفت شرکت نکرده بودم.....
ولی واقعا انقدر دیدن نوشته های بعضی از دوستان که به راحتی هرچه تمامتر میگن (ما قبول شدیم و لی به دلایلی ادامه ندادیم!!)دلم میخواد خودم را بزنم!!!!! آخه چه قدر باید گفت تورو خداااااا اگه برنامه و تصمیم جدی ندارید شرکت نکنین......واقعا دیگه نتونستم ساکت بمونم...شما را به خدا برای امتحان کردن شانستون شرکت نکنید.....
تشکر کنندگان: King Eagle ، اشکان 3D ، MEHR52
نمیدونم این دوستمون که ما رو برد خودش قبول شده لاتاری ...همین عکاسی واسش گرفته بود
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 09:52)Touraj2014 نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 15:46)parisrose22 نوشته:  خوب از کجا میشه فهنید که طی 5 سال گذشته کمتر از 50000 نفر مهاجر از طریق لاتاری پذیرفته شده
دوست گرامي
يه سري به سايت Travel.gov بزنيد و در قسمت ويزاهاي لاتاري آمارهاي سالهاي گذشته به تفكيك كشورها را ببينيد و ويزاهاي ايران را جمع بزنيد.Big Grin
ممنون دوست عزیز
اما این سایت رو پیدا نکردم
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 00:58)s.kh نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 17:31)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:45)EmJay نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 14:06)ofrfar نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 21:52)EmJay نوشته:  حالم خیلی بده! Sad
با اینکه می دونستم تاپیک کلیرنس 2014 قفل شده، طبق عادت همیشگی رفتم سری بزنم. مرور همون چند صفحه آخر و اسامی و یاد و خاطره دوستان، لحظات انتظار همگیمون، داغونم کرد.
دلم تنگه
می دونید؟! اونجا خونه ی من و خیلیای دیگه بود

هنوز 2016 رو ثبت نام نکردم، راستش دل و دماغشو که فعلا ندارم.
خیلی از دستش شاکی ام.
یاد این ترانه محبوبترین خواننده مون افتادم که
"آدم خیلی حقیره، بازیچه ی تقدیره"
دوست عزیز واقعا متاسفم ومیدونم خیلی خیلی سخته براتون ...Sad حالا یه دور دیگه شانستونو امتحان کنید ایشالله که همه شما از جا مانده های 2014 تو لاتاری2016 برنده بشین و جبران مافات بشه Rolleyes خداییش خیلی نامردی شد در حق همه شما ....امیدوارم که این نامردیها هرگز تکرار نشه....با ارزوی موفققیت برای همه شما از جا ماندگان 2014 ......
شاید بگید خیلی دارم سخت می گیرم، ولی زندگی و شادی هاش متاسفانه دیگه به چشم آدم نمیاد و این یعنی بسته شدن تنها راه نفس آدم که همون شادی کردنه.
یه توصیه هر چند خیلی سخت و غیر عملی به نظر میرسه
ایشالا اگه بردید
به عزیزترین نزدیکان و دوستان و آشنایان و همکارانتون اصلا نگید، حتی اگه شده پدر و مادر، ببنید چی گفتم حتی پدر و مادر
دوست دارم بگم دل نبندید ولی می دونم کار سختیه و عملی نیست. شادیه برد اونقدر زیاده که سرتاسره وجودتون رو پر می کنه
فقط سعی کنید خودتون رو کنترل کنید و این شادی رو با هیچکس تقسیم نکنید
سخته ولی خود من به هیچ کدوم از همکارام نگفتم. وقتی نشد، خدا رو شکر فرصت های کاریم رو لا اقل از دست ندادم

دوست خوبم میدونم خیلی ناراحتی ، البته ناراحت کننده هم هست ، ایشالا امسال برنده میشی و ویزا میگیری ولی از شماره کیس نامبری که داشتی میشد تقریبا حدس زد که موفق به دریافت ویزا نشی ، به هر حال تو جزء آخرین نفرات مصاحبه بودی و با در نظر گرفتن زمان اف بی ای چک و سایر موضوعات قابل پیش بینی بود که جور درنیاد، به نظر من کیس نامبر های بالای 7000 خیلی باید با احتیاط عمل کنن البته این نظر من هست ، البته باز خدا رو شکر که شغل و خونه زندگیت رو نفروختی به امید رفتن ، امیدت به خدا باشه

سلام دوست عزیز. به خاطر شرایط ایجاد شده برای شما و دیگر بازماندگان لاتاری در سال های مختلف خیلی متاسفم. من هم از برندگان 2012 بودم که متاسفانه نتایجش پس از مدتی لغو شد! و دوباره نتایج جدید اعلام کردند. حتی هنوز هم نتوانسته ام آن خاطره تلخ را از یاد ببرم. با این حال امسال یکی از دوستانم قبول شد و تا حدی از دردم کاست. امیدوارم قوی باشید و این شرایط را به خوبی طی کنید تا ان شاالله روزی به هدفتان برسید.
خیلی سخته با اینکه یه مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم گرفتیم برای کشور دیگه اقدام کنیم، با اینکه برای 2016 ثبت نام کردیم اما نمیشه فراموش کرد نمیشه. هر روز سخت تر از روز قبل میشه.آدمو از پا در میاره.
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
تشکر کنندگان: ffrfar ، ofrfar
(2014-10-08 ساعت 17:36)poem نوشته:  خیلی سخته با اینکه یه مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم گرفتیم برای کشور دیگه اقدام کنیم، با اینکه برای 2016 ثبت نام کردیم اما نمیشه فراموش کرد نمیشه. هر روز سخت تر از روز قبل میشه.آدمو از پا در میاره.

دوست عزیز واقعا متاسفم که ویزا نگرفتید خیلی شرایط سختی هست.
همون طور که خودتون می گید برای کشور دیگه اقدام کنید لاتاری فقط یه شانسه که هیچ اعتباری بهش نیست. شما پروسه مهاجرت یه کشور دیگه رو شروع کنید.
من واقعا با این چیزایی که تو این 2-3سال اخیر دیدم مخصوصا شما 2014ای ها، دیگه میلی به امریکا رفتن ندارم و از س یاس تشون اصلا خوشم نیومد که تا لحظه آخر دعوت می کنن به مصاحبه که از همه پول بگیرن.
کشورهای خوب زیادی هست برای رفتن با کیفیت زندگی بالا. سعی کنید به زندگیتون با دید روشن ادامه بدید . اگه ایشالا اسمتون 2016 هم در اومد پروسه ی مهاجرت اون کشوری که شروع کردید رو رها نکنید.
امیدوارم هرچی به صلاحتون هست همون بشه.
با آرزوی موفقیت.
we fight for a better life
تشکر کنندگان: poem ، ofrfar ، battosai
چرا جواب منو كسي نميده .لطفا[emoji22]
تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 15:19)saghi0053 نوشته:  من لاتاري 2015 دراومدم ولي به دلايلي مراحل بعدي رو انجام ندادم.الان پشيمونم.الان ميتونم فرمهامو پر كنم وبفرستم يا دير شده؟ اگه ميتونم چطور بايد اقدام كنم. كيس نامبرم 6134

سلام دوست عزیز
اگه شما برنده امسال هستید
بله می تونید فرمها پر کنید که بصورت انلاین شده و ارسال کنید نه دوست عزیز هنوز دیر نشده
فعلا تا شماره 2950 کارنت شدن نگران نباشید
شما باید به تایپیک برندگان 2105 مراجعه کنید و تمام تایپیکهای مورد نیاز مطالعه بفرمایید و در اخر هر سئوالی که دارید در تایپیک مربوط به خودش مطرح تا زودتر به جواب برسید از اینجا
در قدم اول برای پر کردن فرمها می تونید به این تایپیک بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260 مراجعه و مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Eagle ، hamid32 ، MEHR52
واي يك دنيا ازت ممنونم ...
تشکر کنندگان:
درود دوستان گرامی
سایت خود سفارت میتونه کمکتون کنه . حتما اطلاعاتش رو به دقت مطالعه کنید تا ثبت نام راحتی داشته باشید.
http://persian.iran.usembassy.gov/dclott...ction.html
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-08 ساعت 17:09)azadeh.mohamad نوشته:  سلام به همه....
من مدتهاست که عضو مهاجر سرا هستم ومخصوصا پارسال که در لاتاری شرکت کردم،تمام پستهای اعضا را میخوندم، تا حالا هم خودم در این گپ و گفت شرکت نکرده بودم.....
ولی واقعا انقدر دیدن نوشته های بعضی از دوستان که به راحتی هرچه تمامتر میگن (ما قبول شدیم و لی به دلایلی ادامه ندادیم!!)دلم میخواد خودم را بزنم!!!!! آخه چه قدر باید گفت تورو خداااااا اگه برنامه و تصمیم جدی ندارید شرکت نکنین......واقعا دیگه نتونستم ساکت بمونم...شما را به خدا برای امتحان کردن شانستون شرکت نکنید.....

واقعا به شما حق میدم دوست عزیز خیلی ها چون یه pc دارن و اینترنت هم دارن فک میکنن خوب دیگه تمامی شرایط مهاجرت رو دارن میرن ثبت نام میکنن بدون اینکه یک تاپیک هم راجب لاتری خونده باشن و بدون چی به چی هست...Big Grin

خیلی ها هم فک میکنن کارو پول براشون ریخته و امریکا جای بخور و بخواب هستش دیگه به رویاها و ارزوهاشون رسیدن دوستان اگر میخواهید بدونید کار وشرایط امریکا چطوریه حتمی حتمی کانال های Bloomberg و CNBC رو نگاه کنید از 6 صبح میرن سرکار تو وال استریت برنامه اجرا میکنن صبح تا شب راجب کار و کار و کار صحبت میکنن و حرف از بیلیون بیلیون دلار درامد زایی کمپانی ها که چطور با سخت کار کردن و ایده و نو آوریهای جدید برای خودشون و اقتصاد امریکا مردمش درآمد زایی میکنن خواهش میکنم ببینید.Sad
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: hamid32 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان