کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-12 ساعت 13:59)Danoosh نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 12:52)hadi.nikjo نوشته:  دوستان اگه اطلاعات خوبی درباره اقدام برای کشورهای مختلف دارن لطفا اشتراک بزارید اینکه از چه روشی برای چه کشوری می خواین اقدام کنین شاید بقیه دوستان از جمله خودم تونستیم استفاده کنیم

سلام
خب...بستگی داره که چجوری میتونی مهاجرت کنی!
یه پلن اینجوریه که از طریق تحصیل میری..... بعدش سعی در اقامت..... البته این جمله خلاصه شده چندین ماه تحقیق هست....حالا کدوم کشور میخوای بری....چقدر طول میکشه تا پی آر بشی و بعدش سیتیزن... آیا ویزا تحصیلیش راحته یا نه........اینا بحثش جداست

یه پلن دیگه از طریق مالی هست...که خیلی از کشورها هستند.... و بنا بر هزینه میتونید کشورهای کاراییبی...اروپای شرقی یا غربی.....کانادا....استرالیا ...و یا آمریکای جنوبی رو انتخاب کنید... اگر هم واقعن (ایده پرداز هستید) میتونید اشتغالزایی کنید, انگلیس خیلی خوبه (البته این مورد شخصی هست)

یه پلن هم تخصصی هست..... تخصصتون چیه...چقدر سابقه دارید؟ انگلیسیتون در چه اندازه هست.... کانادا و استرالیا دوتا لیدر صدور ویزای کار هستند(کانادا) ... البته بلو کارت اروپا هم میتونه توی برنامه باشه....

این موارد میتونن 3 پلن مهاجرتی بجز لاتاری باشن
موارد دیگه هم هستن که اونا شرایط خاصی دارن

حالا خودتون ببینید از کدوم مورد میتونید مهاجرت کنید....بعد برید تحقیق و اطلاعاتتون رو افزایش بدید
راستی برای مهاجرت مالی و یا تخصصی زیر 70 تا 80 هزار دلار نباید باشه
تحقیق که بکنید ....هزینه ها میاد دستتون

موفق باشید
ممنون از جوابتون
در مورد این 3 پلن مهاجرتی که اشاره کردی فکر می کنم مهاجرت مالی چندان گزینه درستی برای اکسر دوستان نیست چون با وضعیت که برای ارزش پولمون بوجود اومده خیلی سرمایه می خواد مهاجرت تخصصی خیلی خوبه ولی متاسفانه باید تو رشته های واجد شرایط باشه که چون رشته من هنریه نتوستم پیدا کنم ولی روی گزینه مهاجرت از طریق تحصیل خیلی فکر کردم و وقت دارم می زارم البته مهاجرت تحصیلی زمانی خوبه که بشه در حین تحصیل شرایط اقامت رو فراهم کرد تا پس از پایان دوره با هزینه کردن کلی پول دوباره مجبور به برگشت نبود
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
خدایا امسال کلک لاتاری رو برای ما بکن برای همیشه!!!!!!!!

ما رو امسال قبول کن!!!!!!

خسته شدیم به مولا قسم!!!!!!! دیگه نمیکشیم به خودت قسم!!!!!!! آخه نوکرتم یه دونه ویزا میون 55000 تا به کجا بر میخوره!!!!؟؟؟ ردیفش کن . نمیدونم چجوری فقط ردیفش کن!!!!!! حال که دادی بهمون یه کم بیشترش کن
تا کی شاهد این باشیم که یکی که اصلا تو فاز رفتن نیست و از روی سرخوشی میاد ثبت نام میکنه و قبول میشه و ویزا رو میگیره و نمیره ولی یکی مثل من که لنگ این ویزا هستم با has not been selected روبروشم. انصاف نیستش/ برای بار آخر میگم ردیفش کن/ این پست میدونم برای اول می میشه یادگاری و خاطره ساز برام.
king eagle and me in central park forever (spring, summer,autumn, winter
تشکر کنندگان: babak_m ، keivin ، King Eagle ، parisrose22 ، babak82 ، MEHR52 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-22 ساعت 19:58)2014families lottery winners نوشته:  سلام دوستای گلم SmileSmileSmileSmileSmile امیدوارم همچنان که اسمتون توی این صفحه جز اولیهاست توی لاتاری 2016 همگی با هم جزو قبولیهای اولی و با شماره کیس پایین باشیم SmileSmileSmile

آمین
آمین[emoji4]
(2014-09-29 ساعت 14:29)badboy666 نوشته:  فدااااااااااااااااایی دارین بچه های مهاجرسراSmile بروی چشم.ممممنونم/خدایا مسیر زندگی هممونو به سمت ارزوهامون ببرRolleyes
آمین [emoji2]
(2014-10-03 ساعت 09:15)saeed_gh نوشته:  گاهی ناگزیری،برای تولدی دوباره ،از خود بمیری .و دوباره برخیزی ،این بار قویتر و خردمندتر معمار زندگی خود باشید.
[emoji4]
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2014-10-12 ساعت 14:40)JOOOJOOO نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 14:09)alisarvareharchiabi نوشته:  من زبانم زیاد خوب نیست رفتم کلاس سفیر ... معلوم نبود از لب جوب آب معلم اورده بودن ... اصلن فایده نداشت فقط زمان و هزینه رفت .

منم 4 سال شکوه رفتم، سواد من از دبیرهاشون بیشتر بود...
Big Grin
سلام.سی دی های آموزش زبان نصرت عالی هستن.واسه خودت راحت میشینی توخونه،هروقت حوصله داشتی نیم ساعت وقت میزاری گوش میدی.من باهمین روش دارم یادمیگیرم وبه دخترام وشوهرمم زبان یادمیدم.
تشکر کنندگان: abas_kashan ، battosai ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
سلام دوستان.. خوبین
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: abas_kashan ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
اميدوارم امسال شانس باهامون يار باشه
می گذرد ...
تشکر کنندگان: rezijon ، abas_kashan ، King Eagle ، alirezanz
امروز یه دوستی که امریکاست بهم گفت باید میگفتی از اینجا برات ثبت نام میکردن
هر کی اینجا ثبت نام کرده قبول میشه
خودشم نمیدونست چرا
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: abas_kashan ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-13 ساعت 16:59)parisrose22 نوشته:  امروز یه دوستی که آمریکاست بهم گفت باید میگفتی از اینجا برات ثبت نام میکردن
خودشم نمیدونست چرا

دوست عزیز سهمیه ی هر کشور از قبل مشخصه
و اینکه شما هرجا که زندگی می کنید باید از سهمیه ی همون جا استفاده کنید
نمیتونید
اگر شما ایران زندگی می کنید حتی اگر براتون از آمریکا ثبت نام کنند باز مجبورن از سهمیه ی ( آسیا ) ایران براتون استفاده کنن.
پس هیچ فرقی نداره
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: rezijon ، Danoosh ، King Eagle ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
از دوستان عزيز خواهش ميكنم به افراد آشنا يا فاميل يا ... كه هينطوري فله اي ثبت نام ميكنن فقط واسه تست شانسشون يه جوري اين افراد رو منصرف كنند
من خودم دو تا از دوستام كه مي خواستن الكي ثبت نام كنن از اين كارشون منصرف كردم البته يك ربع براشون موعظه كردم تا قبول كردند كه حق ديگران رو ضايع كردن اصلا خوشايند خدا و بندگان خدا نيست
شما هم به خاطر خودتون و ساير آدمايي كه صلاحيت رفتن رو دارن اگه موردي بود باهاشون صحبت كنيد البته با دليل و منطق حرفتونو بقبولونيد
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
(2014-10-12 ساعت 11:17)King Eagle نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 23:20)fairy نوشته:  ...

درضمن خدمت مونا خانوم یو اس ای هم سلام عرض میکنیم خوش اومدی

سلام ممنون آقا شهریار
(2014-10-12 ساعت 11:26)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 19:57)mona_usa نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااااام دوستان جدید و قدیمی

مام اومدیم Big Grin

خوش اومدید
مونا خانم مادر شما بود برنده شده بودن؟

سلام ممنون
نه اصلا مادر من شرکت نکرده بود
خواهرم سیتیزن هست اما من هنوز هیچ اقدامی نکردما !
شما چطور؟
تشکر کنندگان: ofrfar ، alireza_guitar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-13 ساعت 16:59)parisrose22 نوشته:  امروز یه دوستی که آمریکاست بهم گفت باید میگفتی از اینجا برات ثبت نام میکردن
خودشم نمیدونست چرا
فکر نمیکنم اینطور باشه چون هر دوسال قبل برای من از امریکا ثبت نام کرده بودن ولی نشد.در ضمن یکی از دوستانم که پروندش از طریق برادرش در جریان واسه مهاجرت به امریکا هستش هر ساله از امریکا ثبت نام میکنه که باز هم نشد.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: ostokhan ، kia_0950 ، alireza_guitar ، alirezanz ، jsmlz
ما هم به جمع منتظران پیوستیم. خدا کنه امسال دیگه اون سال طلایی باشه که منتظرش بودم.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: King Eagle ، ostokhan ، alireza_guitar ، MEHR52 ، takpar1371 ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان