کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-11 ساعت 23:20)fairy نوشته:  من میییییییییییییییییگم بیاین هممون دیگه دس به کار بشیم برا یه کشور دیگه
البته من پروسمو شروع کردمBig Grin شما هم شروع کنید

منم شروع کردم فیری خانوم اما برای همون آمریکا و اما از طریق یه روش دیگه

درضمن خدمت مونا خانوم یو اس ای هم سلام عرض میکنیم خوش اومدی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: fairy ، Danoosh ، rezijon ، mona_ir ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-11 ساعت 19:57)mona_usa نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااااام دوستان جدید و قدیمی

مام اومدیم Big Grin

خوش اومدید
مونا خانم مادر شما بود برنده شده بودن؟
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: rezijon ، mona_ir ، alirezanz ، jsmlz
دوستان اگه اطلاعات خوبی درباره اقدام برای کشورهای مختلف دارن لطفا اشتراک بزارید اینکه از چه روشی برای چه کشوری می خواین اقدام کنین شاید بقیه دوستان از جمله خودم تونستیم استفاده کنیم
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-10-12 ساعت 12:52)hadi.nikjo نوشته:  دوستان اگه اطلاعات خوبی درباره اقدام برای کشورهای مختلف دارن لطفا اشتراک بزارید اینکه از چه روشی برای چه کشوری می خواین اقدام کنین شاید بقیه دوستان از جمله خودم تونستیم استفاده کنیم

هادی جان مطالبی که اینجا میزارن باید پیرامون لاتری و آمریکا باشه ...
فک نکنم چگونگیه اقدام برای کشورهای دیگه درخور این تاپیک باشه
♥♡
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: hadi.nikjo ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-12 ساعت 12:57)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 12:52)hadi.nikjo نوشته:  دوستان اگه اطلاعات خوبی درباره اقدام برای کشورهای مختلف دارن لطفا اشتراک بزارید اینکه از چه روشی برای چه کشوری می خواین اقدام کنین شاید بقیه دوستان از جمله خودم تونستیم استفاده کنیم

♥♡

حالا بعدا که ثبت نام تموم شد،کلا اینجا مییشه مکان صحبت کردنمون راجع به همه چی Big Grin بعدا سعی می کنیم اطلاعات خوب بذاریم هم راجع به یادگیری زبان که مهم ترین چیزه هم موارد دیگه که همه استفاده مفید کنن تا اعلام نتیجه. البته اگه اینجارو برا چندماه قفل نکنن Smile . فک نکنم اشکالی داشته باشه چون کل شمارش معکوس بعد از اعلام نتایج پاک میشه.Tongue
we fight for a better life
تشکر کنندگان: battosai ، hadi.nikjo ، alirezanz ، jsmlz

سلام
خب...بستگی داره که چجوری میتونی مهاجرت کنی!
یه پلن اینجوریه که از طریق تحصیل میری..... بعدش سعی در اقامت..... البته این جمله خلاصه شده چندین ماه تحقیق هست....حالا کدوم کشور میخوای بری....چقدر طول میکشه تا پی آر بشی و بعدش سیتیزن... آیا ویزا تحصیلیش راحته یا نه........اینا بحثش جداست

یه پلن دیگه از طریق مالی هست...که خیلی از کشورها هستند.... و بنا بر هزینه میتونید کشورهای کاراییبی...اروپای شرقی یا غربی.....کانادا....استرالیا ...و یا امریکای جنوبی رو انتخاب کنید... اگر هم واقعن (ایده پرداز هستید) میتونید اشتغالزایی کنید, انگلیس خیلی خوبه (البته این مورد شخصی هست)

یه پلن هم تخصصی هست..... تخصصتون چیه...چقدر سابقه دارید؟ انگلیسیتون در چه اندازه هست.... کانادا و استرالیا دوتا لیدر صدور ویزای کار هستند(کانادا) ... البته بلو کارت اروپا هم میتونه توی برنامه باشه....

این موارد میتونن 3 پلن مهاجرتی بجز لاتاری باشن
موارد دیگه هم هستن که اونا شرایط خاصی دارن

حالا خودتون ببینید از کدوم مورد میتونید مهاجرت کنید....بعد برید تحقیق و اطلاعاتتون رو افزایش بدید
راستی برای مهاجرت مالی و یا تخصصی زیر 70 تا 80 هزار دلار نباید باشه
تحقیق که بکنید ....هزینه ها میاد دستتون

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: hadi.nikjo ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-12 ساعت 13:20)fairy نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 12:57)alireza_guitar نوشته:  

♥♡

حالا بعدا که ثبت نام تموم شد،کلا اینجا مییشه مکان صحبت کردنمون راجع به همه چی Big Grin بعدا سعی می کنیم اطلاعات خوب بذاریم هم راجع به یادگیری زبان که مهم ترین چیزه هم موارد دیگه که همه استفاده مفید کنن تا اعلام نتیجه. البته اگه اینجارو برا چندماه قفل نکنن Smile . فک نکنم اشکالی داشته باشه چون کل شمارش معکوس بعد از اعلام نتایج پاک میشه.Tongue

سلام
چرا نمیشه؟.....اینجا فقط میاییم اعلام میکنیم که ثبت نام کردیم
حرف تخصصی گفته نمیشه که!
برای هرمورد هم یه تاپیک جداگانه هست......
اینجا میتونه یجور تالار صحبت باشه تا زمان اعلام نتایج... تا راحت تر زمان بگذره
همچنین مشورت برای کارهای بعد از ثبت نام لاتاری

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: hadi.nikjo ، MEHR52 ، alirezanz ، jsmlz
من زبانم زیاد خوب نیست رفتم کلاس سفیر ... معلوم نبود از لب جوب آب معلم اورده بودن ... اصلن فایده نداشت فقط زمان و هزینه رفت .
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-12 ساعت 14:09)alisarvareharchiabi نوشته:  من زبانم زیاد خوب نیست رفتم کلاس سفیر ... معلوم نبود از لب جوب آب معلم اورده بودن ... اصلن فایده نداشت فقط زمان و هزینه رفت .

منم 4 سال شکوه رفتم، سواد من از دبیرهاشون بیشتر بود...
Big Grin
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: battosai ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-12 ساعت 14:40)JOOOJOOO نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 14:09)alisarvareharchiabi نوشته:  من زبانم زیاد خوب نیست رفتم کلاس سفیر ... معلوم نبود از لب جوب آب معلم اورده بودن ... اصلن فایده نداشت فقط زمان و هزینه رفت .

منم 4 سال شکوه رفتم، سواد من از دبیرهاشون بیشتر بود...
Big Grin

انتخاب موسسه مناسب مهمه و مهم تر از اون خوندن خودتون. یعنی با یه کلاس 2روز یا 3روز در هفته کسی زبان یاد نمی گیره من 3سال پیش دیباگران دیپلم گرفتم راضی بودم ولی واقعا خودم حس می کنم تا وقتی برای آیلتس نخوندم زبانم در حدی نبود که راضی باشم برای همین میگم خوندن خودتون از همه چی مهم تره. دوستامم که کانون ایران می رفتن زبانشون خیلی خوب بود فک کنم به خاطر اینکه خیلی سخت گیری می کردن و ازشون کار می خواستن. کلا اگه موسسه می خواید برید دنبال جایی نباشید برای تفریح یه جا انتخاب کنید که واقعا معلم های سخت گیری داشته باشه و حتما قبل از ثبت نام از چند تا از زبان آموزاشون بپرسید راجع به کلاسا و معلم ها.اگه هم خودتون می خواید بخونید من می تونم بهتون منبع معرفی کنم
تشکر کنندگان: King Eagle ، sib 24 ، alirezanz ، jsmlz
سلام دوست قدیمی من نرفته بودم برای تفریح به خدا . والا من سنم داره زیاد میشه دوست ندارم تو کلاسا بشینم حوصله هم ندارم اگه میشه منبع معرفی کنید . من المنتری جی 5 رو گرفتم ولی اینم وقت نمیکنم بخونم چون خیلی ساده بود فلش کارتاش هم سطح پایین حوصله سر بر بود یه منبع معرفی کنید.
تشکر کنندگان: fairy ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-12 ساعت 18:24)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام دوست قدیمی من نرفته بودم برای تفریح به خدا . والا من سنم داره زیاد میشه دوست ندارم تو کلاسا بشینم حوصله هم ندارم اگه میشه منبع معرفی کنید . من المنتری جی 5 رو گرفتم ولی اینم وقت نمیکنم بخونم چون خیلی ساده بود فلش کارتاش هم سطح پایین حوصله سر بر بود یه منبع معرفی کنید.

نه تفریح رو به صورت کلی گفتم Big Grin
بهترین کار اینه که گرامرتون تقویت شه کتاب english grammar in use خیلی قشنگ توضیح داده برای سطح اینترمدیتشو بگیرید رنگش آبیه. هرروز یک درسشو انجام بدید2 صفحه هست. کتاب بعدی essential idioms in english رنگش قرمزه خیلی چیزای کاربردی ازش یاد می گیرید هر درس تقریبا 2-3 صفحه هست و هر 3 سطح beginning و intermediate و advance تو همین 1 کتابه. و کتاب common mistakes at ielts intermediate و advanceهم بگیرید این 2کتاب درسته برای آیلتسه ولی فک نکنید سخته واقعا عالیه هر درس 1 صفحه هست. برای تقویت لیسنینگ هم می تونید از پادکست های ب.ی.ب.ی.س.ی استفاده کنید.هر جمله ای هم کار می کنید با خودتون تکرار کنید و خودتونو تو اون موقعیت قرار بدید انگار واقعا شما چنین حرفی زدید.
ولی باید هرروز انجام بدینا اونوقت خودتون تاثیر شگرف می بینید تو سطح زبانتون.
تشکر کنندگان: battosai ، tabim4 ، King Eagle ، sib 24 ، JOOOJOOO ، 2taha ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-10 ساعت 22:08)alireza_guitar نوشته:  هرسال به امید این که سر بلند و رو سفید از لاتری در بیاییم ماه می سراغ صفحه ی اعلام نتایج میریم
سپس با یه حالته has been not selected شده روبروی آینه می ایستیم
سرمون رو بلند می کنیم و گرد غبار یکسال انتظار رو به رنگ سپید روی تارهای موی سر و صورتمون می بینیم...

چه حس غریبیه ی دوری از خانواده...
آخ آی گفتی همین جوره؟؟!!!واقعا من که پارسال سال اولم بود بعد دیدن جمله ی معروف و بهت آور has not been selected واقعا چند هفته دپرس بودم.
امسال امیدوارم امیدوارم امیدوارم برای خودم و هر شخص که واقعا از ته دل میخواد مهاجر بشه برنده بشه مخصوصا مهاجرسرایی ها.....
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، sib 24 ، alirezanz ، jsmlz
با سلام خدمت رفقا و تبریک عید سعید ما سیدا Big Grin

یه نکته جالب اینکه تا الان متوجه نشده بودم که تاپیک شمارش معکوس راه افتاده با اینکه کلی توش پست دادم خداییش تقصیر خودم نیست آخه اینبار خیلــــــــــــــی زود راه افتاده Big Grin

در ضمن اینجا جا داره از استاد fairy قدر دانی کنم از این حسن سلیقش به خاطر معرفی این کتابای کاربردی.خسته نباشی استاد Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Danoosh ، fairy ، battosai ، alirezanz ، jsmlz
امسال زود این تاپیک را نساختید؟
تشکر کنندگان: storagemeter ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان