کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
با سلام خدمت همه دوستان خوب و گل لاتاری2016
شرمنده مدتی نتونستم چیزی بنویسم ودرخدمتتوت باشم(حالا نه اینکه همه منتظر من بودینBig GrinBig Grin)
من یه پیشنهاد دارم,تا15 اردیبهشت چند صباحی بیش نمونده
از دوستانی که باسابقه ترن و همچنین اطلاعاتی خوبی دارن میخام روند کلی مراحل بعد قبولی (انشا الله برای همه)رو توضیح بدن لطفآ
ممنون
تشکر کنندگان: aminb ، khatarnak ، faryas ، msr839 ، puryapurya ، bestgmx
میگه شانس یکبار درخونه ی آدمو می زنه اگر اسمت درومد چرا نه؟؟

هرکدوم از ما سرنوشتی داریم که باید بپذیریم لاتاری هم مثل قبولی در

کنکور سراسری دانشگاست راستش من با اطمینان بیشتر با اعتقاد

با صراحت میگم که اسمم درمیاد چونو چراش بماند

از همین حالا هی روز شماری می کنم که 15 اردیبهشت بشه

صد بار به مادرم گفتم برم یا نرم ؟؟ مادرم بهم میگه موفقیعتت اونجاست

منم به دنبال رویا و ارزوهام هستم

رفتن به آمریکا آنقدررا هم سخت نیست میشه با تور هم رفت بگردیو بیای

اما مهمتر انکه زندگیت را اونجا بسازی و خودت را با شرایط اونجا وفق بدی

منم به دنبال یک زندگی خوب برای خودم و خانوادم هستم امیدوارم

این رویا به حقیقت تبدیل شه
تشکر کنندگان: kuwait ، rezijon ، msr839 ، bestgmx
(2015-03-20 ساعت 00:08)kuwait نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان خوب و گل لاتاری2016
شرمنده مدتی نتونستم چیزی بنویسم ودرخدمتتوت باشم(حالا نه اینکه همه منتظر من بودینBig GrinBig Grin)
از دوستانی که باسابقه ترن و همچنین اطلاعاتی خوبی دارن میخام روند کلی مراحل بعد قبولی (انشا الله برای همه)رو توضیح بدن لطفآ
ممنون

اولین قدم پر کردن فرم 260 هست عکسم نمیخاد
بعد با توجه به کیس نامبر باید واکسیناسیون و ترجمه انجام بدین
بعد کارنت میشین
بعد نامه دوم میاد و زمان و مکان مصاحبه رو بهتون اطلاع میدن
بعد میرین مدیکال بعدم مصاحبه و بعدم ویزای یه ضرب
بعدم تا شش ماه از تاریخ مدیکالتون فرصت دارین وارد امریکا بشین
به همین راحتی
تشکر کنندگان: aminb ، faryas ، kuwait ، rezijon ، msr839 ، bijan9 ، puryapurya ، 2taha ، bestgmx
(2015-03-19 ساعت 23:27)DELPHI5 نوشته:  دوستان عزیزم
داشتم لیست منتظران 2015 رو نگاه میکردم .
کسی اطلاع داره که از این لیست چند نفر برنده شدند . منظورم از کسانی است که توی لیست ثبت نام کردند و قبل از اعلام نتایج به اینجا سر میزدند

در پناه خداوندSmile

سلام
دو نفر
میلاد فتحی و یکی دیگه فکر کنم
تشکر کنندگان: aminb ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-20 ساعت 00:14)khatarnak نوشته:  با صراحت میگم که اسمم درمیاد چونو چراش بماند

اتفاقاً تجربه ثابت کرده هر وقت مطمئنی اسمت در میاد، نمیاد Big Grin
تشکر کنندگان: azadeh.mohamad ، msr839 ، aidaz ، khatarnak
(2015-03-20 ساعت 00:26)nima2016 نوشته:  
(2015-03-19 ساعت 23:27)DELPHI5 نوشته:  دوستان عزیزم
داشتم لیست منتظران 2015 رو نگاه میکردم .
کسی اطلاع داره که از این لیست چند نفر برنده شدند . منظورم از کسانی است که توی لیست ثبت نام کردند و قبل از اعلام نتایج به اینجا سر میزدند

در پناه خداوندSmile

سلام
دو نفر
میلاد فتحی و یکی دیگه فکر کنم

اون یکی دیگش aidaz بود اگه اشتباه نکنم. میلاد فتحی هم یا دروغ گفته بود یا کلاً با یه اسم و فامیل دیگه تو انجمن ادامه داده یا زبونم لال یه بلایی سرش اومده نتونسته ادامه بده چون خیلی دنبالش گشتم هیچ اثری ازش نیست
تشکر کنندگان: nima2016 ، msr839 ، aidaz ، puryapurya
نمی دونم چرا ولی دوست دارم یه قسمتی از زندگیمو براتون بگم شاید ارتباطی با قسمت,حکمت خداداشته باشه
من 2 مرتبه خواستم از ایران برم ولی نشد
1.سال86 من میخاستم برم هند ,همه کارارو کرده بودم آمار ریزو درشتو دراورده بودم(اونسال اینقدر در مورد دانشگاهای دنیا تحقیق کرده بودم به همه مشاوره میدادم)کارامو هم کرده بودم ولی خانوادم گفتن بزار جواب کنکور دهن سرویس Big GrinBig Grinبیاد اگه قبول شدی که همین جا برو و گرنه برو هند من مطمئن بودم کنکور گند زدم گفتم باشه,شانس ما زدو قبول شدیم و رفتیم
2.سال 90 بود من برای ارشد میخاستم برم فرانسه امتحانtcfدادم نمرشم خوب بود بعد داشت همه چیز آماده میشد که بگم Bonjour francais که توی یه آزمون استخدامی شرکت کردم ,دوباره خانواده گفتن اگه قبول شدی برو سر کار اگر نه برو فرانسه
از اونجایی که احتمال قبولی در آزمون فقط%4 بود و حتی کمتر دوباره گفتم باشه جالب باز قبول شدمو خدا را شکر الان سر کارم
در مورد لاتاری هم چون احتمالیه ,انشاالله اول دوستان بعد منم قبول بشمCoolBig GrinBig Grin
دوستان خوب من یه چیزو از من به عنوان یه دوست که واقعا با تموم وجود درکش کردم قبول کنین
اگه شما برای رسیدن به چیزی تلاش کردین و نشد ,درسته که ناراحت میشین ولی%100 حکمتی درش بوده این نظر منه شاید کسی حکمتو اینا قبول نداشته باشه ولی من قبول دارم
تشکر کنندگان: nima2016 ، aminb ، rezijon ، fatima96 ، someonelikeyou ، alireza_guitar ، asher ، ostokhan ، msr839 ، bijan9 ، aidaz ، puryapurya ، 2taha
(2015-03-20 ساعت 00:21)nima2016 نوشته:  
(2015-03-20 ساعت 00:08)kuwait نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان خوب و گل لاتاری2016
ممنون

اولین قدم پر کردن فرم 260 هست عکسم نمیخاد
بعد با توجه به کیس نامبر باید واکسیناسیون و ترجمه انجام بدین
بعد کارنت میشین
بعد نامه دوم میاد و زمان و مکان مصاحبه رو بهتون اطلاع میدن
بعد میرین مدیکال بعدم مصاحبه و بعدم ویزای یه ضرب
بعدم تا شش ماه از تاریخ مدیکالتون فرصت دارین وارد آمریکا بشین
به همین راحتی
ممنون از پاسخ
تشکر کنندگان: rezijon ، nima2016 ، alireza_guitar ، asher ، msr839 ، puryapurya ، bestgmx
(2015-03-20 ساعت 00:35)kuwait نوشته:  نمی دونم چرا ولی دوست دارم یه قسمتی از زندگیمو براتون بگم شاید ارتباطی با قسمت,حکمت خداداشته باشه
من 2 مرتبه خواستم از ایران برم ولی نشد
1.سال86 من میخاستم برم هند ,همه کارارو کرده بودم آمار ریزو درشتو دراورده بودم(اونسال اینقدر در مورد دانشگاهای دنیا تحقیق کرده بودم به همه مشاوره میدادم)کارامو هم کرده بودم ولی خانوادم گفتن بزار جواب کنکور دهن سرویس Big GrinBig Grinبیاد اگه قبول شدی که همین جا برو و گرنه برو هند من مطمئن بودم کنکور گند زدم گفتم باشه,شانس ما زدو قبول شدیم و رفتیم
2.سال 90 بود من برای ارشد میخاستم برم فرانسه امتحانtcfدادم نمرشم خوب بود بعد داشت همه چیز آماده میشد که بگم Bonjour francais که توی یه آزمون استخدامی شرکت کردم ,دوباره خانواده گفتن اگه قبول شدی برو سر کار اگر نه برو فرانسه
از اونجایی که احتمال قبولی در آزمون فقط%4 بود و حتی کمتر دوباره گفتم باشه جالب باز قبول شدمو خدا را شکر الان سر کارم
در مورد لاتاری هم چون احتمالیه ,انشاالله اول دوستان بعد منم قبول بشمCoolBig GrinBig Grin
دوستان خوب من یه چیزو از من به عنوان یه دوست که واقعا با تموم وجود درکش کردم قبول کنین
اگه شما برای رسیدن به چیزی تلاش کردین و نشد ,درسته که ناراحت میشین ولی%100 حکمتی درش بوده این نظر منه شاید کسی حکمتو اینا قبول نداشته باشه ولی من قبول دارم
شما شخص بسیار خوش شانسی هستید امیدوارم که لاتاری هم قبول بشید
تشکر کنندگان: rezijon ، someonelikeyou ، kuwait ، alireza_guitar ، DG-AMIR ، ostokhan ، msr839 ، puryapurya ، 2taha
بچه ها تو این روزای آخر سال برا همتون بهترین آرزوهارو دارم امیدوارم ایشالا با کمک خدا همتون به آرزوهاتون برسید همچنین امیدوارم امسال لاتاری برای هممون یه گشایش خیلی بزرگ برای یه زندگی خیلی خوب و جدید باشه
سال نوتون پر از خبرای خوب پر از سورپرایز های عالی
به امید موفقیت هممون و تموم بچه های مهاجر سرا Smile Smile Smile
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: DG-AMIR ، azadeh.mohamad ، asher ، ostokhan ، msr839 ، 2taha
(2015-03-20 ساعت 01:02)Ali.ghz نوشته:  بچه ها تو این روزای آخر سال برا همتون بهترین آرزوهارو دارم امیدوارم ایشالا با کمک خدا همتون به آرزوهاتون برسید همچنین امیدوارم امسال لاتاری برای هممون یه گشایش خیلی بزرگ برای یه زندگی خیلی خوب و جدید باشه

داداش اطلاعاتی در مورد فیلم های ایرانی های مقیم امریکا چیزی فیلم داری مستندی چیزی
؟
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-20 ساعت 01:07)DG-AMIR نوشته:  
(2015-03-20 ساعت 01:02)Ali.ghz نوشته:  بچه ها تو این روزای آخر سال برا همتون بهترین آرزوهارو دارم امیدوارم ایشالا با کمک خدا همتون به آرزوهاتون برسید همچنین امیدوارم امسال لاتاری برای هممون یه گشایش خیلی بزرگ برای یه زندگی خیلی خوب و جدید باشه

داداش اطلاعاتی در مورد فیلم های ایرانی های مقیم آمریکا چیزی فیلم داری مستندی چیزی
؟

من یه مستند میشناسم
برو تو یوتیوب تو قسمت سرچش سرچ کن Ardeshir TV بعد برو داخلش مستندات زیادی داره که یکیش یه مستندی هست به نام از ونکوور تا لس آنجلس و 13 قسمت هست اگه اشتباه نکنم آموزنده که نیست راستش ولی سرگرم کنندس و کمی خنده دار فقط یادت باشه قسمتشاو به ترتیب ببینی تا بفهمی چی شد
تشکر کنندگان: DG-AMIR ، asher ، msr839
دیدم اونا رو یه توپ تر که مختص مهاجرت باشه
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-20 ساعت 00:03)faryas نوشته:  درود بر فرزندان پارس و میراث داران کورش بزرگ

آغاز سال ۷۰۴۰ آریایی

سال ۳۷۵۳ زرتشتی

۲۵۷۴ هخامنشی

و ۱۳۹۴ خورشیدى

پیشا پیش بر شما مبارك
.

.

.

“نوروز”

یادگار دین زرتشت

مهر کورش

جام جمشید

تیر آرش

خون سهراب

رخش رستم

عشق بابک

بزرگترین جشن ایرانیان

پیشاپیش خجسته باد

سال 2715 کردی و 1394 شمسی رو تبریک میگم
تشکر کنندگان: nima2016 ، rezijon ، msr839 ، puryapurya ، kuwait
(2015-03-20 ساعت 01:29)moxtar88 نوشته:  
(2015-03-20 ساعت 00:03)faryas نوشته:  درود بر فرزندان پارس و میراث داران کورش بزرگ

آغاز سال ۷۰۴۰ آریایی

سال ۳۷۵۳ زرتشتی

۲۵۷۴ هخامنشی

و ۱۳۹۴ خورشیدى

پیشا پیش بر شما مبارك
.

.

.

“نوروز”

یادگار دین زرتشت

مهر کورش

جام جمشید