کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-22 ساعت 16:13)puryapurya نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 15:15)payamshad نوشته:  دوستان گلم سلام
منم امسال شرکت کردم برای همتون آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم همه امسال جزو برندگان باشین
برای منم دعا کنید
سال 1394 ( سال آینده ) سال انقلاب و تغییر بزرگی در زندگی هممون خواهد بود .
شمارش معکوس تا پایان ثبت نام 11 روز
منم همچنین امیدوارم سال 94 برای همه مهاجرسرایی ها سال تغییر بزرگ باشه....به امید روز 5 می 2015........

امید داشته باش . امید داشته باش
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: ofrfar ، puryapurya ، E.SH2105 ، alirezanz
امروز تو ضمیمه همشهری یه مقاله دو صفحه ای راجع به لاتاری زده بود که میگفت اینا سرکاریه و اگرم کسی گرین کارت بگیره میشه امریکایی قلابی !
آقا همین قلابیشم بده ما هستیم ...
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: dv2016 ، ofrfar ، puryapurya ، idn ، alireza_guitar ، tarkan_tan ، storagemeter ، Pooya97 ، E.SH2105 ، alirezanz ، jsmlz
یه جای خوب برای دوستانی که میخواهند زبانشون رو تقویت کنند..........

http://www.newsinlevels.com
ایشلا از شنبه...
تشکر کنندگان: saboteur ، ofrfar ، puryapurya ، dv2016 ، kaamiran ، E.SH2105 ، alirezanz
سلام به همگي ، نميدونم كسي من رو يادش هست يا خير ، امسال اگه ثبت نام كنم سال سومه
دوستان من براي ويزايb1 اقدام كردم بع نظرتون اگه لاتاري ثبت نام كنم تاثير منفي داره؟
تشکر کنندگان: sami.parsi ، jsmlz
(2014-10-23 ساعت 00:34)aliaz91 نوشته:  سلام به همگي ، نميدونم كسي من رو يادش هست يا خير ، امسال اگه ثبت نام كنم سال سومه
دوستان من براي ويزايb1 اقدام كردم بع نظرتون اگه لاتاري ثبت نام كنم تاثير منفي داره؟

خیر دوست عزیز هیچ مشکلی نداره
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: alireza_guitar ، storagemeter ، sami.parsi ، alirezanz
نمودار کارافرینان مهاجر به امریکا : ایران در بین 10 کشور برتر

[عکس: 24gvx3m.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: dv2016 ، sami.parsi ، shanks ، ostokhan ، tabim4 ، alireza_guitar ، puryapurya ، feidom30 ، iSalar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-22 ساعت 17:46)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 13:51)S@R@V نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 12:05)azimi1368 نوشته:  دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.
منبع خبر : شبکه TMTV بخش لاتاری

متاسفانه منم حذف شدم رفت پی کارش ، همه چیز عکسم درست بود فقط همین یک مورد گند زد به همه چی، اصلا فکر نمیکردم سفید کردن پس زمینه با فتو شاپ انقدر مهم و حساس باشه، حیف شد ، امسال هم از دستمون پرید.

آخه بک رو سفید کردن که هیچ تاثیری تو چهره فرد نداره چرا باید باعث حذف بشه؟ من که بعید می دونم اونا مثل ما انقدر حساس باشند! منم عکس پاسپورتی گرفتم ولی چون نور تو صورتم می افتاد تیره کرد که باعث شد بک طوسی بشه منم با فتوشاپ سفید کردم ولی اصلا مشخص نیست اونا از کجا می خوان بفهمند!

چی بگم والا !!! به هر حال مجری های TMTV همه وکیل هستند ، من دقیقا چیزی که از این شبکه شنیدم رو گفتم ، شاید هم اونا اشتباه کرده باشن ، ولی در نظر داشته باشین که طرف وکیل هستش و لابد یه تجربه ای چیزی داره که میگه ، به هر ترتیب ایشالا که مشکلی نباشه و همه دوستان برنده بشن

بابا شوخی نکنید قلبمون ضعیفههه... Sad
امکان نداره چنین چیزی .. اگه چنن چیزی بود حتما اعلام میکردن خودشون... مثلا گفتن اگر خانوما با حجاب هم باشن مشکلی نداره فقط face قابل رویت و شناسایی باشه.. به background چیکار دارن اینا ...
خودتون رو ناراحت نکنید ... انقدر زوم نکنید رو عکس..باور کنید اونا مثل ما اینقد سختگیر نیستن...
نه فکر نکنم... این محمد هم بیانیه صادر میکنه واسه خودشااا..
کسی لینک دانلود فیلماش از قسمت 6 به بعدو داره بفرسته..

امیدوارم امسال همه کسایی که واقعا مثل خودم به این گرین کارت احتیاج دارن برنده بشن و با هم بریم امریکا ...
پییپیپ هووورااااا .. خخ Big Grin
تشکر کنندگان: S@R@V ، ofrfar ، SaAaMi ، poem ، kaamiran ، alireza_guitar ، E.SH2105 ، alirezanz ، jsmlz
چقدر این تاپیک زود افتتاح شد......ولی امیدوارم همتون امسال قبول بشین و ویزا بگیرین..یه چیزه دیگه‌اینکه اینقدر استرس نتایج و‌نداشته باشین سعی کنین زیاد بهش فکر‌نکنین یکم بیخیال باشین اینجوری هم‌خودتون راحتتربن هم‌زمان براتون زودتر سپری میشه...چون‌خودم تجربشو داشتم میگم.......به امید موفقیت همتون ?
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: sami.parsi ، alireza_guitar ، rezijon ، puryapurya ، E.SH2105 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-24 ساعت 02:26)morida نوشته:  چقدر این تاپیک زود افتتاح شد......ولی امیدوارم همتون امسال قبول بشین و ویزا بگیرین..یه چیزه دیگه‌اینکه اینقدر استرس نتایج و‌نداشته باشین سعی کنین زیاد بهش فکر‌نکنین یکم بیخیال باشین اینجوری هم‌خودتون راحتتربن هم‌زمان براتون زودتر سپری میشه...چون‌خودم تجربشو داشتم میگم.......به امید موفقیت همتون ?

moridaجان امیدوارم که بتونی ویزاتو یکضرب بگیری..

اره خیلی زود این تاپیک راه افتاد...
امیدوارم که از این قرعه بخت رو سفید بیرون بیام.. برام دعا کن.. مرسی
امیدوارم دوستان مهاجرسرایی هم اسمشون در بیاد. با هم دسته جمعی بریم...
Big Grin
تشکر کنندگان: kaamiran ، alireza_guitar ، rezijon ، puryapurya ، morida ، alirezanz
سلام دوستان، من همین الآن ثبت نام کردم.
امسال سال چهارم که ثبت نام می کنم!
ایشاالله امسال دیگه شانس داشته باشم و اسمم بیوفته.
و یه سئوال از ادمین محترم!
آقا من از سال 2012 عضو شدم! هر سال میام این موقع ها شروع میکنم به پست گذاشتن! و اصولا تا الآن جز صحبت های منطقی و راهنمایی دوستان پست دیگه ای نداشتم و بحثی هم با کسی نکردم!
الآن که دیدم پست هام 2 تا شده برام جالبه. چطوریاس؟ من الآن حتی زیر پست هام امضا هم نمیتونم بزارم:|
انقدر پاک نکنید هر سال این پست هارو دیگه!
با تشکر.
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-24 ساعت 14:03)shayrin نوشته:  سلام دوستان، من همین الآن ثبت نام کردم.
امسال سال سوم که ثبت نام می کنم!
ایشاالله امسال دیگه شانس داشته باشم و اسمم بیوفته.
و یه سئوال از ادمین محترم!
آقا من از سال 2012 عضو شدم! هر سال میام این موقع ها شروع میکنم به پست گذاشتن! و اصولا تا الآن جز صحبت های منطقی و راهنمایی دوستان پست دیگه ای نداشتم و بحثی هم با کسی نکردم!
الآن که دیدم پست هام 2 تا شده برام جالبه. چطوریاس؟ من الآن حتی زیر پست هام امضا هم نمیتونم بزارم:|
انقدر پاک نکنید هر سال این پست هارو دیگه!
با تشکر.

سلام

دوست عزیز کسی پست های شما را پاک نکرده شما برای 2014 ها 1 پست زدید بقیه هم الان !!!

پست های نامربوط فقط پاک میشه و طبق قوانین هم هست .
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، alireza_guitar ، shahin2737 ، feidom30 ، alirezanz
سلام دوستان عزیز
بازم یه ثبت نام دیگه
به امید موفقیت همه
تشکر کنندگان: kaamiran ، alireza_guitar ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-22 ساعت 17:46)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 13:51)S@R@V نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 12:05)azimi1368 نوشته:  دوستان یه خبر بد ، همه عزیزانی که بکگراند(پس زمینه) عکسشون رو با فتوشاپ سفید کردن از قرعه کشی حذف خواهند شد.
منبع خبر : شبکه TMTV بخش لاتاری

متاسفانه منم حذف شدم رفت پی کارش ، همه چیز عکسم درست بود فقط همین یک مورد گند زد به همه چی، اصلا فکر نمیکردم سفید کردن پس زمینه با فتو شاپ انقدر مهم و حساس باشه، حیف شد ، امسال هم از دستمون پرید.

آخه بک رو سفید کردن که هیچ تاثیری تو چهره فرد نداره چرا باید باعث حذف بشه؟ من که بعید می دونم اونا مثل ما انقدر حساس باشند! منم عکس پاسپورتی گرفتم ولی چون نور تو صورتم می افتاد تیره کرد که باعث شد بک طوسی بشه منم با فتوشاپ سفید کردم ولی اصلا مشخص نیست اونا از کجا می خوان بفهمند!

چی بگم والا !!! به هر حال مجری های TMTV همه وکیل هستند ، من دقیقا چیزی که از این شبکه شنیدم رو گفتم ، شاید هم اونا اشتباه کرده باشن ، ولی در نظر داشته باشین که طرف وکیل هستش و لابد یه تجربه ای چیزی داره که میگه ، به هر ترتیب ایشالا که مشکلی نباشه و همه دوستان برنده بشن
دوستان از کجا میشه فهمید که از ثبت نام حذف شدیم؟
تشکر کنندگان: jsmlz
امکان اینکه متوجه شوید ثبت نام شما حذف شده است یا خیر وجود ندارد دوست گرامی
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، alm80 ، puryapurya ، amin-rabiei ، alirezanz
آقا من اصلا امسال به دلم اقتاده قبولم نمیدونم چرا برام دعا کنید
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، rezijon ، dv2016 ، arman_ghasr68 ، lighter ، alm80 ، puryapurya ، ghzlsa ، Danoosh ، sami.parsi ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان