کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام خدمت رفقا منم چند دقیقه پیش به جمع منتظران 2016 پیوستم.هرچی خدا بخواد راضیم به رضاش فقط اگه اون آقا رضاش هم بیاد با رضای ما رفیق بشه خیلی خوب میشه Rolleyes
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: ostokhan ، kia_0950 ، tenardie2bai ، alireza_guitar ، hedyhoney ، MEHR52 ، takpar1371 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-13 ساعت 19:33)مسافر تنها نوشته:  از دوستان عزيز خواهش ميكنم به افراد آشنا يا فاميل يا ... كه هينطوري فله اي ثبت نام ميكنن فقط واسه تست شانسشون يه جوري اين افراد رو منصرف كنند
من خودم دو تا از دوستام كه مي خواستن الكي ثبت نام كنن از اين كارشون منصرف كردم البته يك ربع براشون موعظه كردم تا قبول كردند كه حق ديگران رو ضايع كردن اصلا خوشايند خدا و بندگان خدا نيست
شما هم به خاطر خودتون و ساير آدمايي كه صلاحيت رفتن رو دارن اگه موردي بود باهاشون صحبت كنيد البته با دليل و منطق حرفتونو بقبولونيد
بله این شد یه حرف درست و حسابی!من هم یه دوستم داشت ثبت نام میکرد بی هدف کلی براش توضیح دادم دید منطقیه منصرف شد تا شانس کسانیکه شرایطشون بسیار بهتره بیشتر بشه
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، giantboy94 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-13 ساعت 20:14)mona_usa نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 11:26)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 19:57)mona_usa نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااااام دوستان جدید و قدیمی

مام اومدیم Big Grin

خوش اومدید
مونا خانم مادر شما بود برنده شده بودن؟

سلام ممنون
نه اصلا مادر من شرکت نکرده بود
خواهرم سیتیزن هست اما من هنوز هیچ اقدامی نکردما !
شما چطور؟
ممنون از پاسختون... توی امضا اقدامم هست..از طریق خواهرم...F4 اقدام کردم... اما حالا حاااالاها نوبتم نیست!!
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
ما هم اومديم تو جمع منتظران 2016, شايد امسال بيايد، شايد Big Grin
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2014-10-13 ساعت 20:51)runioe نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 16:59)parisrose22 نوشته:  امروز یه دوستی که آمریکاست بهم گفت باید میگفتی از اینجا برات ثبت نام میکردن
هر کی اینجا ثبت نام کرده قبول میشه
خودشم نمیدونست چرا
فکر نمیکنم اینطور باشه چون هر دوسال قبل برای من از آمریکا ثبت نام کرده بودن ولی نشد.در ضمن یکی از دوستانم که پروندش از طریق برادرش در جریان واسه مهاجرت به آمریکا هستش هر ساله از آمریکا ثبت نام میکنه که باز هم نشد.

سلام منم پارسال برام از ا م ر ی ک ا ثبت نام کردن و بردم ولی امثال همینجا ثبت نام کردم! چون خیلی ها رو دیدم که برده بودن و همینجا ثبت نام کرده بودن
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: abbas09 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-13 ساعت 16:59)parisrose22 نوشته:  امروز یه دوستی که آمریکاست بهم گفت باید میگفتی از اینجا برات ثبت نام میکردن
خودشم نمیدونست چرا
فکر نمیکنم اینطور باشه چون هر دوسال قبل برای من از آمریکا ثبت نام کرده بودن ولی نشد.در ضمن یکی از دوستانم که پروندش از طریق برادرش در جریان واسه مهاجرت به آمریکا هستش هر ساله از آمریکا ثبت نام میکنه که باز هم نشد.

دوستاني که تجربه دارن بگن ببينيم صحت داره اين حرف يا نه؟ چون فکر نميکنم اصلا فرقي داشته باشه
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
چه روز ها که یک به یک غروب شد نیامدی(لاتاری)
چه اشک ها که در گلو رسوب شد نیامدی(لاتاری)
برای من که خسته و دل شکسته ام نه
برای عده ای ولی چه خوب شد نیامدی (لاتاری)
الهی بی ویزای آمریکا از دنیا نری یک صلوات جلیل ختم کنید Smile
ما هم اضافه شدیم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-14 ساعت 10:57)alm80 نوشته:  
خودشم نمیدونست چرا

دوستاني که تجربه دارن بگن ببينيم صحت داره اين حرف يا نه؟ چون فکر نميکنم اصلا فرقي داشته باشه

نه هیچ فرقی نمی کنه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، alm80 ، alirezanz ، jsmlz
Exclamation 
(2014-10-14 ساعت 12:40)fairy نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 10:57)alm80 نوشته:  
خودشم نمیدونست چرا

نه هیچ فرقی نمی کنه
موندم چرا الکی شایعه سازی می کنن دوستان!!!!
عزیزان من هییییچ فرقی نداره شما از کجا ثبت نام کنید ... فک کنید می خوایید کنکور شرکت کنید قبول بشی و بیایید تهران درس بخونید!
حالا هیچ شرایطی هم وجود نداره این وسط .... حالا چه از آفریقا توی سایت ثبت نام کنید چه ایران چه امریکا....توی صف قرعه کشی هستید
بابا بدون اطلاعات حرف پروندن رااااحته !!!! فقط هر کشور سهمیه خودشو داره!
بهتره بدونید سهمیه ایران حدود 6 هزار تا 7 هزار نفره!! و ا حدود 2 هزار تا 3500 نفر از این افراد برنده می تونن ویزا دریافت کنن.... پس کسی که توی ایران باشه شانسش میشه گفت بیشتره!
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)

انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: takpar1371 ، babak82 ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-14 ساعت 09:54)puryapurya نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 19:33)مسافر تنها نوشته:  از دوستان عزيز خواهش ميكنم به افراد آشنا يا فاميل يا ... كه هينطوري فله اي ثبت نام ميكنن فقط واسه تست شانسشون يه جوري اين افراد رو منصرف كنند
من خودم دو تا از دوستام كه مي خواستن الكي ثبت نام كنن از اين كارشون منصرف كردم البته يك ربع براشون موعظه كردم تا قبول كردند كه حق ديگران رو ضايع كردن اصلا خوشايند خدا و بندگان خدا نيست
شما هم به خاطر خودتون و ساير آدمايي كه صلاحيت رفتن رو دارن اگه موردي بود باهاشون صحبت كنيد البته با دليل و منطق حرفتونو بقبولونيد
بله این شد یه حرف درست و حسابی!من هم یه دوستم داشت ثبت نام میکرد بی هدف کلی براش توضیح دادم دید منطقیه منصرف شد تا شانس کسانیکه شرایطشون بسیار بهتره بیشتر بشه

اون کافی نت هایی که داد میزنن گرین کارت امریکا 1000تومن رو چه جوری منصرف میکنی?
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
بنده یه نکته میگم و میرم . این مطلب رو در لینک رسمی وزارت خارجه آمریکا خونده بودم که الان پیداش نکردم. پیداش کردم برای همه شیر میکنم
برنامه لاتاری اولویت بندی مناطق جغرافیایی داره و مناطقی که کمتر مهاجر دارند بیشتر قبولی میدهند (به نسبت افراد ثبت نام کننده) متاسفانه منطقه اسیا هم جزو مناطقی است که کمتر برنده دارد (به نسبت شرکت کننده) اما نه به این معنی که شما آمریکا تشریف ببرید به عنوان یک ایرانی برنده خواهید شد. کشوری که به عنوان کشور شرکت کننده انتخاب میکنید تاثیر در قبولی داره و این کشور رو نمیتونید دستی تغییر بدید و اگر تغییر بدید و قبول بشید متاسفانه موقع مصاحبه رد خواهد شد.
ضمنا زمان ثبت نام هیچ تاثیری در برنده شدن ندارد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، taherifar ، alm80 ، babak12 ، King Eagle ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-14 ساعت 15:04)behdadK نوشته:  بنده یه نکته میگم و میرم . این مطلب رو در لینک رسمی وزارت خارجه آمریکا خونده بودم که الان پیداش نکردم. پیداش کردم برای همه شیر میکنم
برنامه لاتاری اولویت بندی مناطق جغرافیایی داره و مناطقی که کمتر مهاجر دارند بیشتر قبولی میدهند (به نسبت افراد ثبت نام کننده) متاسفانه منطقه اسیا هم جزو مناطقی است که کمتر برنده دارد (به نسبت شرکت کننده) اما نه به این معنی که شما آمریکا تشریف ببرید به عنوان یک ایرانی برنده خواهید شد. کشوری که به عنوان کشور شرکت کننده انتخاب میکنید تاثیر در قبولی داره و این کشور رو نمیتونید دستی تغییر بدید و اگر تغییر بدید و قبول بشید متاسفانه موقع مصاحبه رد خواهد شد.

مدیر جان
فکر کنم ادر سال 2014
حدود 9 میلیون و خورده ای (با زیر مجموعه هاشون حدود 14 میلیون و خورده ای ) در لاتری شرکت کردن که حدود 6 هزار نفر از ایران( یکی از بالاااااترین ارقام برده شده ) که توی لیستشون ذکر شده. هست. ( همون 7% معروف)
اینم لینک مربوط که فکر کنم دنبالش بودی http://travel.state.gov/content/visas/en...rants.html

انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: behdadK ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-14 ساعت 15:25)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 15:04)behdadK نوشته:  بنده یه نکته میگم و میرم . این مطلب رو در لینک رسمی وزارت خارجه آمریکا خونده بودم که الان پیداش نکردم. پیداش کردم برای همه شیر میکنم

مدیر جان
فکر کنم این همون لینک هست
در سال 2014
حدود 9 میلیون و خورده ای (با زیر مجموعه هاشون حدود 14 میلیون و خورده ای ) در لاتری شرکت کردن که حدود 6 هزار نفر از ایران( یکی از بالاااااترین ارقام برده شده ) که توی لیستشون ذکر شده. هست.
اینم لینک مربوط که فکر کنم دنبالش بودی http://travel.state.gov/content/visas/en...rants.html
ممنون از شما. نخیر این نبود. این تقسیم بندی برندگان 2014 رو نشون میده همچین صفحه ای برای 2015 هم هست.
اما من یک جایی خوندم جزو همون بخش C قانون 203 مهاجرت که قبول شدگان هر بخشی که مهاجرانش در آمریکا کمترند بایستی بیشتر باشه.
یعنی اگر 10 نفر از ایران و 10 نفر مثلا از آلمان شرکت کنند و مثلا ایرانی ها در آمریکا زیاد و آلمانی ها کم باشند. اگر قرار باشه 4 نفر رندوم انتخاب بشن 3 نفر از آلمان انتخاب میشن و یک نفر از ایران و اینجوری نیست که به یک نسبت همه برنده بشن و در کل اروپایی ها و آفریقایی ها شانس بیشتر و آسیایی ها شانس کمتری برای قبولی دارند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: vashahri ، alireza_guitar ، babak12 ، King Eagle ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
Kingdom (exceptNorther
(2014-10-14 ساعت 15:29)behdadK نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 15:25)alireza_guitar نوشته:  

مدیر جان
فکر کنم این همون لینک هست
در سال 2014
حدود 9 میلیون و خورده ای (با زیر مجموعه هاشون حدود 14 میلیون و خورده ای ) در لاتری شرکت کردن که حدود 6 هزار نفر از ایران( یکی از بالاااااترین ارقام برده شده ) که توی لیستشون ذکر شده. هست.
ممنون از شما. نخیر این نبود. این تقسیم بندی برندگان 2014 رو نشون میده همچین صفحه ای برای 2015 هم هست.
اما من یک جایی خوندم جزو همون بخش C قانون 203 مهاجرت که قبول شدگان هر بخشی که مهاجرانش در آمریکا کمترند بایستی بیشتر باشه.
یعنی اگر 10 نفر از ایران و 10 نفر مثلا از آلمان شرکت کنند و مثلا ایرانی ها در آمریکا زیاد و آلمانی ها کم باشند. اگر قرار باشه 4 نفر رندوم انتخاب بشن 3 نفر از آلمان انتخاب میشن و یک نفر از ایران و اینجوری نیست که به یک نسبت همه برنده بشن و در کل اروپایی ها و آفریقایی ها شانس بیشتر و آسیایی ها شانس کمتری برای قبولی دارند.
فک کنم این لینک کامل توضیح داده
که اگر کشور مورد نظری طی 5 سال اخیرش تعداد مهاجرانش به 50هزار تا نرسیده باشه میتونه شرکت کنه
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Diversity_Immigrant_Visa

اینم اون قسمتش:
Ineligible countries

Those born in any territory that has sent more than 50,000 immigrants to the United States in the previous five years are not eligible to receive a diversity visa. For DV-2015, natives of the following nations are ineligible: Bangladesh,Brazil, Canada, China (mainland-born), Colombia,Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Haiti,India, Jamaica, Mexico, Nigeria, Pakistan, Peru,Philippines, South Korea, United Kingdom (exceptNorthern Ireland) 

حالا با این تفاسیر از 5 سال گذشته تا الان از ایران چقدر اکی شدن؟![/align]
لینک زیر هم یجاش نوشته که از آسیا سالی 25% از ویزاهای مهاجرتی رو به خودش اختصاص میده... اروپا هم حدود 63%
http://www.migrationpolicy.org/article/f...ted-states

انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: behdadK ، alm80 ، alirezanz ، jsmlz
نه قربان اینم یه چیز دیگه است.
نگران از خارج شدن ایران از الیجبیلیتی هم نباشید. اکثریت مهاجرت ایران از راه لاتاری هست که سالی 3500 تا میشه حداکثر که با احتساب 5 سال میشه 18000 تا که تا 50000 اختلاف فاحش داره
تشکر کنندگان: ostokhan ، alireza_guitar ، alm80 ، King Eagle ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان