کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان یه سوال؟

ایا میشه از خارج از کشور دارو پست کرد؟
در حد دو سه امپول و قرص؟
تشکر کنندگان: msr839 ، 2taha
ارزش دلار خوب رفته بالا الان حال میده ادم درامد دلاری داشته باشه بره کل دنیا بگرده چون همه ارزهای دیگه رو زده زمینSmile

دایی من سیتیزن امریکا هست تعریف میکنه میگه اونجا از دختر خوشگل خبری نیست و خیلیاشونم تپلن تازه.اینایی که توی فیلم و سریال میبینید گلچین شده هستند و نه مشت نمونه خروار نیست اینو واسه پسرا گفتم زیاد دلخوش به این چیزها نباشیدD:

برای این چیزا مقصدتون رو سمت شرق اروپا کج کنید مستحب تره.دخترای ایرانی هم که پاشون به امریکا میرسه خدا نسیب نکنه از میس یونیورس خودشون رو بیشتر میگیرن.

یکی از دوستان که دبی زندگی میکنه تعریف میکرد میگفت توی دیسکو اونجا ایرانیا فقط به پسرای خارجکی الالخصوص مید این امریکا پا میدن این هم تیپ و قیافش و لهجش که چیزی از اونا کم نداشته یک همچین کیسی رو چندین بار تلفنی جاهای مختلف کاشته بوده D:
تشکر کنندگان: nima2016 ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-08 ساعت 20:59)nima2016 نوشته:  دوستان یه سوال؟

ایا میشه از خارج از کشور دارو پست کرد؟
در حد دو سه امپول و قرص؟

بله میشه...فقط یکم ممکنه طول بکشه...
اگه بدن مسافر بیاره خیلی بهتره.
تشکر کنندگان: nima2016 ، msr839
قابل توجه دوستان هنرمند:

http://mopcap.com/

http://www.tandismag.ir/Default.aspx?tab...cleId=3934

همین حالا توی یکی از شبکه ها (اسمشو نیار) خانمی که مدیر این موسسه بود معرفی کرد. گفتم که تنها خوری نکرده باشم. اگر بیشتر تحقیق کردین به منم بگین...
تشکر کنندگان: bijan9
وییییی هیجان دارم
خارج
تشکر کنندگان: bijan9 ، farzad021 ، msr839 ، vashahri
****************سلام به همه***************
اینو از بچه های 2014 کپی کردم خیلی خوبه حتمن بخونین

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت

(Mar-04-2015 10:23 AM)farshad varaste نوشته است: سلام
راستش با اینکه باید ساعت پنج صبح نشده برای رفتن سرکار بیار شم، ولی دلم نیومد راجع به این بحث مطلب ننویسم.
شاید این حرفا بیشتر بدرد تاپیک کلیرنس 2015 بخوره تا اینجا، ولی بهرحال هستن دوستانیکه میان این تاپیک سر میزنن یا دوستانی مثل mpas89 که هنوز تصمیم قطعی به مهاجرت نگرفتن. دوستان بزرگترین مشکل برای ما مهاجرین در اینجا برای پیدا کردن کار سه چیز هست: اول زبان دوم سابقه کار و سوم که مهمتر هست داشتن حال و هوای ایرانه. اگر میخواید اینجا موفق باشید و کار خوب پیدا کنید دنبال یاد گرفتن زبان باشید. سابقه کار رو نمیشه کاریش کرد و اکثرا به شما اطمینان میکنن و حرفاتون رو راجع به سابقه و مهارتهاتون باور میکنن ولی بمحض اینکه بدردشون نخوری بیرونت میکنن. و مسئله مهمتر از اینها اینه که باید چند وقتی القاب و عنوانهای ایرانتو فراموش کنی، حداقل برای دو سال. شما اگه مهندس باشید یا اصلا دکتر باشید حداقل دو سال طول میکشه که بتونید از مدرکتون اینجا استفاده کنید اون هم مستلزم اینه که یه پلان برای خودتون تعریف کنید و طبق اون پیش برید.
دوستان عزیزی که اینجا هستن لازمه بدونن کار کردن توی آمریکا ارزش حساب میشه. کار کردن نه اینکه چه کاری کردن. بخدا من خانمی رو در فرد مایر دیدم که با افتخار و لبخندی بر لب داشت دستشویی ها رو میشست و از چهرش میشد فهمید که اصلا براش مهم نیست که چکار میکنه. و همون قدر که کار ارزش حساب میشه بیکاری بد و زنندست و آدم بیکار رو چه زن باشه چه مرد باشه چه نوجوان به سن قانونی رسیده، به چشم انگل میبینن و حاضر نیستن به هیچ قیمتی بیکار باشن. اینجا کار زیاده ولی شاید اولش کار خوب و مناسبی نشه پیدا کرد البته مناسب از نظر ما که دلمون میخواد راه بریم یا پشت میز بشینیم و از در و دیوار واسمون پول بباره و طبیعیه که تا وقتی اینجا جا نیوفتیم و راه و چاه رو نشناسیم نمیتونیم کار صددرصد باب میلمون رو گیر بیاریم. ولی مطمئنم که میشه و ما ایرانیها واقعا نخبه هستیم( مخصوصا من (: ) و هرجا بریم موفقیت دنبالمون میاد نه اینکه ما دنبالش بریم و اینکه میگم میشه یعنی که باید بشه و اصلا اومدیم که بشه و خواهشا برای یک ثانیه هم به اینکه نمیشه فکر نکنید.
در پناه حق
--------------------------------------------------------------------------------------------
در پی صحبتهای شما بگم که اون روز یکی از شبکه ها داشت اوباما رو نشون میداد و هیستوری میداد که قبل از ریاست چقدر کارهای پایین انجام داده البته از نظر ما ایرانی ها مثلا گارسون بوده یه مدت باغبون بوده یعنی حتی اوباما هم اونجا با اینکه مال اونجا بوده یهویی صبح پانشده بهش بگن بیا اینهم ریاست من به این معتقدم که تا زمانی که فکر ایران هستیم که مثلا ما اونجا این بودیم و اون بودیم در هیچ جای دنیا به هیچ چیزی نمیرسیم چون در ناخوداگاه ذهنمون داریم دوباره ایران رو طلب میکینم و کائنات مطمئن باشید که هرچه را در ناخوداگاه ذهن شما هست رو واستون براورده میکنه پس ایران رو از ذهنتون پاک کنید فقط واسه یه مسافرت چند روزه بهش نگاه کنید از لحظه به لحظه زندگیتون لذت ببرید حتی اگه مشکلات بسیار باشه که به نظرمن همیشه یه سری مشکلات هست تا ادم قدر لحظه های خوبش رو بهتر بفهمه بهرحال امیدوارم که پشیمونی واسه هیچایواینباشه واسه بچه های مهاجرسرا هم نباشه به امید داشتن روزهای هرچه بهتر در ینگه دنیا .
تشکر کنندگان: crysis ، farzad021 ، pichak333 ، kuwait ، msr839 ، ziba62ka ، vashahri
سلام بچه ها من دیگه الان اوج نا امیدی و بدبختی بسر میبرم ماشین خواهرم دستم بود زدم به گارد ریل جفت ایربگ ترکید گلگیر و ستون داغوون شد شیشه جلو شکست حدود ۶ میلیون شب عیدی پیاده شدم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، nima2016 ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya
در روزگار قدیم ، پادشاهی سنگ بزرگی را در یک جاده ی اصلی قرار داد . سپس در گوشه ای قایم شد تا ببیند چه کسی آن را از مسیر برمیدارد .

برخی از بزرگان ثروتنمد با کالسکه های خود به کنار سنگ رسیدند ، آن را دور زدند و به راه خود ادامه دادند . بسیاری از آنها نیز به شاه بد و بیراه گفتند که چرا دستور نداده جاده را باز کنند . هیچ یک از آنان کاری به سنگ نداشتند .

یک مرد روستایی با بار سبزیجات به نزدیک سنگ رسید . بارش را زمین گذاشت و سعی کرد که سنگ را به کنار جاده هل دهد . او بعد از زور زدن ها و عرق ریختن های زیاد بالاخره موفق شد . هنگامی که سراغ بار سبزیجاتش رفت تا آنها را به دوش بگیرد و به راهش دامه دهد ، متوجه شد کیسه ای زیر آن سنگ در زمین فرو رفته است . کیسه را باز کرد پر از سکه های طلا بود . و یادداشتی از جانب شاه که این سکه ها مال کسی است که سنگ را از جاده کنار بزند .

آن مرد روستایی چیزی را می دانست که بسیاری از ما نمی دانیم .!!

هر مانعی ، فرصتی است تا وضعیتمان را بهبود بخشیم .
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: nima2016 ، msr839 ، pouya007 ، ziba62ka ، babak_m ، sina000 ، farrokh33 ، abas_kashan ، bijan9 ، puryapurya ، 2taha
یک سوال تخصصی از دوستان مهاجر سرا دارم که تو هیچ تاپیکی نتونستم جوابشو پیدا کنم .
کسانی که برنده شدن از همون 5 May میتونن مدارکشون رو ایمیل کنند؟ یا اصلا تاریخ خاصی داره ؟
هرچی زودتر ارسال کنیم امکان ویزا گرفتن بیشتره؟
البته در جریان هستم ترجمه مدارک ممکنه چند روز زمان ببره اما در کل میخوام ببینم قوانین ارسال مدارک از طریق ایمیل به چه شکل هست.

تصمیم گرفته بودم کل این تاپیک رو از اول تا اخر بخونم تا صفحه 35 خوندم واقعا روی اعصابم تاثر مخربی گذاشت .چشمم رو هم خیلی اذیت کرد . کلا بیخال شدم Sad . اما اگه قبول شدم مجبورم همه ی تاپیک هارو واسه کسب تجربه بیشتر بخونمBig Grin
ظما این خطای MyBB SQL Error سایت تا کی مشکلش حل میشه؟ واقعا خستمون کرد.Sad
تشکر کنندگان: nima2016 ، msr839 ، farrokh33 ، bijan9 ، ostokhan ، puryapurya
(2015-03-09 ساعت 00:54)Richard نوشته:  یک سوال تخصصی از دوستان مهاجر سرا دارم که تو هیچ تاپیکی نتونستم جوابشو پیدا کنم .
کسانی که برنده شدن از همون 5 May میتونن مدارکشون رو ایمیل کنند؟ یا اصلا تاریخ خاصی داره ؟
هرچی زودتر ارسال کنیم امکان ویزا گرفتن بیشتره؟
البته در جریان هستم ترجمه مدارک ممکنه چند روز زمان ببره اما در کل میخوام ببینم قوانین ارسال مدارک از طریق ایمیل به چه شکل هست.

تصمیم گرفته بودم کل این تاپیک رو از اول تا اخر بخونم تا صفحه 35 خوندم واقعا روی اعصابم تاثر مخربی گذاشت .چشمم رو هم خیلی اذیت کرد . کلا بیخال شدم Sad . اما اگه قبول شدم مجبورم همه ی تاپیک هارو واسه کسب تجربه بیشتر بخونمBig Grin
ظما این خطای MyBB SQL Error سایت تا کی مشکلش حل میشه؟ واقعا خستمون کرد.Sad
سلام
نه دوست عزیز
ببینید 5 می فقط جوابا اعلام میشه
بعد یه تاریخی رو میگن که فرم 260 باز میشه(امسال 19 می بود)
بعد شما فرمو پر می کنی و مدارکی ارسال نمیشه فقط فرمه
بعد موقع مصاحبه فقط مدارک میبری البته برای انکارا 15 روز زودتر پست میکنی
در مورد زود پر کردن فرم هم اره هم نه
بستگی به کیس نامبرت داره
باید حداقل ظرف مدت یه ماه بفرستیش برای کیس های پایین
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، shooli ، farrokh33 ، Richard ، puryapurya
(2015-03-09 ساعت 00:15)someonelikeyou نوشته:  سلام بچه ها من دیگه الان اوج نا امیدی و بدبختی بسر میبرم ماشین خواهرم دستم بود زدم به گارد ریل جفت ایربگ ترکید گلگیر و ستون داغوون شد شیشه جلو شکست حدود ۶ میلیون شب عیدی پیاده شدم
سلام دوست عزیز، همه اینا که گفتید درست...ولی خدا را شکر که خودتون سالمید.
تشکر کنندگان: nima2016 ، msr839 ، someonelikeyou ، sina000 ، farrokh33 ، farzad021 ، puryapurya
(2015-03-09 ساعت 00:15)someonelikeyou نوشته:  سلام بچه ها من دیگه الان اوج نا امیدی و بدبختی بسر میبرم ماشین خواهرم دستم بود زدم به گارد ریل جفت ایربگ ترکید گلگیر و ستون داغوون شد شیشه جلو شکست حدود ۶ میلیون شب عیدی پیاده شدم

دوست عزيز باز هم جای شکرش باقیه که حال خودتون خوبه! خواهش میکنم ناامید نشین ماشین چیزیه که میشه درستش کرد یا اینکه عوضش کنی اما اگه خودت افسرده و ناامید بشی دیگه درست کردنش خیلی سخت میشه! به این فکر کنین که کلی کار تو سیاتل دارین و باید کلی موانع از سر راهتون بردارین تا کاراتون درست بشه! اگه خدا بخواد سال دیگه تو سیاتل این چیزا واست خاطره میشه. Shy
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، ziba62ka ، msr839 ، farrokh33 ، ostokhan ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، 2taha
از همدردی همتون ممنونم پویا جان از سیاتل که گفتی حالم خیلی بهتر شد
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، farrokh33 ، bijan9 ، ostokhan ، puryapurya ، azadeh.mohamad
(2015-03-08 ساعت 21:03)Msns نوشته:  ارزش دلار خوب رفته بالا الان حال میده ادم درامد دلاری داشته باشه بره کل دنیا بگرده چون همه ارزهای دیگه رو زده زمینSmile

دایی من سیتیزن آمریکا هست تعریف میکنه میگه اونجا از دختر خوشگل خبری نیست و خیلیاشونم تپلن تازه.اینایی که توی فیلم و سریال میبینید گلچین شده هستند و نه مشت نمونه خروار نیست اینو واسه پسرا گفتم زیاد دلخوش به این چیزها نباشیدD:

برای این چیزا مقصدتون رو سمت شرق اروپا کج کنید مستحب تره.دخترای ایرانی هم که پاشون به آمریکا میرسه خدا نسیب نکنه از میس یونیورس خودشون رو بیشتر میگیرن.

یکی از دوستان که دبی زندگی میکنه تعریف میکرد میگفت توی دیسکو اونجا ایرانیا فقط به پسرای خارجکی الالخصوص مید این آمریکا پا میدن این هم تیپ و قیافش و لهجش که چیزی از اونا کم نداشته یک همچین کیسی رو چندین بار تلفنی جاهای مختلف کاشته بوده D:

حرفات جالبناک بودSmile ولی فکر نمی کنم کسی به خاطر این چیزایی که گفتی قصد مهاجرت داشته باشه واقعیتش ذهن یک مهاجر خیلی باید بالا باشه و به چیزای خیلی مهم تری فکر کنه تا بتونه به سختی های مهاجرت غلبه کنه اون چیزایی که دارید میگید ماشاالله اینجا فت و فراوونهBig Grin
هدف والای مهاجرت زندگی بهتر و استفاده از فرصت ها برای پیشرفت در کار و زندگی است
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: pouya007 ، nima2016 ، ziba62ka ، shooli ، msr839 ، farrokh33 ، farzad021 ، bijan9 ، puryapurya ، kuwait
[عکس: K0aKo.png]
تشکر کنندگان: .samira ، msr839 ، farrokh33 ، vashahri ، bijan9 ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، 2taha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان