کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-11 ساعت 13:13)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 10:52)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 10:17)parisrose22 نوشته:  شنیدم از سال آینده فقط افراد متخصص میتونن شرکت کنن
حقیقت داره؟

[font=Tahoma]کلا از بیخ و بن این مطلب شایعه هست ... [/font]

خیلی هم شایعه نیست ، البته به این شوری هم نیست ولی قراره که تغییراتی ایجاد بشه از سال آینده و قطعا دیگه به این شکل نخواهد بود . حالا اینکه فقط متخصص ها یا ... نمیدونم ولی دیگه به شکل فعلی نخواهد بود

ببخشید، شما از کجا متوجه این داستان شدی؟ میشه بیشتر توضیح بدی که به چه شکلی میخواد اجرا بشه؟
یا اگه ممکنه یه لینک بده خودم برم بخونم، ممنون
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، parisrose22 ، saeed2568 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 13:36)JOOOJOOO نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 10:17)parisrose22 نوشته:  شنیدم از سال آینده فقط افراد متخصص میتونن شرکت کنن
حقیقت داره؟

خیلی هم شایعه نیست ، البته به این شوری هم نیست ولی قراره که تغییراتی ایجاد بشه از سال آینده و قطعا دیگه به این شکل نخواهد بود . حالا اینکه فقط متخصص ها یا ... نمیدونم ولی دیگه به شکل فعلی نخواهد بود

ببخشید، شما از کجا متوجه این داستان شدی؟ میشه بیشتر توضیح بدی که به چه شکلی میخواد اجرا بشه؟
درست میگه برای هر مطلبی که میگید لطفا منبع اعلام کنید
اولا آمریکا متخصص کم نداره که بخواهد متخصص و یا از رو تخصص خاصی افراد رو قرعه کشی کنه
دوما برای هر گروه به ازای هر سال ویزا مد نظر گرفته )از ویزای دانشجویی گرفته تا ویزای کار)
سوما هر سایتی غیر از سایت اصلیشون هر حرف یا پیشنهاد یا پیش بینی که می کنه فقط یه پیش بینیه ناچیز هست.
تمام اطلاعات رو از سایت های اصلی بگیرید نه از دهان به دهان مخصوصا وکیل ها
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: parisrose22 ، saeed2568 ، JOOOJOOO ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
من از توی یکی از تاپیکهای همینجا خوندم که ظاهرا چند نفر تایید کردن و همگی از VOAشنیده بودن

اگه اینطور باشه شاید فوق لیسانس یا لیسانس به بالا رو فقط بپذیرن
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: saeed2568 ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 02:26)alireza_guitar نوشته:  دوستان تا 2 ساعت پیش نزدیک 1میلیون 975 هزار نفر برای لاتری ثبت نام کردن...
منبع صفحه ی U.S. Department of State: Consular Affairs

منظورتون فقط ایرانه یا کل کشورها؟
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .

تشکر کنندگان: saeed2568 ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 15:58)parisrose22 نوشته:  من از توی یکی از تاپیکهای همینجا خوندم که ظاهرا چند نفر تایید کردن و همگی از VOAشنیده بودن

VOA یا بچه های این سایت و حتی خود من هم اگر چیزی بگم فقط شما مد نظر بگیر و خودت از سایت های اصلی تحقیق کن. کاشکی واقعا از دیپلم به لیسانس تغییر کنه و حتی شرکت کردن توی لاتری از حالت مجانی در میومد.
امیدوارم هر تغییری اگه یه روزی بشه به نفع همه ی ما ها مخصوصا بچه های مهاجر سرا بشه
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)

انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: parisrose22 ، Danoosh ، ofrfar ، puryapurya ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 16:01)parisrose22 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 02:26)alireza_guitar نوشته:  دوستان تا 2 ساعت پیش نزدیک 1میلیون 975 هزار نفر برای لاتری ثبت نام کردن...
منبع صفحه ی U.S. Department of State: Consular Affairs

منظورتون فقط ایرانه یا کل کشورها؟

توی ف.ی.س بو..ک صفحه ی.US. Department of State: Consular که پیج رسمیش هست لایک کن... منظورشون از کل دنیا بوده

انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: parisrose22 ، ofrfar ، saeed2568 ، puryapurya ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 16:08)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 15:58)parisrose22 نوشته:  من از توی یکی از تاپیکهای همینجا خوندم که ظاهرا چند نفر تایید کردن و همگی از VOAشنیده بودن

VOA یا بچه های این سایت و حتی خود من هم اگر چیزی بگم فقط شما مد نظر بگیر و خودت از سایت های اصلی تحقیق کن. کاشکی واقعا از دیپلم به لیسانس تغییر کنه و حتی شرکت کردن توی لاتری از حالت مجانی در میومد.
امیدوارم هر تغییری اگه یه روزی بشه به نفع همه ی ما ها مخصوصا بچه های مهاجر سرا بشه

بله اگر اینطور بشه هر کسی فقط بصرف ازمودن شانسش شرکت نمیکنه.

تشکر کنندگان: alireza_guitar ، poem ، puryapurya ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 13:36)JOOOJOOO نوشته:  
حقیقت داره؟

من جایی نخوندم ، یکی از اقوام که آمریکا زندگی میکنه بهم گفت. ظاهرا ایشون توی روزنامه خونده ، اونجوری که میگفت جمهوری خواه ها ترتیب همچین جریانی رو دادن و مخالف برگزاری لاتاری به این شکل هستن و بعضی از نماینده ها اینجور مهاجر گرفتن رو کلا مسخره دونستن ، این هم چیز جدیدی نیست از سال قبل مطرح شده
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: saeed2568 ، JOOOJOOO ، jsmlz
دوستان عزیز بیخودی خودتونو نگران و آشفته نکنید گیریم لاتاری رو بردارن کاری از دستتتون برمیاد؟!!!
به قول دوستان با تجربه اگر واقعا قصد مهاجرت دارید راه های دیگه و کشورهای دیگه رو هم امتحان کنید آمریکا تنها که نیست اروپا بده؟!!!
پس لطفا اینقدر نه خودتون رو نگران کنید نه جو رو برای دیگران متشنج.دمتون گرم توکل کنید به خدا شد شد نشدم خدا بزرگه دنیاش هم بزرگه یه جای دیگه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، mona_ir ، Danoosh ، ofrfar ، fairy ، saeed2568 ، alireza_guitar ، nazanin fatemi ، puryapurya ، shooli ، alirezanz ، jsmlz
سلاااااااااااااااااااااااااااام دوستان جدید و قدیمی

مام اومدیم Big Grin
تشکر کنندگان: Danoosh ، ofrfar ، alireza_guitar ، tenardie2bai ، saeed2568 ، King Eagle ، puryapurya ، rezijon ، alirezanz ، jsmlz
ثبت نام کردم تموم شد رفت.........Shy
تشکر کنندگان: ofrfar ، Danoosh ، saeed2568 ، King Eagle ، rezijon ، alirezanz ، jsmlz
سلام
خب... دقیقن(دقیقا) میخواستم امروز ثبت نام کنم.... که همین الان کانفرمیشن نامبرمو گرفتم
از شماره پرینت اسکرین گرفتم و تو لپ تاپ...موبایل... کشو میزم و توی دراپ باکسم ذخیرشون کردم Big Grin
حالا قبول دارم یخورده وسواس شد....ولی خب باید چندتا پشتیبان داشته باشم

شماره ثبت نامم امسال بهتره...پارسال توش صفر و کیو و او داشت...موقع نگاه کردن نتیجه دهنم سرویس شد تا شمارمو درست وارد کادر کنم

خلاصه آقا.... به سلامتی بچه های مهاجرسرا برو.... عه نه Tongue... به سلامتی هوراBig Grin

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: abas_kashan ، fairy ، tenardie2bai ، saeed2568 ، King Eagle ، rezijon ، alirezanz ، jsmlz
من میییییییییییییییییگم بیاین هممون دیگه دس به کار بشیم برا یه کشور دیگه
البته من پروسمو شروع کردمBig Grin شما هم شروع کنید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 21:24)Danoosh نوشته:  سلام
خب... دقیقن(دقیقا) میخواستم امروز ثبت نام کنم.... که همین الان کانفرمیشن نامبرمو گرفتم
از شماره پرینت اسکرین گرفتم و تو لپ تاپ...موبایل... کشو میزم و توی دراپ باکسم ذخیرشون کردم Big Grin
حالا قبول دارم یخورده وسواس شد....ولی خب باید چندتا پشتیبان داشته باشم

شماره ثبت نامم امسال بهتره...پارسال توش صفر و کیو و او داشت...موقع نگاه کردن نتیجه دهنم سرویس شد تا شمارمو درست وارد کادر کنم

خلاصه آقا.... به سلامتی بچه های مهاجرسرا برو.... عه نه Tongue... به سلامتی هوراBig Grin

موفق باشید

به سلامتی همه ...... من میرم بالااااااااا
تشکر کنندگان: Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 13:16)Ali.re1 نوشته:  یک شمارش معکوس تا زمان اعلام نتایج لاتاری 2016 (خودم درستش کردم، اگر اشکالی داشت بگین)

شمارش معکوس

خیلی عالیه
اینجوری آدم بیشتر استرس میگیره قشنگ میاد توووو چشات ......
تشکر کنندگان: Danoosh ، alirezanz ، Ali.re1 ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان