کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام بر دوستان قدیمی و دوستای جدید
نه به پارسال که 6 ماه این در و اون در زدیم(که کاش نمیزدیم!) که تاپیکو باز کنن
نه به امسال که از همون روز اول بازه
به هر حال دست مدیرا درد نکنه،هوای بچه ها رو حسابی داشتن امسال
امیدوارم همه مون قبول شیم پاشیم بریم به زندگیمون برسیم ..!
بر خلاف پارسال و سال قبلش و ... که زیاد فعال بودم تو تاپیک،امسال دیگه زیاد فعالیت نمیکنم،
دلیل اولش مشغله و ...
دلیل دومش اینه که بود و نبود توی این تاپیک تاثیری تو نتیجه نداره،گرچه امیدوارم ایشالا هممون برنده شیم،ولی به نظرم این تاپیک فقط آدمو تا حد زیادی امیدوار میکنه و شخصا وقتی آخرش برنده نشدم خیلی ناراحت شدم،و از امسال گذاشتم همون روز اعلام نتایج یه چکی بکنم ببینم قبول میشم یا نه
البته جو تاپیک خیلی باحال و صمیمیه و خوش میگذره کلا Smile
و دلیل سوم و آخر و از همه مهم تر اینه که پارسال یه سری از دوستان خیلی به ما لطف داشتن!!؟؟؟!!؟؟! و از ما پذیرایی لفظی کردن که دیگه ترجیح میدم فقط خواننده ی پست ها باشم هر از گاهی ( به دوستان جدید هم توصیه میکنم آسه برید آسه بیاید،گرچه منم همینکارو میکردم اونم شدید ولی بازم مورد عنایت قرار گرفتیم! دوستای قدیمی هم که پرچم بالاس Cool )
ایشالا همه امسال برنده شن
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: majid7 ، rezijon ، vahidbaq ، hameddjj ، alirezanz
بعد از پشت گوش انداختن های یک ماهه امشب طی یک اقدام ضربتی از خودم عکس انداختم و ویرایش کردم و ثبت نام و تمام!
اینم از امسال. تا ببینیم خدا چی میخواد ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: farzad021 ، Almond ، hameddjj ، saeed_gh ، alirezanz ، barooni_sho
بچه دیشب دیدین خانم سارا گرو مهمان یک برنامه تلویزیونی شده بود؟مردم سوال میکردن خانم جواب میداد.خیلی با حال بود.یکسری که سوالهای خیلی خیلی سطح پایین میپرسیدن یکسری هم سوالهای خیلی مشتی و با حال میپرسیدن.خیلی حال کردم.شما هم دیدین؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: abbas41 ، alireza_guitar ، saeed_gh ، puryapurya
(2014-11-02 ساعت 09:10)hedyhoney نوشته:  بچه دیشب دیدین خانم سارا گرو مهمان یک برنامه تلویزیونی شده بود؟مردم سوال میکردن خانم جواب میداد.خیلی با حال بود.یکسری که سوالهای خیلی خیلی سطح پایین میپرسیدن یکسری هم سوالهای خیلی مشتی و با حال میپرسیدن.خیلی حال کردم.شما هم دیدین؟

کدوم شبکه؟؟؟ ما که سعادت دیدنش رو از نزدیک نداریم!! اقلا توی شبکه ها زیارتشون کنیم ...

میشه اونایی که خیلی هزینه کردن بگن چقدر هزینه کردن؟؟؟؟؟

مثلا برای یک خانواده 4 نفره چقدر هزینه میشه تا ویزا بگیرن......
2015: تسلیم رضای او شدم!
2016: تسلیم رضای او شدم! Shy
2017: راضی هستم به رضای او!Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 09:10)hedyhoney نوشته:  بچه دیشب دیدین خانم سارا گرو مهمان یک برنامه تلویزیونی شده بود؟مردم سوال میکردن خانم جواب میداد.خیلی با حال بود.یکسری که سوالهای خیلی خیلی سطح پایین میپرسیدن یکسری هم سوالهای خیلی مشتی و با حال میپرسیدن.خیلی حال کردم.شما هم دیدین؟

سلام
لطفآ شبکه یاآدرس اینترنتی روبدین هرکی خواست نگاه کنه باتشکر
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان:
دوستان مطمئن باشید اونایی که دلشون بزرگه برنده میشن نه اونایی که به ثبت نام دیگران حسادت می کنند اونجا جای آدمهای حسود نیست جای آدمهاییه که به همدیگر عشق می ورزند به هم کمک می کنن و اصلا چشمداشتی ندارن... حسود ها، دروغگوها، بخیل ها جاشون همینجاست تا ابد....

چرا به ثبت نام دیگران گیر می دین هیچ کسی جای کسی رو تنگ نمی کنه اونی که قسمتشه میره حالا یک بار شرکت کنه یا ده بار ...

برید دلهاتونو بزرگ کنید برای دیگران از ته دل دعا کنید (نه زبونی) اگه قبول نشدید اونوقت ...

چرا اونقدر کوچیکیم ما ....
2015: تسلیم رضای او شدم!
2016: تسلیم رضای او شدم! Shy
2017: راضی هستم به رضای او!Rolleyes
تشکر کنندگان: elitaheri677 ، Ali_Hunter ، sami.parsi ، puryapurya ، feidom30
(2014-11-02 ساعت 01:00)aliomid.ao نوشته:  سلام ما هم در 2014 هزینه زیاد ولی خبری از ویزا نشد .. اگر در 2016 قبول بشم و حرفهاییکه در زمان مصاحبه زدم رو میتونم تغییر بدم یا اونجا نوشته است.... و اگر موارد دیگر بنویسم بضررم تموم میسه .. اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی ام کنه .... ممنون ...

همیشه صداقت از همه چی بهتره. هرجای زندگی اگه چیزی خلاف واقع بگیم، بعد یادمون میره و سوتی میدیم. از قدیم گفتن دروغ گو کم حافظه است. البته بلانسبت شما.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: puryapurya ، alirezanz
اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو چطور میشه ازاد کرد؟ تو زمان ثبت نام لیسانس دانشگاه گرفت. آیا با ازاد کردن مدرک لیسانس اون رو هم میدن؟ اصلا اون نیازه برا مصاحبه؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 16:56)samirasamira1010 نوشته:  اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو چطور میشه ازاد کرد؟ تو زمان ثبت نام لیسانس دانشگاه گرفت. آیا با ازاد کردن مدرک لیسانس اون رو هم میدن؟ اصلا اون نیازه برا مصاحبه؟

بله
شما با تصویه دانشگاه و گرفتن مدرک لیسانس میتونین مدرک دیپلم و پیش رو هم بگیرین.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: samirasamira1010 ، alirezanz
(2014-11-02 ساعت 17:17)majid7 نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 16:56)samirasamira1010 نوشته:  اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو چطور میشه ازاد کرد؟ تو زمان ثبت نام لیسانس دانشگاه گرفت. آیا با ازاد کردن مدرک لیسانس اون رو هم میدن؟ اصلا اون نیازه برا مصاحبه؟

بله

مطمئینید میدن؟
تشکر کنندگان: rezijon ، alirezanz
این نیز میگزرد....چه خوب است که با خوشی به سرانجام برسد...

(2014-11-02 ساعت 17:17)majid7 نوشته:  

بله

بنده موقعی که کاردانی پیوسته رو از دانشگاه دولتی گرفتم... هنگام تصویه مدرک موقت دادن و اصل دیپلم هم به من برگردوندن...اون موقت هم که با عدم کاریابی و... میشه ازاد کرد.
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: rezijon ، alirezanz
(2014-11-01 ساعت 10:37)rezijon نوشته:  متاسفم دوست عزیزی که ۲۰۱۴ برنده شدین و کارتون تموم نشده باقی مونده. من همیشه به خدا میگم یا انجام نشه اگه هم شد بتونیم تا اخرش رو پیگیری کنیم. قبلا چند باربرای به دست اوردن خیلی چیزا اصرار کردم . و بزور متوسل میشدم. و بعد از انجامش میدیدم اگه انجام نمیشد بهتر بود. همیشه راهم رو انتخاب میکنم و تلاش میکنم ولی اصرار نمیکنم. هر چه از خدا امد خوش امد
بسیا بسیار با تجربت موافقم من هم این تجربه رو تجربه کردم،هر چی خدا بخواد و صلاحمون باشه فکر می کنم اتفاق میفته ولی یه سری پارامترها و عوامل هستن که یه کم دقت کنیم میتونیم بفهمیم که واقعا موقعشه یا موقعش نیست.
ولی به کشش درونی هم اعتقاد دارم ولی خب این هم باید در نظر داشت که انسان محتاطانه باید حرکت کرد نه تند نه کند....
به امید قبولی همه بچه های معقول و منطقی مهجرسرا...
با تشکر
تشکر کنندگان: sami.parsi
وای بچه های جا مانده چقدر دارن زیاد میشن!!اصلا قابل درک نیست،واقعا منکه به شخصه براشون آرزوی صبر دارم،آخه اینقدر هزینه کن یک سالو خورده ای فکرت درگیر بشه زمان و وقتت و هزینه ....وای اصلا قابل درک نیست از دوستان خواهش دارم یه کم به مساله بیشتر توجه کنن به قول یکی میگفت قبول شدن تازه 50 درصد کاره اینه که یه سری بچه ها میگن فعلن قبولیتونو جار نزنید به این دلیله!ببینید ویزا میرسه یا نه...
البته این نکته هم به نظرم رسید بگم اینه که فکر میکنم دلیل این ویزا نرسیدن ها اینه که اضافه ظرفیت از ایران اعلام میکنن -مثل امسال 4992 نفر- در حالی که حداکثر 3500 نفر ویزا میدن،پس بقیه چی؟؟من فکر میکنم دلیل اینکه امسال نسبت به پارسال -که 6237 نفر قبول شدن-کمتر شد قبولیا،به این دلیل بوده که تقریبا 80 90 درصد قبولیا قصد مهاجرت دارن...پس احتمالا امسال دو حالت داره : یکی اینکه قبولیا رو کمتر اعلام می کنن تقریبا نزدیک 3500 یا 4000 نفر و یا اینکه قانون رو اصلاح و ظرفیت 7 درصد معروف رو بالا میبرن؟!
که امیدوارم دومی رو امسال اجرا کنن...
و همچنین امیدوارم که اگر همون قانون 7 درصد رو اجرا میکنن حداقل اضافه ظرفیت رو بیارن پایین که اینجوری جامانده نداشته باشیم واقعا دردناکه!!!
تشکر کنندگان: rezijon ، Fifi2015 ، alirezanz
امسال زمان اعلام نتیجه برای من May 5 اعلام کردن برای بقیه هم همینطور بوده؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 16:13)piroouz نوشته:  امسال زمان اعلام نتیجه برای من May 5 اعلام کردن برای بقیه هم همینطور بوده؟

درود

بله دوست عزیز... 5 می 2015 نتایج اعلام خواهد شد.
پیروز و سربلند باشید.

.
تشکر کنندگان: ofrfar ، piroouz ، Fifi2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان