کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
میگم 2015 دور دوم قرعه کشی داشت؟ یا همون بار اول بود؟ خیلی وقته سر نیمزنم Big Grin
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-10-09 ساعت 15:00)kolange_edalat نوشته:  میگم 2015 دور دوم قرعه کشی داشت؟ یا همون بار اول بود؟ خیلی وقته سر نیمزنم Big Grin

همون 1 دوره ش هم به زور دارن اعلام می کنن Big Grin
we fight for a better life
تشکر کنندگان: kolange_edalat ، takpar1371 ، masoud_777 ، abas_kashan ، King Eagle ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
درود دوستان مهاجر
به این سایت سفارت سر بزنید تمامی مطالب قرعه کشی هست.
سایت خود سفارته ....
http://persian.iran.usembassy.gov/dclott...ction.html
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: takpar1371 ، puryapurya ، masoud_777 ، abas_kashan ، King Eagle ، mohajer-sky ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-08 ساعت 23:32)babak12 نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 23:21)puryapurya نوشته:  با سلام به مدیران عزیز سایت و دوستان
سوالی بسیار مهم برام پیش اومده اینکه چگونه میتوان فهمید پس از ثبت نام و حتی گرفتن تاییدیه ثبت نام(cofirmation number)تو قرعه کشی شرکت داده میشی؟چون از کامنت های دوستان اینجور برمیاد افرادی که تو ثبت نام شرکت کردن و تو ثبت نامشون هم اشتباه داشتن ولی کانفرمیشن نامبر گرفتن!!آیا این اشخاص چگونه می توانند بفهمند که تو قرعه کشی شرکت داده میشن یا نه؟در حالی که confirmation number هم گرفتن؟!!
مدیر عزیز سایت میشه به این سوال جواب بدهید؟
با تشکر
سلام دوست عزیز
شما وقتی که cofirmation number دریافت می کنید این نشون دهنده اینه که در ثبت نام شرکت خواهی کرد
حالا اگر اشتباهی در اطلاعات اعلامی داشتین می تنوید ایشاله بعد از قبولی از طریق مکاتبه و ارسال درست فرمها اعلام کنید
البته این نکته اشاره کنم که اشتباهات جزئی
با سلام
منظورتون از اشتباهات جزیی چیه؟مثلا دوستانی بودن اشتباهاتی داشته اند ولی کانفرمیشن رو گرفتن آیا تو قرعه کشی شرکت داده میشن اگه اشتباهات کلی داشته باشند؟؟؟
سلام من اومدم. . .

بار جهارم
امید من فقط خداست
تشکر کنندگان: fairy ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-09 ساعت 22:26)puryapurya نوشته:  با سلام
منظورتون از اشتباهات جزیی چیه؟مثلا دوستانی بودن اشتباهاتی داشته اند ولی کانفرمیشن رو گرفتن آیا تو قرعه کشی شرکت داده میشن اگه اشتباهات کلی داشته باشند؟؟؟

عزیز وقتی شما کانفیرم نامبر رو میگیرید ینی توی قرعه کشی شرکت داده میشید.منظور بابک جان از اشتباه جزئی ینی مثلا شما Mohammad رو مینویسی Mohamad یا تاریخ تولد رو چند روز جابجا میزنی.و از این دست اشتباهات.این اشتباهات را پس از قبولی میشه با مکاتبه با kcc حل کرد.تازه اگه اشتباهات مرگ باری مثه ذکر نکردن اسم بچه ها اتفاق بیوفته باز هم کانفیرم نامبر رو میگیرد و توی قرعه کشی شرکت داده میشید و بعدا جناب آفیسر شما رو با احترام کامل رد میکنه پس در هر صورت وقتی شما کانفیرم نامبر رو گرفتی ینی تیو قرعه کشی شرکت داده میشید
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، ofrfar ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
هرسال به امید این که سر بلند و رو سفید از لاتری در بیاییم ماه می سراغ صفحه ی اعلام نتایج میریم
سپس با یه حالته has been not selected شده روبروی آینه می ایستیم
سرمون رو بلند می کنیم و گرد غبار یکسال انتظار رو به رنگ سپید روی تارهای موی سر و صورتمون می بینیم...

چه حس غریبیه ی دوری از خانواده...
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: Danoosh ، JOOOJOOO ، King Eagle ، baran21 ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
امیدوارم شماوتمام مهاجرسرایی ها به مراددلتون برسین...آمین
تشکر کنندگان: takpar1371 ، abas_kashan ، alireza_guitar ، Danoosh ، King Eagle ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
سلام دوستان عزیز
من و همسرم هم همین الان ثبت نام کردیم.
امیدوارم اینبار نوبت ما رسیده باشه که برنده مون اعلام کنند.
امسال هم مثل تایپک شمارش معکوس سالهای پیش دوستان پراز انرژی و امید باشند و منتظر دریافت اخبار خوش بمانیم.
انتظار از سال 2009 تا 2016
زندگی پر از امید است
پس هیچ وقت ناامید مباش!
تشکر کنندگان: abas_kashan ، kia_0950 ، fairy ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
دوستان تا 2 ساعت پیش نزدیک 1میلیون 975 هزار نفر برای لاتری ثبت نام کردن...
منبع صفحه ی U.S. Department of State: Consular Affairs
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)

انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: alirezanz
شنیدم از سال آینده فقط افراد متخصص میتونن شرکت کنن
حقیقت داره؟
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

(2014-10-11 ساعت 10:17)parisrose22 نوشته:  شنیدم از سال آینده فقط افراد متخصص میتونن شرکت کنن
حقیقت داره؟

[font=Tahoma]کلا از بیخ و بن این مطلب شایعه هست ... [/font]

انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: rezijon ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
سلام به همه دوستان قدیم و جدید. طبق روال امسال هم ثبت نام میکنیم. ولی همزمان واسه استرالیا هم اقدام میکنیم. البته با پولما امیدوارم لاتاری برنده بشیم
تشکر کنندگان: ofrfar ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 10:52)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 10:17)parisrose22 نوشته:  شنیدم از سال آینده فقط افراد متخصص میتونن شرکت کنن
حقیقت داره؟

[font=Tahoma]کلا از بیخ و بن این مطلب شایعه هست ... [/font]

خیلی هم شایعه نیست ، البته به این شوری هم نیست ولی قراره که تغییراتی ایجاد بشه از سال آینده و قطعا دیگه به این شکل نخواهد بود . حالا اینکه فقط متخصص ها یا ... نمیدونم ولی دیگه به شکل فعلی نخواهد بود
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
یک شمارش معکوس تا زمان اعلام نتایج لاتاری 2016 (خودم درستش کردم، اگر اشکالی داشت بگین)

شمارش معکوس
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، alireza_guitar ، Danoosh ، ofrfar ، saeed2568 ، tabim4 ، rezijon ، feidom30 ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان