کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
با خاطره هایت چه کنم در دل این شهر
از بس که شبیه ات شده این نقشه تهران
می گذرد ...
تشکر کنندگان: bijan9
(2015-03-05 ساعت 01:21)fatima96 نوشته:  آقایون خانم ها من امروز متوجه شدم که بهتر معماری ول کنم بچسبم به مدیریت بازرگانی چون از اونجایی که خیلی حرف میزنم و روابط اجتماعیم خوبه. توی نت هم نوشته بود مدیریت بازرگانی و تجارت جز شغل هاي برتر آمریکا هست نظرتون چیه؟ البته خودم خیلی به هنر علاقه دارم به اون یکی هم علاقه دارم ولی نظر شما هم مهمه میدونم ربطی به موضوع نداره ولی خب دارم انتظار میکشم واسه لاتاری باید رشته خوب هم برم سو هلپ می مای فرنززززززز

بهترین درامد تو یو اس کاریه که خدماتی باشه، خانوم بنده الان دورهای طراحی وب داره میره و بعد عید ارایشگری و کاشت ناخن. بنده هم تعمیرات لوازم منزل و موتور ماشین که بصورت رایگان در مراکز فنی و حرفه ای اموزش داده میشن میرم، چون اونور پول تو این چیزاس ، بچسب به ارایشگری دختر جان Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: msr839 ، fatima96 ، sina000
کاربران در حال بازدید این موضوع: msr839

من منتظرم تا غمِ قصه به سر آید
شبهای فراق دل من هم به سر آید
می گذرد ...
تشکر کنندگان: sina000
(2015-03-05 ساعت 02:28)babisondes نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 01:21)fatima96 نوشته:  آقایون خانم ها من امروز متوجه شدم که بهتر معماری ول کنم بچسبم به مدیریت بازرگانی چون از اونجایی که خیلی حرف میزنم و روابط اجتماعیم خوبه. توی نت هم نوشته بود مدیریت بازرگانی و تجارت جز شغل هاي برتر آمریکا هست نظرتون چیه؟ البته خودم خیلی به هنر علاقه دارم به اون یکی هم علاقه دارم ولی نظر شما هم مهمه میدونم ربطی به موضوع نداره ولی خب دارم انتظار میکشم واسه لاتاری باید رشته خوب هم برم سو هلپ می مای فرنززززززز

بهترین درامد تو یو اس کاریه که خدماتی باشه، خانوم بنده الان دورهای طراحی وب داره میره و بعد عید ارایشگری و کاشت ناخن. بنده هم تعمیرات لوازم منزل و موتور ماشین که بصورت رایگان در مراکز فنی و حرفه ای اموزش داده میشن میرم، چون اونور پول تو این چیزاس ، بچسب به ارایشگری دختر جان Smile

ووووووووووی برم آرایشگری که بعدش سه سوته شوهرم میدن یه شغلی بگین که شوهر توش نباشه :-D :-P
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: msr839 ، ziba62ka ، babisondes
دوستان خانم ها و اقایان و حضار محترم
می دونم حال همه ی ما واویلا لیلی است
پس به هم استرس ندید والا وایلالیلی می شد که با عرض معذرت تا قبل نتایج( شاشبند) بشیم .. بازم با عرض پوزش
پس انرژی مثبت لوحه کارتون کنید و به خدا توکل کنید
انشالله همه تیکت سر نوشتمون اوکی میشه برای سرزمین فرصت ها
تشکر کنندگان: msr839 ، bijan9 ، sina000
خسته و کوفته از سر کار برگشتم همینجوری داشتم آهنگای عتیقه مو زیر و رو میکردم یهو به 2 تا آهنگ برخورد کردم که ...
ساعت 2:15 صحبه ... قر تو کمرم فررررراوونه ... آی لاو یو مهاجرسرا Smile Smile
( آهنگ اول --- آهنگ دوم )

دوستان خوبم توجه داشته باشید
کلا با هیچ یک از دوستانتون در این انجمن هیچ بحثی نکنید حتی به شوخی
چون فقط باعث دلخوری میشه و بس!
به عنوان مثال خود بنده در این انجمن اخطار گرفتم (گذاشتن یک فقره پست طنز!) و محروم هم شدم
علیت محرومیت هم این بود که دو تا از دوستان عزیز پارسال شوخی شوخی دعواشون شد و من هم اومدم جدا کنم محروم شدم 2 روز!!؟؟!!؟؟!!!
خلاصه که حالشو ببرید تا خبر قبولیتون رو ببینید Wink
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، sina000
(2015-03-05 ساعت 01:02)someonelikeyou نوشته:  امروز صب با هزار سلام و صلوات راهی اداره سوشیال سرویس ! شدیم تا درخواست بدیم واسه سوشیال نامبر که به آدرس خودمون بیاد
آقا اگه دستتون میرسه به شهردار تهران برید از طرف من لپشو ماچ کنید بخاطر بی آر تی و مترو و این همه وسایل ما که مردیم از بس تو ایستگاه اتوبوس نشستیم تاکسی هم که نمیشه سوار شد از بس گرونه لا مروت این شد که تصمیم گرفتیم بریم یه سری به این بنگاه های ماشین بزنیم ببینیم میشه یه دونه ماشین کره ای ژاپنی بخریم و فیلن با گواهینامه بین المللی رانندگی کنیم یا نه

این کتاب آیین نامشون خودش یه ترم دانشگاس چن شب پیش دانلودش کردم باید تا یه هفته یگه بریم واسه امتحان چون کارت شناسایی لازم داریم و طبق تجربه دوستان گواهینامه از همه چی بهتره

آها تا یادم نرفته دوستانی که تشریف میارید سیاتل و اهل دل ( شکم ) هستین تقاطع خیابون لینکلن با خیابون سی و هشتم یه رستوران دریایی هست ازین خرچنگ خوشگلا داره خیلیییییی خوبه من وقتی ایران بودم آرزوم بود ازین خرچنگ گنده ها بخورم البته یکم گرونه ولی باس امتحانش کرد

پ. ن من کشته مرام این آمریکاییام این دختره همخونمون که اسمش پنی هستش واسه آخر هفته دعوتمون کرده خونه دوستش پارتی البته دوستشم در جریانه پنی متشکریم دفعه بعد از اتفاقات تو‌پارتی براتون مینویسم فیلن

به کارات برس و زبان تمرین کن و به درگاه خدا رازونیاز کن تا خدا نظری ویژه بهت داشته باشه
تشکر کنندگان: msr839 ، bijan9 ، aidaz
سلام
کسی اینجا منو یادش هست آیا؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: reyhaneh_h
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: msr839 ، farzad021 ، bijan9 ، Seattle2015 ، abas_kashan ، aminb ، 2taha ، barooni_sho
من فقط به خدا اعتقاد دارم نه به شانس و انرژی مثبت و....
اگه خدا بخواد برنده شید از رحمتشه و نشدید از حکمتشه پس به جای این لوس بازیا و برنده شدنتون رو تو انرژی مثبت میبیند از خدا بخواید که برنده شید.این جمله خیلی قشنگه:
ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻢ: ﺑﯿﺎ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﻭ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﮐﻨﯿﻢ .
ﺍﺳﻤﻮﻥ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ ﺍﺑﺮﺍﺵ ﻭﺍﺳﻪ ﺗﻮ
ﺩﺭﯾﺎ ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﻣﻮﺟﺶ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ
ﻣﺎﻩ ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ
ﺧﺪﺍ ﺧﻨﺪﯾﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﺗﻮ ﺑﻨﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﻫﻤﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ . ﻣﻨﻢ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ ....
قصد این ندارم کسی رو نامید کنم فقط میگم راه رو اشتباه نرید دوستان

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: .samira ، msr839 ، aidaz ، aminb ، azadeh.mohamad
(2015-03-05 ساعت 05:35)reyhaneh_h نوشته:  سلام

سلام ریحانه خانم
بچه های قدیم همه همدیگرو یادشونه
چه عجب تاپیک انتظار امسال اومدید Smile
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، reyhaneh_h ، puryapurya
(2015-03-05 ساعت 09:54)farzad021 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 05:35)reyhaneh_h نوشته:  سلام

سلام ریحانه خانم
بچه های قدیم همه همدیگرو یادشونه
چه عجب تاپیک انتظار امسال اومدید Smile

سلام
به به
هم ریحانه هم فرزادو یادمه
خوبین
خوشین؟
چه خبرا؟
تشکر کنندگان: bijan9 ، farzad021 ، msr839 ، reyhaneh_h ، puryapurya

منم رشتم مدیریته و تخصصم بازاریابی این رشته ها خیلی خوبن ولی برای ما مهاجرا یه بدی دارن و اون اینکه کاملن به سطح زبان بستگی دارن و یکی از مهمترین آیتم های استخدام زبانشونه و البته برای شما که هنوز خیلی جوونید پیسنهاد میکنم در دانشگاه ایالتی واشینگتن در سیاتل از اول درسشو بخونید حتما موفق میشی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، bijan9 ، msr839 ، rezijon ، puryapurya
سلام دوستان.اقا يني هر مدرك تحصيلي كه داشته باشي بايد اونجا باز بري امتحان بدي
بگيري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-05 ساعت 10:48)someonelikeyou نوشته:  

منم رشتم مدیریته و تخصصم بازاریابی این رشته ها خیلی خوبن ولی برای ما مهاجرا یه بدی دارن و اون اینکه کاملن به سطح زبان بستگی دارن و یکی از مهمترین آیتم های استخدام زبانشونه و البته برای شما که هنوز خیلی جوونید پیسنهاد میکنم در دانشگاه ایالتی واشینگتن در سیاتل از اول درسشو بخونید حتما موفق میشی

منم حسابداری خوندم، ولی دوسش ندارم، وقتی پام برسه اونجا حتما میخوام فیلمسازی رو به صورت آکادمیک شروع کنم.
به نظر من زبان تو هر کشوری یکی از گزینه های موفقیته، تسلط کامل به زبان انگلیسی + داشتن گرین کارت آمریکا= تو یه آمریکایی هستی RolleyesCool
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon
(2015-03-05 ساعت 11:45)saidoo نوشته:  سلام دوستان.اقا يني هر مدرك تحصيلي كه داشته باشي بايد اونجا باز بري امتحان بدي
بگيري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب

سلام دوست عزیز
معمولا باید برای رشته های فنی امتحانای gre و غیره رو بدی و بعد امتحان زبان برای ادامه تحصیل
اما برای کار کمتر به مدرک توجه می کنن باید کار بلد باشی تا بتونی به دست بیاری که بازم شرط این زبانه
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان