کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-10-07 ساعت 15:34)chance2 نوشته:  ما از برندگان 2014 بودیم و در دقیقه 90 به مشکلی بزرگ برخوردیم که نتونستیم خارج شیم و واسه مصاحبه بریم .... الان می شه دوباره شرکت کرد یا دیگه حتی اگه شرکت کنیم شانسی به ما داده نمی شه ....؟؟!؟!؟
اصلا حسرت نخورید حتی به کیس نامبرهای پایین 2014 ویزا نرسید مثل ماSad

تشکر کنندگان: chance2 ، ofrfar ، JOOOJOOO
سلام به همه
از دوستان خواهش میکنم به همون خدایی که میپرستید قسمتون میدم اگه توانایی و قصد رفتن ندارین ثبت نام نکنین بزارین اوناییکه نیاز دارن از این فرصت استفاده کنن
تشکر کنندگان: ofrfar ، poem ، shooli ، King Eagle ، MEHR52
(2014-10-10 ساعت 23:34)sonnnna نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 15:34)chance2 نوشته:  ما از برندگان 2014 بودیم و در دقیقه 90 به مشکلی بزرگ برخوردیم که نتونستیم خارج شیم و واسه مصاحبه بریم .... الان می شه دوباره شرکت کرد یا دیگه حتی اگه شرکت کنیم شانسی به ما داده نمی شه ....؟؟!؟!؟
اصلا حسرت نخورید حتی به کیس نامبرهای پایین 2014 ویزا نرسید مثل ماSad

خیلی جالبه که با کیس نامبر 4900 به شما ویزا نرسیده !!! چون دوست من 2014 با کیس نامبر 6300 ویزا گرفت !!!
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: ofrfar ، King Eagle
لطف میکنید بگید مشخصات عکس واسه ثبت نام باید چی باشه؟ با همون عکس 5* 5که واسه سفارت گرفتیم میشه؟

تشکر کنندگان: ofrfar
(2014-10-11 ساعت 10:39)sonnnna نوشته:  لطف میکنید بگید مشخصات عکس واسه ثبت نام باید چی باشه؟ با همون عکس 5* 5که واسه سفارت گرفتیم میشه؟
سونا جان همون عکسه 600 در 600 مگا پیکسل.....اطلاعات بهتر تو دستورالعمل 2016 تو همون صفحه اول برای ثبت نام وارد میشی ,است
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-08 ساعت 22:19)fairy نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 17:36)poem نوشته:  خیلی سخته با اینکه یه مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم گرفتیم برای کشور دیگه اقدام کنیم، با اینکه برای 2016 ثبت نام کردیم اما نمیشه فراموش کرد نمیشه. هر روز سخت تر از روز قبل میشه.آدمو از پا در میاره.

دوست عزیز واقعا متاسفم که ویزا نگرفتید خیلی شرایط سختی هست.
همون طور که خودتون می گید برای کشور دیگه اقدام کنید لاتاری فقط یه شانسه که هیچ اعتباری بهش نیست. شما پروسه مهاجرت یه کشور دیگه رو شروع کنید.
من واقعا با این چیزایی که تو این 2-3سال اخیر دیدم مخصوصا شما 2014ای ها، دیگه میلی به آمریکا رفتن ندارم و از س یاس تشون اصلا خوشم نیومد که تا لحظه آخر دعوت می کنن به مصاحبه که از همه پول بگیرن.
کشورهای خوب زیادی هست برای رفتن با کیفیت زندگی بالا. سعی کنید به زندگیتون با دید روشن ادامه بدید . اگه ایشالا اسمتون 2016 هم در اومد پروسه ی مهاجرت اون کشوری که شروع کردید رو رها نکنید.
امیدوارم هرچی به صلاحتون هست همون بشه.
با آرزوی موفقیت.

سلام بیا کمکم کن فرم رو پر کنم ... میترسم
تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 17:36)poem نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 00:58)s.kh نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 17:31)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:45)EmJay نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 14:06)ofrfar نوشته:  دوست عزیز واقعا متاسفم ومیدونم خیلی خیلی سخته براتون ...Sad حالا یه دور دیگه شانستونو امتحان کنید ایشالله که همه شما از جا مانده های 2014 تو لاتاری2016 برنده بشین و جبران مافات بشه Rolleyes خداییش خیلی نامردی شد در حق همه شما ....امیدوارم که این نامردیها هرگز تکرار نشه....با ارزوی موفققیت برای همه شما از جا ماندگان 2014 ......
شاید بگید خیلی دارم سخت می گیرم، ولی زندگی و شادی هاش متاسفانه دیگه به چشم آدم نمیاد و این یعنی بسته شدن تنها راه نفس آدم که همون شادی کردنه.
یه توصیه هر چند خیلی سخت و غیر عملی به نظر میرسه
ایشالا اگه بردید
به عزیزترین نزدیکان و دوستان و آشنایان و همکارانتون اصلا نگید، حتی اگه شده پدر و مادر، ببنید چی گفتم حتی پدر و مادر
دوست دارم بگم دل نبندید ولی می دونم کار سختیه و عملی نیست. شادیه برد اونقدر زیاده که سرتاسره وجودتون رو پر می کنه
فقط سعی کنید خودتون رو کنترل کنید و این شادی رو با هیچکس تقسیم نکنید
سخته ولی خود من به هیچ کدوم از همکارام نگفتم. وقتی نشد، خدا رو شکر فرصت های کاریم رو لا اقل از دست ندادم

دوست خوبم میدونم خیلی ناراحتی ، البته ناراحت کننده هم هست ، ایشالا امسال برنده میشی و ویزا میگیری ولی از شماره کیس نامبری که داشتی میشد تقریبا حدس زد که موفق به دریافت ویزا نشی ، به هر حال تو جزء آخرین نفرات مصاحبه بودی و با در نظر گرفتن زمان اف بی ای چک و سایر موضوعات قابل پیش بینی بود که جور درنیاد، به نظر من کیس نامبر های بالای 7000 خیلی باید با احتیاط عمل کنن البته این نظر من هست ، البته باز خدا رو شکر که شغل و خونه زندگیت رو نفروختی به امید رفتن ، امیدت به خدا باشه

سلام دوست عزیز. به خاطر شرایط ایجاد شده برای شما و دیگر بازماندگان لاتاری در سال های مختلف خیلی متاسفم. من هم از برندگان 2012 بودم که متاسفانه نتایجش پس از مدتی لغو شد! و دوباره نتایج جدید اعلام کردند. حتی هنوز هم نتوانسته ام آن خاطره تلخ را از یاد ببرم. با این حال امسال یکی از دوستانم قبول شد و تا حدی از دردم کاست. امیدوارم قوی باشید و این شرایط را به خوبی طی کنید تا ان شاالله روزی به هدفتان برسید.
خیلی سخته با اینکه یه مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم گرفتیم برای کشور دیگه اقدام کنیم، با اینکه برای 2016 ثبت نام کردیم اما نمیشه فراموش کرد نمیشه. هر روز سخت تر از روز قبل میشه.آدمو از پا در میاره.

ما هم همینطور رفتیم سفر الانم شرکت کردم ولی کلا این درد از یادم نمی ره منم موافقم که به هیچکی نگین تا ویزا دستتون بیاد من که نگفتم به همون چند نفری هم که گفتم الان راجب بهش باهام حرف می زنن اذیت می شم.
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 18:05)Moamma111 نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 17:36)poem نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 00:58)s.kh نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 17:31)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:45)EmJay نوشته:  شاید بگید خیلی دارم سخت می گیرم، ولی زندگی و شادی هاش متاسفانه دیگه به چشم آدم نمیاد و این یعنی بسته شدن تنها راه نفس آدم که همون شادی کردنه.
یه توصیه هر چند خیلی سخت و غیر عملی به نظر میرسه
ایشالا اگه بردید
به عزیزترین نزدیکان و دوستان و آشنایان و همکارانتون اصلا نگید، حتی اگه شده پدر و مادر، ببنید چی گفتم حتی پدر و مادر
دوست دارم بگم دل نبندید ولی می دونم کار سختیه و عملی نیست. شادیه برد اونقدر زیاده که سرتاسره وجودتون رو پر می کنه
فقط سعی کنید خودتون رو کنترل کنید و این شادی رو با هیچکس تقسیم نکنید
سخته ولی خود من به هیچ کدوم از همکارام نگفتم. وقتی نشد، خدا رو شکر فرصت های کاریم رو لا اقل از دست ندادم

دوست خوبم میدونم خیلی ناراحتی ، البته ناراحت کننده هم هست ، ایشالا امسال برنده میشی و ویزا میگیری ولی از شماره کیس نامبری که داشتی میشد تقریبا حدس زد که موفق به دریافت ویزا نشی ، به هر حال تو جزء آخرین نفرات مصاحبه بودی و با در نظر گرفتن زمان اف بی ای چک و سایر موضوعات قابل پیش بینی بود که جور درنیاد، به نظر من کیس نامبر های بالای 7000 خیلی باید با احتیاط عمل کنن البته این نظر من هست ، البته باز خدا رو شکر که شغل و خونه زندگیت رو نفروختی به امید رفتن ، امیدت به خدا باشه

سلام دوست عزیز. به خاطر شرایط ایجاد شده برای شما و دیگر بازماندگان لاتاری در سال های مختلف خیلی متاسفم. من هم از برندگان 2012 بودم که متاسفانه نتایجش پس از مدتی لغو شد! و دوباره نتایج جدید اعلام کردند. حتی هنوز هم نتوانسته ام آن خاطره تلخ را از یاد ببرم. با این حال امسال یکی از دوستانم قبول شد و تا حدی از دردم کاست. امیدوارم قوی باشید و این شرایط را به خوبی طی کنید تا ان شاالله روزی به هدفتان برسید.
خیلی سخته با اینکه یه مسافرت چند روزه رفتیم و تصمیم گرفتیم برای کشور دیگه اقدام کنیم، با اینکه برای 2016 ثبت نام کردیم اما نمیشه فراموش کرد نمیشه. هر روز سخت تر از روز قبل میشه.آدمو از پا در میاره.

ما هم همینطور رفتیم سفر الانم شرکت کردم ولی کلا این درد از یادم نمی ره منم موافقم که به هیچکی نگین تا ویزا دستتون بیاد من که نگفتم به همون چند نفری هم که گفتم الان راجب بهش باهام حرف می زنن اذیت می شم.

من واقعا در عجبم !!! 2014 چه خبر بوده؟ بعضی ها با کیس نامبر 5000 هم ویزا نرسیده بهشون ولی دوست من با 6300 ویزا گرفت!!!!
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 15:26)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام بیا کمکم کن فرم رو پر کنم ... میترسم

داداش عضو باسابقه و ترس از پر کردن فرم؟ شوخی میکنی عایا؟ Sad
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: battosai
(2014-10-11 ساعت 10:39)sonnnna نوشته:  لطف میکنید بگید مشخصات عکس واسه ثبت نام باید چی باشه؟ با همون عکس 5* 5که واسه سفارت گرفتیم میشه؟

بله میشه 5در5 یا همون 600در600 نهایت حجم عکس 240کیلوبایت اگر عکس اسکن شده هستش حداقل رزولوشن 300dpi بقیه اطلاعاتم از قبیل نحوه قرار گیری سر و گردن و ........... رو هم از pdf دنبال کن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: ofrfar
(2014-10-11 ساعت 18:28)azimi1368 نوشته:  من واقعا در عجبم !!! 2014 چه خبر بوده؟ بعضی ها با کیس نامبر 5000 هم ویزا نرسیده بهشون ولی دوست من با 6300 ویزا گرفت!!!!
دوست عزیز خیلی ربطی به شماره کیس نداره چون میشه نفر با 5000هزار یه ضرب بگیره اما نفرم با 1000 بره برای کلیرنس و هیچوقت کلیر نشه

تشکر کنندگان: battosai ، ofrfar
(2014-10-11 ساعت 19:21)King Eagle نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 15:26)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام بیا کمکم کن فرم رو پر کنم ... میترسم

داداش عضو باسابقه و ترس از پر کردن فرم؟ شوخی میکنی عایا؟ Sad

یار قدیمی تایپیک لاتاری ... تا حالا خودم پر نکردم . بمونه واسه روز آخر .
تشکر کنندگان: ofrfar ، amir2640 ، King Eagle
(2014-10-06 ساعت 01:31)سعید پ نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 21:52)EmJay نوشته:  حالم خیلی بده! Sad
با اینکه می دونستم تاپیک کلیرنس 2014 قفل شده، طبق عادت همیشگی رفتم سری بزنم. مرور همون چند صفحه آخر و اسامی و یاد و خاطره دوستان، لحظات انتظار همگیمون، داغونم کرد.
دلم تنگه
می دونید؟! اونجا خونه ی من و خیلیای دیگه بود

هنوز 2016 رو ثبت نام نکردم، راستش دل و دماغشو که فعلا ندارم.
خیلی از دستش شاکی ام.
یاد این ترانه محبوبترین خواننده مون افتادم که
"آدم خیلی حقیره، بازیچه ی تقدیره"

آخ گفتی...من وقتی میام اینجا احساس اینایی رو دارم که یه سال رفوزه شدن...خیلی بده...
لاتاری 2014 چنان خاطره بدی تو ذهنمون گذاشت که حالا حالا دل شکسته ما با هیچ جور ترمیم نمیشه کاش این اتفاق تلخ یک حکمتی داشت

تشکر کنندگان: poem ، ofrfar
هنوز هم...نمی تونم باور کنم که 2014 تموم شد و ما ویزا نگرفتیم.........
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: King Eagle ، poem ، ofrfar
(2014-09-17 ساعت 12:59)رضا2015 نوشته:  سلام

برای دوستانی که در مهاجر سرا هستند و ثبت نام ۲۰۱۶ انجام میدن ارزوی موفقیت دارم.

سلام.من فکر کنم خراب کاری کردم.پنجره ی کانفیریمیشن نامبر باز بود داشتم سیو میکردم بعد یهو دستم خورد back شد صفحه.مشکلی پیش میاد؟ اگرم پیش میاد فدا سر بچه های مهاجر سرا
تشکر کنندگان: King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان