کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دیگه بریدم بچه ها
کمک
خسته شدم نا امید شدم نه از لاتاری از زندگی ازینکه از خیلی چیزا جا موندم
بهم روحیه بدین
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: sina000 ، fatima96 ، ostokhan ، msr839 ، puryapurya ، aminb
(2015-03-04 ساعت 20:30)kuwait نوشته:  کویت یه ویژگی های داره الانهر دینار کویت10-11 هزار تومنه
هر بچه کویتی از لحظه تولد تا ازدواج تا سال2002 ماهی150 دنیار می گرفته ,هزنیه دانشگاه مجانی و دولت پول عروسیشونو میده
دوستان عزیز می دونم این موضوع ربطی به تاپیک نداشت ,بابت نوشتنش معذرت ولی گفتم یکم حال و هوا عوض شه
دیگه به غیر از موضوع تاپیک چیزی نمی نویسمWink

شما کویت زندگی میکنی؟Smile
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-04 ساعت 20:44)someonelikeyou نوشته:  دیگه بریدم بچه ها
کمک
بهم روحیه بدین
بهمن ...
تشکر کنندگان: msr839 ، aminb ، someonelikeyou
کمک
بهم روحیه بدین
واااااااااااااااااااااااااایییییی ناراحت نباش دوستم اصلا ناراحت نباش انشاءالله امسال قبولی میری سیاتل این حقته بالاخره یروز میری به انرژی مثبت اعتقاد داشته باش همیشه یکی به فکرت هست خدا داره نگات میکنه تو با بقیه خوبی مطمئنم خدا هم باهات خوبه و لاتاری برنده میشی انشاءالله
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: msr839 ، aminb ، someonelikeyou ، pouya007 ، ziba62ka ، 2taha
(2015-03-04 ساعت 20:54)Msns نوشته:  
(2015-03-04 ساعت 20:30)kuwait نوشته:  کویت یه ویژگی های داره الانهر دینار کویت10-11 هزار تومنه
هر بچه کویتی از لحظه تولد تا ازدواج تا سال2002 ماهی150 دنیار می گرفته ,هزنیه دانشگاه مجانی و دولت پول عروسیشونو میده
دوستان عزیز می دونم این موضوع ربطی به تاپیک نداشت ,بابت نوشتنش معذرت ولی گفتم یکم حال و هوا عوض شه

زندگی می کردم
کمک
بهم روحیه بدین

ناامیدی زمانی به وجود میاد که آدم ها هدف های آینده خودشون رو دست نیافتنی و مبهم ببینند.یکی از راه های غلبه بر ناامیدی این است که سعی کنید از زمان حالتون نهایت استفاده رو ببرید و در حال زندگی کنید.
به جای اینکه غصه چیزایی که بقیه دارند و ما ندارم رو بخوریم بیایم از اون چیزهایی که خودمون داریم و می تونیم برای خودمون فراهم کنیم نهایت استفاده رو ببریم.Wink
هرچند خودم هم به این حرف کمتر عمل می کنم.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: bestgmx ، msr839 ، aminb ، sina000 ، fatima96 ، babak_m ، ziba62ka
کمک
بهم روحیه بدین
دوست عزیز شما دیگه چرا
ببین نا امیدی بدترین حالت تو زندگی هر فردیه و باعث میشه به هیچی نرسی
بذار برات چند تا مثال بزنم
1. ادیسون 2000 بار شکست خورد تا بالاخره موفق شد لامپ رو روشن کنه اگر قرار بود ناامید بشه دفعه3-4 میشد ولی 2000 بار شکست خورد تا بالاخره موفق شد
راستی یادم رفت بگم ادیسون از یکی از گوش هاش کر بود
2.کریس رونالدو از محله فقیر نشین مدیرا اومد فوتبالیست شد اگر قرار بود نا امید بشه بگه پیشرفتی نمی کنم الان حقوق سالانه56 ملیون یورو از رئال نمی گرفت(به غیر از هزنیه تبلیغات)
3. خودم, یه برهه از زندگیم اوضاع خوب نبود که می رفتم سر زمین سیب زمینی ,سیب زمینی جمع می کردم که هزنیه دانشگاهمو بدم ولی نا امید نشدم
الانم نتیجه نا امید نشدنمو دارم می بینم
هم کار دارم شکر خدا هم دانشجو ارشدم هم برای آینده برنامه دارم
مثال ها خیلی زیادن
فقط یه چیز بدون دنیا 2 روزه ,پس اگه حتی 1 لحظشو حتی یه لحظشو به غم و اندوه و نا امیدی بگذرونی از بقیعه زمان زندگی لذت نمی بری
میدونم شاید دوستان بگن تا سختی و غم و.. نباشه قدر خوشی و راحتی نمی دونم
ولی بنظرم انسان می تونه تا آخرین لحظه که از خدا عمر بگیره انرژی + به دیگران بده تا هم خودش از زندگی لذت ببره و هم دیگرانWinkWink
راستی یادم رفت بگم
میگن بخند به روی دنیا دنیا به روت بخنده
من که قهقه می زنم بعضی موقع ها ضذ حال می خورم وای به حال زمانی که بخوام غم و اندوه و نا امیدی داشته باشم
شاد باش و امیدوارBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
موفق باشی
تشکر کنندگان: bestgmx ، msr839 ، aminb ، sina000 ، Hadi_20 ، fatima96 ، farzad021 ، ziba62ka ، 2taha
اگه برنده شیم با هواپیما باید بریم[عکس: catface.gif]
خارج
تشکر کنندگان: msr839 ، abas_kashan
(2015-03-04 ساعت 21:35)kuwait نوشته:  

زندگی می کردم

انا ایضا.
رشتمون هم تا لیسانس یکیه.
حامد تویی؟D:
کاربران در حال بازدید این موضوع: crysis، kuwait، Msns، msr839، ostokhan، puryapurya، 2 مهمان
تشکر کنندگان: crysis ، msr839
(2015-03-04 ساعت 22:00)Msns نوشته:  
(2015-03-04 ساعت 21:35)kuwait نوشته:  

زندگی می کردم

انا ایضا.
رشتمون هم تا لیسانس یکیه.
حامد تویی؟D:
نه
حامد نیستم
کمک
بهم روحیه بدین

حاجی نگران چی هستی Big Grin من تا حالا یک بار دانشگاه انصراف دادم . دانشگاه سراسری تا تصفیه نکنم اجازه نمیدن دیگه توش ثبت نام کنم چون روزانه بودم Big Grin یک بار رتبه قبولی یک رشته ای 105 نفر بود من 106 شدم . Coolیک سال الاف بودم توو اتاق میشستم سقفو نگاه میکردم
هر دفعه که یه اتفاقی میوفته من مجبور میشم مسیر زندگیم رو تغییر بدم تا یه مدت ناامید میشم و کتاب های سلین و کافکا میخونمو 10 کیلو وزن کم میکنم Big Grin
ولی بازم بلند میشم و فقط میخوام برم امریکا . میدونی چی میگم ؟
میدونی این چیزا مشکل های بزرگی هستند توو زندگی اما , اگه کسی بهت گفت عقب افتادی اگه کسی بهت گفت زندگیتو هدر دادی باید توو صورتش اداشو در بیاری که دیگه همچین غلطی نکنه Big Grin
آقا تا اینجا رو خوندی من خواستم لحن حرفام جوری باشه که چند وقتی موتورت روشن شه , راستی میام سیاتل منو ببر آیلند رو نشونمون بده . رامون میدن حالا ؟Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou ، sina000 ، ostokhan ، fatima96 ، smdit ، ziba62ka ، 2taha
بچه ها مرسی از حمایتتون ولی از همتون معذرت میخام با احساساتتون بازی کردم میخاستم زیرش بنویسم الکی مثلن منم نا امیدم

Big Grin

همتونو دوس دارم و این نوید رو بهتون میدم امشب یه قسمت دیگه از خاطرتت روزانه در سیاتلو مینویسم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: msr839 ، aminb ، sina000 ، ostokhan ، fatima96 ، farzad021 ، ziba62ka
(2015-03-04 ساعت 22:10)someonelikeyou نوشته:  بچه ها مرسی از حمایتتون ولی از همتون معذرت میخام با احساساتتون بازی کردم میخاستم زیرش بنویسم الکی مثلن منم نا امیدم

Big Grin

همتونو دوس دارم و این نوید رو بهتون میدم امشب یه قسمت دیگه از خاطرتت روزانه در سیاتلو مینویسم
شما خسته نباشیدBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou ، ostokhan
(2015-03-04 ساعت 22:07)mohsen7337 نوشته:  
کمک
بهم روحیه بدین

D
ولی بازم بلند میشم و فقط میخوام برم آمریکا . میدونی چی میگم ؟
میدونی این چیزا مشکل های بزرگی هستند توو زندگی اما , اگه کسی بهت گفت عقب افتادی اگه کسی بهت گفت زندگیتو هدر دادی باید توو صورتش اداشو در بیاری که دیگه همچین غلطی نکنه Big Grin
آقا تا اینجا رو خوندی من خواستم لحن حرفام جوری باشه که چند وقتی موتورت روشن شه , راستی میام سیاتل منو ببر آیلند رو نشونمون بده . رامون میدن حالا ؟Big Grin

فدای مهربونیات ما یه کلبه درویشی داریم تو بلوو سیاتل ، من و استخان و یه دختر خارجیه که اونم مث خودمون خوش اخلاقه تشریف بیارید میریم همه جا رو میگردیم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، fatima96 ، ziba62ka

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان