کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-11-03 ساعت 14:29)puryapurya نوشته:  وای بچه های جا مانده چقدر دارن زیاد میشن!!اصلا قابل درک نیست،واقعا منکه به شخصه براشون آرزوی صبر دارم،آخه اینقدر هزینه کن یک سالو خورده ای فکرت درگیر بشه زمان و وقتت و هزینه ....وای اصلا قابل درک نیست از دوستان خواهش دارم یه کم به مساله بیشتر توجه کنن به قول یکی میگفت قبول شدن تازه 50 درصد کاره اینه که یه سری بچه ها میگن فعلن قبولیتونو جار نزنید به این دلیله!ببینید ویزا میرسه یا نه...
البته این نکته هم به نظرم رسید بگم اینه که فکر میکنم دلیل این ویزا نرسیدن ها اینه که اضافه ظرفیت از ایران اعلام میکنن -مثل امسال 4992 نفر- در حالی که حداکثر 3500 نفر ویزا میدن،پس بقیه چی؟؟من فکر میکنم دلیل اینکه امسال نسبت به پارسال -که 6237 نفر قبول شدن-کمتر شد قبولیا،به این دلیل بوده که تقریبا 80 90 درصد قبولیا قصد مهاجرت دارن...پس احتمالا امسال دو حالت داره : یکی اینکه قبولیا رو کمتر اعلام می کنن تقریبا نزدیک 3500 یا 4000 نفر و یا اینکه قانون رو اصلاح و ظرفیت 7 درصد معروف رو بالا میبرن؟!
که امیدوارم دومی رو امسال اجرا کنن...
و همچنین امیدوارم که اگر همون قانون 7 درصد رو اجرا میکنن حداقل اضافه ظرفیت رو بیارن پایین که اینجوری جامانده نداشته باشیم واقعا دردناکه!!!

اینکه تعداد برنده هارو از تعداد ویزا بیشتر اعلام کنند یه اتفاق خوب است و باید اینکار صورت بگیره و اصلا دردناک نیست با توجه به تعداد زیاد افرادی که همینجوری عشقی ثبت نام می کنند زیاد است.درضمن با توجه به اینکه تعداد کلی برنده هارو 100 هزار اعلام می کنن ولی به نصفش ویزا میدن به نظرم حتی باید آمار برنده ها برای ایران حدود 2 برابر اون 3500 تا باشه.
درضمن این آمارارو از کجا پیدا کردید؟
تشکر کنندگان:
سلام
منم امسال بعد از کلی فک کردن بالاخره دیروز دوباره برای بار ششم هفتم ثبت نام کردم
این تاپیک شمارش معکوس یه ویژگی خوب داره و یه ویژگی بد
خوبش اینه که یه جو صمیمی و دوستانه به وجود میاد که خیلی عالی هست و حتی دیدم چند روز مونده به اعلام نتایج یه عده‌ای صمیمیتشون اونقد بالا میزنه که با هم قرار میگزارن با هم برن
اما ویژگی بدش اینه که باعث میشه کاربرای این تاپیک باورشون بشه که قبول میشن و این باعث میشه بعد از اعلام نتایج ضربه روحی بخورن، نمیخوام دوستان جدید رو نا امید کنم اما پارسال از بین تمام بچه های تاپیک شمارش معکوس فقط یه نفر اسمش در اومد(حداقل تا زمانی که من بودم)
خلاصه اگه میبینید تاپیکای دیگه انقد پر از برنده هست بدونید که 99 درصد این برندگان بعد از قبولی با مهاجرسرا آشنا شدن پس این جمعیت باعث نشه فکر کنید شانس قبولی شما در لاتاری زیاده
یه چیز دیگه هم که خواستم اضافه کنم اینه که این قدرت تفکر و موج مثبت و اینجور چیزا همش غیر واقعی هست، من پارسال این موضوع به وضوح برام روشن شد و فک نکنم هیچ شخص دیگه‌ای به اندازه من موج مثبت ارسال کرد، موج مثبت دادن چیز خوبی هست منتهی تو شرایطی که این موج مثبت باعث افزایش اعتماد به نفس شخص و در پی اون افزایش تلاش و در نتیجه کسب نتیجه مساعد بشه وگرنه در مسائل شانسی مثل لاتاری که هیچ ربطی به تلاش و خودباوری شخص نداره هیچ تاثیری نداره و به نظرم اینکه به خودمون بقبولونیم که قدرت تفکر ما به تنهایی میتونه دنیا رو دگرگون کنه به معنی برابر دونستن قدرت تفکرمون با قدرت خداست.
به هر حال آرزو میکنم هیچ کدوم از بچه‌های این تاپیک امسال نا امید نشن، هر چند میدونم این آرزوی من....
تشکر کنندگان: lottery_23 ، rezijon ، sami.parsi ، danial91 ، puryapurya ، bahman_mech ، aidaz ، ostokhan ، Fifi2015 ، moxtar88 ، alirezanz ، amir2640
(2014-11-03 ساعت 18:30)Hadi_20 نوشته:  
(2014-11-03 ساعت 14:29)puryapurya نوشته:  وای بچه های جا مانده چقدر دارن زیاد میشن!!اصلا قابل درک نیست،واقعا منکه به شخصه براشون آرزوی صبر دارم،آخه اینقدر هزینه کن یک سالو خورده ای فکرت درگیر بشه زمان و وقتت و هزینه ....وای اصلا قابل درک نیست از دوستان خواهش دارم یه کم به مساله بیشتر توجه کنن به قول یکی میگفت قبول شدن تازه 50 درصد کاره اینه که یه سری بچه ها میگن فعلن قبولیتونو جار نزنید به این دلیله!ببینید ویزا میرسه یا نه...
البته این نکته هم به نظرم رسید بگم اینه که فکر میکنم دلیل این ویزا نرسیدن ها اینه که اضافه ظرفیت از ایران اعلام میکنن -مثل امسال 4992 نفر- در حالی که حداکثر 3500 نفر ویزا میدن،پس بقیه چی؟؟من فکر میکنم دلیل اینکه امسال نسبت به پارسال -که 6237 نفر قبول شدن-کمتر شد قبولیا،به این دلیل بوده که تقریبا 80 90 درصد قبولیا قصد مهاجرت دارن...پس احتمالا امسال دو حالت داره : یکی اینکه قبولیا رو کمتر اعلام می کنن تقریبا نزدیک 3500 یا 4000 نفر و یا اینکه قانون رو اصلاح و ظرفیت 7 درصد معروف رو بالا میبرن؟!
که امیدوارم دومی رو امسال اجرا کنن...
و همچنین امیدوارم که اگر همون قانون 7 درصد رو اجرا میکنن حداقل اضافه ظرفیت رو بیارن پایین که اینجوری جامانده نداشته باشیم واقعا دردناکه!!!

اینکه تعداد برنده هارو از تعداد ویزا بیشتر اعلام کنند یه اتفاق خوب است و باید اینکار صورت بگیره و اصلا دردناک نیست با توجه به تعداد زیاد افرادی که همینجوری عشقی ثبت نام می کنند زیاد است.درضمن با توجه به اینکه تعداد کلی برنده هارو 100 هزار اعلام می کنن ولی به نصفش ویزا میدن به نظرم حتی باید آمار برنده ها برای ایران حدود 2 برابر اون 3500 تا باشه.
درضمن این آمارارو از کجا پیدا کردید؟
یه جستجو تو گوگل بزنی کل آمار میاد برای سالهای قبل--واینکه میگی دردناک نیست منظورم اینه که شما فرض کن قبول بشی کل راه رو بری تا سفارت حالا هزینه ها یه طرف و از طرف دیگه ضربه روحی یه شدید میخوری؟!
منکه امیدوارم کسی براش چنین اتفاقی نیافتده...
حداقل بره بچه های بسیار بسیار پرانرژی و موج مثبت و بسیار بسیار گل مهاجرسرا....
بره همتون بچه ها دعا میکنم بره منم دعای ویژه کنید.....
ممنونم از همتون
تشکر کنندگان: rezijon ، Fifi2015 ، amir2640
پشت زمینه عکس پرده سفید انباری با هزارتا چروک موج دار

یعنی قبول بشم جزو اتفاقات نادره طبیعته
تشکر کنندگان: aidaz ، battosai ، rezijon ، Fifi2015 ، moxtar88 ، alirezanz
شماره معکوس شروع شد Big Grin
4296 ساعته دیگه Sad
تشکر کنندگان: aidaz ، rezijon
لطفا دیگه تا 5 می بهش فکر نکنید. این جوری خیلی راحت ترید.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: storagemeter ، roadhog ، rezijon ، aminb ، puryapurya ، pey.com
دوستان عزیز سلام

اول از همه برای همه شما آرزوی اول سلامتی سپس موفقیت میکنم .

دوستان عزیز فلسفه ثبت نام اولیه کلا تمام شد . از دوستان عزیز خواهشی که دارم اینه که مطالبشون خارج از مبحث تاپیک نباشه چون امسال ما زودتر این تاپیک را باز کردیم بر خلاف گذشته که دوستان استفاده بیشتر ببرن .
پس لطفا از مسیر تاپیک خارج نشید .
با تشکر از شما
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، masoud768 ، roadhog ، rezijon ، puryapurya ، aidaz ، pey.com ، fairy ، Fifi2015 ، feidom30 ، alirezanz ، amir2640
(2014-11-04 ساعت 02:16)Mahmood129 نوشته:  دوستان عزیز سلام

اول از همه برای همه شما آرزوی اول سلامتی سپس موفقیت میکنم .

دوستان عزیز فلسفه ثبت نام اولیه کلا تمام شد . از دوستان عزیز خواهشی که دارم اینه که مطالبشون خارج از مبحث تاپیک نباشه چون امسال ما زودتر این تاپیک را باز کردیم بر خلاف گذشته که دوستان استفاده بیشتر ببرن .
پس لطفا از مسیر تاپیک خارج نشید .
با تشکر از شما

به نظر من اگه این تاپیک هم قفل بشه بهتر است چون بحث های مهمی نخواهد داشت.در تاپیک های دیگه در مورد همه موضوعات مورد نیاز دوستان بحث شده است که می تونن تا اعلام نتایج اونارو مطالعه کنند که تجربشون بالا بره هم زمان یه جوری بگذره.Wink
اگه این تاپیک قفل بشه دیگه دوستان کمتر خودشونو درگیر می کنند با این موضوع.امیدارم مثل سال قبل 2 3 ماه مونده این تاپیک فعال بشه والله باید تا اعلام نتایج ثانیه شماری کنیمSad
تشکر کنندگان: h1349
هادی جان اینشالا بررسی میشه و تصمیم گرفته میشه . اگر مدیریت ارشد تمایل داشتن قفل میکنن .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Hadi_20 ، babak12 ، E.AliNejad ، alirezanz
من خیلی با این داستان ضربه روحی خوردن در صورت عدم قبولی موافق نیستم.باید زندگی معمول خودمون رو داشته باشیم تا اعلام نتایج .اگر قبول شدیم میریم سراغ بقیه مراحل اگر هم رد شدیم یا برای سالهای بعد برنامه ریزی میکینیم یا از راه های دیگه اقدام میکنیم.دیگه 18 ساله نیستیم که بعد از رد شدن به قول دوستان دچار خلا بشیم.به نظرم این وضعیت بیشتر برای کسانی پیش میاد که از اینجا برای حودشون جهنم و از آمریکا بهشت برین ساختن.(منکر مشکلات اینجا و ثبات آمریکا نیستم).
تشکر کنندگان: rezijon ، abas_kashan ، aminb ، ostokhan ، E.AliNejad
(2014-11-04 ساعت 11:46)Mahmood129 نوشته:  هادی جان اینشالا بررسی میشه و تصمیم گرفته میشه . اگر مدیریت ارشد تمایل داشتن قفل میکنن .
مدیریت محترم من نیز با این درخواست دوستمان موافقم بهتره فعلا! تا پایان سال این تاپیک قفل بشه باز گذاشتن این تاپیک به معنی این است که هر چه می خواهد دل تنگت بگو , به عبارت دیگر مطالب آن با اهمیت نخواهد بود.به جای آن پیشنهاد می شود تایمر شمارش معکوس اعلام نتایج را بصورت real time قرار دهید.
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، rezijon ، shooli
نه قفل نشه اینجوری جزابه
تشکر کنندگان: puryapurya ، 2taha ، feidom30 ، alirezanz
سلامی دوباره
دوستان کسی میدونه وقتی میزارو گرفتی نهایت تا کی چند ماه مهلت داری ایران باشی؟؟
قبلا یجا خونده بودم که تا قرعه کشی لاتاری سال بعد مهلت داری خودتو برسونی آمریکا . درسته ؟ کسی اطلاعی داره ؟
تشکر کنندگان:
دوستان گلم من از سال 2005 توی گرین کارت شرکت میکنم و تا حالا برنده نشدم ولی شاهد برنده بودن چند نفر دور و بر خودم بودم.تجربه ی من به من نشون داده که اونهایی برنده میشن که اصلا این موضوع براشون مهم نیست.متاسفانه یا خوشبختانه من شاهد برنده بودن یکی از اقواممون بودن که اصلا نمیدونستن گرین کارت چیه و من خودم براشون با زور ثبت نام کردم اونم با عکس دوره ی قبل.حتی زحمت نکشیدن برن عکس بندازن ولی الآن 3 ساله که آمریکا هستند و من هنوز ...
پس از من به شما نصیحت که زیاد به این موضوع فکر نکنید و راحت باشین و یادتون باشه این فقط شانسه اگه برنده شدین بهتر نشدین هم چیزی رو از دست نمیدین.بجا این وقتی که اینجا میگذرونید برید زبان یاد بگیرید تا اگه برنده نشدین(که به احتمال 99% نمیشین) از راه قانونی از این خراب شده فرار کنید.در ضمن انرژی مثبت خیلی خوبه, منم بهش اعتقاد دارم ولی فکر میکنم حداقل 15 سال طول میکشه تا کائنات بهتون جواب بده پس دوستانی که روی انرژی مثبت تمرکز کردید بهتون اطمسنان میدن تا 15 سال دیگه برنده میشین.
موفق و موید باشید.
(2014-11-04 ساعت 22:28)rmjuju نوشته:  دوستان گلم من از سال 2005 توی گرین کارت شرکت میکنم و تا حالا برنده نشدم ولی شاهد برنده بودن چند نفر دور و بر خودم بودم.تجربه ی من به من نشون داده که اونهایی برنده میشن که اصلا این موضوع براشون مهم نیست.متاسفانه یا خوشبختانه من شاهد برنده بودن یکی از اقواممون بودن که اصلا نمیدونستن گرین کارت چیه و من خودم براشون با زور ثبت نام کردم اونم با عکس دوره ی قبل.حتی زحمت نکشیدن برن عکس بندازن ولی الآن 3 ساله که آمریکا هستند و من هنوز ...
پس از من به شما نصیحت که زیاد به این موضوع فکر نکنید و راحت باشین و یادتون باشه این فقط شانسه اگه برنده شدین بهتر نشدین هم چیزی رو از دست نمیدین.بجا این وقتی که اینجا میگذرونید برید زبان یاد بگیرید تا اگه برنده نشدین(که به احتمال 99% نمیشین) از راه قانونی از این خراب شده فرار کنید.در ضمن انرژی مثبت خیلی خوبه, منم بهش اعتقاد دارم ولی فکر میکنم حداقل 15 سال طول میکشه تا کائنات بهتون جواب بده پس دوستانی که روی انرژی مثبت تمرکز کردید بهتون اطمسنان میدن تا 15 سال دیگه برنده میشین.
موفق و موید باشید.

تو ده ساله برنده نشدی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان