کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-03-11 ساعت 00:44)bestgmx نوشته:  
(2015-03-11 ساعت 00:26)Alirezawee نوشته:  بعضى وقتا واقعا روحيم رو از دست ميدم... وقتى ب اين فکر ميکنم اگه امسال هم قبول نشم با اين اوضاع اقتصادى خرابى ک الان در حال حاضر دارم ديگه راحى ندارم از اينجا فرار کنم واقعا روحيه ندارم... ببخشيد بچه ها انرژى مثبت ندادم ولى اينجا تنها جايى ک ميتونم حرف بزنم[/size]

نا امید نشو دوستم Smile

if you can keep it about the work, you'll always have a path. There's always something to be done."

این لینکو ببین

ممنون دوست من... ايشالا همه ب ارزوهاشون برسن و خوشحال باشن
تشکر کنندگان: bestgmx ، msr839
(2015-03-10 ساعت 01:10)shooli نوشته:  
(2015-03-09 ساعت 23:20)Hadi_20 نوشته:  
(2015-03-08 ساعت 21:03)Msns نوشته:  ارزش دلار خوب رفته بالا الان حال میده ادم درامد دلاری داشته باشه بره کل دنیا بگرده چون همه ارزهای دیگه رو زده زمینSmile

دایی من سیتیزن آمریکا هست تعریف میکنه میگه اونجا از دختر خوشگل خبری نیست و خیلیاشونم تپلن تازه.اینایی که توی فیلم و سریال میبینید گلچین شده هستند و نه مشت نمونه خروار نیست اینو واسه پسرا گفتم زیاد دلخوش به این چیزها نباشیدD:

برای این چیزا مقصدتون رو سمت شرق اروپا کج کنید مستحب تره.دخترای ایرانی هم که پاشون به آمریکا میرسه خدا نسیب نکنه از میس یونیورس خودشون رو بیشتر میگیرن.

یکی از دوستان که دبی زندگی میکنه تعریف میکرد میگفت توی دیسکو اونجا ایرانیا فقط به پسرای خارجکی الالخصوص مید این آمریکا پا میدن این هم تیپ و قیافش و لهجش که چیزی از اونا کم نداشته یک همچین کیسی رو چندین بار تلفنی جاهای مختلف کاشته بوده D:

حرفات جالبناک بودSmile ولی فکر نمی کنم کسی به خاطر این چیزایی که گفتی قصد مهاجرت داشته باشه واقعیتش ذهن یک مهاجر خیلی باید بالا باشه و به چیزای خیلی مهم تری فکر کنه تا بتونه به سختی های مهاجرت غلبه کنه اون چیزایی که دارید میگید ماشاالله اینجا فت و فراوونهBig Grin
هدف والای مهاجرت زندگی بهتر و استفاده از فرصت ها برای پیشرفت در کار و زندگی است
اخه دوست عزیز درست میگی ولی ببخشید عذر میخام که میگم ......کسی خیلی باید مشنگ باشه برا

۴ تا ساختمون و دختر و دیسکو و مشروب بخاد مهاجرت کنه

اگه اهل این چیزا باشی ایران برات بهشت روی زمین چون همه چی هست
مهاجرت برا پیشرفت و زندگی بهتر و امنیت و...هست

میدونم دوست عزیز منظور منم این نبود فقط تجربیاتی بود که بیان کردم که یه موقع اونجا بچه ها که ایشالا رفتن فکر نکنن اشتباهی وارد ست the walking dead شدندSmileSmile

البته ۴ تا ساختمون و دختر و دیسکو و مشروب هم تو نوع خودش پیشرفت هست دیگهBig Grin
بری دیسکو بگی:
Hey babe...I waited 10 years for DV-lottery.Let's goWink
تشکر کنندگان: nima2016 ، DELPHI5 ، msr839 ، puryapurya ، bestgmx ، kuwait ، shooli ، ostokhan
1338 ساعت مونده تا لحظه ای که انتظارش را میکشیم.
امیدوارم اون روز همه خوشحال باشیم.
شاید دلیل این که خیلی از ایرانیهای خارج از کشور موفق هستند این باشه که ماها یه جورایی ریاضت کشیده هستیم...
شاید اطرافیهای من بگن مگه از زندگی دیگه چی میخوای؟ یا حتی شاید حسادت کنن... ولی به قول معروف "بیرونم مردمو کشته درونم خودمو"
به خداوندی خدا ایمان دارم و میدونم اگر پذیرفته بشم لطفشه و اگر پذیرفته نشم باز هم لطفشه؛ مطمئنم توی هر کارش حکمتی هست...
شایدم شبیه حکایت درخت بامبو...

تا اوج نا امیدی : داستان سرخس و بامبو

روزی تصمیم گرفتم که دیگر همه چیز را رها کنم . شغلم را ، دوستانم را ، مذهبم را و خلاصه تمام وابستگی های زندگی ام را!
به جنگلی رفتم تا برای آخرین بار با خداوند صحبت کنم و اگر نتوانستم دلیلی برای ادامه ی زندگیم بیابم به آن نیز خاتمه دهم!
به خدا گفتم : آیا می توانی دلیلی برای ادامه این زندگی برایم بیاوری ؟ و جواب او مرا شگفت زده کرد .
او گفت : آیا سرخس و بامبو را می بینی ؟
پاسخ دادم : بلی .
خداوند فرمود : هنگامیکه درخت بامبو و سرخس را آفریدم، به خوبی از آنها مراقبت نمودم. به آنها نور و آب و غذای کافی دادم. دیر زمانی نپایید که سرخس سر از خاک برآورد و تمام زمین را فرا گرفت اما از بامبو خبری نبود . من از او قطع امید نکردم . در دومین سال سرخس ها بیشتر رشد کردند و زیبایی خیره کننده ای به زمین بخشیدند اما همچنان از بامبو ها خبری نبود . من بامبو ها را رها نکردم .
در سالهای سوم و چهارم نیز بامبو ها رشد نکردند . اما من از آنها قطع امید نکردم .
در سال پنجم جوانه کوچکی از بامبو نمایان شد . در مقایسه با سرخس بسیار کوچک و کوتاه بود اما با گذشت 6 ماه ارتفاع آن به بیش از 100 فوت رسید .
5 سال طول کشیده بود تا ریشه های بامبو به اندازه کافی قوی شوند . ریشه هایی که بامبو را قوی می ساختند و آنچه را برای زندگی بدان نیاز داشت را فراهم می کردند .
خداوند در ادامه فرمود : آیا می دانی در تمام این سالها که تو درگیر مبارزه با سختی ها و مشکلات خودت بودی در حقیقت ریشه هایت را مستحکم می ساختی ؟ من در تمامی این مدت تو را رها نکردم همانگونه که بامبو ها را رها نکردم .
هرگز خودت را با دیگران مقایسه نکن . بامبو و سرخس دو گیاه متفاوتند اما هر کدام به نوبه خود به زیبایی جنگل کمک می کنند . زمان تو نیز فرا خواهد رسید تو نیز رشد می کنی و قد می کشی !
از او پرسیدم : من چقدر قد می کشم .
در پاسخ از من پرسید : بامبو چقدر رشد می کند ؟
جواب دادم : هر چقدر که بتواند .
گفت : تو نیز باید رشد کنی و قد بکشی . هر اندازه که بتوانی .
ولی به یاد داشته باش که من هرگز تو را رها نخواهم کرد . و در هر زمان پشتیبان تو خواهم بود !
پس هرگز نا امید نشو !

آنچه امروز یک درخت را تنومند ، سایه گستر و پر ثمر ساخته است ، ریشه دواندن دیروز بذر آن در تاریکی های خاک بوده است . در هنگامه ی رنج های بزرگ ، ملال های طاقت فرسا ، شکست ها و مصیبت های خورد کننده ، فرصت های بزرگی برای تغییر ، گام نهادن به جلو و تصوری برای خلق آینده ایجاد می شود . ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست ، بلکه با انگیزه زیستن و امیدوار زیستن است ...
تشکر کنندگان: nima2016 ، farzad021 ، asher ، DELPHI5 ، pouya007 ، taherifar ، msr839 ، kuwait ، Ali.ghz ، Hadi_20 ، 2taha
دوستان همراهم سلام
کسی اطلاع داره که مشکل مهاجر سرا چیه .
کسی بک آپ از اطلاعات اینجا داره
خیلی نگران این سایت هستم
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan
(2015-03-10 ساعت 14:56)pouya007 نوشته:  دوستان یه ویدئو انگیزشی باحال...تماشا کنید!
http://www.aparat.com/v/nfw2X

بسیار زیبا بود
ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتید

ایام به کام . پیروز باشید و سربلندSmile
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839
(2015-03-12 ساعت 08:14)DELPHI5 نوشته:  دوستان همراهم سلام
کسی اطلاع داره که مشکل مهجر سرا چیه .
کسی بک آپ از اطلاعات اینجا داره
خیلی نگران این سایت هستم

سلام منم شنیده بودم دوستان بک آپ کامل از اطلاعات اینجا رو دارن.
واقعا لازمه در مواردی که سایت با مشکل روبرو میشه کارمون سخت میشه مخصوصا وقتی برنده شدیمBig Grin .
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: DELPHI5 ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-10 ساعت 16:49)ostokhan نوشته:  نه دایی امتیاز گرفتن اینجوری نمیشه

کلی باید پاچه بخوارونی!!!!!!!!!

عین ایران که اگه بخوای بجایی برسی باید پاچه بخوارونی>>>>>>

ای هلوووووووووووووووو
ای پامادر
ای شفتالو
این روششه Wink

یاد سریال "شبهای برره" بخیرSmile
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، shooli ، ostokhan
(2015-03-11 ساعت 02:05)pichak333 نوشته:  حکايت درخت بامبو...

جناب پيچك، در مورد حكايت درخت بامبو نميدونم اين ويديو رو ديدين يا نه؟ ولي در هرصورت حتماً ببينيد. يك دقيقه هم بيشتر نيست ولي خيلي تأثيرگذاره
ضمناً ديدن اين ويديوي كوتاه رو به همه دوستان توصيه ميكنم :

http://www.aparat.com/v/Mj6Cn
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، bestgmx ، vashahri ، nima2016 ، .samira ، pichak333 ، Hadi_20 ، DELPHI5
سلام دوستان
این برنامه رو دانلود کنید
http://www.softpedia.com/get/Others/Fun/...ator.shtml
شبیه ساز لاتاری گرین کارت هست Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، vashahri
(2015-03-12 ساعت 11:16)msr839 نوشته:  سلام دوستان
این برنامه رو دانلود کنید
http://www.softpedia.com/get/Others/Fun/...ator.shtml
شبیه ساز لاتاری گرین کارت هست Smile
طرز کارش دقیقا چطوریه ؟
من که 125 ساله هم بشم برنده نمیشم!!!Sad
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-10 ساعت 15:54)aliaz91 نوشته:  من الان بوستون اومدم ، افيسر ٢٠ روز بيشتر برام ويزا نزدSmile)
هفته ديگه ميرم نيويورك Smile)
اميدوارم يه فرجي بشه يكي عاشقم بشه اينجا نگهم داره Smile)
آخ نیویورک گفتیو کبابم کردیTongue
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan ، bijan9
(2015-03-11 ساعت 00:36)farzad021 نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 23:02)ostokhan نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 20:26)Ali_Hun:Dter نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 15:34)shooli نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 13:31)vashahri نوشته:  دوستان بهمنی اینجا خودشونو معرفی کنن...! نکنه فقط من بهمنی ام؟؟؟Sad
بله بله منم بهمنی هستم حالا چرا ؟

منم بهمنی ام

me too
بوق بوق بوق بزنید کنار لگناتونو

وقتی یه تیر ماهی میادش دیگه حرفی برای گفتن نیست!!!!!!!!

برید بوقتون بزنید Big Grin Big Grin Big Grin
پرچم تیرماهی ها بالاست

به به همه تیر ماهی ها Cool ? ?
پرچم بالاس ها ? ? ?
[/quote]
پرچم بالاست اساسی ,پایین بیا هم نیستBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: taherifar ، vashahri ، msr839 ، farzad021 ، ostokhan
(2015-03-12 ساعت 11:46)kuwait نوشته:  
(2015-03-11 ساعت 00:36)farzad021 نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 23:02)ostokhan نوشته:  بوق بوق بوق بزنید کنار //// وقتی یه تیر ماهی میادش دیگه حرفی برای گفتن نیست!!!!!!!!

به به همه تیر ماهی ها //// پرچم بالاس ها

پرچم بالاست اساسی ,پایین بیا هم نیست

به افتخار هرچي تير ماهي، بزن زنگـــــــو .... SmileSmileSmile
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: kuwait ، msr839 ، farzad021
(2015-03-10 ساعت 02:18)farrokh33 نوشته:  
(2015-03-09 ساعت 00:54)Richard نوشته:  یک سوال تخصصی از دوستان مهاجر سرا دارم که تو هیچ تاپیکی نتونستم جوابشو پیدا کنم .
کسانی که برنده شدن از همون 5 May میتونن مدارکشون رو ایمیل کنند؟ یا اصلا تاریخ خاصی داره ؟
هرچی زودتر ارسال کنیم امکان ویزا گرفتن بیشتره؟
البته در جریان هستم ترجمه مدارک ممکنه چند روز زمان ببره اما در کل میخوام ببینم قوانین ارسال مدارک از طریق ایمیل به چه شکل هست.

تصمیم گرفته بودم کل این تاپیک رو از اول تا اخر بخونم تا صفحه 35 خوندم واقعا روی اعصابم تاثر مخربی گذاشت .چشمم رو هم خیلی اذیت کرد . کلا بیخال شدم Sad . اما اگه قبول شدم مجبورم همه ی تاپیک هارو واسه کسب تجربه بیشتر بخونمBig Grin
ظما این خطای MyBB SQL Error سایت تا کی مشکلش حل میشه؟ واقعا خستمون کرد.Sad
با سلام دوست عزیز اگه 5می اسمت در بیاد اولین کاری که باید بکنی اینه که اطلاعاتی که تو فرم ds260هست رو آماده کنی (البته اگه فرم عوض نشه ومثل سال قبل باشه .سعی کن فرم وترجمه اونو از تاپیک۲۰۱۵ پیدا کنی و بخونی)که یکی از اونا داشتن پاسپورت هست چون شماره پاسپورت رو میخوان .اگه پاسپورت نداری از همین امروز در فکر گرفتن اون باش اگه هم داری و مدت انقضا اون کمتر از یک سال هست برید و اونو عوض کنید دوم باید حتما دیپلم کامل داشته باشی (۱۲ ساله یعنی دیپلم+پیش دانشگاهی) و یا اگه نداری باید سابقه کار مورد قبول اونا داشته باشی .اگه سوال دیگه ای داشتی در خدمتم .شاد باشید
انشا الله که همه دوستان برنده به همراه خودم برنده میشیم
دوستانی که گذرنامه ندارن اصلا نگران زمان نباشن
آقا,دوست من با خودم رافت شنبه تقاضای گذر نامه کرد سه شنبه گذر نامه دستش بود
می گفت اگه به بابام نامه می نوشتم اینقدر سریع جواب نمیدادBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: shooli ، msr839 ، bestgmx ، puryapurya ، maria200 ، 2taha
اگه مثبت فکر نکنیم. یه آزمایش ساده
همین حالا هر جا که هستین پای راستتون رو از زمین بلند کنین ودر جهت عقربه های ساعت بچرخونید
حالا با دست راست تو هوا حرف ع رو بنویسین ذهن شما در جهت خلاف عقربه های ساعتحرکت میکنه به همین دلیل پاتون ناخودآگاه جهتشوعوض میکنه تا با ذهنتون هماهنگ بشه ٔ
اینو گفتم که یادتون باشه وقتی دارین منفی فکر میکنین بدونین که ناخداگاهتون بر علیه شماشروع میکنه به انجام عمل منفی حتی اگه شما نخواسته باشین
اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را روی زمین تجربه کنید
دنیا چیزی جز پژواک نیست
Big Grin
تشکر کنندگان: kuwait ، nima2016 ، msr839 ، mohsen1991 ، pichak333 ، puryapurya ، DELPHI5 ، saidoo ، 2taha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان