کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان من از لاتاري 2013 تا 2016 از يك عكس استفاده كردم
بنظرتون اين باعث ميشه تو قرعه كشي شركت داده نشم؟
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-06 ساعت 22:57)Msns نوشته:  این هم شرح حال من بعد از 4 سال:

اولین باری که ثبت نام کردم برای لاتری 2012 بود که فکر کنم دو بار قرعه کشی شد چون سری اول اونایی که اسمشون دراومده بود بیشترشون تو یه بازه زمانی خاصی ثبت نام کرده بودند که دفعه دوم هم فکر کنم اکتبر باز یه سری اعلام شد که البته هیچ کدوم شامل من نشد.

سری دوم برای 2013 بود که بازهم نشد.

سری سوم 2014 بود که به طور عجیبی شماره ام رو گم کردم در صورتی که مال دوستم رو داشتم!خودم هم تعجب کردم چون همچین اشتباهی از من سر هیچوقت نمیزنه و خیلی حساس هستم روی این چیزا!خلاصه این همون سالی بود که اسمم در اومده بود ولی هیچ وقت نتونستم اثباتش کنمD:

سال 2015 هم به دلیل شکست قلبی اصلا ثبت نام نکردم Smile

میرسیم به 2016 که باز به صحنه بازگشتم.

اوایل خیلی سفرنامه ها رو میخوندم و برام جالب بودند و شور زیادی داشتم اما دانشجو بودم و زیادم روش حساب احساسی باز نکردم هیچ وقت.یادمه اوایل نوروز توی تعطیلات بود (برای دی وی 2012) که دیدم دوستم ساعت 6 صبح بهم زنگ میزنه که دیدم اصلا تو حال خودش نیست و میگه قبول شدم و این حرفا کلی دانکی کیف شده بود برا خودش.حالا بیا و بهش بفهمون که تو ایمیل نمیگن قبول شدی/: البته این دوست ما فوق العاده عشق یو اس ا بود به طور باورنکردنی پس ببینید وقتی همچین کسی فکر میکنه قبول شده چه حالی بهش دست میده.

خود من هم البته دوست داشتم همیشه اما اخیرا دیگه زیاد رویای آمریکا رو ندارم مثل قبل.زبانمم هم میتونم بگم با خیلی اصطلاحات عامیانه و خاص اشنایی دارم چون زیاد فیلم و سرالا میدیدم و چک میکردم از بس که عاشق زبونشون بودم همیشه..

به نظر من بهتره به جای اینکه کسی قصد رفتن داره ایندش رو به لاتری بسپاره روی گزینه های دیگه تمرکز کنه خیلی بهتره مخصوصا اینکه اینجا اکثرا جوون و تحصیل کرده اند.شما وقتی به کسی میگید برنامه دارید مهاجرت کنید وقتی ازتون بپرسن چه اقداماتی حالا کردی,جواب میدی لاتری ثبت نام کردم؟؟Smile
اما اگر روی مثلا تحصیل سرمایه گزاری کنید ببینید چقدر شانستون بیشتره.راه های دیگه هم مطمئنا هست این فقط مثال بود.

فرضا شانس لاتری 0.01% باشه اما شانس رفتن از طریق دیگه میتونه تا 80 90% هم برسه.حالا خودتون کدوم رو انتخاب میکنید دوست دارید جز 0.01% باشید یا 70% به بالا؟پس خودتون شانس خودتون رو ببرید بالا و لاتری رو اصلا حساب هم نکنید که بشه یا نشه.

خودم راهی که همیشه در ذهن داشتم رو دارم پیش میرم و احتمال اینکه تا 5-6 ماه دیگه کشور دیگه باشم زیاده هرچند همیشه هم همین رو میخواستم اما با وضعیتی که کشورمون داره پیش میره انگیزه ادم چند برابر میشه.(البته اگه خوب بود هم نظر من عوض نمیشد چون همیشه نیتشو داشتمdSmile

تنها مشکلی که باهاش درگیرم اینه که دو ماه دیگه که نتایج اعلام شد بین اروپا و آمریکا کدومش رو انتخاب کنم؟Smile

به هر حال امیدوارم اسم همه دوستان امسال دربیاد و در بلاد کفر همدیگر رو باز ببینن.

چطور با اینکه شماره تون رو گم کرده بودید متوجه شدید که برنده شدید؟
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan
(2015-03-07 ساعت 02:51)Richard نوشته:  دوستان من از لاتاري 2013 تا 2016 از يك عكس استفاده كردم
بنظرتون اين باعث ميشه تو قرعه كشي شركت داده نشم؟

سلام
نه دوست عزیز
چون داشتیم که دوسال از یک عکس استفاده کرده بود و برنده هم شده بود
تشکر کنندگان: Richard ، msr839
آقا فرزاد حرف دل ما رو زدي
حقا كه بعضي از هموطنا بويي از تمدن و فرهنگ و ادب نبردن
می گذرد ...
تشکر کنندگان: taherifar ، puryapurya ، farzad021 ، bestgmx
(2015-03-07 ساعت 02:51)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 22:57)Msns نوشته:  این هم شرح حال من بعد از 4 سال:

اولین باری که ثبت نام کردم برای لاتری 2012 بود که فکر کنم دو بار قرعه کشی شد چون سری اول اونایی که اسمشون دراومده بود بیشترشون تو یه بازه زمانی خاصی ثبت نام کرده بودند که دفعه دوم هم فکر کنم اکتبر باز یه سری اعلام شد که البته هیچ کدوم شامل من نشد.

سری دوم برای 2013 بود که بازهم نشد.

سری سوم 2014 بود که به طور عجیبی شماره ام رو گم کردم در صورتی که مال دوستم رو داشتم!خودم هم تعجب کردم چون همچین اشتباهی از من سر هیچوقت نمیزنه و خیلی حساس هستم روی این چیزا!خلاصه این همون سالی بود که اسمم در اومده بود ولی هیچ وقت نتونستم اثباتش کنمD:

سال 2015 هم به دلیل شکست قلبی اصلا ثبت نام نکردم Smile

میرسیم به 2016 که باز به صحنه بازگشتم.

اوایل خیلی سفرنامه ها رو میخوندم و برام جالب بودند و شور زیادی داشتم اما دانشجو بودم و زیادم روش حساب احساسی باز نکردم هیچ وقت.یادمه اوایل نوروز توی تعطیلات بود (برای دی وی 2012) که دیدم دوستم ساعت 6 صبح بهم زنگ میزنه که دیدم اصلا تو حال خودش نیست و میگه قبول شدم و این حرفا کلی دانکی کیف شده بود برا خودش.حالا بیا و بهش بفهمون که تو ایمیل نمیگن قبول شدی/: البته این دوست ما فوق العاده عشق یو اس ا بود به طور باورنکردنی پس ببینید وقتی همچین کسی فکر میکنه قبول شده چه حالی بهش دست میده.

خود من هم البته دوست داشتم همیشه اما اخیرا دیگه زیاد رویای آمریکا رو ندارم مثل قبل.زبانمم هم میتونم بگم با خیلی اصطلاحات عامیانه و خاص اشنایی دارم چون زیاد فیلم و سرالا میدیدم و چک میکردم از بس که عاشق زبونشون بودم همیشه..

به نظر من بهتره به جای اینکه کسی قصد رفتن داره ایندش رو به لاتری بسپاره روی گزینه های دیگه تمرکز کنه خیلی بهتره مخصوصا اینکه اینجا اکثرا جوون و تحصیل کرده اند.شما وقتی به کسی میگید برنامه دارید مهاجرت کنید وقتی ازتون بپرسن چه اقداماتی حالا کردی,جواب میدی لاتری ثبت نام کردم؟؟Smile
اما اگر روی مثلا تحصیل سرمایه گزاری کنید ببینید چقدر شانستون بیشتره.راه های دیگه هم مطمئنا هست این فقط مثال بود.

فرضا شانس لاتری 0.01% باشه اما شانس رفتن از طریق دیگه میتونه تا 80 90% هم برسه.حالا خودتون کدوم رو انتخاب میکنید دوست دارید جز 0.01% باشید یا 70% به بالا؟پس خودتون شانس خودتون رو ببرید بالا و لاتری رو اصلا حساب هم نکنید که بشه یا نشه.

خودم راهی که همیشه در ذهن داشتم رو دارم پیش میرم و احتمال اینکه تا 5-6 ماه دیگه کشور دیگه باشم زیاده هرچند همیشه هم همین رو میخواستم اما با وضعیتی که کشورمون داره پیش میره انگیزه ادم چند برابر میشه.(البته اگه خوب بود هم نظر من عوض نمیشد چون همیشه نیتشو داشتمdSmile

تنها مشکلی که باهاش درگیرم اینه که دو ماه دیگه که نتایج اعلام شد بین اروپا و آمریکا کدومش رو انتخاب کنم؟Smile

به هر حال امیدوارم اسم همه دوستان امسال دربیاد و در بلاد کفر همدیگر رو باز ببینن.

چطور با اینکه شماره تون رو گم کرده بودید متوجه شدید که برنده شدید؟

I was mezahingBig Grin
(2015-03-07 ساعت 01:26)aidaz نوشته:  
(2015-03-07 ساعت 00:47)kuwait نوشته:  دوستان یه سوال
انشا الله که همه قبولیم,میگم بعده قبولی انتخاب سفارت ترکیه وابوظبی و ایروان تاثیری داره؟
میدونم قبلا گفته بودین هرجای دنیا که شد میشه انتخاب کرد ولی این 3 جا به علت نزدیکی بهتره ولی میخام بدونم از لحاظ اخلاق و رفتار وآفیسر و... فرقی باهم می کنن؟
گفتم حداقل اگه فرقی می کنن یه زمانی خواستیم تحصیلی اقدام کنیم یه آماری داشته باشیم
ممنون
نه قوانین همه جا یکی هست. ولی خب مثلا برای موضوع مدیکال ایروان یه کم راحتتر می گیره بعد ابوظبی و بعد آنکارا.
ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان: msr839 ، puryapurya
(2015-03-06 ساعت 15:14)morida نوشته:  سلامممممممممممممممممممممم با کلی انرژی مثبت اومدممممممم
همین امروز ویزاهامون با پاسپورت هاهمون و گرفتیم........ایشالاااااااااا همه این لحظه نصیبشون بشه ..همتون قبول میشید امسال من میدونممممممممممم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ انرژی مثبت بدین

گوارای وجودتون باشه انشا اله
دست راستتون روی سر اعضای مهاجر سرا
بقول گفتنی حالشو ببرید SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
تشکر کنندگان: hedyhoney ، msr839
(2015-03-06 ساعت 15:14)morida نوشته:  سلامممممممممممممممممممممم با کلی انرژی مثبت اومدممممممم
همین امروز ویزاهامون با پاسپورت هاهمون و گرفتیم........ایشالاااااااااا همه این لحظه نصیبشون بشه ..همتون قبول میشید امسال من میدونممممممممممم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ انرژی مثبت بدین

خییییییییلی مبارکهههههههههههه Smile
این خبرای خوب دلگرم کنندست...ایشالا که تو بلاد کفرTongue بهترینها در انتظارتون باشه و همیشه انقدر شاد باشید..Wink
تشکر کنندگان: kuwait ، ostokhan ، msr839 ، bijan9
سلام
پرچم دالاسی ها بالاست

[عکس: Dallas-Photos.jpg]

[عکس: Dallas-Pictures.jpg]
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon ، bijan9
دالاس نبود؟
بدو بیا Big GrinBig Grin

[عکس: Dallas-Wallpapers.jpg]

[عکس: Dallas.jpg]
تشکر کنندگان: msr839 ، bijan9
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[عکس: dallas-overtime-pay-lawsuit.jpg]

[عکس: dallas_map.gif]

[عکس: Xvixionx_29_April_2006_Dallas_Skyline.jpg]
(2015-03-06 ساعت 16:27)amh777 نوشته:  سلام امیرحسین هستم خیلی وقته این تاپیکو میخونم و تا حالا سعادت کامنت گذاشتن نداشتم برای 2016 ثبت نام کردم.
خلاصه وضعیت:
پدر شغل آزاد
مادر خانه دار
خودمم کوچیک شما دبیرستانی
وضعیت مالی برای ثابت کردن تمکن مالی شکر خدا خیلی خوب فقط ملکه بیشترش ولی اگه مثلا بابام بخواد قرض بگیره نقد 2روز تو حسابش باشه رااااااحت.
بابام جنگ بوده ترکش ریز هم خورده مشکلی داره؟
خلاصه روزای اول که ثبت نام کرده بودم برام هر روز مثه یه سال بود تا اینکه فراموشش کردم تا حدودای الان الان هر ۲-۳ هفته با خودم فکر میکنم ته دلم قند آب میشه که واااای اگه قبول بشیم چی میشه همه چی بر وفق مراد میشه.خیلی خوب میشه.

انشاءالله قبول میشی به جمع کوچک های لاتاری امسال خوش اومدی
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، azadeh.mohamad ، msr839 ، 2taha
ATT Stadium Dallas Cowboys Stadium Screen
[عکس: att-stadium-dallas-cowboys-stadium-screen.jpg]

[عکس: texas-dallas-beautiful-picture-top-full-...-texas.jpg]
تشکر کنندگان: ostokhan ، msr839 ، ziba62ka ، hedyhoney
(2015-03-06 ساعت 13:25)asher نوشته:  یکی به من رتبه بده ثواب داره به هرکی میخام رتبه بدم میگه رتبه لازم جهت دادن رتبه به دیگران را ندارید

حالا که میتونی رتبه بدی پس به همه بچه ها شیتیل رو بده و رتبه اضافه کن Big Grin Big GrinBig Grin Big Grin . ثواب داره دایی . امتیازت هم که 9 هست
تشکر کنندگان: taherifar ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-06 ساعت 13:25)nima2016 نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 12:53)we are one نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 10:45)pouya007 نوشته:  فال سال 1394 براساس ماه تولد

واسه من که گفت نیمه دوم 94 برای من بهترین دوران خواهد بود و تحول با پاییز خواهد آمد. امیدوارم...
این دیگه چه فالی بود؟ از زندگی نا امید بودم،نا امیدتر شدم Sad
شما فقط خط اول مرداد ماه رو بخون بعد میفهمی چی میگم Sad
بطور کلی واسه متولدین مرداد نوشته که شما در سال 94 یک اتفاق واستون میوفته و اونم اینه که دوست دختر گیرتون میاد! یعنی خداییش اینم شد فال؟ دوست دختر گیرم بیاد که هر چی پول واسه لاتاری گذاشتم کنار رو خرج اون بکنم Big Grin
فال فقط فال شبکه PMC Cool

والا
منم مردادم
حالمو گرفت
خخخ

همه مردادیا Cool
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018