کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-25 ساعت 00:15)aminb نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 23:26)crysis نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 23:14)only_flight نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 12:42)aminb نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 12:30)crysis نوشته:  مثل اینکه اگه قبول شیم اونجا یه مهمونی میدن با اواز و غذا چند جا دیدم ،اخ جون بریم

نازی!
باز تو اومدی؟ Big Grin
نازی!

.........خخخخخ......Smile

اصن این رفیق نازی مون رو یادم رفته بود Smile :دی

امین خوبی ؟

بازم میخوای بری میامی ؟Big Grin

Smile سلام خوبی ؟ وییی نازی . هر جی نزدیک تر میشیم هیجانم میره بالا تر استرس گرفتم .

باز تو هیجان گرفتی؟ چقد بهت بگم استرس واسه سلامتیت ضرر داره؟ انقد استرس نخور پوستت چروک میشه!
نازی
اون قد ادرنانیل دارم چند تا از کرمامو گم کردم از اون روز اعلام نتایج کردن پیدا نمیکنم [عکس: aFu_CrazyKermit.gif]
خارج
تشکر کنندگان: pichak333 ، aminb ، bijan9
از امروز بهتره یه سری توضیحات و تصاویر درباره ی شهرهای مورد نظر کاربران قرار بدیم و آدرس تاپیک مربوط به اون شهر در مهاجرسرا رو معرفی کنیم تا بحث و تبادل نظر بیشتر بشه و اینکه شاید دوستانی که ساکن اون شهر هستند بتونن ما رو راهنمایی کنن.
چون طرفدارای سیاتل زیادن اول از سیاتل شروع کنیم.
اطلاعات ساده هستند و هرکس اطلاعات بیشتری داره یا خودش تو سیاتلـه اینجا بنویسه.

سیاتل (به انگلیسی: Seattle) شهری در ایالت واشینگتن در کشور آمریکا است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقهٔ شمال غربی اقیانوس آرام در آمریکا است.

تلفظ درست نام شهر سیَتِل است.

اقتصاد:
دفتر اصلی شرکت مایکروسافت، اولین کافه و ساختمان مرکزی استارباکس، و یکی از مراکز اصلی شرکت هواپیماسازی بوئینگ در این شهر قرار دارد.

ساوند ترانزیت لینک لایت ریل نام قطار شهری سیتل است.

ورزش:
تیم سیتل سوپرسانیکز، سیتل ساوندرز اف‌سی، و تیم سیتل سیهاوکز از این شهر هستند.

مراکز علمی-فرهنگی:
دانشگاه واشنگتن
کتابخانه مرکزی شهر سیتل

مشاهیر:
از مشاهیر این شهر می‌توان بیل گیتس، کریس کرنل (گروه ساوندگاردن)، دیو گرول (فو فایترز)، جف تیت (کوئینزرایک)، و ادی ودر (پرل جم) را نام برد.

ایرانیان در سیاتل:
چندین هزار ایرانی در سیاتل و حومه ساکن هستند که از سال ۲۰۱۳ سالانه یک جشنواره فرهنگی در شهر برگزار می‌کنند.
[عکس: Seattle%20IR%20Fest%202013%20Poster%20Crop.jpg]

[عکس: 748416079_Et2yh-X2.jpg]

[عکس: 9wdkldzjavnf.jpg]

برای دانلود عکس اصلی با کیفیت اینجا کلیک کنید

تاپیک سیاتل در مهاجرسرا
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: vashahri ، pichak333 ، someonelikeyou ، free pigeon ، victor2016 ، shahin2737 ، sina000 ، aminb ، vahidbaq ، ostokhan ، 2taha ، paniya
یه مدت به اینجا سر نزده بودن، اومدم فکر کردم اشتباهی تاپیک برنده های 2015 و 2014 رو باز کردم. دوستان خوبه که این همه انرژی و هیجان دارید ولی کمی از این انرژی رو هم بذارید برای بعد از اعلام نتایج. انشالا که همه دوستان برنده بشن.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: bijan9 ، taherifar ، pouya007 ، victor2016 ، rezijon ، shahin2737 ، sina000 ، ostokhan ، 2taha
(2015-02-24 ساعت 21:57)abas_kashan نوشته:  من ریسک نمیکنم زیر 100 میلیون تومان نمیرم تهران مهاجرت چه برسه آمریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکا

بابا پولدار مایه دار
البته واسه تهران صدمیلیون خیلی کمه...

کیا پاین بریم نیویورک?
.
.
.
.
.
تو سنترال پارک چادر بزنیم Big Grin
تشکر کنندگان: rezijon ، shahin2737 ، sina000 ، ostokhan
اقیانوس آرام ما داریم میایییییییم ، سیاتل ما داریم میاییییییم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، shahin2737 ، sina000 ، ostokhan ، bijan9
سرود ملی ایالات متحده آمریکا:

O say, can you see, by the dawn's early light,

در این ساعات فجر صبحگاهان، به من بگو چه می‌بینی

What so proudly we hailed at the twilight's last gleaming,

آیا آن پرچمی که دوش بر آن سلام دادیم را اکنون در نور سحرگاهان می‌بینی؟

Whose broad stripes and bright stars, through the perilous fight,

پرچمی که خطوط راه راه پهن آن و ستارگان درخشان آن در این نبرد پر خطر

O’er the ramparts we watched, were so gallantly streaming?

پرچمی که بر روی استحکامات ما دلاورانه در اهتزاز بود.

And the rockets’ red glare, the bombs bursting in air,

تابش سرخ پرتابه‌های دشمن، و بمب‌های انفجاری آنان

Gave proof through the night that our flag was still there.

در این شب آمدند و رفتند، اما پرچم ما در جای خود باقی‌ماند.

O say, does that star spangled banner yet wave

به من بگو آیا آن پرچم ستاره نشان (امروزه) هنوز در اهتزاز است؟

O’er the land of the free, and the home of the brave?

آیا بر روی سرزمین مردمان آزاد، و منزلگاه شجاعان هنوز دیده می‌شود؟
می گذرد ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، shahin2737 ، sina000 ، azadeh.mohamad ، ostokhan ، DELPHI5 ، bijan9
راستش من این همه شور و انرژی که در دوستان می بینم براشون هم خوشحال میشم و هم نگران! من که از حالا نگران اعلام نتایجم و گرچه 100% امیددارم که برنده بشم اما میدونم که بالای 99% احتمال داره برنده نشم. اگر انشالا برنده بشم چندین ماه وقت دارم خودم رو آماده کنم اما فکر می کنم از حالا برای برنده نشدن هم باید آماده باشم! تا به قول دوستان کمتر ضربه بخورم.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: msr839 ، sina000 ، vahidbaq ، ostokhan ، bijan9
(2015-02-24 ساعت 20:50)bijan9 نوشته:  داداش ببخشید ولی این پیچش مویی که شما مدعی دیدنش هستی به نظر من بیشتر غلو و بزرگ نماییه، هزینه آزادراهای پولی چیزی نیست که تو هیچ لیست هزینه ای بگنجه، فکر میکنم اولین بار در طول تاریخه که کسی میاد هزینه عبور از یک خیابون رو اضافه میکنه تا مخارج یک ماهو محاصبه کنه، چون همیشه راه های جایگزین وجود داره راه های پولی راهایی برای سریعتر رسیدنن نه تنها راه.
مگه پول دسته چک چقدر میشه آخه، دسته چک میخواییم چکار اصن، تو ایران لازمش ندارم چه برسه به آمریکا. واسه هزینه های گاه و بیگاه سیوینگو چکینگ یه بانک خوب پیدا میکنیم که اینارو نداشته باشه.
عزیز وقتی ما 2000تا تو بانک داریم، همین میشه کردیت ما دیگه...

دوست عزیز بهتون توصیه می کنم سفرنامه آمریکای دوستان سال های قبل و تاپیک های مربوط به زندگی و بانک و بیمه و... رو توی مهاجرسرا بخونید تا دیدتون کمی واقع گرایانه تر بشه.
تشکر کنندگان: vahidbaq ، ostokhan ، bijan9
(2015-02-24 ساعت 14:07)aminb نوشته:  یه بنده خدایی بود کافی نت داشت میگفت پارسال واسه 200 نفر ثبت نام کرده از این 200 تا اسم هیچ کدوم در نیومده ...

ببخشید که اینو میگم اما خدا رو شکر Big Grin حقشون بوده! به نظر من کسی که حتی یه فرم ساده لاتاری رو نتونه خودش پرکنه. برنده هم که بشه توی اون چند ماه نه میتونه به اندازه کافی زبان یاد بگیره و نه می تونه از پس مشکلات مهاجرت بر بیاد. درضمن خدا لعنت کنه بعضی از این کافی نت ها که برای چند هزارتومن پول به هرکسی میبینن میگن بیا ثبت نام کن. خودم یه بار تویه کافی نت دیدم یه آقای 50-60 ساله اومده بود برای کار بیمه، کافی نتیه کارش رو که انجام داد بهش گفت می خوای برات لاتاری هم ثبت نام کنم؟ اون طرف گفت لاتاری به چه درد من میخوره، اونم گفت برنده بشی میبرنت آمریکا!! اونم گفت خوب ثبت نام کن.
تشکر کنندگان: ziba62ka ، pouya007 ، vahidbaq ، rezijon ، Death ‎Angel ، farrokh33 ، sina000 ، ostokhan ، hameddjj ، 2taha ، bijan9
من امروز چندتا پست گذاشتم اما نمیدونم چرا فقط یکیش رو نشون میده.
تشکر کنندگان:
سلام دوباره

اگه در بیام
من که بعد اتفاقات تلخ چند ماه قبلم , مردنو تدفین عزیرانو و مشروطی ترم و هزار تا اتفاق دیگه مطمئنم اگه پول سفرم هم جور کنم دیگه دانشگاه انصراف میدم و میرم
بهتون قول میدم از تجربه کسی مثل من که توو زندگیش هم گشنگی کشیده هم بی پولی و فلان اینا مشکلات خود آدمه اگه زن نداشته باشی بچه نداشته باشی فقط خودتی پس باید خوشحال باشی
تاوان دادن برای مشکلات بقیه آدمو دق میده اونم نه یک بار یک ماه یک سال , لعنت به همشون
کارگری سوپرمارکت برا خودت باشه شرف داره Wink
آفتاب گرم کالیفورنیا منتظرم باش که گشنگی درد نیست
(2015-02-25 ساعت 13:44)victor2016 نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 14:07)aminb نوشته:  یه بنده خدایی بود کافی نت داشت میگفت پارسال واسه 200 نفر ثبت نام کرده از این 200 تا اسم هیچ کدوم در نیومده ...

ببخشید که اینو میگم اما خدا رو شکر Big Grin حقشون بوده! به نظر من کسی که حتی یه فرم ساده لاتاری رو نتونه خودش پرکنه. برنده هم که بشه توی اون چند ماه نه میتونه به اندازه کافی زبان یاد بگیره و نه می تونه از پس مشکلات مهاجرت بر بیاد. درضمن خدا لعنت کنه بعضی از این کافی نت ها که برای چند هزارتومن پول به هرکسی میبینن میگن بیا ثبت نام کن. خودم یه بار تویه کافی نت دیدم یه آقای 50-60 ساله اومده بود برای کار بیمه، کافی نتیه کارش رو که انجام داد بهش گفت می خوای برات لاتاری هم ثبت نام کنم؟ اون طرف گفت لاتاری به چه درد من میخوره، اونم گفت برنده بشی میبرنت آمریکا!! اونم گفت خوب ثبت نام کن.

راستش دوست عزیز این جمله((برنده بشی میبرنت امریکا!!!!!!!)) خیلی برام جالب بود چون امثال این افرادی رو که فکر میکنند امریکا خودش رو داره میکشه که مردم لاتاری ثبت نام کنند رو خیلی تو جامعه دیدم. افرادی که فکر میکنند که با قبولی در لاتاری سه سوته میرن امریکا وکلیه امکانات رو دراختیارشون میزارند کم نیستند. تنها میشه اسمشون رو ادمهای ساده لوح گذاشت که لزوما ادمهای کم سوادی نیستند و اکثرا زحمتکش هستند تنها امیدشون زندگی راحت در امریکاست . تنها چیزای که از امریکا میدوند مواردی که تو فیلمها دیدن یک سرزمین رویایی!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، armin021 ، ziba62ka ، vahidbaq ، victor2016 ، rezijon ، farrokh33 ، hameddjj ، 2taha ، bijan9
(2015-02-25 ساعت 14:49)asher نوشته:  
(2015-02-25 ساعت 13:44)victor2016 نوشته:  

راستش دوست عزیز این جمله((برنده بشی میبرنت آمریکا!!!!!!!)) خیلی برام جالب بود چون امثال این افرادی رو که فکر میکنند آمریکا خودش رو داره میکشه که مردم لاتاری ثبت نام کنند رو خیلی تو جامعه دیدم. افرادی که فکر میکنند که با قبولی در لاتاری سه سوته میرن آمریکا وکلیه امکانات رو دراختیارشون میزارند کم نیستند. تنها میشه اسمشون رو ادمهای ساده لوح گذاشت که لزوما ادمهای کم سوادی نیستند و اکثرا زحمتکش هستند تنها امیدشون زندگی راحت در آمریکاست . تنها چیزای که از آمریکا میدوند مواردی که تو فیلمها دیدن یک سرزمین رویایی!!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانه این دسته از افراد شانس بیشتری هم دارند و بعضا در اولین دوره هم برنده میشن ولی اونهایی که سالهاست در حال برنامه ریزی برای مهاجرت هستند تا از طرق مختلف به هدفشون برسند اعم از لاتاری و ... شانس هم باهاشون یاری نمیکنه.
تشکر کنندگان: rezijon ، farrokh33 ، hameddjj ، ziba62ka ، asher ، bijan9
(2015-02-25 ساعت 14:29)mohsen7337 نوشته:  سلام دوباره

اگه در بیام
من که بعد اتفاقات تلخ چند ماه قبلم , مردنو تدفین عزیرانو و مشروطی ترم و هزار تا اتفاق دیگه مطمئنم اگه پول سفرم هم جور کنم دیگه دانشگاه انصراف میدم و میرم
بهتون قول میدم از تجربه کسی مثل من که توو زندگیش هم گشنگی کشیده هم بی پولی و فلان اینا مشکلات خود آدمه اگه زن نداشته باشی بچه نداشته باشی فقط خودتی پس باید خوشحال باشی
تاوان دادن برای مشکلات بقیه آدمو دق میده اونم نه یک بار یک ماه یک سال , لعنت به همشون
کارگری سوپرمارکت برا خودت باشه شرف داره Wink
آفتاب گرم کالیفورنیا منتظرم باش که گشنگی درد نیست
محسن عزيز
منو ببخش وارد كلامت مي شم . ادم وقتي پير ميشه زياد حرف مي زنه .
در فرصت باقي مانده تمام تاپيك هاي سالهاي گذشته را بخوان . يعني لطفا .داستانهاي يامي yami را بخوان چون همسن شماست 4 سال با ليسانس كامپيوتر رفته و كلي داستان داره . بعد هزينه سفر شما به ابوظبي 3 ميليون اگر مجبورت كنن دوباره بري كه براي 60درصد اينجوريه ميشه 6 تا كه ازتركيه كمتره و از ارمنستان كمي بيشتر هزينه رفتن به اونور اب هم 6 تا بليط دو سره است اگه 70 تا داشته باشي ميشه 20000 دلار براي يك زندگي زير خط براي يكسال اگه شكست بخوري برگردي 6+6+70+ يك چيزايي =82تا با يه چيزاي را از دست دادي اگر موفق بشي بموني فقط موندن هدف نيست پس بايد تلاش كني . موفق بموني انشاله . پس نتيجه كه من از حرفم خطاب بشما ولي بهمه عزيزان مي خواهم بگويم تلاش كنيد با مطالعه و هدف مند و منطق بجاي احساس برويد . شايد اين حرفها رو پدرتون بگه ناراحت بشيد برادر بگه همينطور ولي من كه مجازي هستم از من ناراخت بشيد و جواب منو با تندي بديد بهتره تا با انها بد بگويد .ولي مطالعه را بكنيد . بااگاهي بريد كه در انجا به مدرك ما اهميت نمي دهند . پول مي خواهند و اگر بصورت عملي كاري بلد باشيد . موفق باشيد . عزت زياد .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: fatima96 ، victor2016 ، rezijon ، farrokh33 ، asher ، bijan9 ، vashahri
انتخاب من...
لاس وگاس
[عکس: Las_Vegas_America.jpg]
به نظرم بهترین شهر واسه زندگیه...
مزایا :
مواد غذایی مالیات نداره.
دستمزدها از 13 تا 16 دلار در ساعت شروع میشه.برعکس شهرهای دیگه که از 8 دلار شروع میشه.
شهری فوق العاده زیبا،دیدنی،ارزون و توریستیه.
امنیتش در حد Benz s500 .میگن فکر میکنی تعداد نیروهای پلیس توی این شهر از ساکنینش بیشتره.از بس که پلیس داره.بطوریکه شما میتونی ساعت 3 نصف شب بری بیرون،بدون اینکه نگران بشی.
نزدیک ایالت کالیفرنیاست.مخصوص کسانی که عشق LA دارن.
اکثر کنسرت ها و مراسم ها و مسابقات،در این شهر برگزار میشه.
آپارتمان یک خوابه در منطقه خوب لاس وگاس تا 500 دلار هم گیر میاد.
کالج CSN که از دانشگاه تهران هم بزرگتره،در این شهر قرار دارد.
معایب :
هوای اونجا خیلی گرمه.
کارهای ساده برعکس ایالت تگزاس به سختی گیر میاد.
مهاجرین مسلمان که بچه هم دارند،خیلی دوست ندارند به لاس وگاس برن.بخاطر خیابون استریپ Big Grin
تشکر کنندگان: vahidbaq ، pouya007 ، victor2016 ، farrokh33 ، ostokhan ، hameddjj ، ziba62ka ، fatima96 ، babisondes ، pichak333 ، bijan9

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان