کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
[عکس: DTVdh.png]
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، msr839 ، aminb ، بازگشت ، مررداد ، puryapurya ، 2taha
لیست آپدیت منتظران 2016 تا امروز

http://upload7.ir/preview.php?user=&file...5aeb5f43eb
تشکر کنندگان: pichak333 ، kuwait ، aminb ، msr839
سلام به دوستان عزیز
آقا جون اسمتون کم ضد حال بزنین ,شاد باشین
آقا من یه پیشنهاد دارم,البته به احتمال%99(اون %1هم درصد خطاستBig Grin)با مخالفت دوستان مواجه بشه ولی خب یه پیشنهاده
این پیشنهاد برای دوستانی که به فکر تحصیلن البته خودم دارم تحقیق بیشتری می کنم ولی آماری که تا الان دارمو براتون دارم میگم
دانشگاهNew yorkچند شعبه تو جهان داره که یکش داخل ابو ظبی هست
یه قسمتی تو سایت هست که مربوط بهApplyواینجور چیزاست که درخواست انتقالی (transfer)هم داره میدونم احتمالش خیلی کمه و امتحانش ضرر نداره که بری یه مدت ابوظبی بعد انتقال بگیری New york حالا نمیدنم برای انتقالی باید بری سفارت یا نه
بازم دارم میگم دارم تحقیق می کنم
موفق باشید
تشکر کنندگان: pichak333 ، shooli ، msr839
دوستان من هنوز پاسپورت نگرفتم
اگه اسم و مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردم مطابق با پاسپورت نباشه چی میشه؟
می گذرد ...
تشکر کنندگان:
دوستان به 3 لینک زیر یه سری بزنید,به بعضی سوالا جواب داده
http://nyuad.nyu.edu/en/academics/gradua...grams.html
http://nyuad.nyu.edu/en/admissions/admission-faqs.html
http://nyuad.nyu.edu/en/academics/policies.html
تشکر کنندگان:
(2015-03-06 ساعت 00:49)msr839 نوشته:  دوستان من هنوز پاسپورت نگرفتم
اگه اسم و مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردم مطابق با پاسپورت نباشه چی میشه؟

هیچی نمیشه
اولا واسه پاسپورت شما خودت اسمتو به انگلیسی میدی پس همونی که ثبت نام کردی رو بنویس
دوما گیریم که اشتباه هم باشه.تو فرم 260 درستشو می نویسی و مشکلی هم پیش نمیاد
تشکر کنندگان: msr839
سلام دوستان...
چرا انقدر نا امید و خسته اید؟
آره همه چیز خیلی بده...این بد شانسی هم از همه چی بدتر ولی بیایید امیدمون را حفظ کنیم...
یه جا خوندم که نوشته بود...
اون کسی که آرزویی را در دلت انداخت حتما توانایی رسیدن بهش را در تو دیده...
اگر هدفه پس دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره...البته اگر گذر عمر را بزاریم کنار...
ولی با دیدن ناراحتی هم گروهی هایی مثل ostokhan دل ما هم بالاخره میگیره..
ایشالا همیشه همه شاد باشید...
تشکر کنندگان: msr839 ، ziba62ka ، ostokhan ، 2taha
(2015-03-05 ساعت 21:44)aminb نوشته:  یکی از ویژگی‌های بارز لس آنجلس اینه که شما توش احساس غربت نمیکنی
آخه لامصب کله پاچه؟!؟ نون بربری؟!!! Big GrinBig GrinTongueTongueBig GrinBig Grin

[عکس: tehrangeles-cafe-06.jpg][/align]

دقت کردین کله پاچه از اینجا ارزونتره؟ Smile
به نرخ روز،کله پاچه میشه 34,200 تومن در لس آنجلس
اما اینجا از مینیمم دستی 50,000 تومن شروع میشه Smile Smile
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: aminb ، farrokh33 ، pichak333 ، msr839 ، maria200
دوستان یک سوالی برای بنده پیش اومده
اگه تمام مدارک درست باشه . از قبیل تحصیلی . پزشکی . مالی و چیزهای دیگه ....... بازم امکانش هست ویزا ندن؟ همچین چیزی داریم اصلا ؟
واسه کسی پیش اومذه؟
یک سوال دیگه اگه کسی با دیپلم جعلی اقدام کنه موفق میشه ؟ چون روابط ایران و امریکا گرم نیست استعلام که نمیتون کنن !
حالا اگه موفق شد ولی بعد از ورود به امریکا همه چیز لو رفت با اون فرد چیکار می کنند؟ فقط دیپورت ؟ یا اینکه محاکمه و زندان و جریمه بعدش دیپورت؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، msr839
(2015-03-06 ساعت 01:37)farzad021 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 21:44)aminb نوشته:  یکی از ویژگی‌های بارز لس آنجلس اینه که شما توش احساس غربت نمیکنی
آخه لامصب کله پاچه؟!؟ نون بربری؟!!! Big GrinBig GrinTongueTongueBig GrinBig Grin

[عکس: tehrangeles-cafe-06.jpg][/align]

دقت کردین کله پاچه از اینجا ارزونتره؟ Smile
به نرخ روز،کله پاچه میشه 34,200 تومن در لس آنجلس
اما اینجا از مینیمم دستی 50,000 تومن شروع میشه Smile Smile

شما به تبدیل ارزی اون کاری نداشته باش ببین اونجا یه کارگز ساده با چند ساعت کار میتونه یه کله پاچه بخوره و تو ایران یک کارگر ساده با چند ساعت کار
اونجا با حداقل دستمزد شما میتونی با یک ساعت کار یا کمتر(بسته به شهر) کلپچ بخوری اما اینجا اگه کارگر ساده باشی با 4 ساعت یا بیشتر(بازم بسته به شهر) حداقل باید کار کنی واسه یه کلپچ.
تشکر کنندگان: farzad021 ، farrokh33 ، fatima96 ، pichak333 ، msr839 ، بازگشت ، puryapurya ، ostokhan
همه ما گاهی وقتا ناامید میشیم ، خسته میشیم همه چی دلمونو میزنه
فرزاد جان من چی میتونم بگم که از غمت کم بشه ؟ واقعن هیچی . منم خبر ندارم چی میخاد بشه فقط میتونم بگم این همه مدت صبر کردیم دو ماه دیگه هم صبر میکنسم که شاید این دفعه بشه
فرزاد فقط میتونم بگم بعد از پنج می خدا به هممون صبر بده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ostokhan ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-06 ساعت 01:45)Richard نوشته:  دوستان یک سوالی برای بنده پیش اومده
اگه تمام مدارک درست باشه . از قبیل تحصیلی . پزشکی . مالی و چیزهای دیگه ....... بازم امکانش هست ویزا ندن؟ همچین چیزی داریم اصلا ؟
واسه کسی پیش اومذه؟
یک سوال دیگه اگه کسی با دیپلم جعلی اقدام کنه موفق میشه ؟ چون روابط ایران و آمریکا گرم نیست استعلام که نمیتون کنن !
حالا اگه موفق شد ولی بعد از ورود به آمریکا همه چیز لو رفت با اون فرد چیکار می کنند؟ فقط دیپورت ؟ یا اینکه محاکمه و زندان و جریمه بعدش دیپورت؟

در مورد سوال اولتون ... بله چرا که نه
خیلی از بچه های 2014 بهشون ویزا نرسید و علتش: ویزا تمام شد
به همین سادگی!
با دیپلم جعلی هم اقدام نشه خیلی بهتره
چون اگر به هر علتی بفهمند 100% ریجکت پرونده رو در پی خواهد داشت
در مورد سوال آخر هم اساتید جواب بدن بهتره اما فکر نکنم دیپورت کنند(و کلا وقتی در مراحل دریافت ویزا نفهمند دیگه فکر نمیکنم بفهمند)
البته کسی که دیپلم نداره الآن میتونه با ثبت نام در آموزشگاه های غیر حضوری و . . . . دیپلم بگیره
خیلی سخت نیست

(2015-03-06 ساعت 01:55)aminb نوشته:  شما به تبدیل ارزی اون کاری نداشته باش ببین اونجا یه کارگز ساده با چند ساعت کار میتونه یه کله پاچه بخوره و تو ایران یک کارگر ساده با چند ساعت کار
اونجا با حداقل دستمزد شما میتونی با یک ساعت کار یا کمتر(بسته به شهر) کلپچ بخوری اما اینجا اگه کارگر ساده باشی با 4 ساعت یا بیشتر(بازم بسته به شهر) حداقل باید کار کنی واسه یه کلپچ.

نکته ی ریزی بود ...
تشکر کنندگان: Richard ، farrokh33 ، msr839 ، aminb ، puryapurya
(2015-03-06 ساعت 01:58)farzad021 نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 01:45)Richard نوشته:  دوستان یک سوالی برای بنده پیش اومده
واسه کسی پیش اومذه؟
یک سوال دیگه اگه کسی با دیپلم جعلی اقدام کنه موفق میشه ؟ چون روابط ایران و آمریکا گرم نیست استعلام که نمیتون کنن !
حالا اگه موفق شد ولی بعد از ورود به آمریکا همه چیز لو رفت با اون فرد چیکار می کنند؟ فقط دیپورت ؟ یا اینکه محاکمه و زندان و جریمه بعدش دیپورت؟

در مورد سوال اولتون ... بله چرا که نه
خیلی از بچه های 2014 بهشون ویزا نرسید و علتش: ویزا تمام شد
به همین سادگی!
با دیپلم جعلی هم اقدام نشه خیلی بهتره
چون اگر به هر علتی بفهمند 100% ریجکت پرونده رو در پی خواهد داشت
در مورد سوال آخر هم اساتید جواب بدن بهتره اما فکر نکنم دیپورت کنند(و کلا وقتی در مراحل دریافت ویزا نفهمند دیگه فکر نمیکنم بفهمند)
البته کسی که دیپلم نداره الآن میتونه با ثبت نام در آموزشگاه های غیر حضوری و . . . . دیپلم بگیره
خیلی سخت نیست

خیلی ممنون از پاسخ شما
درسته میشه دیپلم گرفت . اما کسی که برنده شده و دیپلم نداره فکر کنم تنها راهش همین باشه .
اما در مورد ریجکت مثلا افیسر از قیافه طرف خوشش نیاد . کلا منطورم اینه که به عیر از تموم شدن ویزا عامل دیگه ای هم هست ؟ مثلا یکی 22 سالشه افیسر بگه این تنهایی نمیتونه امریکا زندگی کنه از این حرفا . خودم فکر میکنم باید واسه ریجکت کردن دلیل محکم و واضحی باشه چون تو پرونده باید نوشته بشه درسته؟
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-06 ساعت 02:14)Richard نوشته:  خیلی ممنون از پاسخ شما
درسته میشه دیپلم گرفت . اما کسی که برنده شده و دیپلم نداره فکر کنم تنها راهش همین باشه .
اما در مورد ریجکت مثلا افیسر از قیافه طرف خوشش نیاد . کلا منطورم اینه که به عیر از تموم شدن ویزا عامل دیگه ای هم هست ؟ مثلا یکی 22 سالشه افیسر بگه این تنهایی نمیتونه آمریکا زندگی کنه از این حرفا . خودم فکر میکنم باید واسه ریجکت کردن دلیل محکم و واضحی باشه چون تو پرونده باید نوشته بشه درسته؟

خواهش میکنم
بله اما ریسک بزرگیه
ممکنه موقع ترجمه همینجا لو بره اصلا
اگر پرونده کامل باشه خیر،نهایتا کلیرنس میخوره
و اینکه از قیافه طرف خوشش نیاد و 22 سالشه میخواد چیکار کنه و ... ابدا ازین خبر ها نیست
سفارت آمریکاس ها
تشکر کنندگان: Richard ، rezijon ، msr839
(2015-03-05 ساعت 21:11)crysis نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 19:54)someonelikeyou نوشته:  بچه ها یکی از اعضای این فروم با آی دی crysis تو‌کنتاکی کار میکنه البته درست متوجه شدید در مرغ کنتاکی اصغر کثیف و برای من پیغام خصوصی گذاشته که عینا نقل میکنم

ایشششششش

فکر میکنم تو برنده نمیشی.

از اونجا که من ایشونو نمیشناسم و ایشونم منو نمیشناسه شما رو به چالش شناخت شخصیت crysis دعوت میکنم

this is fake
هیچم فیک نیست حتی دوبار فرستادی با ایمیل!!

(2015-03-05 ساعت 21:11)crysis نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 19:54)someonelikeyou نوشته:  بچه ها یکی از اعضای این فروم با آی دی crysis تو‌کنتاکی کار میکنه البته درست متوجه شدید در مرغ کنتاکی اصغر کثیف و برای من پیغام خصوصی گذاشته که عینا نقل میکنم

ایشششششش

فکر میکنم تو برنده نمیشی.

از اونجا که من ایشونو نمیشناسم و ایشونم منو نمیشناسه شما رو به چالش شناخت شخصیت crysis دعوت میکنم

this is fake
هیچم فیک نیست حتی دوبار فرستادی با ایمیل!!
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: rezijon ، msr839 ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان