کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-21 ساعت 21:28)saidoo نوشته:  سلام به همه دوستان.یه سوال دارم خدمتتون.
اگه اسپل اسمی که ثبت نام شده یکم با اسپل پاسپورت فرق کنه چی میشه؟

سلام
دوست عزیز نگران نباشید اینشالا قبول شدید سال دیگه در فرم 260 آنلاین اسمتونو درست می نویسید .
اما کلا دوستان دیگه دقت کنند .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: saboteur ، سيبك ، tarkan_tan ، alirezanz ، jsmlz
با سلام به همه دوستان گلم.خواستم بگم که همه چی که لاتاری نیست اگه کسی واقعا با تمام وجود بخواد بره هر کاری میکنه که بره و آخرشم میره و به هرچی که بخواد میرسه و اینم هیچوقت یادتون نره که لاتاری فقط یکی از گزینه ها واسه رفتن هست نه تنها گزینه پس گزینه های دیگه یادتون نره.
به امید اینکه هممون با کوتاه ترین راه ممکن به اون چیزی که میخواهیم برسیم.
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، jsmlz
(2014-10-22 ساعت 09:25)tarkan_tan نوشته:  با سلام به همه دوستان گلم.خواستم بگم که همه چی که لاتاری نیست اگه کسی واقعا با تمام وجود بخواد بره هر کاری میکنه که بره و آخرشم میره و به هرچی که بخواد میرسه و اینم هیچوقت یادتون نره که لاتاری فقط یکی از گزینه ها واسه رفتن هست نه تنها گزینه پس گزینه های دیگه یادتون نره.
به امید اینکه هممون با کوتاه ترین راه ممکن به اون چیزی که میخواهیم برسیم.
آمین[emoji4]
تشکر کنندگان:
دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.
منبع خبر : شبکه TMTV بخش لاتاری

متاسفانه منم حذف شدم رفت پی کارش ، همه چیز عکسم درست بود فقط همین یک مورد گند زد به همه چی، اصلا فکر نمیکردم سفید کردن پس زمینه با فتو شاپ انقدر مهم و حساس باشه، حیف شد ، امسال هم از دستمون پرید.
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-10-22 ساعت 12:05)azimi1368 نوشته:  دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.

متاسفانه منم حذف شدم رفت پی کارش ، همه چیز عکسم درست بود فقط همین یک مورد گند زد به همه چی، اصلا فکر نمیکردم سفید کردن پس زمینه با فتو شاپ انقدر مهم و حساس باشه، حیف شد ، امسال هم از دستمون پرید.

یعنی قرعه کشی هم نمیشن یا اگه برنده بشن ریجکت میشن؟
(2014-10-22 ساعت 12:05)azimi1368 نوشته:  دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.

فکر کنم اگه دوستانی که سال های قبل برنده شدن راهنمایی کنن بهتره که آیا اونا هم از فتوشاپ استفاده کردن یا نه؟
تشکر کنندگان: sami.parsi ، jsmlz
(2014-09-17 ساعت 17:38)hadi.nikjo نوشته:  امسال این تایپیک خیلی زود باز شد تشکر مخصوص از مدیران به خصوص ناظم عزیز

من بار سوم قبول شدم تا سه نشه بازي نشه Big Grin

من عکسم با فتوشاپ سفید شده و امسال هم قبول شدم. اگر دستکاری در عکس شدید نباشه که باعث تغییر در موارد اساسی نشود مشکلی نیست و در عکس اولیه انقدر پافشاری نمیکنند و صرف شناسایی اولیه کفایت میکنه براشون گویا.
نگران نباشید امیدوارم شما سال آینده قبول بشید Shy
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: dv2016 ، Ali_Hunter ، 88808880 ، feidom30 ، alirezanz ، jsmlz

زیاد به حرفای تی ام تی وی توجه نکن....یکم خودت دقت کن! الان من میریم ایران فیلم میگم عزیز یه عکس میخوام بگراندم سفید یکی میخوام بکگراندش قرمز و یکی هم براندش دریا باشه! حالا به نظرت ایران فیلم با چه برنامه ای اینکارو میکنه؟!؟!؟!؟ همش با فتوشاپه.... نگران نباش شما حذف نشدید.. مگر اینکه با عینک یا. . باشه
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: S@R@V ، alirezanz ، jsmlz

آخه بک رو سفید کردن که هیچ تاثیری تو چهره فرد نداره چرا باید باعث حذف بشه؟ من که بعید می دونم اونا مثل ما انقدر حساس باشند! منم عکس پاسپورتی گرفتم ولی چون نور تو صورتم می افتاد تیره کرد که باعث شد بک طوسی بشه منم با فتوشاپ سفید کردم ولی اصلا مشخص نیست اونا از کجا می خوان بفهمند!
I've learned that you can keep going long after you think you can't
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، mohammadg846
دوستان گلم سلام
منم امسال شرکت کردم برای همتون آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم همه امسال جزو برندگان باشین
برای منم دعا کنید
سال 1394 ( سال آینده ) سال جهش و تغییر بزرگی در زندگی هممون خواهد بود . من خوشبینم که قبول میشیم
شمارش معکوس تا پایان ثبت نام 11 روز
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-22 ساعت 15:15)payamshad نوشته:  دوستان گلم سلام
منم امسال شرکت کردم برای همتون آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم همه امسال جزو برندگان باشین
برای منم دعا کنید
سال 1394 ( سال آینده ) سال انقلاب و تغییر بزرگی در زندگی هممون خواهد بود .
شمارش معکوس تا پایان ثبت نام 11 روز
منم همچنین امیدوارم سال 94 برای همه مهاجرسرایی ها سال تغییر بزرگ باشه....به امید روز 5 می 2015........
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، payamshad ، alirezanz
از الان روز شماری!!!
ما هنوز وقت نکردیم ثبت نام کنیم Smile)

روزشماری واسه اتفاقی که دست شما نیست و به تقدیرتون هست ، فقط امید رو زنده نگه میداره
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، payamshad ، puryapurya ، alirezanz
(2014-10-22 ساعت 13:51)S@R@V نوشته:  

آخه بک رو سفید کردن که هیچ تاثیری تو چهره فرد نداره چرا باید باعث حذف بشه؟ من که بعید می دونم اونا مثل ما انقدر حساس باشند! منم عکس پاسپورتی گرفتم ولی چون نور تو صورتم می افتاد تیره کرد که باعث شد بک طوسی بشه منم با فتوشاپ سفید کردم ولی اصلا مشخص نیست اونا از کجا می خوان بفهمند!

چی بگم والا !!! به هر حال مجری های TMTV همه وکیل هستند ، من دقیقا چیزی که از این شبکه شنیدم رو گفتم ، شاید هم اونا اشتباه کرده باشن ، ولی در نظر داشته باشین که طرف وکیل هستش و لابد یه تجربه ای چیزی داره که میگه ، به هر ترتیب ایشالا که مشکلی نباشه و همه دوستان برنده بشن
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: ofrfar ، S@R@V ، kaamiran ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-22 ساعت 17:20)idn نوشته:  از الان روز شماری!!!
ما هنوز وقت نکردیم ثبت نام کنیم Smile)

روزشماری واسه اتفاقی که دست شما نیست و به تقدیرتون هست ، فقط امید رو زنده نگه میداره
ادمی فقط به امید زنده است . 11 روز مونده یکم عجله کن
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: ofrfar ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان