کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-03-04 ساعت 21:26)abas_kashan نوشته:  
(2015-03-04 ساعت 20:44)someonelikeyou نوشته:  دیگه بریدم بچه ها
کمک
خسته شدم نا امید شدم نه از لاتاری از زندگی ازینکه از خیلی چیزا جا موندم
بهم روحیه بدین
بهمن ...
بهمن چی عباس جان؟

(2015-03-04 ساعت 21:27)fatima96 نوشته:  
کمک
بهم روحیه بدین
واااااااااااااااااااااااااایییییی ناراحت نباش دوستم اصلا ناراحت نباش انشاءالله امسال قبولی میری سیاتل این حقته بالاخره یروز میری به انرژی مثبت اعتقاد داشته باش همیشه یکی به فکرت هست خدا داره نگات میکنه تو با بقیه خوبی مطمئنم خدا هم باهات خوبه و لاتاری برنده میشی انشاءالله

مرررسی خواهر کوچولوی مهربون
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، fatima96
(2015-03-04 ساعت 22:10)someonelikeyou نوشته:  بچه ها مرسی از حمایتتون ولی از همتون معذرت میخام با احساساتتون بازی کردم میخاستم زیرش بنویسم الکی مثلن منم نا امیدم

Big Grin

همتونو دوس دارم و این نوید رو بهتون میدم امشب یه قسمت دیگه از خاطرتت روزانه در سیاتلو مینویسم
خیلی حال کردم باهات سامان جون ، ایشالله اومدم اونجا حتما میام پیشت....
پس منتظرم باش...
ممنون
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou ، ostokhan
سیگار بهمن برادر سامان.
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، fatima96 ، msr839
(2015-03-04 ساعت 22:30)abas_kashan نوشته:  سیگار بهمن برادر سامان.

عباس جان یادش بخیر ده سال پیش دانشجو که بودم اون وقتا سیگار ارزون بود وینستون پاکتی ششصد بود اگه اشتباه نکنم بهمن دویست و پنجاه تومن بود سیگار روزای آخر ماه بود حق باتوعه بهمن نشان ادامه حیات بود بهمن سیگار روزای بی پولی آخر ماه بهمن که روزهای پولداری مسخرش میکردیم در نداری ها با ما مهربان بود بهمن خونین جاویدان...

خدایی تا الان کسی تو دنیا برای سیگار اونم بهمن پست احساسی ننوشته بودا
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: abas_kashan ، ostokhan ، fatima96 ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-04 ساعت 22:16)someonelikeyou نوشته:  
(2015-03-04 ساعت 22:07)mohsen7337 نوشته:  
کمک
بهم روحیه بدین

D
ولی بازم بلند میشم و فقط میخوام برم آمریکا . میدونی چی میگم ؟
میدونی این چیزا مشکل های بزرگی هستند توو زندگی اما , اگه کسی بهت گفت عقب افتادی اگه کسی بهت گفت زندگیتو هدر دادی باید توو صورتش اداشو در بیاری که دیگه همچین غلطی نکنه Big Grin
آقا تا اینجا رو خوندی من خواستم لحن حرفام جوری باشه که چند وقتی موتورت روشن شه , راستی میام سیاتل منو ببر آیلند رو نشونمون بده . رامون میدن حالا ؟Big Grin

فدای مهربونیات ما یه کلبه درویشی داریم تو بلوو سیاتل ، من و استخان و یه دختر خارجیه که اونم مث خودمون خوش اخلاقه تشریف بیارید میریم همه جا رو میگردیم
دایی شما بیا ما اصلا میبریمت space needle که از اونجا سقوط آزاد بزنی آدرنالین هم آزاد بشه. ولی دختر بلونده رو شرمنده...... Big Grin ما واقعا به همخونمون افتخار میکنیم Tongue Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، fatima96 ، msr839
اوایل خیلی امید و روحیه داشتم که امسال ساله منه یعنی بلاخره برنده میشم و با وسواس فراوان همون روز اول ساعات اولیه ثبت نام کردم فک کنم 8 شب شروع شد. ولی این دو ماه اخر یه جوری شدم دیگه اون انرژی که داشتم ندارم, روحیم ضعیف شده نمیدونم شاید به خاطره این 9ماه از زندگیم هست که بخاطره لاتاری روش قمار کردم همش میگم کاش رفته بودم سربازی دیگه کنکور ارشد نمیدادم اخه به خاطر این کنکور دادم که اگه لاتاری برنده شدم سریع پذیرش از دانشگاه بگیرم از سربازی بکشم بیرون برم دنبال کارای پاس.حتی اگه کنکور هم قبول بشم ولی لاتاری خدای نکرده خدای نکرده اصلا ولش کن بزار این دو ماه هم تموم شه.
موفق باشید.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: sina000 ، fatima96 ، msr839
دوستان چرا نا امیدی
از دوست خوب تاپیک آقایsomeone like you(آقا من اسم شما رو نمیدونم وگرنه اسمتونو میگفتم) اینقدر پر انرژی هستن و حتی تو سیاتل خونه گرفتن و... باشین
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، msr839 ، Ali_Hunter ، puryapurya
بذارین یه مطلبی رو بگم حالشو ببرین که اینقدر نگین احتمال کمه و نمیشه و از این حرفا
من برای کارم که دولتی هم هست احتمال قبولیم%4 بود بماند که باید هفت خان که سهله17 خان رو باید رد بکنی
خدا رو شکر هیچ پارتی اینا هم نداشتم رفتم سر جلسه و خدا رو شکر قبول شدم
الان هر کی از من بپرسه چجوری قبول شدی میگم%80خدا%15 دعای مادرم و%5 خودم که حضور داشتم
نتیجه اینکه اصلا نا امید نشین ,ولی یه چیزو بدونین خیلی وقتا نشدن یه اتفاق*100 به نفعتون
خودم حداقل3-4 مورد داشتم به آب و آتیش زدم ,بالا پایین رفتم ولی نشد بعد یه مدتی خدا رو بارها شکر کردم که نشد
پس به قول دوست خوبمون آدم باHOPEزندس
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، fatima96 ، sina000 ، msr839 ، farzad021 ، .samira ، Ali_Hunter ، bijan9 ، puryapurya ، 2taha
(2015-03-05 ساعت 00:35)kuwait نوشته:  دوستان چرا نا امیدی
از دوست خوب تاپیک آقایsomeone like you(آقا من اسم شما رو نمیدونم وگرنه اسمتونو میگفتم) اینقدر پر انرژی هستن و حتی تو سیاتل خونه گرفتن و... باشین

کوچیک شما رضا هستم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: fatima96 ، msr839 ، bijan9
(2015-03-05 ساعت 00:48)someonelikeyou نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 00:35)kuwait نوشته:  دوستان چرا نا امیدی

کوچیک شما رضا هستم
شما بزرگواری
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، msr839 ، bijan9
امروز صب با هزار سلام و صلوات راهی اداره سوشیال سرویس ! شدیم تا درخواست بدیم واسه سوشیال نامبر که به آدرس خودمون بیاد
آقا اگه دستتون میرسه به شهردار تهران برید از طرف من لپشو ماچ کنید بخاطر بی آر تی و مترو و این همه وسایل ما که مردیم از بس تو ایستگاه اتوبوس نشستیم تاکسی هم که نمیشه سوار شد از بس گرونه لا مروت این شد که تصمیم گرفتیم بریم یه سری به این بنگاه های ماشین بزنیم ببینیم میشه یه دونه ماشین کره ای ژاپنی بخریم و فیلن با گواهینامه بین المللی رانندگی کنیم یا نه

این کتاب آیین نامشون خودش یه ترم دانشگاس چن شب پیش دانلودش کردم باید تا یه هفته یگه بریم واسه امتحان چون کارت شناسایی لازم داریم و طبق تجربه دوستان گواهینامه از همه چی بهتره

آها تا یادم نرفته دوستانی که تشریف میارید سیاتل و اهل دل ( شکم ) هستین تقاطع خیابون لینکلن با خیابون سی و هشتم یه رستوران دریایی هست ازین خرچنگ خوشگلا داره خیلیییییی خوبه من وقتی ایران بودم آرزوم بود ازین خرچنگ گنده ها بخورم البته یکم گرونه ولی باس امتحانش کرد

پ. ن من کشته مرام این امریکاییام این دختره همخونمون که اسمش پنی هستش واسه آخر هفته دعوتمون کرده خونه دوستش پارتی البته دوستشم در جریانه پنی متشکریم دفعه بعد از اتفاقات تو‌پارتی براتون مینویسم فیلن
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: fatima96 ، msr839 ، bijan9 ، sina000 ، puryapurya ، 2taha
(2015-03-05 ساعت 01:02)someonelikeyou نوشته:  امروز صب با هزار سلام و صلوات راهی اداره سوشیال سرویس ! شدیم تا درخواست بدیم واسه سوشیال نامبر که به آدرس خودمون بیاد
آقا اگه دستتون میرسه به شهردار تهران برید از طرف من لپشو ماچ کنید بخاطر بی آر تی و مترو و این همه وسایل ما که مردیم از بس تو ایستگاه اتوبوس نشستیم تاکسی هم که نمیشه سوار شد از بس گرونه لا مروت این شد که تصمیم گرفتیم بریم یه سری به این بنگاه های ماشین بزنیم ببینیم میشه یه دونه ماشین کره ای ژاپنی بخریم و فیلن با گواهینامه بین المللی رانندگی کنیم یا نه

این کتاب آیین نامشون خودش یه ترم دانشگاس چن شب پیش دانلودش کردم باید تا یه هفته یگه بریم واسه امتحان چون کارت شناسایی لازم داریم و طبق تجربه دوستان گواهینامه از همه چی بهتره

آها تا یادم نرفته دوستانی که تشریف میارید سیاتل و اهل دل ( شکم ) هستین تقاطع خیابون لینکلن با خیابون سی و هشتم یه رستوران دریایی هست ازین خرچنگ خوشگلا داره خیلیییییی خوبه من وقتی ایران بودم آرزوم بود ازین خرچنگ گنده ها بخورم البته یکم گرونه ولی باس امتحانش کرد

پ. ن من کشته مرام این آمریکاییام این دختره همخونمون که اسمش پنی هستش واسه آخر هفته دعوتمون کرده خونه دوستش پارتی البته دوستشم در جریانه پنی متشکریم دفعه بعد از اتفاقات تو‌پارتی براتون مینویسم فیلن
منم میام حواسم باشه بهتون و پنی جونتون Big Grin
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou ، bijan9
آقایون خانم ها من امروز متوجه شدم که بهتر معماری ول کنم بچسبم به مدیریت بازرگانی چون از اونجایی که خیلی حرف میزنم و روابط اجتماعیم خوبه. توی نت هم نوشته بود مدیریت بازرگانی و تجارت جز شغل هاي برتر آمریکا هست نظرتون چیه؟ البته خودم خیلی به هنر علاقه دارم به اون یکی هم علاقه دارم ولی نظر شما هم مهمه میدونم ربطی به موضوع نداره ولی خب دارم انتظار میکشم واسه لاتاری باید رشته خوب هم برم سو هلپ می مای فرنززززززز
تشکر کنندگان: msr839 ، bijan9
سلام بر دوستان عزیز. من خیلی از شبا مطالبتونو میخونم . البته اونا که کوتاهترن بیشتر. از ته دلم از خدا میخام و امید دارم همه اونایی که اینجا مطلبی میذارن برنده بشن و همینجا هم خبرشو بهم دیگه بدیم. امیدوارم هممون یه پیج برنده گان لاتاری بسازیمو تجربیاتمونو در اختیار افراد دیگه برا سالهای بعد بذاریم . به امیدخدا که همینطور میشه. برا منو نامزدم دعا کنید باهمدیگه بریم.
تشکر کنندگان: fatima96 ، msr839 ، .samira ، Ali_Hunter ، ziba62ka ، bijan9 ، 2taha
(2015-03-05 ساعت 01:29)لیلا... نوشته:  سلام بر دوستان عزیز. من خیلی از شبا مطالبتونو میخونم . البته اونا که کوتاهترن بیشتر. از ته دلم از خدا میخام و امید دارم همه اونایی که اینجا مطلبی میذارن برنده بشن و همینجا هم خبرشو بهم دیگه بدیم. امیدوارم هممون یه پیج برنده گان لاتاری بسازیمو تجربیاتمونو در اختیار افراد دیگه برا سالهای بعد بذاریم . به امیدخدا که همینطور میشه. برا منو نامزدم دعا کنید باهمدیگه بریم.

انشاءالله عزیزم مرسی
تشکر کنندگان: msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان