کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-03-06 ساعت 17:06)asher نوشته:  باسپاس از همه دوستانی که به بنده رتبه دادند امروز سقف اعطای رتبه اینجانب پر شد ان شا الله فردا جبران میکنم . راستی امروز هواپیمای ملخی هریسون فورد در شمال LA سقوط کرد و خودش هم هنوز زنده است وسالم . نکته اینکه من دوباره شوق پرواز به کلیفرنیا (لهجه رو حال کردین) اومد سراغم . و باید بگم در مورد وسوسه سامی و استخوان برای رفتن به سیاتل فعلا اغفال نشدم . لطفا من رو برای رفتن به کلیفرنیا اغفال بفرمایید هم اکنون نیازمند اغفال سبز تان هستیم به امید قبولی همه مون . Big Grin

آشر من هنوز میگم سیتل (نه خدایی مثل خودت لهجه رو حال کردی؟ این لهجه بروبچ واشنگتنه) خوبه. من و سامی که داریم میریم. دیگه خوددانی. ما گفتنی هارو داریم میگیم باز خودت میدونی!!!!!!!
سامی که داره سفرناممون رو از قبل براتون مینویسه حال کنین.

سیاتل ____________________________________________________>سیاتل
تشکر کنندگان: msr839 ، puryapurya
آقا اینجوری که معلومه امسال برا مردادیا خیلی سال خوبیه و همش نوشته ی تغییر بزرگ تو زندگی پس باید به 5 می امیدوار بووووووود
ایشالا امسال سال مااااااااااااااست و اسممون در میاد به امید موفقیت هممون برای آینده و زندگی بهترررررررر
من مطمئنم که موفق میشم Smile)))))))))))))))))))))))))))))++++++++++++++
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، .samira
(2015-03-07 ساعت 01:01)farzad021 نوشته:  یادم میاد تو قسمت دوم مستند میراث آلبرتا یه دانشجوی دکترای ایرانی در سوئیس میگفت دوست دارم برگردم ایران که بچه ام اونجا به دنیا بیاد
میگفت اگر اینجا به دنیا بیاد،من هرچقدرم که تلاش کنم،باز احساسی به ایران نخواهد داشت
بهش بگم بریم ایران میگه خب بریم چیکار
بگم این مادربزرگته پشت خط و ... میگه خب یعنی چی.. که چی و اصلا احساسی نخواهد داشت،و دست آخر همه چیز دوستاش و مدرسه اش خواهد بود
بعضی وقتا با خودم که فکر میکنم میبینم پر بیراه هم نگفته ...
اما وقتی مردم اینجا رو میبینم ... بچه های اینجا رو میبینم ...
ترجیح میدم که احساسی به اینجا نداشته باشه اما تو شرایط بهتر و با دقدقه های کمتری بزرگ شه...
دوست ندارم زجرهایی که من کشیدم رو اون بکشه ... استرس هایی که من داشتم رو اون داشته باشه ...
و دیگه دوست ندارم خودمم این چیزا رو تحمل کنم
چون نمیتونم مثل خیلی ها توی این جامعه باشم و به قولی همرنگ جماعت شم،زجر میکشم و از خدا میخوام کمکم کنه هر چه زودتر راحت شم
دور از جون بچه های اینجا،همه فقط دنبال اینن که زرنگ بازی در بیارن
تو صف اتوبوس وایمیسی،یارو میاد میره جلوتر وایمیسه چپ چپم نگات میکنه سوار شدنی
تو مترو وایمیسی با 10 تن بار میاد مثل بلدزر از روی آدم رد میشه،اون یکی میبینه جا نیست اما مثل روبرتو کارلوس یه دور خیز میکنه میاد چنان مردمو با کتف هل میده پرس میکنه سوار میشه ... دفعه آخری که سوار شدم یادمه یه پیر مردی تو همین هل دادنا دستش زخمی شده بود شدیدا ...
صف پمپ بنزین وایمیستی میره از درب خروجی پمپ دنده عقب میاد وایمیسته بنزین میزنه میره :|
تو خیابون داری میری یارو میاد میزنه آینه تو میشکنه که یه ماشین بیفته جلو
تو ترافیک وایسادی یارو هی نور بالا میده که برو کنار ... حالا کجا باید بری که این رد شه خودتم نمیدونی!
ادارات و ... هم که قربونش برم هیچی نگم بهتره!
احترام به حقوق مشتری و ارباب رجوع هم که ....
میری فروشگاه خرید کنی ،از یه جنس خوشت نمیاد میذاری سر جاش ... فروشنده چنان با عصبانیت میگه:"نمیخواستی مسخره کردی مارو؟" که آدم میمونه به یارو چی بگه!
از مردم فضول که فقط دوست دارن از کارت سر در بیارن ... از مردم حسود که فقط سعی میکنن برای آدم بزنن ...
خیلی از مسائل مثل انواع تفریحات و روابط خصوصی و ........... هم که اصن قابل بیان نیست و همتون میدونید ......
خلاصه روزی نیست که با اعصاب راحت به سر شه
توی همچین شرایطی بر خلاف میلم ترجیح میدم بچه ام حسی به خیلی چیزا نداشته باشه اما راحت زندگی کنه
یه بنده خدایی میگفت: هر جوری به آینده ام فکر میکنم،به فرودگاه امام ختم میشه !
بچه که بودم این جمله ی "کاش وطن جایی برای ماندن بود" رو شنیده بودم،اما هرچقدر سنم بیشتر میشه ،بیشتر به عمق معنیش پی میبرم ...

ایشالا ماها هم به زودی زود راه رفتن برامون هموار شه ... آمین
اتفاقا منم یکی از دلایلی که تا کار ضروری بیرون خونه نداشته پاشم پامو بیرون نمیزارم به خاطر اینه که وارد شدن به جامعه همانا اعصاب خورد شدن همان و تا بوق سگ شب دیگه داغونی . اصلا خدا نکنه آدم کارش تو این مملکت جایی بیفته حالا برو بیا 100 مرتبه و سرکار میزارنت
تشکر کنندگان: Ali.ghz ، farzad021 ، azadeh.mohamad ، msr839 ، shooli ، baran21 ، puryapurya
(2015-03-08 ساعت 15:21)Ali.ghz نوشته:  آقا اینجوری که معلومه امسال برا مردادیا خیلی سال خوبیه و همش نوشته ی تغییر بزرگ تو زندگی پس باید به 5 می امیدوار بووووووود
ایشالا امسال سال مااااااااااااااست و اسممون در میاد به امید موفقیت هممون برای آینده و زندگی بهترررررررر

ععععههههه
توام مردادی هستی
حالا چهار تاییم
nima2016,we are one,reyhaneh_h,ali.ghz
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، Ali.ghz ، msr839 ، we are one
(2015-03-08 ساعت 15:24)nima2016 نوشته:  
(2015-03-08 ساعت 15:21)Ali.ghz نوشته:  آقا اینجوری که معلومه امسال برا مردادیا خیلی سال خوبیه و همش نوشته ی تغییر بزرگ تو زندگی پس باید به 5 می امیدوار بووووووود

ععععههههه
توام مردادی هستی
حالا چهار تاییم
nima2016,we are one,reyhaneh_h,ali.ghz

بهله دیگه پرچم مردادیا بالاس به امید موفقیت مردادیااا SmileSmileSmileSmile
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: nima2016 ، msr839 ، we are one
(2015-03-08 ساعت 15:21)ostokhan نوشته:  
(2015-03-07 ساعت 01:01)farzad021 نوشته:  یادم میاد تو قسمت دوم مستند میراث آلبرتا یه دانشجوی دکترای ایرانی در سوئیس میگفت دوست دارم برگردم ایران که بچه ام اونجا به دنیا بیاد
میگفت اگر اینجا به دنیا بیاد،من هرچقدرم که تلاش کنم،باز احساسی به ایران نخواهد داشت
بگم این مادربزرگته پشت خط و ... میگه خب یعنی چی.. که چی و اصلا احساسی نخواهد داشت،و دست آخر همه چیز دوستاش و مدرسه اش خواهد بود
ترجیح میدم که احساسی به اینجا نداشته باشه اما تو شرایط بهتر و با دقدقه های کمتری بزرگ شه...
دوست ندارم زجرهایی که من کشیدم رو اون بکشه ... استرس هایی که من داشتم رو اون داشته باشه ...
چون نمیتونم مثل خیلی ها توی این جامعه باشم و به قولی همرنگ جماعت شم،زجر میکشم و از خدا میخوام کمکم کنه هر چه زودتر راحت شم
تو مترو وایمیسی با 10 تن بار میاد مثل بلدزر از روی آدم رد میشه،اون یکی میبینه جا نیست اما مثل روبرتو کارلوس یه دور خیز میکنه میاد چنان مردمو با کتف هل میده پرس میکنه سوار میشه ... دفعه آخری که سوار شدم یادمه یه پیر مردی تو همین هل دادنا دستش زخمی شده بود شدیدا ...
صف پمپ بنزین وایمیستی میره از درب خروجی پمپ دنده عقب میاد وایمیسته بنزین میزنه میره :|
تو ترافیک وایسادی یارو هی نور بالا میده که برو کنار ... حالا کجا باید بری که این رد شه خودتم نمیدونی!
میری فروشگاه خرید کنی ،از یه جنس خوشت نمیاد میذاری سر جاش ... فروشنده چنان با عصبانیت میگه:"نمیخواستی مسخره کردی مارو؟" که آدم میمونه به یارو چی بگه!
از مردم فضول که فقط دوست دارن از کارت سر در بیارن ... از مردم حسود که فقط سعی میکنن برای آدم بزنن ...
خیلی از مسائل مثل انواع تفریحات و روابط خصوصی و ........... هم که اصن قابل بیان نیست و همتون میدونید ......
توی همچین شرایطی بر خلاف میلم ترجیح میدم بچه ام حسی به خیلی چیزا نداشته باشه اما راحت زندگی کنه
بچه که بودم این جمله ی "کاش وطن جایی برای ماندن بود" رو شنیده بودم،اما هرچقدر سنم بیشتر میشه ،بیشتر به عمق معنیش پی میبرم ...

اتفاقا منم یکی از دلایلی که تا کار ضروری بیرون خونه نداشته پاشم پامو بیرون نمیزارم به خاطر اینه که وارد شدن به جامعه همانا اعصاب خورد شدن همان و تا بوق سگ شب دیگه داغونی . اصلا خدا نکنه آدم کارش تو این مملکت جایی بیفته حالا برو بیا 100 مرتبه و سرکار میزارنت

کاملا درسته "وطن جایی برای موندن نیست" وطن ما جاییه که پول به جای همه چی حرف میزنه جاییه که نتایج تلاشت هیچی جز پوچی نیس و هیچ سرنوشتی نداری توش
به امید آینده بهتر برای همه ++ایشالا به همه ی آرزوهاتون برسید++
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: farzad021 ، azadeh.mohamad ، msr839 ، shooli ، rezijon ، ziba62ka ، puryapurya ، bestgmx
دایی نیما خواهشا برای عکسهات فقط لینک بده بچه ها برن ببینن.
اینجوری سهمیه ترافیکی ما که تمومه دادا
فکر فقیر و فقرا هم باش آخه
تشکر کنندگان: nima2016 ، taherifar ، msr839 ، puryapurya
ﺍﻻﻏﯽ ﺩﻋﺎ ﮐﺮﺩ ؛
ﺻﺎﺣﺒﺶ ﺑﻤﯿﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﺮﺁﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﺧﻼﺻﯽ ﯾﺎﺑﺪ ...
ﺻﺎﺣﺐ ، ﻓﮑﺮ ﺍﻻﻍ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻧﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﺍﯼ ﺧﺮ !!
ﺑﺎ ﻣﺮﮒ ﻣﻦ ، ﺷﺨﺺ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﺮﺩ ﻭ ﺻﺎﺣﺐ ﻣﯽ
ﺷﻮﺩ، ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻫﺎﯾﯽ ﺧﻮﯾﺶ ، ﺩﻋﺎ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﺮﯾﺖ ﺧﻮﺩ ، ﺑﯿﺮﻭﻥ
ﺷﻮﯼ .....
" ﺍﺯ ﻣﺜﻨﻮﯼ ﻣﻌﻨﻮﯼ ﻣﻮﻻنا
ایشلا از شنبه...
ممنون دوست عزیز بابت عکسای قشنگ از دالاس منم دوس دارم بعد از قبولی برم دالاس
Big Grin
تشکر کنندگان: nima2016 ، msr839 ، ostokhan ، bijan9 ، puryapurya
دنیا مال ماست ما برنده ایم اگر ... لحظه های شیرین امروز را قربانی اتفاقات تلخ دیروز یا دلهرۀ مشکلات فردا نکنیم ... پس نـه در حســرت دیـروز و نـه در رویـای فـردا ... فقــــط بــرای امــــروز ............!
Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، bijan9 ، babak_m
(2015-03-08 ساعت 15:21)ostokhan نوشته:  

اینایی که نوشتید بهش میگن واقعیت محض سرزمین مادری یا همون وطن....
به یه جایی آدم میرسه که بگه برم دیگه بر نمیگردمSad
خدایا روزی میشه که از این وضعیت خلاصمون کنی...اگر نمیشه پس حد اقل تحملش را بده....ما ده شصتی ها که همه چیزمون آه بود...
تشکر کنندگان: farzad021 ، msr839 ، ostokhan ، rezijon ، bijan9 ، ziba62ka ، puryapurya
(2015-03-08 ساعت 17:04)azadeh.mohamad نوشته:  اینایی که نوشتید بهش میگن واقعیت محض سرزمین مادری یا همون وطن....
خدایا روزی میشه که از این وضعیت خلاصمون کنی...اگر نمیشه پس حد اقل تحملش را بده....ما ده شصتی ها که همه چیزمون آه بود...

خب دیگه سرزمین مادری که ... بخوام بگم محروم میشم سایتم چیزتِر میشه Smile
ان شاالله خلاص شیم به زودی
واقعا همه چیز آه شده
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: asher ، msr839 ، ostokhan ، azadeh.mohamad ، puryapurya
(2015-03-08 ساعت 17:36)farzad021 نوشته:  
(2015-03-08 ساعت 17:04)azadeh.mohamad نوشته:  اینایی که نوشتید بهش میگن واقعیت محض سرزمین مادری یا همون وطن....

خب دیگه سرزمین مادری که ... بخوام بگم محروم میشم سایتم چیزتِر میشه Smile
ان شاالله خلاص شیم به زودی
واقعا همه چیز آه شده

لیست آپدیت شده منتظران لاتری 2016 برای نوگلان تازه شکفته Big Grin و اعضای قدیمی و بامرام مهاجر سرا

خواهشا با انگشت سبابه راست کلیک کن لینک زیر رو
http://upload7.ir/preview.php?user=&file...74841acca0

مریدان مهاجر سرا در صورت صلاحدید مشخصاتشون رو به من پی ام کنند
تشکر کنندگان: farzad021 ، pouya007 ، pichak333 ، mona_ir ، msr839 ، vashahri ، puryapurya ، bestgmx
دو سال پیش که داشتم تاپیک شــــــــــــــــــــــــــــــــــــکاگو رو میخوندم مدام داشتم آهنگ RADIO MESSAGE از R.KELLY V رو مدام گوش میدادم. ویدیوش تو شیکاگو پر شده و آدمو یاد سرزمین موعود میندازه

پیشنهاد میکنم این آهنگ رو گوش بدید . به من که حس +++++++++ میده خیلی وقتی گوش میدم و برای لحظه ای هم که شده ذهنم از اینجا به اونجا پر میکشه
تشکر کنندگان: farzad021 ، rezijon ، someonelikeyou ، pouya007 ، pichak333 ، kuwait ، azadeh.mohamad ، msr839 ، vashahri ، puryapurya ، fatima96
سلااااااااااااام دوستان Smile
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان