کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
Question 
(2015-03-06 ساعت 15:19)aminb نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 15:14)morida نوشته:  سلامممممممممممممممممممممم با کلی انرژی مثبت اومدممممممم
همین امروز ویزاهامون با پاسپورت هاهمون و گرفتیم........ایشالاااااااااا همه این لحظه نصیبشون بشه ..همتون قبول میشید امسال من میدونممممممممممم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ انرژی مثبت بدین

مبارک باشه. خدا شما رو دوست داشته حتماً لطفاً برای ما هم دعا کنید.

مطمعنم هرچی صلاحه پیش میاد ایشالا قسمت همه بشه
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: aminb ، pouya007 ، puryapurya ، asher ، msr839 ، ostokhan ، 2taha
(2015-03-05 ساعت 03:08)fatima96 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 02:28)babisondes نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 01:21)fatima96 نوشته:  آقایون خانم ها من امروز متوجه شدم که بهتر معماری ول کنم بچسبم به مدیریت بازرگانی چون از اونجایی که خیلی حرف میزنم و روابط اجتماعیم خوبه. توی نت هم نوشته بود مدیریت بازرگانی و تجارت جز شغل هاي برتر آمریکا هست نظرتون چیه؟ البته خودم خیلی به هنر علاقه دارم به اون یکی هم علاقه دارم ولی نظر شما هم مهمه میدونم ربطی به موضوع نداره ولی خب دارم انتظار میکشم واسه لاتاری باید رشته خوب هم برم سو هلپ می مای فرنززززززز

بهترین درامد تو یو اس کاریه که خدماتی باشه، خانوم بنده الان دورهای طراحی وب داره میره و بعد عید ارایشگری و کاشت ناخن. بنده هم تعمیرات لوازم منزل و موتور ماشین که بصورت رایگان در مراکز فنی و حرفه ای اموزش داده میشن میرم، چون اونور پول تو این چیزاس ، بچسب به ارایشگری دختر جان Smile

ووووووووووی برم آرایشگری که بعدش سه سوته شوهرم میدن یه شغلی بگین که شوهر توش نباشه :-D :-P
تو برو آرایشگری وقتی خواستن شوهرت بدن بگو من قصد مهاجرت دارمSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: saeed_gh ، msr839 ، ostokhan
این عکس رو ویژه امریکایی بازها گرفتم
فکر میکنید این چه ماشینی باشه؟ یه کامیونت؟ یه شاسی بلند خیلی خفن؟ نه عزیزانم
این یه وانت خیلی خیلی معمولی امریکایی هست :|
لازم به ذکر قد بنده حدود 180 هست

[عکس: v0v25icukc6i1ebn9q7r.jpg]
(2015-03-05 ساعت 16:02)someonelikeyou نوشته:  آقا یه سوال فنی ، رتبه من روی ۱۰ گیر کرده چرا؟
والا بره منم بدجور گیر کرده؟؟؟؟!!!!!دریغ از یک امتیاز..
ممنون از دوستان

(2015-03-05 ساعت 17:49)rezijon نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 15:09)nima2016 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 14:25)msr839 نوشته:  نيما جان من اسمم محمد هست
فدايي داري حاجي

عزیزی برادر
مستر محمد

بدو دالاس دو نفر
نبود؟Big GrinBig Grin

هستیم اقا
چرا ما رو جا میزارید
به به سلام رضی جون....خوبی؟؟؟
تشکر کنندگان: msr839
ایشون واسه عید رفتن لباس خریدن Big Grin
فکر میکنید دور کمرش چقدره؟ Big Grin
[عکس: 0.868861001373859567_irannaz_com.jpg]
تشکر کنندگان: kuwait ، abas_kashan ، pouya007 ، puryapurya ، aminb ، ziba62ka ، aidaz ، msr839 ، azadeh.mohamad ، ostokhan ، 2taha
aminb عجب شکم بازاری داری Smile

asher در قانون نانوشته رتبه دادن بده بستون بسیار مهمه پس رتبه بهم بده که پشیمون نشدم :{)
تشکر کنندگان: puryapurya ، aminb ، aidaz ، msr839 ، ostokhan
(2015-03-06 ساعت 15:14)morida نوشته:  سلامممممممممممممممممممممم با کلی انرژی مثبت اومدممممممم
همین امروز ویزاهامون با پاسپورت هاهمون و گرفتیم........ایشالاااااااااا همه این لحظه نصیبشون بشه ..همتون قبول میشید امسال من میدونممممممممممم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ انرژی مثبت بدین
آقا مبارکه
ولی اینجوری که نمیشه,یه شیرینی ,یه چیزی ,خشک و خالی که نمیشه خبب
از حال و هوای سفارت بگو,آفیسر و....
تشکر کنندگان: morida ، puryapurya ، msr839 ، ostokhan ، 2taha

بهتون تبریک میگمSmile با این کیس نامبر پایین و گرفتن ویزای تک ضرب معلومه خیلی آدم خوش شانسی هستید.راستی شما چه شرایطی داشتید که تونستید ویزای تک ضرب بگیرید؟(شغل و خدمت سربازی و ...)
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: morida ، msr839 ، ostokhan

به به مریدا خانم
خوبی
بسلامتی
ایشلا با موفقیت
مادر برنده اصلی بود فکر کنم
اره؟
تشکر کنندگان: morida ، msr839 ، ostokhan
(2015-03-06 ساعت 15:49)kuwait نوشته:  
آقا مبارکه
ولی اینجوری که نمیشه,یه شیرینی ,یه چیزی ,خشک و خالی که نمیشه خبب
از حال و هوای سفارت بگو,آفیسر و....
ممنون سفرنامه رو هم توی انجمن 2015 گذاشتم برین بخونین.....والا منکه نمیتونم شیرینی بدم ولی دوستان میتونن رتبه بدن خوشحالی مارا دو چندان کنن

(2015-03-06 ساعت 16:02)nima2016 نوشته:  

به به مریدا خانم
خوبی
بسلامتی
ایشلا با موفقیت
مادر برنده اصلی بود فکر کنم
اره؟

ممنونننننن...بلههه مادرم برنده بودن-لازم به ذکره ما باره اولمون بود ثبت نام میکردیم کلا اولش چیزی از لاتاری نمیدونستیم اینو گفتم که همیشه به شانس امیدوار باشین خودش میاد در خونتونWink
تشکر کنندگان: pichak333 ، puryapurya ، we are one ، ziba62ka ، msr839 ، azadeh.mohamad ، ostokhan ، 2taha ، maria200
(2015-03-06 ساعت 15:54)Hadi_20 نوشته:  

بهتون تبریک میگمSmile با این کیس نامبر پایین و گرفتن ویزای تک ضرب معلومه خیلی آدم خوش شانسی هستید.راستی شما چه شرایطی داشتید که تونستید ویزای تک ضرب بگیرید؟(شغل و خدمت سربازی و ...)

ممنونم از شما سفرنامه رو گذاشتم توی انجمن2015 بخونین کامل کامله دوقسمت هست...شغل آزاد و سربازی هم معافShy
تشکر کنندگان: puryapurya ، someonelikeyou ، msr839 ، ostokhan ، 2taha
سلام امیرحسین هستم خیلی وقته این تاپیکو میخونم و تا حالا سعادت کامنت گذاشتن نداشتم برای 2016 ثبت نام کردم.
خلاصه وضعیت:
پدر شغل آزاد
مادر خانه دار
خودمم کوچیک شما دبیرستانی
وضعیت مالی برای ثابت کردن تمکن مالی شکر خدا خیلی خوب فقط ملکه بیشترش ولی اگه مثلا بابام بخواد قرض بگیره نقد 2روز تو حسابش باشه رااااااحت.
بابام جنگ بوده ترکش ریز هم خورده مشکلی داره؟
خلاصه روزای اول که ثبت نام کرده بودم برام هر روز مثه یه سال بود تا اینکه فراموشش کردم تا حدودای الان الان هر ۲-۳ هفته با خودم فکر میکنم ته دلم قند آب میشه که واااای اگه قبول بشیم چی میشه همه چی بر وفق مراد میشه.خیلی خوب میشه.
تشکر کنندگان: msr839 ، fatima96 ، ostokhan
با سلام
کاربران در حال بازدید این موضوع: asher، farzad021، parham.as، puryapurya2 کاربر مخفی
تشکر کنندگان: asher ، msr839 ، ostokhan
باسپاس از همه دوستانی که به بنده رتبه دادند امروز سقف اعطای رتبه اینجانب پر شد ان شا الله فردا جبران میکنم . راستی امروز هواپیمای ملخی هریسون فورد در شمال LA سقوط کرد و خودش هم هنوز زنده است وسالم . نکته اینکه من دوباره شوق پرواز به کلیفرنیا (لهجه رو حال کردین) اومد سراغم . و باید بگم در مورد وسوسه سامی و استخوان برای رفتن به سیاتل فعلا اغفال نشدم . لطفا من رو برای رفتن به کلیفرنیا اغفال بفرمایید هم اکنون نیازمند اغفال سبز تان هستیم به امید قبولی همه مون . Big Grin
تشکر کنندگان: abas_kashan ، aminb ، someonelikeyou ، msr839
(2015-03-06 ساعت 15:37)puryapurya نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 16:02)someonelikeyou نوشته:  آقا یه سوال فنی ، رتبه من روی ۱۰ گیر کرده چرا؟
والا بره منم بدجور گیر کرده؟؟؟؟!!!!!دریغ از یک امتیاز..
ممنون از دوستان

(2015-03-05 ساعت 17:49)rezijon نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 15:09)nima2016 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 14:25)msr839 نوشته:  نيما جان من اسمم محمد هست
فدايي داري حاجي

عزیزی برادر
مستر محمد

بدو دالاس دو نفر
نبود؟Big GrinBig Grin

هستیم اقا
چرا ما رو جا میزارید
به به سلام رضی جون....خوبی؟؟؟
ممنون از همتون آرزوی قبولی برای همه....
راستی بچه ها امشب حتما یادتون نره ساعت 11:30 دقیقه شب همه انرژی مثبت پراکنده کنند تو فضا...همه با هم این دعا رو کنیم "ایشالله بچه های مهاجرسرا امسال همه برنده بشن"
.....
بچه ها یادتون نره ساعت 11:30 دقیقه ی شب....
ممنون از همه
تشکر کنندگان: pichak333 ، مررداد ، elahe mousavi ، msr839 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان