کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-25 ساعت 01:25)peyman.eskandary نوشته:  آقا من اصلا امسال به دلم اقتاده قبولم نمیدونم چرا برام دعا کنید

همه هر سال همين به دلشون ميفته، ايشالا همه بچه هاي مهاجرسرا در بيان
Big Grin
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان: puryapurya ، E.SH2105 ، Danoosh ، sami.parsi ، rezijon ، satin ، vashahri ، ostokhan ، vahidbaq ، alireza_guitar ، arminkoo ، alirezanz
این لاتاری و مهاجرسرا آدم رو از کار و زندگی میاندازه. برای ما که تجربه بد و خاطره بدتری بود. انشاءالله برا شماها خوب درآد
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: sami.parsi ، ostokhan ، alireza_guitar ، alirezanz
(2014-10-25 ساعت 20:04)m_me789 نوشته:  این لاتاری و مهاجرسرا آدم رو از کار و زندگی میاندازه. برای ما که تجربه بد و خاطره بدتری بود. انشاءالله برا شماها خوب درآد

چرا؟؟؟ چی شده بازBig Grin
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: sami.parsi ، alirezanz
سلام
یکی از دوستان بنده قبلا متاهل بوده وطلاق گرفته ویک بچه هم داشته.برای ثبت نام باید مشخصات خودش تنها رو بنویسد؟
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 23:52)shiraz2013 نوشته:  سلام
یکی از دوستان بنده قبلا متاهل بوده وطلاق گرفته ویک بچه هم داشته.برای ثبت نام باید مشخصات خودش تنها رو بنویسد؟

درصورتی که نام بچه ی وی هنوز در شناسنامه ی او هست و فرزند هنوز زیر 21 سال است باید نام بچه را وارد کند حتما در غیر اینصورت ریجکت خواهد شد.
درصورتی که ازدواج مجدد نکرده باید نام همسر سابق خود را نیز وارد کند اما اعلام جدا شدن قانونی بکند در گزینه ی مربوط به وضعیت تاهل
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: sami.parsi ، shiraz2013 ، alirezanz
بعد از غیبتی طولانی سلام بر منتظران لاتاری و امید به پیروزی همه دوستان ..........
شاد باشید و همیشه پیروز و فدر مهاجرسرا رو هم بدونید..
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: sami.parsi ، rezijon ، vashahri ، ostokhan ، puryapurya ، 2taha ، Fifi2015 ، alireza_guitar ، feidom30 ، iSalar ، alirezanz
انشالا بعد از برنده شدن و انجام کارای سفارت به چه ایالتی تشریف میبرین و برنامتون چی هست؟
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: 2taha ، alirezanz
تا 5 مي سال 2015 تعداد صفحات اين تاپيك ميرسه به 2015 صفحه !!!!
همگي شاد و سلامت باشيد
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: sami.parsi ، alirezanz
(2014-10-26 ساعت 14:15)rezijon نوشته:  انشالا بعد از برنده شدن و انجام کارای سفارت به چه ایالتی تشریف میبرین و برنامتون چی هست؟

اقا من الان نزديك به ٣ ساله كه دارم به اين سوال پاسخ ميدم Smile) ولي هنوز در ايالت تهران در خدمت شمام Smile)
ديگه اين سواله جواب نميده Smile)
تشکر کنندگان: fairy ، sami.parsi ، vahidbaq ، rezijon ، alireza_guitar ، alm80 ، aidaz ، alirezanz ، abtune
(2014-10-26 ساعت 18:45)مسافر تنها نوشته:  تا 5 مي سال 2015 تعداد صفحات اين تاپيك ميرسه به 2015 صفحه !!!!
همگي شاد و سلامت باشيد

بعید نیست ... ماشاله بچه ها فعالن..

ایشاله که امثال امریکا میزنه به سرش که از ایران 20000 هزار تا برنده بر داره ..خخخخ..
امریکاست دیگه...Cool

Big Grin
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-10-26 ساعت 18:45)مسافر تنها نوشته:  تا 5 مي سال 2015 تعداد صفحات اين تاپيك ميرسه به 2015 صفحه !!!!
همگي شاد و سلامت باشيد

بعید نیست ... ماشاله بچه ها فعالن..

ایشاله که امثال امریکا میزنه به سرش که از ایران 20000 هزار تا برنده بر داره ..خخخخ..
امریکاست دیگه...Cool
تشکر کنندگان: rezijon
منم بلاخره ثبت نام کردمBig Grinاز بس has not been selected دیدم انگیزه نداشتمSad
we fight for a better life
تشکر کنندگان: puryapurya ، sami.parsi ، rezijon ، iSalar ، aidaz ، alirezanz
من همين الان شركت كردم
توكل بخدا
تشکر کنندگان: puryapurya ، sami.parsi ، rezijon ، alireza_guitar ، fairy ، alirezanz
با سلام
بچه ها از آخرین آمار از ایران کسی اطلاعی داره که چقدر شرکت کننده تا الان داشته؟
ویا حداقل کسی میتونه بگه جو ثبت نام چطور بوده امسال؟
ای کاش جایی باشه آمار ثبت نامی ها به تفکیک کشورها رو بده؟!
جایی هست دوستان و مدیر گرامی به نظرتون؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام من نزدیک یکسال هست که از طریق لاتاری آمدم هیوستون .کسی سوالی داشت درخدمتم.
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: sami.parsi ، rezijon ، arman_ghasr68 ، puryapurya ، vahidbaq ، black_jay ، Fifi2015 ، aidaz ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان