کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-24 ساعت 21:47)shahin2737 نوشته:  خیلی از بابت گونی اسمها ممنون ولی من در ارسال1470 هم گفتم بیست هزار تا برای شش هفت ماه اول خیلی هم کافیه.بعدش هم کار راحت گیر میاد ولی تمام منظورم از پیچش مو (که به شوخی گفتم) این بود که خیلی هزینه های پیش بینی نشده دیگه داریم .

داش به دل نگیر خواستم یکم با شوخی جواب بدم ایشالا یا ویزای ۲۰۱۵ رو بگیری و منم ۲۰۱۶ و با هم بریم سیاتل
حالا جدا ازین مسایل تو چقد پول میخوای ببری
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ostokhan ، fatima96 ، rezijon
بروبچ سایت بزارید نتایج اعلام شه بعد این مباحث رو تا تاپیک مربوطه راه بندازید/ به قول معروف نه به دار نه به باره/ هنوز زوده این گفت و گوها . هرچند که من تا حدی با حرفهای شاهین موافقم
تشکر کنندگان: shahin2737 ، someonelikeyou ، pichak333 ، 2taha ، ziba62ka ، fatima96 ، victor2016 ، rezijon
من ریسک نمیکنم زیر 100 میلیون تومان نمیرم تهران مهاجرت چه برسه آمریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکا
تشکر کنندگان: shahin2737 ، someonelikeyou ، bijan9 ، rezijon
(2015-02-24 ساعت 21:57)abas_kashan نوشته:  من ریسک نمیکنم زیر 100 میلیون تومان نمیرم تهران مهاجرت چه برسه آمریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکا
عزیز با 100 میلیون نمیشه تو تهران زندگی کرد.خیلی کمه.
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: fatima96 ، victor2016 ، rezijon
امیدوارم شما ها همتون این دوره با من برنده بشین شاید لازم شد یکم پول ازتون قرض بگیرم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، fatima96 ، victor2016 ، rezijon ، mohsen7337
(2015-02-24 ساعت 12:42)aminb نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 12:30)crysis نوشته:  مثل اینکه اگه قبول شیم اونجا یه مهمونی میدن با اواز و غذا چند جا دیدم ،اخ جون بریم

نازی!
باز تو اومدی؟ Big Grin
نازی!

.........خخخخخ......Smile

اصن این رفیق نازی مون رو یادم رفته بود Smile :دی

امین خوبی ؟

بازم میخوای بری میامی ؟Big Grin
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: crysis ، aminb ، rezijon
(2015-02-24 ساعت 23:14)only_flight نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 12:30)crysis نوشته:  مثل اینکه اگه قبول شیم اونجا یه مهمونی میدن با اواز و غذا چند جا دیدم ،اخ جون بریم

نازی!
باز تو اومدی؟ Big Grin
نازی!

امین خوبی ؟

Smile سلام خوبی ؟ وییی نازی . هر جی نزدیک تر میشیم هیجانم میره بالا تر استرس گرفتم .
تشکر کنندگان: rezijon
سلام دوستان
ماشالله اینجا همه پول دارن
من خودم اگه بتونم نهایتش 10000 دالا میتونم ببرم کلا.تازه میگم زیادم هست
نمیدونم دوستان چطور میگن 20000 کمه

به نظر من از 7000 به بالا خوبه. ولی همه اینا بستگی به شخصش داره
اگه ادم کاری و قانعی نباشین 100000 دلارم هم کمه
ولی اگه زرنگ و کاری باشین 5000 تا هم جواب میده
پس این امر کاملا شخصی هست
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، fatima96 ، bijan9 ، rezijon ، victor2016 ، 2taha
سر چی بحث میکنید؟
شما قبول بشو من خودم تمام هزینه هات رو متقبل میشم

نازی!
باز تو اومدی؟ Big Grin
نازی!

امین خوبی ؟

سلام رفیق قدیمی کم پیدایی...Cool
من کی میخواستم برم میامی؟ من فقط یه بار یه عکس گذاشتم گفتم به به میامی چقد قشنگه بعد گندش بالا اومد که این عکس شیکاگو هست نه میامی و رسوای عالم و آدم شدم و از شدت شرم دیگه نتونستم سرمو بالا کنمTongue من از اولش هم عشق LA بودم به دلایل مختلف اما اصلی‌ترین دلیلم آب و هوای معتدل اونجا هست چون من تخصص اصلیم توی کارهایی هست که همگی به اصطلاح outdoor هستن و بنابراین آب و هوا برای من فاکتور اوله و از طرفی تو میامی با تمام زیبایی هایی که وجود داره حتی اگه هوای به شدت گرمش رو هم در نظر نگیریم یه دفعه ممکنه از تو سوراخ مستراح خونت مار پایتون دم زنگوله‌ای کبری‌نما بزنه بیرون و اون کاری رو که نباید بکنه، بکنه!Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، only_flight ، hameddjj ، 2taha
(2015-02-24 ساعت 23:26)crysis نوشته:  

نازی!
باز تو اومدی؟ Big Grin
نازی!

امین خوبی ؟

Smile سلام خوبی ؟ وییی نازی . هر جی نزدیک تر میشیم هیجانم میره بالا تر استرس گرفتم .

باز تو هیجان گرفتی؟ چقد بهت بگم استرس واسه سلامتیت ضرر داره؟ انقد استرس نخور پوستت چروک میشه!
نازی
تشکر کنندگان: crysis ، rezijon ، hameddjj
(2015-02-25 ساعت 00:02)aminb نوشته:  سر چی بحث میکنید؟

مگه خبر نداری؟؟ امسال همه قبولیم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pichak333 ، aminb ، pouya007 ، hameddjj
(2015-02-25 ساعت 00:02)aminb نوشته:  سر چی بحث میکنید؟

بابا کی بحث کرده اخه

ایول امین جان
دوستان همه شاهد باشن
امین جان قول داده هزینه همه رو بده
خیلی گلی
اصلا اقایی
یکی یدونه ای
اصلا تکی
خخخخBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: aminb ، pouya007 ، rezijon
(2015-02-24 ساعت 16:22)fatima96 نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 16:12)ostokhan نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 15:09)Ali.ghz نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 00:38)fatima96 نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 00:06)aminb نوشته:  پسر مجرد دست خالی هم که بره اموراتش رو میگذرونه اگه نتونه یا باید به پسر بودنش شک کنی یا مجرد بودنش
Smile

دقیقا من تمام مدت تو مهاجر سرا هستم کلی توی نظرات خوندم که سخته وحشتناک باید پول بیاری باید خفت و خواری بکشی نمیدونم من از آمریکا بدم میاد هیچ جا وطنم نمیشه و از این حرفها ولی با این حال من از مهاجرت به آمریکا عقب نمیکشم شاید واسه خیلی ها مهاجرت در حد همین مهاجر سرا باشه ولی واسه ی من در حد یک هدفه بزرگ من مقصدم لوس آنجلس و اطرافش حتی یه دفتر دارم که تمام اطلاعات مهم کلاس ها تحصیلات مکان و زمان برگزاری خیلی از اتفاقات رو یادداشت میکنم من به هیچ عنوان از حرف مردم نمیترسم حتی اقوامم در ایران و حاضرم خیلی از کار های نظافت انجام بدم حتی برنامه ام این که اگر انشاالله قبول شدیم من برم سر کار مادرم بره دانشگاه که بعدش یه کار مرتبط با حسابداری بگیره و بعد خودم برم دانشگاه چون من میدونم برادرم که دو سال از خودم کوچک تره شدیدا تنبل و پز پزی. به نظر من مهاجرت قدرت و هدف و صبر و تحمل میخواد نه پول زیاد ببخشید پر حرفی کردم شب خوش

منم با فاطیما موافقم مهاجرت یک امر کاملا سخته و یک هدف بزرگه برای هدف های بزرگ هم باید تلاش کرد تا به نتیجه ایده آل رسید مهاجرت به آمریکا هم یک هدف بزرگه و تلاش زیادی میخواد منم میخوام اگه اسمم در اومد نهایت تلاشمو بکنم تا به چیزایی که میخوام برسم SmileRolleyes

دوستان دوستان دوستان دوستان
خیال خیال خیال خیال تا کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
مهاجرت خیلی سخته بخدا!!!!!!
یه زبان دیگه،یه فرهنگ دیگه،یه روحیه و عواطف دیگه. همش سخته.اونایی که با کلی پول رفتن توش موندن چه برسه ما که پولی نداریم!!!!!!!!!
الکی یهویی من تیریپ ناامیدی برداشتم!!!!!!!!!!!!

ولی با همه اینها اینجا جای زندگی نیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــست.
من خودم به شخصه اگه یک در 15 میلیون زد و قبول شدم تا زمانیکه ویزا ایشود نشه در پاس نازنین به هیچ یک از اقوام خبر نمیدم

خخخخخخخ خیییییییییییلی خووووووووووووب بووووووود منم همین طور به هیچ کدوم از فامیل و دوستان و آشنايان خبر نمیدم من به شخصه حوصله چرت و پرت ها و غیبت و مزخرف گفتن های اقوام ندارم
کار پسندیده ای میکنی که به کسی نمیگی، اخلاق فاطمه زهرا در روح شما دمیده شدهSmile
من از خوشحالی به مامانم گفتم اونم بعد کلی قول گرفتن به ۳تا از خواهراش گفت . کم کم فهمیدیم دوست دختر دوستم از دوس دختر پسر خالم که مامانم به اون خالم نگفته شنیده Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: pouya007 ، fatima96 ، bijan9
(2015-02-24 ساعت 16:09)Ali.ghz نوشته:  دوستان نداشتن کارت معافیت که مشکلی پیش نمیاره تو پروسه نه ؟
کسی رو میشناسید که با معافیت تحصیلی تونسته باشه ویزا بگیره ؟

میشه دوست عزیز، اما باید وصیغه بزارید و بگید مثلا واسه امتحان تافل دارید میرید و چون احتمال گرفتن ویزا یکضرب هست از همونجا عازم لاس وگاس منوره یا لس انجلس مکرمه میشین و وصیغتون که معمولا مبلغی حدود ۱۰ تومنه هاپولی میشه Wink
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: pouya007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان